#21 2009-09-17 18:33:16

Yngoth
Użytkownik
Skąd: Toha Heavy Industries
Dołączył: 2007-07-12

Odp: BloodWars.pl

kiczowatykoles napisał:

Wiem, że to nie moja sprawa i w ogóle, ale jak można grać w przeglądarkowe gry? Nawet "Tibia" jest od tego lepsza. I nie próbuję tutaj wszczynać kłótni, jestem tylko ciekaw.


A grałeś w jakąś? oczkod

Ale mimo wszystko wyjaśnię dlaczego gry przeglądarkowe są takie fajne:
- otóż przede wszystkim nie pochłaniają tyle czasu, co zwykłe gry,
- można grać i robić cokolwiek innego - praca, nauka etc., zazwyczaj wystarczy raz na kilkanaście minut coś tam kliknąć,
- pomijając całą dzieciarnię (chociaż to wszędzie jest, nawet na tym forum), można poznać naprawdę wartościowych ludzi --> kilku których tak poznałem mógłbym nawet nazwać przyjaciółmi,
- zawsze i wszędzie możesz zalogować się do gry --> wystarczy jakikolwiek komputer z dostępem do internetu,
- oraz to, co tak bardzo przyciąga np. do takiego World of Warcraft - rywalizacja z prawdziwym przeciwnikiem - lecz bez obowiązku płacenia abonamentów i potrzeby posiadania wypasionego komputera z szybkim internetem...

To chyba będzie wszystko smile

Ostatnio edytowany przez Yngoth (2009-09-17 18:34:17)

Offline

#22 2009-09-17 18:41:55

Muird
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2008-12-17

Odp: BloodWars.pl

Mi się wydaje - że to ma trochę takiego uroku jak papierowe rpg-i xD i przede wszystkim wymaga dość mało czasu - nie potrzeba non stop poświęcaj całej uwagi. kilka się w między czasie xD
Wszystko zależy też od tego jakie gra ma zaplecze fabularne - to jest też troche tak jak z książkami  i TV. Jedni lubią to a  drudzy tamto xD

Offline

#23 2009-09-17 18:59:48

kiczowatykoles
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2007-07-23

Odp: BloodWars.pl

Osobiście nie grałem. Ale w szkole dużo osób ekscytowało się "The Crims", "OGame", "BiteFight" i jeszcze jedną gierką z wioskami. Szczególnie nie darzę tych gier sympatią za linki dające złoto/exp. Dzieciaki spamują tym gównem gdzie się da. Ale dzięki za rzeczowe argumenty. smile_big

Offline

#24 2009-09-17 19:31:02

tygrysica2000
Zbanowany
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dołączył: 2008-04-28

Odp: BloodWars.pl

Ja gram. Gra jest genialna. Dla tych co grają lub grali
Gram na najnowszej Mori i Nekropoli xD
Na Mori pod nick : Teezhea
Na Nekropoli pod nick : Lucy


Ach życie płynie, a anime leci

Offline

#25 2009-09-17 20:38:52

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: BloodWars.pl

Gra miała to coś za czasów Turoka i klanu phoenix. Teraz ssie jezor


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

#26 2009-09-17 21:31:40

Yngoth
Użytkownik
Skąd: Toha Heavy Industries
Dołączył: 2007-07-12

Odp: BloodWars.pl

Sidorf napisał:

Gra miała to coś za czasów Turoka i klanu phoenix. Teraz ssie jezor


Na r1 klimat jeszcze dość się utrzymuje oczkod
Dalej grają co lepsze osoby (i to w sumie dla nich gra się na r1, pomimo iż jest przestarzały), a manipulacje nawet za czasów Turoka były - gram praktycznie od początku, a że nie za bardzo mi wychodzi, to inna sprawa smile_big

Offline

#27 2009-09-17 21:39:18

Sidorf
Użytkownik
Skąd: Tuszyn
Dołączył: 2008-05-04

Odp: BloodWars.pl

Nie bardzo się orientuje w tym co się teraz dzieje ale jeśli dobrze widziałem to powstał sex czyli zbiorowisko ludzi z date i phoenixa. Kiedyś to się nawet w głowie nie mieściło. Zresztą, i tak najlepsze były pluszaki smile_big Midian też był dobry.

Ciekaw jestem kto pamięta grype, chrupka itd. czyli całą śmietankę starego dobrego bw...

ps.Turok sam brał udział w tych przekrętach i za to przecież dostał bana smile_big


"I spend my time by looking out the window
Ignoring everything that the teacher is saying"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024