#61 2008-05-24 04:10:38

MrTToban
Użytkownik
Skąd: Wawa
Dołączył: 2006-08-25

Odp: ANSI ledwo zipie...

Jak bedzie trza to sie dozuce ale nie bedzie to chyba stala oplata gdyz tego bym nie scierpial

A nie pisac mi ze bledy robie FF na angielski slownik mam ustawionego wiec podkresla karzde slowo

Pozdro jak bedziecie zbierac kase rzuccie gdzies w latwo dostepnym miejscu nr konta na ktore slac

Offline

#62 2008-05-24 06:58:20

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: ANSI ledwo zipie...

Ariakis napisał:

Możliwości PHP5 też do małych nie należą - wręcz przeciwnie

Chodzilo i bardziej o to ze PHP powstal dla tworzenia webowych aplikacji serverside i tu sie najlepiej sprawdza, Python zas jest uzywany do tworzenia aplikacji okienkowych, skryptow na serwery, czy jako kalkulator smile. Przy okazji ma pelno modulow do robienia bardzo dziwnych rzeczy, wiec bardzo prosto mozna napisac aplikacje ktora integruje sie z z jakas usluga czy uzywa dowolnej  biblioteki gdyz wszystko co uzyteczne ma swoj pytonowy binding (pisze w django aplikacje intranetowa z powiadomieniami na jabbera, autoryzacja przez ldapa i z interfejsem do zarzadzania proxy i dhcp).

Ariakis napisał:

i podejrzewam, że jednak php cieszy się większą popularnością < ergo szybciej znajdziesz kogoś, kto zna się na php, niż kogoś, kto operuje w Perlu czy Pythonie.

Prawda, ale jak juz wspomnialem tylko jesli mowimy o tworzeniu stron internetowych smile.

Oczywiscie wychwalajac pythona mam oczywiscie na mysli parce w srodowiskach nixowych gdzie python spisuje sie najlepiej.


WoodenJesus.png

Offline

#63 2008-05-24 09:55:30

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: ANSI ledwo zipie...

Ludzie dajcie już spokój z tym "abonamentem". Nie było, nie ma i żadnego nie będzie.

Offline

#64 2008-05-24 11:57:33

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: ANSI ledwo zipie...

Ariakis napisał:

Zresztą najlepiej by było, gdyby całość stała na wspólnym silniku. Jak z jednej strony wciśnie się Fluxa do forum, połata czymś innym uzupełnianie bazy napisów i komentarze, czy newsy to to tak średnio będzie wyglądało.

Hmm... co do silników które są do wszystkiego mam mieszane uczucia, wolę forum postawić na skrypcie forum, a serwis na czymś, co do stawiania serwisów służy.
I jak już ktoś wspomniał, ANSI będzie działać na PHP z powodów które wymienił.

Quithe napisał:

No dobra, to zrzucamy się na @Kane'a xD Ile bierzesz, szefie? Jeżeli zbierzemy odpowiednią kwotę będziesz mógł wziąć urlop i skupić się na robocie oczkod

Tydzień temu byłem na urlopie, zdałem wreszcie (do dziekanatu) swoją pracę smile Więc będę teraz miał więcej wolnego czasu jezor


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#65 2008-05-24 14:08:56

Rammstein
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2005-10-09

Odp: ANSI ledwo zipie...

Ja obiecuję, że dorzucę ile będę tylko mógł i na ile będzie mi pozwalał budżet smile

Offline

#66 2008-05-24 15:16:00

harnas02
Użytkownik
Skąd: Puławy
Dołączył: 2005-04-23

Odp: ANSI ledwo zipie...

BUAHAHAHAHHA TAK TAK WYWALMY NAPISY DO NARUTO xD xD
A na poważnie to by naprawdę odciążyło serwer. Ktoś kto aktualnie tłumaczy naruto mógłby umieszczać suby na swojej stronie.

A póki co to trzeba klikać na te cholerne reklamy :]

Offline

#67 2008-05-24 15:50:18

Dragmaru
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-04-13

Odp: ANSI ledwo zipie...

harnas02 napisał:

A póki co to trzeba klikać na te cholerne reklamy :]

Firefox + Adblock Plus i nie masz żadnych reklam. Ja już nawet zapomniałem, jak one wyglądają.

Offline

#68 2008-05-24 15:53:58

NoPasaran
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-01

Odp: ANSI ledwo zipie...

Przez takich jak Ty upada ten serwis! jezor

Offline

#69 2008-05-24 17:00:57

Klapo
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-12-01

Odp: ANSI ledwo zipie...

Jak będą jakieś zrzuty na serwer, też coś wyślę;]

harnas02 napisał:

BUAHAHAHAHHA TAK TAK WYWALMY NAPISY DO NARUTO xD xD
A na poważnie to by naprawdę odciążyło serwer. Ktoś kto aktualnie tłumaczy naruto mógłby umieszczać suby na swojej stronie.

A póki co to trzeba klikać na te cholerne reklamy :]

//Dajcie se siana już z tym naruto. Męczące to jest...
//A co do strony, nadal mnie ciekawi czemu niektórym działa styl a innym nie..
Spowodowane to jest obciążeniem serwera?


klapos.png

Offline

#70 2008-05-24 17:02:51

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: ANSI ledwo zipie...

NoPasaran napisał:

Przez takich jak Ty upada ten serwis! jezor

Who cares? smile_big


wladza1.png

Offline

#71 2008-05-24 17:11:03

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: ANSI ledwo zipie...

ech, trzeba zacisnac zeby i czekac na lepsze czasy. A tak na marginesie, to ile miesiecznie kosztuje nas eksploatacja serwera i w ogole wszystkie wydatki?


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#72 2008-05-24 17:24:01

NoPasaran
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-01

Odp: ANSI ledwo zipie...

bodzio napisał:
NoPasaran napisał:

Przez takich jak Ty upada ten serwis! jezor

Who cares? smile_big

Nie wiem. Ja nie oczkod

Offline

#73 2008-05-24 20:26:22

Maku
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-02

Odp: ANSI ledwo zipie...

Klapo napisał:

//A co do strony, nadal mnie ciekawi czemu niektórym działa styl a innym nie..
Spowodowane to jest obciążeniem serwera?

U mnie spowodowane to było przez Norton Internet Security (lol)

Offline

#74 2008-05-24 20:44:41

Polish_Spider
Użytkownik
Dołączył: 2008-01-22

Odp: ANSI ledwo zipie...

Akurat zaczynam sie japonskiego uczyc, to widze ze sie przyda po upadku ANSI ;P (joke)
Jesli bedzie jakas zrzutka to moge sie przylaczyc, tylko niestety z wszysykich osob deklarujacych sie do pomocy zostaje pozniej 10 %.

Offline

#75 2008-05-24 20:55:51

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: ANSI ledwo zipie...

Polish_Spider napisał:

Akurat zaczynam sie japonskiego uczyc, to widze ze sie przyda po upadku ANSI ;P (joke)
Jesli bedzie jakas zrzutka to moge sie przylaczyc, tylko niestety z wszysykich osob deklarujacych sie do pomocy zostaje pozniej 10 %.

O ile wiem, nigdy jeszcze nie było problemu z błyskawicznym uzbieraniem wymaganej kwoty i zawsze były osoby, które z tego powodu nie zdążyły wpłacić choćby 5 zł, także nie jest tak źle.

Offline

#76 2008-05-24 21:02:51

Cain
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-17

Odp: ANSI ledwo zipie...

Zgodnie z tradycją też coś wpłacę.

Swoją drogą, znając życie najwięcej wpływów będzie z wpłat osób związanych z fansubingiem, zwykłym "masowym" pobieraczom i tak będzie to powiewać. Oczywiście będą na pewno też wyjątki.


Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego czego jeszcze mi brak!
Starczy, gdy kocham, huczy las i wieje wiatr.

Offline

#77 2008-05-24 21:24:33

Polish_Spider
Użytkownik
Dołączył: 2008-01-22

Odp: ANSI ledwo zipie...

Ale tak naprawde jesli nie udostepnia sie napisow to konto na ANSI nie jest za bardzo potrzebne. No chyba, ze trafi sie na takie napisy, od skomentowania ktorych nie mozna sie powstrzymac ^^

Offline

#78 2008-05-24 22:42:58

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: ANSI ledwo zipie...

może i ja sie dorzucę... tylko jak to będzie koniec miesiąca to nie będę mieć nawet złotówki jezor

Offline

#79 2008-05-24 23:23:56

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: ANSI ledwo zipie...

m_jay napisał:

Chodzilo i bardziej o to ze PHP powstal dla tworzenia webowych aplikacji serverside i tu sie najlepiej sprawdza, (...)

Ale my rozmawiamy właśnie o portalowej aplikacji server side. Właściwie wszystko czego tu trzeba to forum, upload/download napisów + kompresja, newsy, komentarze. I możliwość rozbudowy czy dodania nowych modułów typu sklepik - a do tego php jest jak znalazł.
Dlatego wciąż optowałbym za Symfony, gdybym miał wybierać. jezor
Zresztą @Kane już się wypowiedział. jezor

Kane napisał:

Hmm... co do silników które są do wszystkiego mam mieszane uczucia, wolę forum postawić na skrypcie forum, a serwis na czymś, co do stawiania serwisów służy.

Trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem: jeśli to wszystko będzie ze sobą sprzężone tak, żeby user w momencie rejestracji był zarejestrowany wszędzie (analogicznie z logowaniem) to w sumie rybka czy silnik będzie jeden, czy kilka. Czyli w sumie tak jak jest teraz jezor


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#80 2008-05-27 13:31:11

Deviant
Użytkownik
Skąd: 沖縄本島
Dołączył: 2008-05-08

Odp: ANSI ledwo zipie...

Wczoraj  caly dzien i dzis to 13 ANSI LEZALO

Pewnie to ten DDOS ?


DAWAJCIE  TEMAT I NEWS ZE ROBIMY ZBIORKE NA  SERWER, I PODAJCIE KWOTE JAKA JEST POTRZEBNA
ORAZ NUMER KONTA.

bo juz mnie to denerwuje...


w miesiac bedzie nowy serwer


or2yv7gv3.gif

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024