#81 2008-06-06 23:25:58

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Nikt sięna ciebie oneechan nie gniewa:) Każdy ma potrzebę wypowiedzenia się:) My z Sirocco chętnie poznamy twoje opinie bo swoje znamy az za dobrze smile_big

co do tego że pewności nie mamy, fakt...:P Ale takie mam podejżenia , że w anime Kaname zabije Zero, a Yuki pociśnie kit że zginą w walce z wujaszkiem... i tak oto Kaname będzie żył szczęśliwie..

Jesli chodzi o tą gromadkę dzieci, to chętnie bym zobaczyła dzieci Zero i Yuki smile_big ale to by wtedy było zbyt słodkie jak na ta serię:P


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#82 2008-06-07 09:47:12

Nuna
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Mnie się wydaje, że w anime może i rzeczywiście Kaname zabije Zero, ale może też to zrobić ktoś inny z Nocnej klasy ;p (w openingu walka między Zero, a nimi).
Z drugiej strony on chyba pociąga za wszystkie sznurki i manipuluje wszystkim. Po ostatnim odcinku doszłam do wniosku, że w końcu kiedyś może mu coś nie wyjść i nie pójdzie po jego myśli ;] Na przykład Yuuki. Jakby te 4lata (chyba) temu nie pojawił się Zero to Yuuki byłaby bardziej podatna na Kaname, a tak to jest taka niezdecydowana. Chociaż pod koniec wydaje się, że jednak bardziej lubi Zero. Tylko co on teraz zrobi po wypiciu krwi swojego brata.. I zastanawia mnie cień potwora na ścianie.

Nio a jeśli chodzi o zakończenie to typuje słodko-kwaśne. Możliwe, że Kaname zginie (chociaż wolałabym, żeby nie zginał ;p). Yuuki abo będzie z Zero i odejda w "sina dal", abo będą dalej "przyjaciółmi", a ona sama stanie na samej górze w hierarchii  wampirzego świata.
A jeśli chodzi o dzieci to jednak wolałabym zobaczyć dzieci Kaname i Yuuki ;p

Offline

#83 2008-06-07 11:26:22

oneechan
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola ^^
Dołączył: 2007-06-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Ja mam jeszcze drugie podejście zakończenia... może zdarzyć się tak, że Kaname będzie w sytuacji bez wyjścia i poświęci swoje życie dla ratowania siostry:) Kaname dogada się z Zero, zaufa mu (przeciez nie raz powtarzał: "ty nigdy byś jej nie zdradził"). Kaname zginie podczas walki z wujaszkiem, pozostawiając Yuuki pod opieką Zero.

Jeszcze inne zakończenie mi przyszło na myśl (zbliżone do waszych domysłów), tylko będzie tak, że Kaname będzie Kazał Zero zabić go,  bo okarze się, że po zabiciu wujaszka Kaname posiądzie przeogromną moc i nie będzie w stanie nad nią zapanować smile_big

Jeszcze bardziej by mi się podobało zakończenie jakby obaj zginęli, najlepiej z ręki Yuuki (może przesadzam, ale naparwdę chcę ujrzeć tragiczne zakończenie) smile


oneechan.pngwaciwe.png

Offline

#84 2008-06-07 11:43:33

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Oneechan... masz strasznie krwaawe pomysły.^^'
Kaname nie może walczyć z wujaszkiem, bo nie jest w stanie go zabić, dlatego "wyszykował" sobie Zero. Zapewne Kaname zginie osłaniając Yuuki, a dopiero potem wpadnie Zero.

Nuna, w mandze już się pojawiło coś, czego Kaname, chyba nie przewidział - wypicie przez Zero krwi Ichiru. Poza tym.. tak to bywa jak wszystko stawia się na jedną kartę, potem można się niemile zaskoczyć. oczkod W zasadzie wszystko teraz zależy od Zero. smile
Jeśli chodzi o kontakty Kaname - Yuuki, to zauważ, że i w mandze i w anime przy wspomnieniach jest pokazane jak Yuuki widziała Kaname pijącego krew Ruki, to po tej sytuacji najbardziej się od niego oddaliła. Podejrzewam, że gdyby Kaname się tak nie zachował (chociaż zrobił, to specjalnie), Yuuki w dalszym ciągu byłaby wpatrzona w niego jak w obrazek, bo przecież przed tą sytuacją, to jak tylko dowiedziała się, że Kaname powinien być w dormitorium, to tam poleciała (z Zero mieszkała już jakiś czas), nie zważając na to, że będzie tam pełno wampirów...

Offline

#85 2008-06-07 13:11:44

Nuna
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

No tak, oddaliła się od niego bo okazało się, ze jej książę z bajki nie jest taki dobry za jakiego uchodzi ;P W gruncie rzeczy chyba musiał tak zrobić. Lepiej, że Yuuki dowiedziała się wtedy a nie późnij bo byłby to dla niej jeszcze większy szok. A z drugiej strony chyba Kaname powoli przygotowywał ją do jej przebudzenia.
Wydaje mi się, że później ona będzie chciała być bardziej człowiekiem niż wampirem. Chociaż... przekonamy się ;D

Offline

#86 2008-06-07 13:26:49

oneechan
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola ^^
Dołączył: 2007-06-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Nuna to jest calkiem możliwe, że Yuuki będzie chciała być bardziej człowiekem w końcu żyła przez te 4 lata właśnie jako czlowiek i przywiązała się do tej formy. Chociaz były i momenty, kiedy Yuuki jako czlowiek chciała być wampire. Jejku pomysłów można snuć, a snuć, a mangi i tak nie zmienimy jezor. Niech to wszystko się juz skończy, bo nie wiem jak wam ale mój mózg puchnie od domysłów smile_big

Tak w ogole to ktoś wie, kiedy sie manga kończy?:)


oneechan.pngwaciwe.png

Offline

#87 2008-06-07 13:38:47

Nuna
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

O tak przychylam się do pytania Oneechan jezor A może będzie tak, że Yuuki będzie "tym" którego z panów wybierze ;p (oczywiście w zależności który przeżyje). Jak zostanie z Kaname to będzie wampirem, a jak z Zero to "bardziej" człowiekiem ;p Albo nie wybierze żadnego ;p

Ja też mam głowę pełną pomysłów, a tu sesja na karku wisi ;p

Offline

#88 2008-06-07 13:48:38

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Kolejny chapter będzie 24 czerwca, ale kiedy go przetłumaczą... Ten ostatni rozdział został przetłumaczony prawie tydzień po oficjalnej premierze.. jak zawsze robili prawie od razu, to teraz trzeba było czekać. 
Myślałyśmy z Gelą, że akcja niedługo się zakończy, ale po ostatnim chapterze, gdzie troszkę przedłużyli może to jeszcze potrwać... Mogą jeszcze wstawić na przykład wspomnienia Kaname, co w sumie byłoby dobre, bo do końca nie wiadomo jak to z nim jest...

Tak.. domysłów jest mnóstwo, mi tez już głowa pęka od nich. smile_big I ciągle nie wiem jak to się skończy. smile

Offline

#89 2008-06-07 13:54:40

Nuna
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

To se poczekamy z pół roku xD

Offline

#90 2008-06-07 14:47:25

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Nie no.. aż tak ale to chyba nie jest, ale z cztery miesiące mogą być... oczkod

Offline

#91 2008-06-07 21:42:04

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Jak czytam wasze posty to , zgadzam się z większoscią domysłow:) ale musz epoprawić... Yuki nie spała tylko 4 lata... ona była w domu Cros'ów dużo wczesniej niż Zero...:) Zero pojawił się dopiero 4 lata przed akcją jaką mamy w anime i w mandze:). Co do domysłów swoich, posiadam ich kilka, i tak jak już wie Sirocco dedukcję mam dosyć dobrą:) Dlatego tez, mam pewne przypuszczenia do tego jak to się może skończyć... niestety teraz nie mam czasu za bardzo by się rozpisywać, więc jak bedziecie chciały poznac moja opinię to napiszcie na forum , to odpiszę.:)

Co do tego ile jeszcze bedziemy czekać na koniec mangi, to jesli znajde na stronie Japońskiej, jakiekolwiek info o końcu mangi napewno napiszę na forum:) Musze poprostu odwiedzić stronkę, producentów mangi:) I ja odczytać:)

Podejżewam że 2 miechy to minimum, 4 to max


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#92 2008-06-27 22:13:50

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Mamy już 41 chapterek mangi.
Nasza wspaniała Yuuki znalazła oczywiście wymówkę by nie iść z Kaname... pominę, że zachowała się jeszcze bardziej głupio niż się spodziewałam...
Spoiler
A Kaname mi żal... wygląda na to, że przegrał... Na dodatek jeśli moje podejrzenia (i Geli smile ) okażą się słuszne, że Kaname zginie, to umrze ze świadomością, że Yuuki kocha go tylko jak brata... Szkoda mi go.. Miałam przynajmniej nadzieję, że Yuuki go jednak wybierze zanim umrze... Ale cóż na to się nie zapowiada.
Koniec spoilera

A Wy co sądzicie?

Offline

#93 2008-06-27 22:46:52

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Znalazła wymówkę, fakt ale jej poczynania odpieram inaczej.

Spoiler

Onii-sama z ust Yuki się nie spodziewałam fakt, ale nie odbieram tego jako pożegnania z Kaname i jednoznacznego wybrania Zero... Ona o Zero ani słowa nie powiedziała, a gdyby go wybrała to poco by     

Big spoiler !!!!


całowała Kaname??!! Tak się nie całuje brata!! po z atym powiedziała mu że zrobi wszystko by wrócić w ramiona swego " Onii-sama" ;/;/ ja juz całkiem się pogubiłam


Za to Zero mi się podoba w tych włoskach smile_big:D A Rido jest również słodki, tylko strasznie groźny smile_big

po spoilerze


Manga mnie wciąga, szkoda tylko że Anime ma miec 13 odcinków a druga seria będzie w październiku... Pozostaje czekac na kolejny Chap nr 42

Ostatnio edytowany przez Gela19 (2008-06-27 22:47:24)


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#94 2008-06-27 22:53:14

oneechan
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola ^^
Dołączył: 2007-06-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Wciąż przeraża mnie związek międz Yuuki i Kanaem jako para, przeciez oni są rodzeństwem, tak nie wolno i mam nadzieję, ze wasze przypuszczenia zakończenia będą słuszne.
Po tym wszystkim widać, że Kaname był samotna osoba przez te 10 lat, mimo, że miał siostre blisko siebie to i tak nie mógł się zbliżyć do niej wystarczająco, żeby być szczęśliwym.
Mi tez jest szkoda Kaname, bo zaczęłam go lubić, chociaż i Zero nie jest niczego sobie:D ... Chapter 41 jest poświęcony głównie Nocnej Klasie i sytuacji Kaname z Yuuki rozczarowałam się bo oczekiwałam czegoś zaskaującego.
Teraz gdy Yuuki jest wampirem, zrobiło sie z niej niezłe ziółko:P


oneechan.pngwaciwe.png

Offline

#95 2008-06-27 23:02:10

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Taa a ta jej nowa broń smile_big:d hehe niezły 'toporek' hehe  Ale teraz takie chaptery były po to by wyjasnić do końca pewne rzeczy, potem będzie ostro bynajmniej mam taka nadzieję........ i równiez nie popieram związku Kaname i Yuki ;/ Chciałabym by ta dziewucha w końcu dokonała wyboru!

Podobała mi się reakcja kompanów Kaname z nocnej klasy, oni go wspieraja a on ich odpycha;/;/ Szkoda że im nie ufa... najbardziej mnie drazni fałszywość vice-przewodniczacego Ichijio-sempaia ;/


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#96 2008-06-27 23:12:04

oneechan
Użytkownik
Skąd: Stalowa Wola ^^
Dołączył: 2007-06-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Toporek (haha) - rozbawilo mnie to:D
Zakończenie musi być ostre, mega tragiczne:)
W sumie to Kanaem dobrze robi nie przujmując pomocy od towarzyszy, w końcu w każdej chwili może ktoś go zdradzić.
Teraz gdy manga dobiega końca, każdy musi pokazać swoje prawdziwe oblicze i to jest piękne, wszyscy pokazuja pazurki i pilnują swoich racji:D Poza tym każdu chce wyjśc z tego bez szwanku:) Bynajmniej tak mi się wydaje.


oneechan.pngwaciwe.png

Offline

#97 2008-06-27 23:19:30

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

No tak, a w sumie kązdy pomagając kaname zostanie uznany za zdrajcę rasy Vampirów.

Koniec mangi jest "piekny" a zarazem smutny, bo potem człowiek myśli... szkoda że już się skończyło - mówie tu o dobrych mangach a nie jakichś gniotach.

Co do pazurków;) to Pazurki Rido sa na tyle duże by w połączeniu z pazurkami Kaname stały się wystarczające smile_big

Każdy teraz pokaże swoją Jasną i ciemną stronę:P  a Yuki jaka głupia była taka będzie i chyba nigdy się nie zmieni.......;/


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

#98 2008-06-28 13:59:00

Sirocco
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2008-05-02

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Ta broń bardziej mi przypomina kosę... I jeszcze Yuuki w tym swoim czarnym mundurki - mamy wcielenie śmierci. smile_big Szkoda, że tak beznadziejnie głupie... Zastanawiam się jak ona zamierza walczyć Artemis, skoro to broń na wampiry i wampirów nie lubi.

Oneechan... przeczytaj jeszcze raz kilka ostatnich rozdziałów, bo mam wrażenie ze nie doczytałaś czegoś w kwestii Yuuki i Kaname. smile

Big, big spoiler
Kaname w rzeczywistości nie jest bratem Yuuki. Są spokrewnieni, ale w troszkę w inny sposób.
Koniec spoilera

A czemu Cię to tak bardzo przeraża? Przecież to są wampiry, bestie o pięknym wyglądzie. smile Poza tym rodzice Yuuki też byli rodzeństwem (może stąd ona jest taka głupia? oczkod )
A kiedyś i w rodzinach arystokratycznych zdarzały się związki między rodzeństwem, by "nie kalać krwi". Wszystko dla zachowania czystości krwi.:) Jak widać dla wampirów czystość ich krwi jest ważna. smile

Geluś, Yuuki nie powiedziała Kaname, że wybiera Zero, bo przecież uważa że Zero ją teraz nienawidzi. Poza tym sądząc po minie Kaname, gdy usłyszał "onii-sama", to chyba też zinterpretował, to tak jak ja, czyli że zawsze dla Yuuki będzie bratem.
Chociaż macie rację połączenie "onii-sama" i "w twoich ramionach" brzmi z leksza perwersyjnie... Yuuki jest bardziej nienormalna od Kaname. oczkod On przynajmniej nigdy się do niej per "one-chan" nie zwracał. smile

Offline

#99 2008-06-28 15:51:09

Kasumo
Użytkownik
Skąd: Elbląg
Dołączył: 2007-06-29

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

ta on zawsze sie na nia napalal:P

Offline

#100 2008-06-28 15:59:23

Gela19
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-04-20

Odp: Dyskusja o mandze Vampire Knight [Spoilers]

Napalanie, napalaniem...ale w tym Chapie moim zdaniem było przegięcie jezor Po za tym ja czekam aż Zero w końcu spotka się z "nowa" Yuki smile_big To będzie na pewno ciekawe:D


Osoki hi-no tsumorite tooki mukashi-ka-na.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024