#21 2008-05-06 00:02:56

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

A ja już miałam nadzieję, że jakiś nowy chapter wyszedł. smile
I jak Wam czytanko idzie?

~Kensei, nie to nie będzie nie kończąca się historia, sądzę, że akcja może sie zakończyć w 8 tomie. Zbyt dużo się wydarzyło w jakiś trzech ostatnich chapterach, by to dalej rozwlekać. smile

Offline

#22 2008-05-06 00:04:29

werewolf
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-04-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

No to ja wiem...
RAWy też zasysam... Ale one też nie pojawiają się zaraz po emisji, ne?

A czytanko... Nijak:D ciągle stoję na początku 7 tomu:D

Ostatnio edytowany przez werewolf (2008-05-06 00:06:15)

Offline

#23 2008-05-06 00:06:04

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Zaraz może nie, ale od emisji minęło już kilka ładnych godzin, więc mogliby dać. smile

Offline

#24 2008-05-06 00:08:33

werewolf
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-04-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

No ja sobie "czatuje" (w sensie oczekuje) na Ircu Zero-raws... Czy to będzie torrek czy się uda zassać z bota... To i tak w temacie napiszą od razu xD

Offline

#25 2008-05-06 00:11:54

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Jak się korzysta z VeohTV to tego samego dnia gdy była premiera w Japonii moge ściągnąc go z Veoha gdy pojawia się w sieci

A co do mangi to pojawia się 24 każdego miesiąca własnie znalazłam info a anime ma mieć jednak 26 odcinków ifo w 100% pewne

Ostatnio edytowany przez Gela19 (2008-05-06 00:18:50)


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#26 2008-05-06 11:05:30

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Dopiero 24? Ale ostatnim razem kolejny chapter pojawił się po dwóch tygodniach... dziwne. No cóż pożyjemy, zobaczymy. smile

Chciałabym jeszcze podyskutować tutaj o szczerości Yuuki wobec Zero i Kaname (tak pisałam już o tym na forum anime, ale tutaj mamy większą ilość materiału;) )

Uwaga spoiler dla osób, które nie czytały mangi do 6 tomu włącznie!!!
A więc w 6 tomie mamy sytuację mniej więcej taką: Yuuki dokarmia Zero, próbowała także ubić targ z Shizuką, byle tylko nie dopuścić do tego, by Zero spadł do poziomu E, a potem stwierdza, że kocha Kaname  i mówi mu, że zrobi dla niego wszystko... Oczywiście nie robi nic, choć muszę przyznać ma świadomość tego, że nic dla Kaname zrobiła. oczkod
W chapterach 25,26 widzimy również ile wysiłku wymaga od Kaname powstrzymanie się od ugryzienia Yuuki.
Co o tym sądzicie? Bo mnie naprawdę wnerwia takie zachowanie Yuuki...

Offline

#27 2008-05-06 12:26:35

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Sirocco masz rację...Yuki gra w mandze niezdecydowaną i rozkapryszona gówniarę której wszystko się wydaje oczywiste ale trudne do zrobienia... jej zachowanie w mandze ewidentnie pokazuje jej głebokie uczucie do Zero a jak przychodzi co do czego to zaprzecza i stwierdza że kocha Kaname jednak nic z tym faktem nie robi.... jakbym była na jej miejscu to poleciałabym za kolesiem którego kocham albo jesli nie jestem pewna którego kocham to nie chrzaniłabym tylko siedziała cicho i określała swoje uczucia do któregoś z nich... wrrr

Mam coś dla fanów Kurana Kaname smile_big dotyczy to mangi oczywiście smile_big
Kuran Kaname -Memories

No i piękny teledysk o Kaname i Yuki
Księżniczka Kaname

Ostatnio edytowany przez Gela19 (2008-05-06 14:36:29)


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#28 2008-05-06 20:52:43

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Pierwszy teledysk widziałam, drugi... dziekuję Geluś.. wzruszyłam się przy nim.. ehh

Offline

#29 2008-05-06 21:14:43

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Nie dziękuj:) mi też się podobał i bardzo wzruszył smile_big


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#30 2008-05-06 21:58:18

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Znalazłam jeszcze jeden ładny teledysk z Yuuki i Kaname:
Broken

Ogólnie patrząc na te teledyski, to stwierdzam, że Yuuki jako mała dziewczynka, była zdecydowanie lepsza. Śliczna, słodka, kochana i jeszcze zakochana w Kaname...

Offline

#31 2008-05-06 22:48:39

werewolf
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-04-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Hmmm...
Co prawda odpowiedź na moje pytanie wydaje mi się oczywista smile_big Ale zapytam mimo to...
Czy któraś z was, dziewczyny zajrzała chociaż do mangi pt. Gantz?
Jestem strasznie ciekaw czy jakas dziewczyna to czyta... Bo jeszcze nie miałem okazji takiej poznać smile

To taki mały spam...
A teraz do rzeczy:D

Ciekawe sceny i świetna muzyka...czego chcieć więcej?:D

Offline

#32 2008-05-06 22:55:33

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Gantza? Nie... słyszałam coś o tej mandze, ale nie bardzo pamiętam, a o czym jest?

Cieszę się, że się teledysk podobał. smile

Offline

#33 2008-05-06 23:17:29

werewolf
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-04-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

No ja ją stale śledze od 2002 roku smile_big
Na długo przed tym jak zainteresowałem się gatunkiem... W ręce wpadł mi pierwszy chapter i po dziś dzień wyczekuje kolejnych (co prawda od kilku miesięcy głównie mnie drażnią smile_big ) Ale licze, że wkrótce...
z moich wyliczeń wynika, że w ciągu najbliższych kilku chapterów wróci do formy:D

Jednego jestem pewien, warto do tego zajrzeć... Wiem, że ze względu na wulgaryzm i brutalność niektórych scen ta seria budziła, budzi i będzie budzić wiele kontrowersji (wcale mnie to nie dziwi).
Autor ukazuje wszytko takie jakim jest naprawdę, nie owija w bawełnę i nieczego nie słodzi...
Ale dla osoby, która potrafi zajrzeć głębiej a nie tylko na pierwszy plan napewno pokocha tą mangę:)

Na samym początku poznajemy Keia Kaurono, nastolatka jakich wielu... Zarozumiałego, zapatrzonego w siebie i mających wszystko w głęboko gdzieś. Nie jest ani popularny wśród dziewcząt ani przystojny... w sumie nie ma w sobie nic co mogłoby uczynić z niego głównego bochatera...
Któregoś pięknego dnia, wraca ze szkoły. Czeka na pociąg ogladając zdjęcia półnagich modelek i krytykując w myślach wszytkich w zasięgu swojego wzroku, narzekając na głupotę starszych i jeszcze większą rówieśników.
Na peronie zdarza się wypadek, pijany kloszard z powodu nadużycia alkocholu ląduje na torach... Nikt nie kwapi się żeby zejść i mu pomóc.
Nie, nie... Kei również jest bardziej zajęty rozmyslaniem o tym, że zobaczy śmierć na własne oczy.
W tym czasie inny nastolatek Kato Masaru zeskakuje na tory i próbuje pomóc poszkodowanemu, nikt nie kwapi się mu w tym pomóc. Kato rozgląda się po peronie i zauważa Kei'a którego znał w dzieciństwie, rozpoznaje go i woła na pomoc.
Kei jest raczej zdecydowany nic nie robić, ale pod wpływem karcących spojrzeń innych ludzi zeskakuje i biegnie z pomocą.
Zaraz po tym jak we dwójke udaje im się wywindować żula w bezpieczne miejce, pojawia się pociąg... Obaj ruszają biegiem w nadziei, że zdążą odbiec dość daleko żeby pociąg, który chamuje na stacji ich nie zabił...
Na ich nieszczęście okazuje się, że to pociąg pośpieszny i obaj giną rozerwani na kawałki...
W tym momencie lądują w pokoju pełnym ludzi i słyszą pytanie "Czy wy też umarliście?"...
Wkrótce po tym na wielkiej czarnej kuli, która zajmuje sporą część pomieszczenia pojawia się komunikat:
"Wasze życia dobiegły końca.
To co zrobicie z waszymi nowymi życiami
zalezy tylko odemnie"
W tym miejscu zaczyna się historia o tym jak zachowują się ludzie w obliczu nieuniknionej śmierci, cierpienia i bólu. Historia skupia się głównie na zmianach jakie zachodzą w psychice Kei'a... Jak od znudzonego samolubnego dzieciaka powoli zmienia się w kogoś na kim można polegać i kto ceni życie innych bardziej niż swoje własne:D

Naprawdę... Gorąco polecam... To co napisałem nie trzyma się kupy...
I nie jest pewnie zbyt zachęcające:D ale mimo wszystko...:D

Ostatnio edytowany przez werewolf (2008-05-06 23:18:03)

Offline

#34 2008-05-06 23:20:54

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Właśnie zaczęłam ją czytać... Jak im głowy odpadły... to na mój żołądek będzie chyba zbyt ciężko strawne, ale spróbuje jutro. smile

Offline

#35 2008-05-06 23:22:40

werewolf
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-04-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

O tym mówiłem:) Trzeba ścierpieć te sceny...

Offline

#36 2008-05-06 23:43:09

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

ja tam lubie tą mangę i mnei to nie odstrasza smile ani nie zniechęca wkońcu słuzba medyczna ze mnie to co się dziwic smile_big przestałam te mange czytac własnie dlatego że akcja zaczeła mnie nudzic... dłuuugo się czekało na chaptery i wogóle... smile

Ale to nie temat o mandze pod tytułem "Gantz" tylko o Vampire Knight :d więc wypowiadajmy sie na temat jezor

Skończyłam czytac mangę VK i jestem w cięszkim szoku... Werewolf jak ci idzie?....
Sirocco masz wiadomośc w sprawie twoich rozmyslań o mandze smile_big


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#37 2008-05-06 23:53:22

werewolf
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-04-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Jeszcze godzinka i będe czytał:D
Teraz kończe książkę (czytać nie pisać xD)...

A o Gantzie wspomniałem bo czekam na kolejnego chapa i się denerwóje:D

Offline

#38 2008-05-07 00:28:58

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Jak skończysz czytac mangę VK to wypowiedz sie co o niej myślisz wtedy i ja się wypowiem bo puki co nei chce spoilerować smile_big


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#39 2008-05-07 10:47:40

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

To Werewolf, czekamy na komentarz co do mangi. smile Potem wszyscy troje będziemy mogli spoilerować. oczkod

Offline

#40 2008-05-07 11:14:29

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Sirocco wiesz o tym że werewolf pracuje nad subami pl do VK5? jezor:P więc dajmy mu chwilkę odsapnąc cała noc nie spał biedak jezor

co do mangi mam dziwne przeczucia że jeden z głównych bohaterów zginie....


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024