#41 2008-10-12 23:54:53

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: POMYSŁ na opcje pokazujaca postep w tworzeniu napisów

waski_jestem napisał:

Freeman, problem nie polega na tym "co mozemy jeszcze wstawić na ANSI", bo takich rzeczy pewnie znalazło by się tysiące, tylko czy ludzie będą z tego korzystali i czy ma to racje bytu.

Kiedy ja tylko zauważyłem, że w takim układzie nic na ANSI nie ma racji bytu, bo nie wiedzieć czemu ludzie, którzy z danego ficzera korzystać nie chcą (a przecież - nawet hipotetycznie - wcale nie muszą), odmawiają go jednocześnie wszystkim innym. Przy każdym takim wątku sytuacja się powtarza i po prostu szczerze mnie ciekawi, skąd się w ludziach bierze takie podejście, bo wydaje mi się dziwne. Postawa "jestem przeciw, bo ja z tego korzystać nie będę" to jest jakiś horror przecież smile_big Wyobrażacie sobie, że kierował się nią np. moderator? Nie lubię anime xx, więc wątków o nim nie będzie smile_big Mało kto widzi w propozycji choćby jeden plus, natomiast niemal wszyscy widzą wiele minusów, choćby tylko hipotetycznych, ale już wielkiej wagi. Trochę to smutne smile_big A z tych "tysięcy rzeczy", jak sięgam pamięcią, chyba jeszcze żadna się przez tę ścianę nie przebiła, tak na marginesie. Aż dziw, że ANSI nie jest prostym ftpem ze spakowanymi napisami smile_big

DiamondBack napisał:

Po pierwsze - nie wierze by teraz byly jakies pytania do tlumaczy kiedy, ile jeszcze, co jest czemu tak dlugo, itp...

No tu akurat poważnie się mylisz. Ja już od dłuższego czasu nie robię fansubów, a dostaję takie pytania, to co dopiero mówić o tłumaczach Naruto or sth.

Offline

#42 2008-10-13 00:33:24

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: POMYSŁ na opcje pokazujaca postep w tworzeniu napisów

waski_jestem napisał:

Freeman, problem nie polega na tym "co mozemy jeszcze wstawić na ANSI", bo takich rzeczy pewnie znalazło by się tysiące, tylko czy ludzie będą z tego korzystali i czy ma to racje bytu. W całym tym wątku odnosnie paska padł tylko jeden fajny pomysł.



powiem tak poki nie spróbojemy nie bedziemy wiedziec czy bedzie mialo to racje bytu czy tez nie !

Offline

#43 2008-10-13 00:42:48

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: POMYSŁ na opcje pokazujaca postep w tworzeniu napisów

Freeman, widzisz problem jest tak,i ze w temacie głównie wypowiadają sie starzy wyjadacze:). Skoro twierdzisz, że nic sie nie przebija, to pozwolę sobie zadać pytanie: a co sie dzieje z opcjami które większości przypadły do gustu:

-pw o komentarzu wysyłane do autora
-podstawowe (i, b, u) formatowanie tekstu w komentarzach

Skoro na te rzeczy sie nie możemy doczekać (i bynajmniej nie mam do nikogo o to pretensji, bo zdaje sobie sprawę, że roboty jest od cholery) to pomysły, które wydają sie mniej trafione zwyczajnie sie torpeduje:)

(kurde ciężko sie pisze tak długie posty na telefonie:] i gorzej z poprawnoscia)


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#44 2008-10-13 01:01:04

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: POMYSŁ na opcje pokazujaca postep w tworzeniu napisów

DiamondBack napisał:

Irytujące podejście ludzi którzy na siłe szukają dziury. Po pierwsze - nie wierze by teraz byly jakies pytania do tlumaczy kiedy, ile jeszcze, co jest czemu tak dlugo, itp... więc dlaczego mialy by sie pojawiac po takim "pasku postępu"? Po drugie "zbędny bajer" - kolejny temat o tym samym (tak samo jak bylo w niejednym temacie z napisami "ass/mDVD" czy z awatarami). Mojego zdania w tym wypadku nie zmienie - należy się rozwijać.

Jak Cię moje zdanie irytuje, to nie czytaj tego, co piszę oczkod Wyraziłem tylko, co sądzę o tym pomyśle i tyle. A jak nadal Cię to irytuje, to idź się przewietrz ;p

Ostatnio edytowany przez Starfox (2008-10-13 01:11:45)

Offline

#45 2008-10-13 01:02:10

Gizmo100
Użytkownik
Skąd: Otwock koło W-Wa
Dołączył: 2005-09-04

Odp: POMYSŁ na opcje pokazujaca postep w tworzeniu napisów

Hyuga napisał:

widzę ze ludzie boja sie troche unowoczesnic ANSI:P

Nie lubią zmian i tyle wola jak wszystko jest po staremu gdzie mamy przykład nowego forum, gdzie były oburzenia, skwaszone miny, pretensje a potem z czasem się wszystko ustatkowało. Z tym bajerem możą być podobnie ale nie musi  bo złe z formułowane dodatki do regulaminu o ile by się znalazły mogą uśmiercić lub co gorsze doprowadzić do szewskiej pasji tłumaczących, od nadmiaru PW o pytaniach ile procent już masz, ile jeszcze i tak dalej i tak dalej bla bla ...ale ogólnie pomysł ciekawy ale nie jakiś potrzebny od zaraz ...

Offline

#46 2008-10-13 03:12:40

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: POMYSŁ na opcje pokazujaca postep w tworzeniu napisów

Dodajcie se to, ale z opcją "oddałem do korekty, napisy wstawię, jak korektor zrobi korektę, a ja korektę wprowadzę lub on, a zrobi korektę, jak ją ukończy, a ukończy, jak dojdzie do ostatniej linii i wkliknie ctrl+s i wyśle mi, a wyśle wtedy, jak doda jako załącznik na emailu" i tak możemy sobie żartować w nieskończoność...:D Ale wtedy może by nie było pytań. smile_big

Freeman - na szczęście są tylko userami i mogą gadać, a nic nie robić.:D A wątpię, żeby jakiś się popłakał, bo powiedział "nie", a go przegłosowano i wyszło, że "tak". XD

Starfox - omg, przecież najpierw musi przeczytać, żeby się zirytować i stwierdzić, że nie będzie czytał. xD

Offline

#47 2008-10-13 09:02:23

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: POMYSŁ na opcje pokazujaca postep w tworzeniu napisów

@waski_jestem & Hatake

Wiem, macie rację smile Mi chodzi raczej o samo podejście smile

Offline

#48 2008-10-13 09:05:10

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: POMYSŁ na opcje pokazujaca postep w tworzeniu napisów

Freeman napisał:
DiamondBack napisał:

Po pierwsze - nie wierze by teraz byly jakies pytania do tlumaczy kiedy, ile jeszcze, co jest czemu tak dlugo, itp...

No tu akurat poważnie się mylisz. Ja już od dłuższego czasu nie robię fansubów, a dostaję takie pytania, to co dopiero mówić o tłumaczach Naruto or sth.

Napisałeś poważnie jakbyś dostawal kilkadziesiąt takich pytań dziennie. W Twoim wypadku czy jest to aż tak denerwujące? Jestem pewien, że nie. Poważnie w to nie wierzę, że taki pasek postępu który miałby przy okazji przybliżać wszystkim czas wypuszczenia subów "potęgował" te pytania.

Starfox napisał:

Jak Cię moje zdanie irytuje, to nie czytaj tego, co piszę

Ja napisałem, że irytuje mnie podejście, nie zdanie a to forum akurat nie wspiera ignorowanie nowych postów wybranych userów.

edit:
nie żadne a raczej jakieś denerwujące czy ogolnie robiące syf.

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2008-10-13 14:11:50)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#49 2008-10-13 09:19:57

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: POMYSŁ na opcje pokazujaca postep w tworzeniu napisów

DiamondBack napisał:

Napisałeś poważnie jakbyś dostawal kilkadziesiąt takich pytań dziennie. W Twoim wypadku czy jest to aż tak denerwujące? Jestem pewien, że nie. Poważnie w to nie wierzę, że taki pasek postępu który miałby przy okazji przybliżać wszystkim czas wypuszczenia subów "potęgował" te pytania.

Ty napisałeś, że nie wierzysz w żadne pytania tego typu. I na to odpowiedziałem. Pewnie że pojedyncze pytania mnie nie denerwują.

Offline

#50 2008-10-13 09:54:57

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: POMYSŁ na opcje pokazujaca postep w tworzeniu napisów

To było zawsze i będzie zawsze, Freeman. smile_big Wiem, o co ci chodzi.

Offline

#51 2008-10-13 17:17:57

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: POMYSŁ na opcje pokazujaca postep w tworzeniu napisów

Freeman napisał:

Mam chwilami wrażenie, że ANSI powinno być w wersji tekstowej, bo graficzna nakładka to już zbędny bajer, przecież napisy i tak będą, jak będą

Freeman, jesteś geniuszem smile_big Już to widzę... Wchodzę na ansi i wita mnie piękna, czysta konsola. Wklepuję polecenie, dajmy na to, SELECT NEW i sprawdzam nowe napisy. Potem DOWNLOAD 5 i ściągam piąty z kolei. Starszych szukam poprzez FIND Naruto 523.
To by było piękne... oczkod

Offline

#52 2008-10-13 19:26:29

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: POMYSŁ na opcje pokazujaca postep w tworzeniu napisów

Już to widzę... Wchodzę na ansi i wita mnie piękna, czysta konsola. Wklepuję polecenie, dajmy na to, SELECT NEW i sprawdzam nowe napisy. Potem DOWNLOAD 5 i ściągam piąty z kolei. Starszych szukam poprzez FIND Naruto 523.
To by było piękne... oczkod


No a jak bardzo dobry pomysl wtedy ludzie napewno chcieli by unowoczesnic ANSI:P

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024