#1 2009-01-04 15:52:53

Puchatek666
Użytkownik
Dołączył: 2007-10-21

Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Wchodzę  do działu "o anime- skąd wziąć",  a tam zastałem śmietnik, jak u mnie pod blokiem w piaskownicy. Ludzie podają odnośniki do swoich stron www, gdzie trzeba się rejestrować i reklamują swoje uploady, jak na jakimś ruskim targu...
Czy tak postępują prawdziwi fani anime, i czy takie coś było zamierzeniem tego działu?

Ostatnio edytowany przez Puchatek666 (2009-01-04 15:53:46)

Offline

#2 2009-01-04 16:08:54

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Zgadzam się z tobą - wywalić wszelkie reklamy i rapidowarezopodobne tematy. jest jeden duzy temat Anime z HTTP gdzie idea była znacznie lepsza (bez RS). animebrat czy nnh niech przepadnie (z ansi) jezor


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#3 2009-01-04 16:11:39

Atabis
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2007-07-23

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Straszne... naprawdę nie łapię co Ci przeszkadza jeden zaśmiecony topic, że aż był on powodem tworzenia kolejnego na jego temat... nie rozumiem problemu, na tym forum panuje niezły porządek, moderacja się nie opiernicza, a anime skądś muszą brać Ci "prawdziwi fani"...

A to, że niektórzy reklamują siebie, bo mogą pochwalić się sporym i dobrym zbiorem anime, nawet jeśli sobie nabijają punkty (aby konto przedłużyć za darmo), to i tak nie widzę w tym niczego złego, bo takie jest po prostu zapotrzebowanie, nic w internecie nie jest wieczne, jedna strona upada to tworzy ktoś nową...

Offline

#4 2009-01-04 16:19:26

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Dzięki Bogu nie wprowadzono jeszcze powszechnego obowiązku czytania każdego nowego posta. Tak więc do niektórych tematów nie wchodzę - ryzyko wylewu znacznie zmalało jezor Pomysł z autoreklamą uważam za średnio elegancki, ale już taki temat "Poszukuję" czasem może się przydać (chyba że ktoś myśli sobie "Nie chce mi się szukać, najdę sobie jelenia, co by za mnie serię namierzył."). W każdym razie lepsze to niż 5 tematów 'Szukam XYZ' na dzień...

Offline

#5 2009-01-04 16:35:03

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

DiamondBack jak byś nie zauważył AnimeBrat nie umieszcza już od bardzo długiego czasu linków i informacji o '' Download  serii ''. Jednym słowem zaprzestało takiego sposobu działania.
Jedynie co preferujemy na ansi , to Informację o stronie.

Puchatek666 od tego jest ten dział '' poleć stronę ''. Osoby mają prawo umieszczać linki do różnego rodzaju stron o tematyce m&a i nie tylko. A treści tematów , jak widać widnieją do tej pory. Było by coś nie tak,  Moderator na pewno by wkroczył.

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-01-04 16:47:31)


ファンのファンのために

Offline

#6 2009-01-04 16:36:08

Puchatek666
Użytkownik
Dołączył: 2007-10-21

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Jest dział "Poleć stronę", są tematy pokroju "poszukuję...", jest również FAQ i wujek google. To nie wystarcza? Trzeba przegonić tę zarazę, póki nie za późno.
Nie na darmo dobre grupy fansuberskie wrzucają swoje pliki do sieci torrent, a gdy już muszą to zrobić na jakiś serwer to robią ankietę i zawsze są jakieś mirrory. To wszystko by nam ułatwić życie.

btw
"uderz w stół, a nożyce się odezwą"

Ostatnio edytowany przez Puchatek666 (2009-01-04 16:38:05)

Offline

#7 2009-01-04 16:46:49

Ega0
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-22

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

@Puchatek666
tymek i czolgi to dwaj wielcy bojownicy o to, by to zostało, dla nich to reklama.

Jakiś czas temu próbowałem temu przeciwdziałać, ale jedyne co wywalczyłem u Freemana to brak bezpośrednich linków do for, gdzie trzeba się rejestrować.

Edit moderatora:
ostrzegam uczciwie. Jeszcze raz wyzwiesz kogoś od idiotów i kretynów, a się rozstaniemy.

Offline

#8 2009-01-04 16:47:41

groozin
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2006-07-15

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Chyba nie do końca się zgadzam. Fakt, że zrobił się mały śmietnik, ale gdy ktoś daje linki do upniętych przez siebie anime - jakby nie patrzeć - zgadza się to z tematyką działu "Skąd wziąć". Co prawda moim zdaniem powinno się podawać jedynie linki do stron, z których można przyzwoicie ściągać bez uiszczania opłat, oraz serwisów niewymagających rejestracji (a jeśli już wymagają, to niech chociaż będą tak wielkie jak anime-eden), ale ciężko kontrolować każdy link z osobna. Z resztą gdy czegoś nam potrzeba, możemy się posłużyć taką sprytną opcją jak "Szukaj". No, ale już się nie wypowiadam, róbcie jak uważacie, bo ja i tak jadę z torrentów jezor

Ostatnio edytowany przez groozin (2009-01-04 19:54:03)


5205.png

Offline

#9 2009-01-04 16:49:39

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Ega0  Nie chce mieć z tobą nic wspólnego , więc sobie nie życzę żebyś pisał cokolwiek na mój temat i serwisu animebrat.
Spadaj.....

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-01-04 17:18:20)


ファンのファンのために

Offline

#10 2009-01-04 16:51:38

Ega0
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-22

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

czolgi napisał:

Ega0 beznadziejny to jesteś ty.
Umiesz czytać co napisałem ?
Jak nie to wracaj do szkoły podstawowej.
--
Zamykam dyskusję z tobą Nerka..

"Nerka" lol. Tak pod blokiem u ciebie się mówi?

A co do zaprzestania to fakt, jak zamknąłeś na jakiś czas ten syf to nic dziwnego, że nie będziesz do niego linków umieszczał...

Ostatnio edytowany przez Ega0 (2009-01-04 16:52:51)

Offline

#11 2009-01-04 17:03:34

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

@Puchatek666

Jesli chodzi o forum NNH, na którym sa umieszczane takze linki do anime to są z tym na ansi chyba dwa tematy (jeśli chodzi o samo forum i download-EgaO zamilcza^^").. Ogolny dotyczący samego forum (dział poleć stronę) jak i temat z moimi uploadami (skąd wziąć). To prawda, że można to potraktowac jako reklame (temat w forum skąd wiząc, bo "poleć stronę" chyba do tego własnie służy) tak samo z nabijaniem punktow na RS - tutaj masz racje (imo)... "Czy tak postępują prawdziwi fani anime?", nie bierzesz jednego pod uwagę.. ja uploaduje anime własnie dla fanów- nie dal siebie. A zdobywanie punktów na RS ma coś na celu- przedłużenie konta z uploadem = nie usunięcie zuploadowanych linkow- a to chbya dobrze prwada? Im dłuzej linki będą "żyć" tym wiecej osob będzize mogło z nich skorzystać. A jeśli chodzi o moj temat  w "skąd wziąc" to po liczbie wyświetleń widać, ze jest zainteresowanie anime z lepszej jakosci.

Ega0 napisał:

@Puchatek666
tymek i czolgi to dwaj wielcy bojownicy o to, by to zostało, dla nich to reklama.

Jakiś czas temu próbowałem temu przeciwdziałać, ale jedyne co wywalczyłem u Freemana to brak bezpośrednich linków do for, gdzie trzeba się rejestrować. Niestety z tymi idiotami nie wygrasz... Forum ANSI było, jest i będzie dla takich kretynów, którzy w ten sposób chcą rozreklamować swój beznadziejny serwis.

Ty naprawde się chyba nudzisz.. Nie wiem dalczego się tak na mnie uwziąłeś (zazdość?). Dla Twojej informacji, ja ani razu jeszcze nie "walczyłem" o to by dział skąd wziąć został, czy cokolwiek masz na mysli.. Freeman powiedział zeby nie podawac linkow do for a jedynie informacje, lub bezposrednie linki i sie do tego dostosowałem.
Nie powiem, fajnie sie z Tobą ostatnio dyskutowało, poprawiłes mi humor (a Freeman, tym co zrobił, jeszcze bardziej mi go poprawił jezor Chodzi o Twoją osobę smile).
A co do tych wyzwisk, kolegów z klasy możesz sobie tak wysywac, a ze ubliżysz komuś oprzez interenet.. ohh to naprawde wielkei wyzwanie xD Ale widać ze sprawia Ci to satysfakcje oczkod Ega0 ogolnie jestes strasznie monotonny, nudny i troche żałosny- tylko o tym świadczą Twoje posty i sposób odnoszenia się do innych, ale jak widać, ciężko zmienić człowieka ;]

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2009-01-04 17:04:03)

Offline

#12 2009-01-04 17:03:49

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Temat zaczyna rozwijac sie w niebezpiecznym kierunku, a najgorsze jest to ze nie rozumiem za bardzo o co chodzi. Opisywany problem jakos nie rzucil mi sie w oczy, a ANSI przegladam codziennie. W takim tempie powstanie tu syf, wiekszy niz spowodowany publikowaniem jakis linkow w miesjcu do tego przeznaczonym. Pozatym pozwolcie moderatorom decydowac linki do czego moga byc zamieszczane, a do czego nie.

groozin napisał:

No, ale już się już nie wypowiadam, róbcie jak uważacie, bo ja i tak jadę z torrentów jezor

Second that.

Ostatnio edytowany przez m_jay (2009-01-04 17:05:50)


WoodenJesus.png

Offline

#13 2009-01-04 17:09:26

Ega0
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-22

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

tymek88 napisał:

Ty naprawde się chyba nudzisz.. Nie wiem dalczego się tak na mnie uwziąłeś (zazdość?). Dla Twojej informacji, ja ani razu jeszcze nie "walczyłem" o to by dział skąd wziąć został, czy cokolwiek masz na mysli.. Freeman powiedział zeby nie podawac linkow do for a jedynie informacje, lub bezposrednie linki i sie do tego dostosowałem.
Nie powiem, fajnie sie z Tobą ostatnio dyskutowało, poprawiłes mi humor (a Freeman, tym co zrobił, jeszcze bardziej mi go poprawił jezor Chodzi o Twoją osobę smile).
A co do tych wyzwisk, kolegów z klasy możesz sobie tak wysywac, a ze ubliżysz komuś oprzez interenet.. ohh to naprawde wielkei wyzwanie xD Ale widać ze sprawia Ci to satysfakcje oczkod Ega0 ogolnie jestes strasznie monotonny, nudny i troche żałosny- tylko o tym świadczą Twoje posty i sposób odnoszenia się do innych, ale jak widać, ciężko zmienić człowieka ;]

W tym jest problem, że Ty nie rozumiesz, że ja próboje zwalczyć tę twoją działalność i skończyć z wysypiskiem śmieci na ANSI. Chcesz sobie reklamować forum to rób to w inny sposób. To że Ty tego nie rozumiesz, to już Twój problem.

Offline

#14 2009-01-04 17:16:46

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Tak!,  ja i tymek88 jesteśmy rywalami i codziennie walczymy w GG na teksty . O_O !
Prawda jest taka że akurat pomiędzy mną a tymkiem jest wszystko OK.
Jedyny problem jaki teraz tu widnieje to Pan Ega0, który szuka dziury w CAŁYM .
Btw. wspominając że już otrzymał karę za swoje zachowanie, widocznie nie poskutkowało.

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-01-04 17:18:55)


ファンのファンのために

Offline

#15 2009-01-04 17:54:02

jinjej
Użytkownik
Skąd: チェンストホヴァ
Dołączył: 2004-11-12

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

m_jay ma rację nie ma po co się tak gorączkować Panowie i Panie. Istnieją porządne argumenty zarówno po stronie walczenia z tzw. przez Was "zaśmiecaniem", głównie dotyczące transparencji i zwykłej przyzwoitości w zamieszczaniu informacji na forum, jak i po stronie umieszczania informacji mniej lub bardziej rozgarniętym fanom M&A w sposób nie do końca właściwy ale dla nich czytelny. No ale myślę, że każda ze stron tego konfliktu nie robi tego w złym celu. Ale dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane...


日本はきれいなです. 日本女の子にも..

Offline

#16 2009-01-04 18:28:49

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Tak forum animesub stało się warezem, głównie dzięki "czogi" i "tymek88"

A lekarstwem na to byłoby jedynie, usunięcie wszystkich tematów, lub dania do cenzora w forum nazwy tych stron i przy okazji usunięcie ich z ANSI.

Ja jak zacząłem dawać linki do mojej strony od razy pojawiło się "Zakaz dawania linków" Więc przestałem.

Ale Tymek jak i czolgi nie zaprzestali, tylko wykorzystali taką jakby dziurę w tych zasadach i dalej dodają info o anime. Do tego Tymek na okrągło robi jakieś "ankiety" na swojej stronie i też to tutaj reklamuje.

Założę się że dla wielu użytkowników ANSI jest to IRYTUJĄCE, dosłownym słowa znaczeniu.

Polecam usunąć wszystkie tematy z linkami i zostawić takie tematy jak:
- Poszukuję
- Poszukuję anime podobne do
- Anime z Http
- I linki do stron w "poleć stronę", ale tylko te tematy gdzie niema notorycznego dodawania linków do anime.

Do tego moderatorzy mogli by przysiąść tak z 2 dni i pousuwać mniej znaczące tematy.


Pozdrawiam Zmora

Offline

#17 2009-01-04 18:39:14

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Co do twojego pomysłu jestem jak najbardziej ZA !  Gdybyś przeczytał wyżej co napisałem to byś zrozumiał pewną sytuację.

Ja napisałem wyraźnie że moje wszystkie tematy zostały usunięte z własnej woli. Od dłuższego czasu nie daje żadnych linków itp. Więc ja już skończyłem to i owo.
Pozdro.

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-01-04 19:15:48)


ファンのファンのために

Offline

#18 2009-01-04 18:54:43

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

A jak dla mnie to jakaś prowokacja ;] pewnie zaraz wpadnie Freeman i skończy się dzień dziecka ;P

Offline

#19 2009-01-04 18:56:07

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

czolgi, mnie zatkałeś tematem z jakimiś treściami erotycznymi smile_big Możesz podać link ??

Co do tego twojego "spamu", czytałeś ty może regulamin na animanie ?? przed rejestracją możesz sobie nawet go przeczytać smile_big

No i nie mam nic przeciwko usunięciu tematów co założyłem z linkami, nie będę się tak bronił przed usunięciem jak te dwie osoby ^^

Od kiedy strona nie legalna może mieć w regulaminie w sprawie auto email ? powiedz mi ?
Jeżeli tak to usuń moje konto z twojej strony, bo nie chce od ciebie tego czegoś dostawać.

A wiesz, to nie jest email automatyczny ^^ Sam to piszę i sam wysyłam do każdego użytkownika forum... Znaczy z pomocą kilku osób myślimy nad treścią jezor A później to wysyłam. Automatyczny jest w tedy jak byś dostawał notorycznie emaile ^^

A jak się twoje konto zwie ?? Wiedz to, ale twoje konto może być już usunięte, Konta nie aktywne przez 2 miesiące są usuwane i tak samo konta bez postów 3 miesięczne ^^


I od kiedy napis "Hentai +18" to treść erotyczna ?? A jak wejdziesz na forum przed wejściem masz info od ilu lat ^^ i  przy każdej wstawce piszę przecież że to jest anime od 18 lat ^^

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2009-01-04 19:05:50)

Offline

#20 2009-01-04 19:06:29

jinjej
Użytkownik
Skąd: チェンストホヴァ
Dołączył: 2004-11-12

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Chce ktoś grabki?


日本はきれいなです. 日本女の子にも..

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024