#121 2010-10-16 17:50:30

Tomeis
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-28

Odp: Nowy sezon anime w IDG

@nover
Nie widziałem tego wydania na żywo, bo info wraz z obrazkiem skopiowałem z posta na forum AG . Też szukałem i nie znalazłem potwierdzenia, ale skoro foto było "real", to podałem info tutaj i dzięki Keiy wiemy, że to wydanie faktycznie istnieje.

Offline

#122 2010-10-16 18:23:04

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime w IDG

Nie mam na czym tego odtworzyć, ale chyba kupię i dorzucę na ołtarzykową półeczkę z GitSami.
Szkoda tylko, że wydawca nie pokusił się o jakąś bajerancką okładkę.

No i w dalszym ciągu modlę się do Światowida-samy o rychłe wydanie SSS.

Offline

#123 2010-10-17 20:32:53

nover
Użytkownik
Skąd: Stolica
Dołączył: 2009-02-16

Odp: Nowy sezon anime w IDG

OK, dziś mogłam pobuszować na mieście i faktycznie wydanie jest (tylko dziwne mi się wydaje, że ani na oficjalnych stronach IDG ani na owej stronie brak jakiejkolwiek informacji) w dziale "gazety z filmem" w Empiku. Co ciekawe w Komikslandii tego nie ma o.O tak samo jak Pogodynki, którą już nawet na Allegro widziałam, a we wszelakich kioskach/sklepach/empikach itp dziwne oczy na mnie robili jak o to pytałam.
Co do samego GITS, to wydanie jest chyba (w folii więc nie otwierałam) to samo co normalnie na BD za 99zł. Różnica chyba polega tylko na cenie, bo z "gazetką" Blu-ray. O ile ja nie mam napędu BD o tyle mój brat zapowiedział, że jak do pracy jutro pojedzie, to zakupi.
I nadal tajemnicą poliszynela jest dla mnie, czemu żadnej wzmianki o wydaniu nie ma, choć wydanie nie widmo i na półkach leży.

Offline

#124 2011-01-27 20:08:43

adi90a
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-08

Odp: Nowy sezon anime w IDG

Czy miał ktoś styczność z anime Kuro? Czytając temat zamknięcia AG na ACP ktoś rzucił linkami do dwóch różnych wydań tego samego tytułu i jestem ciekawy jak to wygląda w rzeczywistości. Czyżby IDG sprzedawało dwa razy to samo? Tylko czemu oba wydania różnią się danymi technicznymi a nawet długością?

Kuro (Summer with Kuro © 1985 Gen Production. / Japonia)   
    Dźwięk: DD 5.1/DD 2.0
    Format: 1,78:1
    Napisy: polish
    Lektor: polski
    Czas: ok. 78 min.
Film "Kuro" jest dostępny wyłącznie z Kinem Domowym 2/2008.

Mały Kuro (Summer with Kuro © 1985 Gen Production / Japonia)
    Dźwięk: DD 5.1 / DD 5.1 / DTS
    Format: 1,33:1
    Napisy: polskie
    Lektor: polski
    Czas: ok. 67 min.

Offline

#125 2011-01-27 20:47:19

nover
Użytkownik
Skąd: Stolica
Dołączył: 2009-02-16

Odp: Nowy sezon anime w IDG

O ile nie wiem jak jest w przypadku pierwszej pozycji, bo jej nie posiadam, o tyle druga (okładka różowa) jest zgodna z opisem podanym w linku, a także na pudełku. Sam film (bez reklam itp.) trwa dokładnie 67 minut i 20 sekund.
Co ciekawe, na anidb podają czas 65 minut, a na imdb filmu (chyba) brak, bo nie znalazłam pod żadnym z możliwych tytułów, chyba, że ślepa jestem.
Możliwe, że jest to ten sam film, w różnej rozdziałce (różnica w cenie widoczna dla 4:3) tyle, że czas filmu inaczej liczony - jak wyżej napisałam, jestem w posiadaniu tej "różowej" wersji i bardzo możliwe, że w tej pierwszej czas policzono z reklamami bądź z zapowiedziami i stąd rozbieżność.  No ale, niech ktoś się wypowie, kto ma wersję "niebieską", bo w ciemno zgaduję ^^

Offline

#126 2011-01-27 21:02:42

aria
Użytkownik
Skąd: Krk
Dołączył: 2007-10-29

Odp: Nowy sezon anime w IDG

W wersji niebieskiej na opakowaniu jest napisane 67 minut smile_big A sam film trwa tak samo, jak u nover, 67 minut i 20 sekund.


warneverchanges.png

Offline

#127 2011-01-27 21:21:26

adi90a
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-08

Odp: Nowy sezon anime w IDG

Dzięki za info smile Czyli wygląda na to, że reklama dźwignią handlu a zmiana okładki i opisu (a nawet tytułu) pozwoliła skierować ten sam tytuł do różnych odbiorców. Ciekawe zagranie, pierwszy raz się z takim spotykam. Mam nadzieje, że mimo wszystko IDG wychodzi z tymi anime na plus i podejmie się wydania kolejnych tytułów.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024