#41 2009-02-10 14:17:43

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Zmiana loginu

KKnD dzięki, że się przyznałeś jezor Zauważ, że wg regulaminu pkt I.7 Użytkownik może posiadać w tym samym czasie maksymalnie jedno konto.
Także pewno się ktoś tym zajmie jak znajdzie czas :>

Co do kasowania kont, to imo zły pomysł. Chyba, że konta są nieaktywne.
Bo co ma zrobić potem osoba, która miała konto, nie wchodziła na nie z jakichś powodów przez np. rok a teraz nagle się okaże, że jej konto usunięto. Zacznie pisać i zastanawiać się o co chodzi, i weź to potem odkręć smile


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#42 2009-02-10 15:14:45

camel
Użytkownik
Skąd: Milanówek
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Zmiana loginu

jak już pisałem kont nie trzeba odrazu kasować
można przenieść do archiwum dodając odpowiednie oznaczenie na przykład przed nickiem przedrostek "były_" lub "konto_archiwalne_" a przed taką operacją można podjąć na przykład trzy pruby kotaktu, maile są przecież podawane przy rejestracji, wtedy nicka można zwolnić a wrazie czego konto zostanie aktywowane ponownie pod innym nickiem
w takim układzie nie porzebne jest kasowanie postów czy napisów

Ostatnio edytowany przez camel (2009-02-10 15:16:01)


MADLAX.jpg

Offline

#43 2009-02-10 15:22:35

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Zmiana loginu

~Camel, ciekawe kto by się w to bawił ;>

#lilith_ nie dobijaj mnie.
Już chłopaki mnie tak 2x próbowali czyścić, co kończyło się rozmową z #KANE czy #Suchy'm i dopytywaniem się o co kaman.
Podałem resztę swoich kont gotowych do akcji jak i wiekszości byłych aby łatwiej było naprawić mój błąd.
Mam zakaz robienia nowych pod groźbą stałego bana mojego fajowego nicka KKnD oraz nielubieniem mnie przez #K.
Pozdrowienia dla #Freeman'a


fontani32678yp1.gif

Offline

#44 2009-02-10 15:34:28

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Zmiana loginu

KKnD napisał:

luki349
- na konto nikt się nie logował od 6mieś(Moje konta+zabanowane)
- osoba nie napisała żadnego posta(mogą być usuniete przez moderacje i co wtedy)
- nie udostępnia napisów(wszystkie moje dziesiątki kont)

Jak widać moje konta pasują pod każde w/w.
Ale to tylko taki przykład

rzuciłem tylko propozycją. najlepiej przeprowadzić ankietę (albo kilka) odnośnie takich kryteriów, ale jak Kane już zauważył można wynikami łatwo manipulować tz ktoś ma dużo kont lub specjalnie zakłada nowe, itd. Czyli trzeba napisać skrypt który umożliwiał by głosowanie osobą, których konto istnieje min. 3mieś na przykład. Tak wiem, że to całkowicie nie rozwiązuje problemu, ale zminimalizuje machloje.

Offline

#45 2009-02-10 15:38:58

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Zmiana loginu

KKnD to najlepiej pobanować ze wszystkimi jego kontami, userzy i modowe będą mieli spokój jezor


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#46 2009-02-10 15:47:38

camel
Użytkownik
Skąd: Milanówek
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Zmiana loginu

~KKnD, w co, w próby kontaktu? takie rzeczy się automatyzuje, pozatym to nie będzie jednorazowa akcja tylko powiedzmy będzie powtażana raz na rok

luki349 napisał:

skrypt który umożliwiał by głosowanie osobą, których konto istnieje min. 3mieś na przykład.

~luki349, to nie ważne ile istnieje tylko czy rzeczywiście jest używane


MADLAX.jpg

Offline

#47 2009-02-10 15:58:37

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Zmiana loginu

w każdym normalnym forum wystarczy pm do admina z prosba zmiany nicka a tu juz pomysly na czyszczenie starcow oczkod


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#48 2009-02-10 16:16:39

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Zmiana loginu

camel napisał:
luki349 napisał:

skrypt który umożliwiał by głosowanie osobą, których konto istnieje min. 3mieś na przykład.

~luki349, to nie ważne ile istnieje tylko czy rzeczywiście jest używane

Jak ktoś na nie nie wchodzi w ch... czasu to chyba znaczy, że konta nie używa bo np.: zapomniał loginu po takim czasie jezor (np.: po 2 latach)

Offline

#49 2009-02-10 16:19:52

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Zmiana loginu

~DiamondBack ma rację, rozwodzimy się nad tym co nie istotne.

Co do automatyzacji to byłoby OK gdyby wykasować konta założone i praktycznie w ogóle nie śmiagane(>6 m-ce), z powiadomieniem na e-mail iż taka operacja będzie wykonana(za np. 1 miesiąc ).

qwig napisał:

KKnD to najlepiej pobanować ze wszystkimi jego kontami, userzy i modowe będą mieli spokój jezor

Miło będzie, bo wtedy będę miał wolną rękę.(a 'zabanowane' już mam wszystkie konta na forum, nie wiem czy na pewno bo mam na nie nie wchodzić aby przy kolejnym czyszczeniu mi znowu bana nie dali)

Edit:

luki349 napisał:

Jak ktoś na nie nie wchodzi w ch... czasu to chyba znaczy, że konta nie używa bo np.: zapomniał loginu po takim czasie jezor (np.: po 2 latach)

Zasadniczo używa się głównego maila wiec powiadomienie będzie wystrajające(zawierjące np nick i ewentualnie hasło), no chyba że ma się kupa przeszłość i jakiegoś fake'owego maila. Wtedy będzie trouble

Ostatnio edytowany przez KKnD (2009-02-10 16:22:54)


fontani32678yp1.gif

Offline

#50 2009-02-10 16:35:53

camel
Użytkownik
Skąd: Milanówek
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Zmiana loginu

luki349 napisał:

Jak ktoś na nie nie wchodzi w ch... czasu to chyba znaczy, że konta nie używa bo np.: zapomniał loginu po takim czasie jezor (np.: po 2 latach)

a jak się to ma do problemu zablokowania psełdokont podczas głosownia, do którego się odnosiłem?

KKnD napisał:

Zasadniczo używa się głównego maila wiec powiadomienie będzie wystrajające(zawierjące np nick i ewentualnie hasło), no chyba że ma się kupa przeszłość i jakiegoś fake'owego maila. Wtedy będzie trouble

administracja serwisu nie może odpowiadać za to, że ktoś jest nie poważny


MADLAX.jpg

Offline

#51 2009-02-10 17:47:25

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Zmiana loginu

Z tym czyszczeniem kont to tylko będą nieporozumienia jak ktoś "nowy" będzie miał identyczny nick jak ktoś kto nie wchodził na Ansi od paru lat a był znany na danym forum parę takich sytuacji już przeżyłem na innych forach nic ciekawego.

teraz of top animowane avki by się przydały już trudno ale powierzyć trochę wysokość sygnaturki tez by nie zawadziło o te 15 pikseli przynajmniej.


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#52 2009-02-10 18:34:22

Diablos
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2008-02-28

Odp: Zmiana loginu

Hatake napisał:
Diablos napisał:

Co wy wszyscy macie z tym "Mareczkiem" no imię jak każde inne ;p a co do usuwania to najlepiej zacząć od eliminowania kont których nikt nie używa tak jak wyżej napisał to ~luki349 ;-) tzn popieram pomysł xD

Od kiedy czytasz to forum? smile_big

Od dawna czasami czytam jak coś jest albo wydaje się być interesujące, a o "Mareczku" słyszałem gdzie indziej też ale to długa historia (oczywiście TY zawsze do mnie się doczepiasz!!)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024