#41 2008-07-12 12:20:14

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Nowe forum...

LWish
Tytuł:Zbanowany
Status:Offline
Dołączył: 2008-03-29

hahaha xD


Oki do samego forum.. jesli wygląd i tak bedzie zmieniany to narazie na jego temat nic nie mowie.. Ale powiem cos na inny temat..

1. Przydałoby sie do "Odpowiedz" jak i do "Szybka odpowiedź" dodam przyciski z BBCode.
2. Ehh i tutaj jest to samo co na niektorych innych forach z ktorych takze korzystam.. a mianowicie forum nie czyta BBCode- obrazka z linkiem.. (a poprzednie czytało:D)
przykład:
ooo smile_big widze ze zostało juz to poprawione smile Brawo! smile

Jak cos mi sie jeszce przypomni do dam znac smile

Powodzenia!

Offline

#42 2008-07-12 12:31:09

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Nowe forum...

Na razie wszystko ok, tylko moim zdaniem przydało by się zmienić te podświetlane ostatnie odpowiedzi/tematy. Nie wiem czy to miało coś uatrakcyjniać stronę, ale wygląda to kijowo i nic a nic nie daje...


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#43 2008-07-12 13:00:52

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Nowe forum...

SiwyCZR napisał:

Na razie wszystko ok, tylko moim zdaniem przydało by się zmienić te podświetlane ostatnie odpowiedzi/tematy. Nie wiem czy to miało coś uatrakcyjniać stronę, ale wygląda to kijowo i nic a nic nie daje...

Chodzi Ci o te niebieskie kwadraciki ? Jeśli tak to one muszą zostać !!! WŁasnie przez nie to forum jest lepsze od poprzedniego - jak wrócę z jakigos wyjazdu czy cuś nie bede mial problemu z wyśledzeniem nieczytanych przeze mnie watkow.

Offline

#44 2008-07-12 15:29:18

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Nowe forum...

No własnie smile_big

Przypomniało mi sie smile

oprocz tgo co pisałem wyzej to:
- przydałoby sie jeszcze zrobic jakis link na stronie głownej ktory pokazywałby nieczytane posty (\\\edit: oki to jest smile_big )
- Dobrze by było gdyby po kliknięciu na jakis temat (jesli sa w nim nowe posty) odrazu przekierowywało na strone w ktorej zaczynają sie nieczytane posty (+ dobrz by było przy nowych postach dodac jakis napis w stylu "Nieczytany post")
- szukajka.. przydałaby sie opcja "Przeszukuj tylko tytuł tematu"

Offline

#45 2008-07-12 16:28:33

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Nowe forum...

Przydałby sie także dwie dodatkowe rzeczy :

1. W górnym pasku obok napisów : Wyloguj , Profil itd. przydałby się dodatkowy - Wiadomości.

2. Nie widziałem tego nigdy na żadnym z for , ale uważam że byłoby to całkiem przydatne.
Chodzi o możliwości zobaczenia , kto się w danym temacie wypowiadał ( nicki ). Po co coś takiego ? Np. dyskusje o anime często obfitują w kilkunasto/kilkudzisięcio stronicowe wątki , a mnie zwykle interesują w nich wypowiedzi tylko poszczególnych osób , których opinie o anime , darzę zaufaniem. Przeglądanie całego tematu usianego spoilerami by zobaczyć , czy kto się w nim wypowiadał jest całkiem nużące.

Offline

#46 2008-07-12 16:34:29

Michaello
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-19

Odp: Nowe forum...

ja bym bardzo chciał Shoutbox-a smile_big

i

"Animowane awatary zostały zablokowane!" smutny

Ostatnio edytowany przez Michaello (2008-07-12 16:36:26)

Offline

#47 2008-07-12 23:55:54

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowe forum...

Animowane avatary najprawdopodbniej pozostaną nadal zablokowane.

Shouta też raczej nie będzie. Nie po to jest Forum, by był jeszcze shout/chat. Macie jeszcze IRC do gadania bardziej na żywo.

Po kliknięciu na "Nowe posty" przekierowuje cię do pierwszego neiczytanego posta w danym wątku.

Wiadomości pewnie się pojawią w górnej belce, jak zostaną do końca zintegrowane z forum.

Offline

#48 2008-07-13 01:02:56

Natanael
Użytkownik
Skąd: Miejska Górka/Poznań
Dołączył: 2006-09-03

Odp: Nowe forum...

Hmm... w starym forum, koło nicku był znaczek czy dana osoba jest płci żeńskiej czy męskiej, a tu tego nie widzę... Może to i mało ważne jest i w więszkszości przypadkach po nickach da się rozpoznać, ale mi się to bardzo podobało oczkod Zwlaszcza, że nie znam drugiego takiego forum na którym to jest stosowane smile


bartholomewvz3.png

Offline

#49 2008-07-13 09:26:01

allall
Użytkownik
Skąd: Bielsko-Biała
Dołączył: 2007-12-02

Odp: Nowe forum...

Natanael napisał:

Hmm... w starym forum, koło nicku był znaczek czy dana osoba jest płci żeńskiej czy męskiej, a tu tego nie widzę...

Niech admin doda w panelu admina opcję:
Płeć: K/M. Nie będzie znaczka, ale każdy będzie wiedział o co chodzi. ;) Ja tak zrobiłem na moim. Moje forum jest na PunBB. Opcje są te same, więc czemu nie.

Ostatnio edytowany przez allall (2008-07-13 09:27:31)


allall.gif
lifen.gif M&A od zawsze! ^^

Offline

#50 2008-07-13 09:44:19

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: Nowe forum...

Fajne:) Troszkę za jasne, ale przyzwyczaję się:) Dobra robota:)

Offline

#51 2008-07-13 10:06:18

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Nowe forum...

No to może ja jeszcze coś napiszę, dopiero teraz, bo miałem problemy z zalogowaniem się. ^^

Osobiście nowe forum mi odpowiada, teraz tylko kwestia przyzwyczajenia i będzie git. smile

Offline

#52 2008-07-13 10:29:02

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Nowe forum...

Bardzo fajne forum jeszcze poprawić kilka rzeczy (wygląd i troche błędów) i będzie git smile_big:D:D.  Bardzo dobra robota.

Ostatnio edytowany przez arystar (2008-07-13 16:58:27)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#53 2008-07-13 10:54:41

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Nowe forum...

arystar napisał:

Bardzo fajne forum z porównaniu do innych tylko jeszcze poprawić kilka rzeczy i będzie git

heheh "bardzo fajne" jak anrazie to niczym nie rozni sie od pozostałych podobnych for jezor (chodzi o wyglad, bo przeciez o tym rozmawaimy o wygladzie, konfiguracji i funkcjonalnosci:) )


Taaa.. przyzwyczaic sie.. mimo ze korzystam z wielu innych for ktora maja włąsnie taką, lub podobnąbudowe.. powinienm byc do nich przyzwyczajony nie? Ale jak widze takie forum na ansi to jednak... brakuje m itego przyzwyczajenia xD

Offline

#54 2008-07-13 11:05:55

Nighthanter
Użytkownik
Dołączył: 2007-03-04

Odp: Nowe forum...

Ale administracja pisała, że ten wygląd jest tylko chwilowy i zostanie później zmieniony na jak najbardziej przypominający stare forum. Więc o żadnym przyzwyczajaniu się nie ma mowy, ja osobiście mam nadzieję, że wygląd forum zostanie zmieniony tak szybko, jak to tylko będzie możliwe, bo póki co wygląda badziewnie.

Offline

#55 2008-07-13 14:06:53

Matyk_Hunter
Użytkownik
Skąd: woj. Podkarpackie
Dołączył: 2007-04-19

Odp: Nowe forum...

Przez ostatni tydzień prawie nie miałem dostępu/czasu do neta, w końcu zaglądam, a tu wielkie zmiany.  Podobają mi się nowości typu spoiler, czy nowe emotki. Na początku kolorek był dla mnie pewnym szokiem, ale prawie od razu trafiłem na info że kiedyś będzie zmieniony, więc jest okej.

Offline

#56 2008-07-13 20:28:54

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Nowe forum...

Jedna rzecz mnie przed chwilą okrutnie wkurzyła. Edytowałem pierwszy post w "Co kto tłumaczy?", naciskam "wyślij", a tu wyskakuje mi tekst "znaleziono [ /b] bez [ b]" i za cholerę nie mogę puścić zmodyfikowanego posta w świat. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że pogrubień w tym poście jest około dwustu i znaleźć ten jeden błędny jest stosunkowo ciężko. Może dałoby się zrobić tak, aby to nieszczęsne "[ /b] bez [ b]" było np. podkreślone albo jakoś odznaczone w tekście? Byłoby super.

EDIT:AHAHAHAHAHAHAHA, nie mogłem tego posta wysłać z powodu problemu, który tu opisuję smile_big Musiałem dać spację zaraz po rozpoczęciu każdego nawiasu kwadratowego XD


"Skazany na zajebistość"

Offline

#57 2008-07-13 21:00:44

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Nowe forum...

Zjadacz napisał:

Jedna rzecz mnie przed chwilą okrutnie wkurzyła. Edytowałem pierwszy post w "Co kto tłumaczy?", naciskam "wyślij", a tu wyskakuje mi tekst "znaleziono [ /b] bez [ b]" i za cholerę nie mogę puścić zmodyfikowanego posta w świat. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że pogrubień w tym poście jest około dwustu i znaleźć ten jeden błędny jest stosunkowo ciężko. Może dałoby się zrobić tak, aby to nieszczęsne "[ /b] bez [ b]" było np. podkreślone albo jakoś odznaczone w tekście? Byłoby super.

EDIT:AHAHAHAHAHAHAHA, nie mogłem tego posta wysłać z powodu problemu, który tu opisuję smile_big Musiałem dać spację zaraz po rozpoczęciu każdego nawiasu kwadratowego XD

Miałem podobny problem z tagiem "quote" jak edytowałem jeden archaiczny post, który się rozsypał po przeniesieniu. Zapomniałem zamknąć o jednego więcej i kaplica - forum widzi błąd i ni chu-chu nie puści cię dalej smutny. Jeśli tylko można by było coś z tym zrobić, to by się przydało.

Offline

#58 2008-07-18 08:33:14

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Nowe forum...

Zjadacz napisał:

naciskam "wyślij", a tu wyskakuje mi tekst "znaleziono [ /b] bez [ b]" i za cholerę nie mogę puścić zmodyfikowanego posta w świat. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że pogrubień w tym poście jest około dwustu i znaleźć ten jeden błędny jest stosunkowo ciężko. Może dałoby się zrobić tak, aby to nieszczęsne "[ /b] bez [ b]" było np. podkreślone albo jakoś odznaczone w tekście? Byłoby super.

Hmm... jasne podkreślanie było by fajne, ale ciężkawo wykonalne na chwilę obecną. Samego domykania tagów na razie ruszać nie będę.

Dżibril napisał:

1. W górnym pasku obok napisów : Wyloguj , Profil itd. przydałby się dodatkowy - Wiadomości.
2. Nie widziałem tego nigdy na żadnym z for , ale uważam że byłoby to całkiem przydatne.
Chodzi o możliwości zobaczenia , kto się w danym temacie wypowiadał ( nicki ). Po co coś takiego ? Np. dyskusje o anime często obfitują w kilkunasto/kilkudzisięcio stronicowe wątki , a mnie zwykle interesują w nich wypowiedzi tylko poszczególnych osób , których opinie o anime , darzę zaufaniem. Przeglądanie całego tematu usianego spoilerami by zobaczyć , czy kto się w nim wypowiadał jest całkiem nużące.

Kiedy wyjdzie oficjalna wtyczka wiadomości do tego skryptu forum zobaczę czy na nią nie emigrować - czy podpiąć do forum system PM z ANSI.

"Kto przeglądał temat" raczej nie będzie, przypuszczam, że to za bardzo by obciążało serwer w stosunku do korzyści jakie niesie...


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024