#201 2008-12-28 17:55:51

Invi
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2008-12-26

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

na temat i 4 teh lulz
drama o kanał #anfo rotfl log jest z 2006 roku, ale jazda i tak niezła jezor

Ostatnio edytowany przez Invi (2008-12-28 17:57:57)

Offline

#202 2008-12-28 17:59:06

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

W porządku, suby usunął, bana dostał, ale co z uzasadnieniem? "Bo tak nie można". "A dlaczego"? "Tak, bo tak". I wtedy na szybko zmiana regulaminu, żeby subów z bazy nie usuwać. To było, przynajmniej dla mnie, trochę niepoważne. Ten ban dla cielaka był na siłę. Nie ma co płakać nad tym już. Nie widzę sensu kłócić się o rzecz, która już nie istnieje, mowa o anfo, bo Izumi ma się świetnie(tak mi się przynajmniej zdaje).[madrala]

No tak, Hatake i phenix wszystko napisali, ja się tylko powtarzam, ech...

Ostatnio edytowany przez dulu (2008-12-28 18:02:08)

Offline

#203 2008-12-28 18:03:20

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Hatake napisał:

(...)Starfox - forum jest po to, żeby się wypowiadać, nawet wygłaszać własne zdanie na temat kogoś, ale co, jeśli to, co napisała Izumi o kimś go obraziło?
Co, zasada na podstawie: "napiszę co myślę, a reszta mnie j***e, bo nie obchodzi mnie, co ty uważasz, ważne, że ja tak uważam"?

Masz rację, tylko co w tym wypadku powiesz na temat osób, które tutaj pojechały Izumi? Im wolno bo co? Bo była modem i mają ochotę się wyżyć? No bez przesady.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#204 2008-12-28 18:03:34

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Olać tego bana... Mogłem najpierw pomyśleć, zanim to zrobiłem. oczkod Ale wiedzcie, że jakoś nie za bardzo się nim przejmowałem. xD Co do Izumi, moje zdanie każdy wie. Była jaka była... Na pewno miała swoje powody... Peace. Miejmy tylko nadzieję, że nigdy tutaj nie dostanie tego, co tam miała. I to byłoby na tyle ode mnie odnośnie tego tematu.

Edit: lilith, Hatake... Wiadomo, że każdy pisze, na co ma ochotę. I każdy broni tego, kogo chce. To właśnie najgłupsza rzecz całego tego internetu. Peace. oczkod

Ostatnio edytowany przez cieslak (2008-12-28 18:05:46)

Offline

#205 2008-12-28 18:04:48

BigBang
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-23

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

A czemu nie można by na naszej ANSI zrobić jakiejś bazy hardków, chociażby dział informacyjny z wyszukiwarką, gdzie można dodawać info na temat ewentualnych subów przez konkretne grupy, wystarczyły jeden mod doglądający wpisów.

Offline

#206 2008-12-28 18:11:35

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Dla Ciebie nie jest usprawiedliwienień, dla mnie było dostatecznym usprawiedliwieniem na zbanowanie go. I tyle w temacie bana za usuwanie. Dla was przedobrzyła, dla innych, w tym mnie, nie. Jedyne o co mam do niej żal, to to, że ban był chyba tylko tymczasowy.

Offline

#207 2008-12-28 18:14:31

phenix
Użytkownik
Skąd: K-ce/Krk
Dołączył: 2005-12-04

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

lilith_ napisał:
Hatake napisał:

(...)Starfox - forum jest po to, żeby się wypowiadać, nawet wygłaszać własne zdanie na temat kogoś, ale co, jeśli to, co napisała Izumi o kimś go obraziło?
Co, zasada na podstawie: "napiszę co myślę, a reszta mnie j***e, bo nie obchodzi mnie, co ty uważasz, ważne, że ja tak uważam"?

Masz rację, tylko co w tym wypadku powiesz na temat osób, które tutaj pojechały Izumi? Im wolno bo co? Bo była modem i mają ochotę się wyżyć? No bez przesady.

lil, wiem, że bycie w grupie zobowiązuje, ale...
poza paroma przypadkami nikt nie jeździ, a wyraża zdanie, poparte dość konkretnymi argumentami, to raz.
Dwa, że nikt nie broni Izumi pisać tutaj, może dowiedzielibyśmy się przynajmniej, jakież to tajemnicze motywy kierowały tym, co inni widzieli jako pewnąodmianę kaczyzmu - kto ze mną, temn może pisać wszystko, kto przeciw mnie, temu pokasuję posty i jeszcze nawrzucam.
Trzy, byłoby to o tyle dobre, że tu nie mogłaby pokastrować dyskusji tak, że nic nie dałoby się zrozumieć...
Do osoby stojącej za ksywką ja tam nic nie mam, pewnie jest w porządku, ale nawet jeśli byłaby najbardziej sympatyczną sobą we wszechświecie nie zmieni to faktu, że jako moderator się nie sprawdziła, a tych, którzy zwracali na to uwagę, skutecznie tępiła na forum. smile
To tak tylko propo "jazd". oczkod

Ech, Lisie, widzę, że przez ostatnie pół roku z dyskutanta merytorycznego zmieniłeś argumentację w "tak, bo tak". To ja się poddaję, to do niczego nie doprowadzi.

Ostatnio edytowany przez phenix (2008-12-28 18:16:59)

Offline

#208 2008-12-28 18:17:34

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Dzięki, Cieślak, phenix. jezor Oszczędziliście mi drukowania na klawiaturze.

Offline

#209 2008-12-28 18:22:53

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Nie zawsze muszę się z Tobą zgadzać, phenix. Mam inne zdanie w tej kwestii, Ty masz inne. Swoje zdanie na bana mam takie jakie mam, trudno. Pogódź się z tym.

Offline

#210 2008-12-28 18:27:03

phenix
Użytkownik
Skąd: K-ce/Krk
Dołączył: 2005-12-04

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Pogodzony to ja jestem, niezbyt mnie interesuje, czy się zgadzasz, czy nie. Byłem tylko ciekawy, czy uda Ci się napisać choć pół argumentu, który świadczyłby o czymś przeciwnym niż to, że moderator miał zły dzień. smile
Teraz każdy może już sobie wyciągnąć wnioski, więc wydaje mi się, że temat skończony. smile
Owocnych łowów, podrywaczu...

Offline

#211 2008-12-28 18:30:17

alfista
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

BigBang napisał:

A czemu nie można by na naszej ANSI zrobić jakiejś bazy hardków, chociażby dział informacyjny z wyszukiwarką, gdzie można dodawać info na temat ewentualnych subów przez konkretne grupy, wystarczyły jeden mod doglądający wpisów.

z tego co pamietam to vpsik na ktorym jest ansi mial problemy z uciagnieciem samego ansi, co miedzy innymi wymusilo zmiane silnika forum. Wiec dokladanie kolejnego elementu do serwisu, bez inwestycji w lepszy vps/serwer IMO nie jest najlepszym pomysłem. Ale oczywiscie co zrobi adminsitracja ansi.. to zrobi smile.

Chwilowy brak serwisu dla, powiedzmy to, grup robiacych i ludzi sciagajacych polskie hardki jest tylko tymczasowy. Pytanie jest tylko jedno - czy powstanie tylko jeden nowy serwis traktujacy o tym zagadnieniu, tym bardziej ze stara baza anfo.pl jest w obiegu publicznym.

Co do dyskusji na temat anfo.. nie wiem czy pamietacie o takiej zasadzie, co prawda tyczy się to raczej ludzi ale.. - "o zmarlym nie mowi sie zle". Serwis zostal zamkniety, ot co, cala płęta i podsumowanie historii.

Offline

#212 2008-12-28 18:36:46

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Mogę Ci dać dobry argument, co do tego, czy Izumi mogła tak postępować, czy nie. Serwis anfo był serwisem prywatnym. Właściciel serwisu mógł na nim robić, co chciał i mianować do tego osoby, jakie chciał i dawać im wolną rękę w 'rządzeniu' nim. Ty mogłeś na nim tylko decydować, czy chcesz ten serwis odwiedzać, czy nie. Skoro odwiedzałeś, to robiłeś to z własnej woli, więc do siebie miej pretensje, że się skazywałeś na kontakt z tamtejszymi modami. Done;)

Offline

#213 2008-12-28 18:41:54

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

AHAHAHAHA... anfo dramy ciąg dalszy. Jak tak czytam te wasze posty to leże i kwicze ze śmiechu na podłodze, turlając się z jednego końca dywanu na drugi xD . Ja rozumiem, że członkiewie pewnych grup bronią ludzi z tej samej grupy, no ale bez przesady. Upgrade regulaminu na szybko zbytnio na miejscu nie jest - bo tak wygodniej i żeby ludzie przyznali rację. IMO summa summarum zgodzę się z przedmówcami, Izumi naduzywała swojej władzy, zaś opozycję tępiła i karała (banami). Na forum była dziwna, zaś na PM dało się z nią jakoś dogadać. Jak to się mówi, człowiek ma dwie twarze, internetową i "żywą" - potwierdza się teza phenixa. Anfo nie ma, będzie coś innego, miejmy nadzieję, że lepszego, bez kobiet/dziewczyn u władzy (znam więcej dziewczyn, które nadużywają władzy moderatorskiej xD) xD - tym powinien zajmować się facet (w dodatku rozsądny, tj. Freeman na Ansi chociażby). Wiem, wiem, że to podchodzi pod pewną podstawę, ale taka jest prawda. Bez obrazy ofc. Pisząc to nie miałem nikogo konkretnego na myśli.

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2008-12-28 18:42:55)

Offline

#214 2008-12-28 18:44:40

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Słaby ten argument, Lisie.:P
"Gdybyś omijał bramy, nie dostałbyś w ryj". Przypomina mi to coś takiego.[madrala]

Ostatnio edytowany przez dulu (2008-12-28 18:45:32)

Offline

#215 2008-12-28 18:58:49

Invi
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2008-12-26

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

Starfox napisał:

Mogę Ci dać dobry argument... Ciach

To serwis jest dla użytkowników, czy użytkownicy dla serwisu?
Po za tym, jak gdzieś się dzieje coś złego, to też po porostu odwracasz się i wychodzisz jakby nigdy nic? smile

Offline

#216 2008-12-28 19:31:33

ivelios
Użytkownik
Skąd: BB
Dołączył: 2006-02-18

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

_KiRA napisał:

Anfo nie ma, będzie coś innego, miejmy nadzieję, że lepszego, bez kobiet/dziewczyn u władzy (znam więcej dziewczyn, które nadużywają władzy moderatorskiej xD) xD - tym powinien zajmować się facet (w dodatku rozsądny, tj. Freeman na Ansi chociażby). Wiem, wiem, że to podchodzi pod pewną podstawę, ale taka jest prawda. Bez obrazy ofc. Pisząc to nie miałem nikogo konkretnego na myśli.

Szowinizm? Nie, tego słowa nie powinno używać się na takie rzeczy, bo jest to jego dewaluacja. Raczej seksizmem bym to nazwał. Ale prawdą jest, że jakoś kobiety nie wykazały się na stanowisku modka ANSI czy, jak również słyszę ANFO. Można się dziwić, co mam do tutejszej pani moderator. W sumie nic oprócz tego, że strasznie rzadko widać ją na tym forum w przeciwieństwie choćby do Freemana. Chociaż może dlatego ANSI przetrwało dłużej, bo modkowie rzadziej się udzielali, niż na ANFO smile

Ostatnio edytowany przez ivelios (2008-12-28 19:32:29)


I found an island in your arms
Country in your eyes
Arms that chain, Eyes that lie
Break on through to the other side

Offline

#217 2008-12-28 19:36:18

Krzyżu
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2007-05-20

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

ivelios napisał:
_KiRA napisał:

Anfo nie ma, będzie coś innego, miejmy nadzieję, że lepszego, bez kobiet/dziewczyn u władzy (znam więcej dziewczyn, które nadużywają władzy moderatorskiej xD) xD - tym powinien zajmować się facet (w dodatku rozsądny, tj. Freeman na Ansi chociażby). Wiem, wiem, że to podchodzi pod pewną podstawę, ale taka jest prawda. Bez obrazy ofc. Pisząc to nie miałem nikogo konkretnego na myśli.

Szowinizm? Nie, tego słowa nie powinno używać się na takie rzeczy, bo jest to jego dewaluacja. Raczej seksizmem bym to nazwał. Ale prawdą jest, że jakoś kobiety nie wykazały się na stanowisku modka ANSI czy, jak również słyszę ANFO. Można się dziwić, co mam do tutejszej pani moderator. W sumie nic oprócz tego, że strasznie rzadko widać ją na tym forum w przeciwieństwie choćby do Freemana. Chociaż może dlatego ANSI przetrwało dłużej, bo modkowie rzadziej się udzielali, niż na ANFO smile

Silent moderator technique ukryty oczkod .

Ostatnio edytowany przez Krzyżu (2008-12-28 19:37:10)


lastfmbuttonbykiokuh.png

Offline

#218 2008-12-28 19:38:46

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

ivelios napisał:
_KiRA napisał:

Anfo nie ma, będzie coś innego, miejmy nadzieję, że lepszego, bez kobiet/dziewczyn u władzy (znam więcej dziewczyn, które nadużywają władzy moderatorskiej xD) xD - tym powinien zajmować się facet (w dodatku rozsądny, tj. Freeman na Ansi chociażby). Wiem, wiem, że to podchodzi pod pewną podstawę, ale taka jest prawda. Bez obrazy ofc. Pisząc to nie miałem nikogo konkretnego na myśli.

Szowinizm? Nie, tego słowa nie powinno używać się na takie rzeczy, bo jest to jego dewaluacja. Raczej seksizmem bym to nazwał. Ale prawdą jest, że jakoś kobiety nie wykazały się na stanowisku modka ANSI czy, jak również słyszę ANFO. Można się dziwić, co mam do tutejszej pani moderator. W sumie nic oprócz tego, że strasznie rzadko widać ją na tym forum w przeciwieństwie choćby do Freemana. Chociaż może dlatego ANSI przetrwało dłużej, bo modkowie rzadziej się udzielali, niż na ANFO smile

Ech tylko, że ja się właściwie forum nie zajmuję. Od tego jest Freeman --' no ale grunt to dobre obeznanie z faktami.
I nie bardzo rozumiem co płeć ma do moderowania.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#219 2008-12-28 19:44:13

ivelios
Użytkownik
Skąd: BB
Dołączył: 2006-02-18

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

lilith_ napisał:

Ech tylko, że ja się właściwie forum nie zajmuję. Od tego jest Freeman --' no ale grunt to dobre obeznanie z faktami.

A więc czym? Komentarzami do napisów, tak? Mimo to ktoś na takim stanowisku powinien udzielać się na forum znacznie częściej.

lilith_ napisał:

I nie bardzo rozumiem co płeć ma do moderowania.

Ja też nie bardzo rozumiem smile


I found an island in your arms
Country in your eyes
Arms that chain, Eyes that lie
Break on through to the other side

Offline

#220 2008-12-28 19:47:58

Jasmine
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-01

Odp: śp anfo, 2003 - 2008

ivelios napisał:
lilith_ napisał:

Ech tylko, że ja się właściwie forum nie zajmuję. Od tego jest Freeman --' no ale grunt to dobre obeznanie z faktami.

A więc czym? Komentarzami do napisów, tak? Mimo to ktoś na takim stanowisku powinien udzielać się na forum znacznie częściej.

A to jakaś reguła jest? Bo ja nie widzę związku oczkod Ważne, że zajmuje się swoimi obowiązkami, a do nich nie należy obowiązkowe wypowiadanie się na forum.

Wracając do tematu anfo - mnie tam szkoda serwisu. Na forum nie gościłam i atmosferę tam panującą znam jedynie ze słyszenia, więc w tej kwestii nie mam zdania.

Ostatnio edytowany przez Jasmine (2008-12-28 19:48:26)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024