#61 2008-05-14 00:27:23

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

aaha rozumiem:D to moze skusisz sie i online sobie poczytasz bo naprawdę warto i to może sprawić że bedziesz z niecierpliwością czekał na kolejny chap:D


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#62 2008-05-14 00:28:36

werewolf
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-04-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

moooooże... nie lubie tak czytać;p trzeba stronę przwijać... a tak daje jako pokaz slajdów... i mam cały monitor;p

Edit:
Dobra... Brak odpowiedzi więc i ja ide spać.

Ostatnio edytowany przez werewolf (2008-05-14 01:12:45)

Offline

#63 2008-05-14 18:53:43

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

OO, Wilkołaczek się odezwał. ^^
Cieszymy się bardzo. smile

Moim zdaniem fabuła naprawdę nie jest zła, nie jest aż tak bardzo przewidywalna... no dobrze do pewnego momentu nie była zbytnio przewidywalna. Prawda Geluś? oczkod

Werewolf, a co sądzisz o informacji jaką podał Kaname o sobie, chyba w 38 chapterku właśnie? smile

Offline

#64 2008-05-14 18:55:37

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Sirocco napisał:

Moim zdaniem fabuła naprawdę nie jest zła, nie jest aż tak bardzo przewidywalna... no dobrze do pewnego momentu nie była zbytnio przewidywalna. Prawda Geluś? oczkod

Prawda prawda do pewnego momentu smile_big ale ten moment minął i możemy zaczac przewidywać chociaz i tak możemy się jeszcze baaardzo mylić smile_big

Buźka


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#65 2008-05-14 19:04:23

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Chciałabym się mylić, bardzo bym chciała, szczególnie w przypadku Kaname. smile

Offline

#66 2008-05-14 19:10:18

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Bo ja wiem:P ja tam bym chciała żeby zakończenie wbiło mnie w fotel i sprawiło że to bedzie moja najlepsza manga jaką czytałam z tego typu smile chciaz Kaname tez mi szkoda:( jezor


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#67 2008-05-14 20:24:49

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Wiesz, zawsze może Cię wbić w fotel z powodu zdziwienia. oczkod

Offline

#68 2008-05-14 22:11:18

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

no cóż też fakt smile_big ale co by nie było będziemy musieli sie z tym pogodzić;p


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#69 2008-05-22 15:13:20

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Wyszedł kolejny chapter, ale tym razem z side story.
Przyjemna historyjka i fajnie widać emocje Kaname, rzadka sprawa. oczkod
Zachęcam do czytania. smile

Offline

#70 2008-05-22 20:46:20

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

WoooooW Cieszę się, że ktoś w końcu odgrzebał ten temat smile_big

24 maja ma wyjść 40 chapter Vampire knight. Wszystkich fanów tej mango zachęcam do odwiedzania strony z manga online smile_big ( na poprzednich stronach pasły już te http )

Co do Side Story... przyjemnie się ją czyta, i co ważniejsze widać pewien aspekt całej opowieści jezor Zero i jego tajemnica przed Yuki? smile
No i Kaname którego żądza była baaardzo wyraźna smile_big chcica? czy jak to nazwać? jezor Przeczytajcie sami i wypowiadajcie się o mandze! Prowadzenie dyskusji w 2 osoby to żadna frajda.

P.S. Mamy już 7 epek anime Vampire Knight... również zachęcam do oglądania i komentowania swoich odczuć na forum o anime:) Pozdrawiam


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#71 2008-06-06 00:49:59

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Taaaa już 40 chap wyszedł, akcja miażdży a na forum cisza.... musiałam odkopac temat by dowiedzieć się czy ktoś jeszcze przeczytał ten chap, i posłuchac opinii innych ludzi:)

a w między czasie napomknę że już 9 epów wyszło VK smile Fabuła jednak ulegnie zmianie , tak coś czuje:)


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#72 2008-06-06 10:52:08

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Chapter 40 zaskakuje, ale mnie też trochę wkurzył, bo oczekiwałam ze strachem informacji o tym, czy mój kochany Kaname będzie żył czy nie, a tu wybitne przedłużenie akcji...

Ciekawe poza tym, czy Kaname przewidział taką sytuację jaka wydarzyła się w tym chapterze, czy nie wziął tego pod uwagę. smile

Offline

#73 2008-06-06 11:30:16

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Całkiem możliwe, że tego nie przewidział... i będzie musiał doznac szoku gdy już sie dowie:P

Fakt, przeciągnęli akcję , ale to też było ważne mi się wydaje... Relacje Ichiru i Zero itd... w kazdym bądź razie jedna rzecz mnie zaskakuje... Przecież Ichiru został zabity przez Rido no chyba że źle widziałam, to w takim bądź razie dokąd polazł wujaszek, że gdy Zero wychodził z tej klatki tak to nazwę, chociaż to więzienie było:P to nikogo już tam nie było??.... Tego nie kumam... przeciez Rido też był raniony przez Ichiru...


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#74 2008-06-06 12:10:11

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Rido zapewne siedzi w swojej komnacie, albo polazł napić się czyjeś krwi, by ranę zregenerować.
Hmm albo nie musiał iść, bo mógł wykorzystać Ichiou...
Ale fakt.. zastanawiające jest to, co teraz porabia wujaszek...

Offline

#75 2008-06-06 15:46:42

oneechan
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola ^^
Dołączył: 2007-06-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Spoilery =^:^= - ten dział forum jest przeznaczony o mandze Vampire Knightt i mozna bezgranocznie się wypowiadac na ten temat, dlatego też ostatni raz zanaczam, że spoilersmile
Jeśli chodzi o scenę w której doznałam szoku to była wieść o tym , że Yuuki i Kaname to rodzeństwo (wampirze rodzeństwo):o... siedziała z 15 minut przed kompem bez ruchu i się normalnie wzruszyłam, (właśnie na takie "bum" czekałam). Strasznie szkoda mi się zrobiło Zero, bidaczek. Z drugiej strony szkoda, że Yuuki jest wampirem, bo po cichu marzyłam, że będzie z Zero... chociaż jeszcze nic straconego ;]

Scena z Kaname i Shizuka. Kiedy to Kaname wpił swoje łapsko w jej ciało, trzymając serce, a następnie wypił jej krew i wyciągnął serce[blee]. Straszna scena... ale słusznie zrobił, nie będzie się baba wtryniać w nie swoje sprawy:)

Kolejna taka scena, która mnie przeraziła był fakt, że Zero napił się krwi Kaname... ta scenka wyglądała jakby byli gejami. (to moje skojarzenie)

Czekam z niecierpliwością na moment w którym jeden z głównych bohaterów zginie, to będzie piękne, a zarazem tragiczne:)

Były sceny które nie do końca zrozumiałam, między innym sprawa z Rido, kto to w ogóle jest i dlaczego ma on zatargi z Kanaem? oczkod
Byłabym wdzięczna jakbyście mi wyjaśnili smile
THE END =^:^=
Jako manga jest bardzo ciekawa i tego samego oczekuję w dalszych odcinkach anime:)


oneechan.pngwaciwe.png

Offline

#76 2008-06-06 21:18:20

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Co do Rido, jest to wuj Kaname i Yuki... jeden z rodu Kuran.... Jakie ma zatargi? Wujaszek przyczynił się do tego iż w rodzinie rodzeństwo kaname było porywane i zabijane, a Istnienie Yuki zostało zatajone w świecie wampirów. Jednakże Rido, dowiedział się o tym i chciał zabrać Yuki...Zabijając rodziców Kaname. Wszystko jest opisane w dziele ze wspomnieniami, gdy Yuki została przebudzona i wszystko zaczęła wspominać... bodajże 35 chap... zajżyj do niego i wszystko zrozumiesz:) Krew wampirów czystej krwi jest na najwyższym stopniu w hierarchii świata tych bestii , a Rido chce posiąść niewyobrażalną moc, jaką może nabyć przez wypicie krwi Kaname i Yuki i gdy ich zabije będzie niezwyciężony:) i taaakie tam bzdety...musisz poczytac 35 chap uwaznie.

Co do tych scen które wymieniłas to mnie szokły jeszcze 3, jedna byłą wtedy gdy Kaname poprosił Yuki o zostanie jego kochanką...;/ jak dla mnie przesada...

A druga scena była wtedy gdy Yuki zaczeła dusić Zero, zadała mu pytanie czemu się nie broni... nie wiem czy ona oczekiwała że powie jej że ją kocha, ale gdy powiedział jej że ona pragnie tylko Kaname to zmieszana, zawiedziona wręcz puściła Zero.

trzecia to ta w której Zero zostaje postrzelony... smutny:( biedak, najbardziej się nacierpi....


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#77 2008-06-06 21:59:00

oneechan
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola ^^
Dołączył: 2007-06-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

A bardzo dziękuję Gela, teraz juz rozumiem prawie wszystko:)
Nie pomyslałam o tej scenie Kaname + Yuuki = kochankwie, to wręcz kazirodztwo, chociaz z drugiej strony nie dziwiwe się mu, że tak postąpił. Chciał zatrzymac dla siebie yuuki, a tym samym ją chronić, jak jej to obiecał. Przeciez nie zdawała sobie z tego sprawy, że to jej brat.

Kiedy to Yuuki zaczęła dusić Zero, uczyniła to tak po zaczął budzić się jej instynk, poza tym ostatnio miewała sny - w końcu Kaname przyśpieszył proces jej przebudzenia, tylko dlaczego od razu ją całować? (poczatkowo myślałam, że Kaname jest w takiej desperacji, że posunął się do takiego czyny, chcą aby Yuuki była vampirem , to by dopiero był zonk:))
Tak szczerze powiem, że jak zaczęłam ogladać Vampire Knight, przeszło mi przez myśl, że Yuuki i Kaname są rodzeństwem (w sumie podobni do siebie), ale później jakoś mi to przeszło, a tu proszę, czytając mangę niemile mnie zaskoczyło smile_big

Jeśli chodzi o postrzeleni Zero, to jest na tyle silny, że się wyliże,  także nie bój nic:)... smutny też był zgon jego brata:(, Ichiru kazał się napić swojej krwi bratu - to było piękne.

Podoba mi się to, że Yuuki wampir,... chciałabym żeby ta manga skończyła się tragicznie, bo przeważnie wszystko się kończy "żyli długo i szczęśliwie", a tragizmu nigdy za wiele:D
Mam nadzieję, że zaniedługo wszystko się wyjaśni i poznamy koniec;)


oneechan.pngwaciwe.png

Offline

#78 2008-06-06 22:27:20

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Ja to wszystko wiem:) Więc nie musiałas mi opisywac akcji z duszeniem:D no ale dzięuję:) Ja napisałam tylko że mnie zaskoczyły te sceny oprócz tych które ty napisałaś:) a CO do tego że Kaziroctwo i Yuki jeszcze o tym nie wiedziała, a Kaname chciał ją tylko dla siebie, to nie wiem czy zwróciłas uwage na tekst jaki Yuki mu powiedziała po przebudzeniu" I pomyśleć że darzyłam Cię uczuciem innym niż braterska miłość. To było złe" a Kaname jej na to , że jemu to by pasowało, i to wcale nie jest złe, wszystko zależy od niej, a ona nagle zaczeła się dziwnie zachowywac... wnioskuję że nie chce w ten sposób dłużej kochac swego wspaniałego Kaname:P Jest zbyt moralna by się do tego posunać i życ z Braciszkiem:)

Ta manga napewno nie skończy się szczęśliwie.... to widać... obstawiamy z Sirocco że Kaname zginie, w mandze... natomiast w anime że Zginie Zero...:( poniewaz widac zmiany w anime


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#79 2008-06-06 22:53:46

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Tak, moment w którym dowiadujemy się, że Yuuki już jest wampirzycą, heh to była perełka, wgniotło mnie w siedzenie, bo wiele robiłam spekulacji, ale tej jednej nie wzięłam pod uwagę, ale to tylko dlatego, że jakoś nie mogłam sobie wyobrazić braku potrzeby picia krwi , nawet u wampira z wykasowaną pamięcią. smile_big Za to ta seria ma u mnie gigantyczny plus, bo mnie zaskoczyła. smile

Co do kazirodztwa, to tutaj chciałabym zauważyć, że to nie jest tak do końca. oczkod Chapter 38 wyjaśnia bodajże tą kwestię, a poza tym jak to Kaname stwierdził, u czystej krwi wampirów takie małżeństwa były normalne - na przykład ich rodzice byli rodzeństwem. smile Ale tak czy siak, to że Yuuki uważa, to za niemoralne, sprawia, że szanse Zero bardzo się zwiększyły... Zresztą co zrobiła chwilę po tym jak Kaname ją samą zostawił, gdy już się w miarę uspokoiła po przebudzeniu? Poleciała do Zero... :/

W tej scenie, gdy Yuuki dusi Zero, to moim zdaniem, ona zupełnie nie miała pojęcia, że dusi Zero. Przecież, to było wtedy, gdy zaczynała mieć halucynacje, dopiero po dłuższej chwili się zorientowała, gdy Zero się nie bronił.

Manga będzie na pewno miała słodko-gorzkie zakończenie, tak jak pisała Gela, zapewne Kaname zginie...
A co do anime, Geluś nie martw się, pewności nie mamy.

Ostatnio edytowany przez Sirocco (2008-06-06 23:05:38)

Offline

#80 2008-06-06 23:18:54

oneechan
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola ^^
Dołączył: 2007-06-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Gome, że tak sie opisałam, ale jestem jeszcze pod wpływem mangi i czułam taką potrzebę wypowiedzenia się jezor
Ja przypuszczam, że Kaname zginie i w mandze i anime (mam nadzieję śmiercią tragiczną:)) A Zero będzie żył z Yuuki i urodzi mu gromadkę wampirków (z tymi dziećmi to był żarcik:P)

Ja chyba sobie jeszcze raz przeczytam mange;) dużo szczególów nie doczytałam.

Ostatnio edytowany przez oneechan (2008-06-06 23:21:06)


oneechan.pngwaciwe.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024