#41 2010-08-03 15:53:16

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: Devil May Cry 4

A mnie się lepiej grało Dantem. Może przez to że tak lubię DMC3. Fajna zabawa zaczyna się na Legendarnym Mrocznym Rycerzu. Hordy demonów potrafią dać w kość.


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#42 2010-08-03 16:51:55

Atabis
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2007-07-23

Odp: Devil May Cry 4

Dodaj Tristan do tego tryb automatyczny Nero i jego naładowany mieczyk... w małych pomieszczeniach SSS sypały się co walkę smile_big Choć czasem przesadzali aż z ich ilością... ale jaka satysfakcja z takiego mordu:P

Offline

#43 2010-09-13 12:44:48

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Devil May Cry 4

Atabis napisał:

Dodaj Tristan do tego tryb automatyczny Nero i jego naładowany mieczyk... w małych pomieszczeniach SSS sypały się co walkę smile_big Choć czasem przesadzali aż z ich ilością... ale jaka satysfakcja z takiego mordu:P

Wiesz ci na PC mieli nieziemskie ułatwienie w porównaniu do wersji na konsole przez co poziom trudności jest wielokrotnie zaniżony...

Niemniej co do samej gry, to według mnie 2 najlepsza część (3 jeśli chodzi o fabułę). Pod względem płynności i walk prawdziwy majstersztyk, graficznie też bardzo dobry, choć muzyka za to średnio mi podpadła.

Fabularnie ta gra natomiast pozostawia wiele do życzenia, po co wprowadzono Nero? (jeszcze przypominającego w kit Dantego) Kim on w ogóle jest, czemu jest taki silny, czemu Yamato na niego reaguje? Jakim cudem niby ludzie stworzyli kogoś równie silnego na miarę "Króla Demonów"? Gdzie też się podział Dantuś w formie demona? Oraz kilka innych pomniejszych spraw...

Co do walki to tutaj muszę pochwalić Nero za masę różnorodnych skilli, pomimo tego, że ma ich więcej niż Dante to nie posiadają one takiego powera przez co można je miło łączyć w combosy i slachać ile dusza zapragnie ;d
Dante też posiada wiele fajnych skilli od których aż czuć powera, a "skrzynia pandory" jest pro epic xD

Jeśli chodzi o poziom trudności to jak wspomniałem wcześniej w wersji na PC nie jest on zbyt wygórowany, jednak na konsole zaczyna się prawdziwa nerwica i złość, że tyle razy cię zabiją.
Choć i tak najtrudniej było zdobycie wszystkich misji w randze "SS", gdyż 100 pięter aż takie wymagające nie było.

Ogólnie według mnie gra zasługuje na 8/10 gdyby postarali sie lepiej głównie z fabuła to ocena byłaby większa.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#44 2010-09-13 13:22:24

Issina
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2008-08-09

Odp: Devil May Cry 4

Shinuta napisał:

Jeśli chodzi o poziom trudności to jak wspomniałem wcześniej w wersji na PC nie jest on zbyt wygórowany

Chyba że wyłączysz sobie tryb automatyczny...


Issina.png

Offline

#45 2010-09-13 13:29:31

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Devil May Cry 4

Issina napisał:
Shinuta napisał:

Jeśli chodzi o poziom trudności to jak wspomniałem wcześniej w wersji na PC nie jest on zbyt wygórowany

Chyba że wyłączysz sobie tryb automatyczny...

No jeśli sobie wyłączysz, w co wątpię, gdyż kto po przejściu gry by się trudził skoro ma takie ułatwienie... (bardzo mało osób by nie skorzystało z niego;p)
Niemniej jest już w grze to ułatwienie i można użyć, tak samo jak nieograniczony pasek wszystkich superów, typu pandora box o czym można tylko pomażyć na konsoli.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#46 2010-09-13 13:47:24

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Devil May Cry 4

Shinuta napisał:

kto po przejściu gry by się trudził skoro ma takie ułatwienie...

Każdy kto nie jest niedzielnym graczem? oczkod

Offline

#47 2010-09-13 13:52:24

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Devil May Cry 4

Zarathustra napisał:
Shinuta napisał:

kto po przejściu gry by się trudził skoro ma takie ułatwienie...

Każdy kto nie jest niedzielnym graczem? oczkod

Czyli jak napisałem w nawiasie ;p
Ale dobra koniec o tym bo się niepotrzebnie offtop robi ;p


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024