#21 2009-01-04 19:20:18

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Piter666 ta prowokacja , pewne osoby wytykają  najgorsze rzeczy. a sami na siebie nie umieją najpierw spojrzeć.

Ja  umiem się przyznać do błędu , i już o tym wspominałem, ale inny chyba nie potrafią.

Pozdrawiam smile

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-01-04 19:22:13)


ファンのファンのために

Offline

#22 2009-01-04 19:21:18

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Piter666 napisał:

A jak dla mnie to jakaś prowokacja ;] pewnie zaraz wpadnie Freeman i skończy się dzień dziecka ;P

Nie wiem czy to była prowokacja ze strony autora tematy- nie wydaje mi się, ale ze strony co niektorych osob które się tutaj wypowiadają- tak.

jesli chodzi o zmore to poprostu mysle ze żal mu dupe ściska, że jego temat został usunięty a np. moj nie. Teraz domaga się tego samego z mojej strony oczkod Ale DiamondBack ma bardzo świetny pomysł... TAK! Usuńcie całe forum "skąd wziąć" i zrobcie tylko jeden przyklejony temat! Wtedy napewno będize porządek i wsio bedzie łatwe to znaleźienia oczkod ^^" Co do tego notorycznego dodawania linków, Zmora, nie dodaje linkow, tak jak było to powiedziale, tylko info i wątpie żeby to była "dziura w regulaminie" skoro sam Freeman tak powiedział ^^"

No nic, nie wiem do czego zmierza ta cała rozmowa w tym temacie.. etoo, znaczy wiem ^^", ale nie wiem co to zmieni ;]
Piszecie, że jestescie fanami anime i uznajecie zasadę, "od fanów dla fanów", ale chbya nie do końca z tego co widzę...


jinjej napisał:

Chce ktoś grabki?

mam cos lepszego oczkod


Higurashi_no_naku_koro_ni_rei_by_MahAnimu.jpg
dopisek do obrazka:
Wywalcie wszystkie tematy z linkami!! Łaaaa!!!

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2009-01-04 19:25:57)

Offline

#23 2009-01-04 19:23:14

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

jinjej napisał:

Chce ktoś grabki?

A płuco?

tymek88 napisał:

Piszecie, że jestescie fanami anime i uznajecie zasadę, "od fanów dla fanów", ale chbya nie do końca z tego co widzę...

bez jaj. Przecież to ewidentnie chodzi o reklame nnh. Idz poseeduj jakiego martwego torka pododawaj wiecej folderow na emule a nie tylko rapidnnhshare.

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2009-01-04 19:28:59)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#24 2009-01-04 19:26:01

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

mam coś lepszego oczkod
Ciekawe czy co nie które osoby piszące w tym temacie nie wyglądają podobnie xD

Przypomina mi ten screen Ega0 smile , Zmora jeszcze ma jakieś sumienie, więc on odpada smile


ファンのファンのために

Offline

#25 2009-01-04 19:37:59

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Czy komuś jeszcze wywaliło taki cudny błąd przed chwilą ??

Wyst�pi� b��d

Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Can't create UNIX socket (12)

B��d wystapi� w pliku /var/www/ansi/forum/include/dblayer/mysql.php w linii 62

Offline

#26 2009-01-04 19:39:54

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

zmora150 nie , ale mam coś takiego że forum się wali , i nie ma pewnych ramek i jest jakby w powietrzu treść z avatarem i nickiem O_o.

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-01-04 19:40:17)


ファンのファンのために

Offline

#27 2009-01-04 19:43:13

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Jednak stare forum ANSI było lepsze jezor Nie waliło się tak, a jedyne co pewnie trza było zrobić to odchudzić bazę i przenieść się na jakiś wydajniejszy serwer smutny No i do tego było w pełni oryginalnym forum, bo raczej nigdzie drugiego takiego forum jak tamto nie było jezor

Offline

#28 2009-01-04 20:51:51

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

DiamondBack napisał:
jinjej napisał:

Chce ktoś grabki?

bez jaj. Przecież to ewidentnie chodzi o reklame nnh. Idz poseeduj jakiego martwego torka pododawaj wiecej folderow na emule a nie tylko rapidnnhshare.

No i widzisz? Ty nie jestes chyba fanem anime, tylko torrentow i emula ;]
Poza tym z torrentami jest ten problem ze jak ich nikt nie seeduje, to ich nie ściągniesz, a pliki np. na RS ściągnąc mozesz zawsze i nie musisz nikogo prosic o seed ;]

zmora150 napisał:

Czy komuś jeszcze wywaliło taki cudny błąd przed chwilą ??

Wyst�pi� b��d

Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Can't create UNIX socket (12)

B��d wystapi� w pliku /var/www/ansi/forum/include/dblayer/mysql.php w linii 62

To daltego ze na ANSI jest za dużo warezu i linkow do anime ;]

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2009-01-04 20:52:37)

Offline

#29 2009-01-04 20:59:31

Krzyżu
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2007-05-20

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Dla mnie to cały dział "Skąd wziąć" może zniknąć. Prawda jest taka, że każdy, kto jest chociaż trochę zaradny, jest w stanie znaleźć to, co chce.


lastfmbuttonbykiokuh.png

Offline

#30 2009-01-04 21:06:42

Puchatek666
Użytkownik
Dołączył: 2007-10-21

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

No i widzisz? Ty nie jestes chyba fanem anime, tylko torrentow i emula ;]

Czyli jak ktoś nie ściąga anime z rapidshare to znaczy, że nie jest prawdziwym fanem? ojej

Poza tym z torrentami jest ten problem ze jak ich nikt nie seeduje, to ich nie ściągniesz, a pliki np. na RS ściągnąc mozesz zawsze i nie musisz nikogo prosic o seed ;]

W drugą stronę można by jeszcze więcej wad wskazać. Poza tym nie ma innych serwerów- bez limitów- tak by każdy był zadowolony? Ale nie o to chodzi w tym wątku.

Wywalić wszystkie śmiecące tematy, a na przyszłość pisać w odpowiednich do tego działach i czytać regulamin; wtedy było by ok.

Dla mnie to cały dział "Skąd wziąć" może zniknąć. Prawda jest taka, że każdy, kto jest chociaż trochę zaradny, jest w stanie znaleźć to, co chce.

Popieram.

Ostatnio edytowany przez Puchatek666 (2009-01-04 21:33:25)

Offline

#31 2009-01-04 21:16:54

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Tymek jak nie wrzucisz na rapida to nikt nie sciagnie jezor


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#32 2009-01-04 22:03:24

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Tematu nie będę zamykał, bo nie ma powodu. Od tego w końcu forum jest. Chciałbym też zauważyć, że ja tu nie jestem panem i władcą ani tym bardziej nie jestem nieomylny - jeśli wielu użytkowników zwraca mi na coś uwagę (nawet na coś, co do tej pory mi osobiście nie przeszkadzało z jakichś tam względów), to badam, o co biega i dokonuję korekt, jeśli są uzasadnione. Tak było chociażby z linkami do stron, na których najpierw trzeba się zalogować. Nie ukrywam, że jak już się nad tym zastanowiłem głębiej, to w ogóle idea "na naszej stronce jest link do XX" przestałą mi się trochę podobać, ale z drugiej strony wiem, że dzięki temu wiele osób poszukujących jakiegoś anime je znalazło. Także rozmawiajcie (ale w temacie, bym prosił). Jak się coś urodzi, to się pomyśli. A, jeszcze jedno - jak komuś się coś nie podoba, to walimy bez krępacji PMa do moderacji (jaki czad! smile_big Może mi przecież coś umknąć i później muszę już rozdzielać walczące strony smile

Puchatek666 napisał:

Wywalić wszystkie śmiecące tematy, a na przyszłość pisać w odpowiednich do tego działach i czytać regulamin; wtedy było by ok.

Gdybym się zaparł, to mógłbym bezwzględnie czyścić do zera najmniejsze przejawy offtopów i wszelkie przejawy wywrotowego myślenia, ale naprawdę byście chcieli takiej sterylnej sali operacyjnej zamiast forum?

Krzyżu napisał:

Dla mnie to cały dział "Skąd wziąć" może zniknąć. Prawda jest taka, że każdy, kto jest chociaż trochę zaradny, jest w stanie znaleźć to, co chce.

No tak, ale ktoś zaradny w celu dowiedzenia się skąd wziąć anime może zajrzeć do działu "Skąd wziąć" anime.


@Ega0
Czytaj edita do posta na pierwszej stronie.

Offline

#33 2009-01-04 22:21:46

Ega0
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-22

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

@Freeman

A nie możnaby napisać wszystko w jednym temacie? Nawet tutaj:
http://animesub.info/forum/viewtopic.php?id=128502&p=81

Osoba pisze posta czego szuka i pojawiają się odpowiedzi a w nich bezpośrednie linki do danej pozycji na megaupload, rapidshare, torrent?

Niech się reklamują w Google, na Onecie (lol), a nie tutaj śmietnik robią.

Offline

#34 2009-01-04 22:30:29

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Ega0 ty ciągle z tym śmietnikiem ? co ci przeszkadza że ktoś sobie zrobi w '' poleć stronę '' temat o swoim portalu ? I w nim podaje Informację dotyczące np. zmian, czy nowych serii.
Oczywiście wszystko ma swoje granicę, lecz jak sam zauważyłeś od bardzo dłuższego czasu nikt nie podaje  linków, tylko samo info. Jeżeli tobie to nie pasuję , to nie znaczy że ma wszystkim też, są osoby którym przydaję się taka garść informacji. Przykładem jest temat tymka88 gdzie umieszcza nowe odcinki/serie i dziwnym trafem ludzie zadają pytania w sprawie serii.odcinka, i nie wściekają się/bluzgają , że im się to nie podoba.

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-01-04 22:36:37)


ファンのファンのために

Offline

#35 2009-01-05 01:13:32

Sousuke_PL
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2006-08-26

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Dla mnie większy śmietnik robi reklamowanie stronek z anime online, je też wywalić? Niech ludzie ściągają skąd chcą o: i jak strona ma niezłe zasoby to nie przeszkadzałaby mi nawet rejestracja, bo w końcu mógłbym tam na dłużej zostać, bo w jednym miejscu znalazł bym wiele przydatnych rzeczy. Universal Share Downloader rox


firmapucca2lu8.jpg

Offline

#36 2009-01-05 19:33:06

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Sousuke_PL napisał:

Dla mnie większy śmietnik robi reklamowanie stronek z anime online, je też wywalić? Niech ludzie ściągają skąd chcą o: i jak strona ma niezłe zasoby to nie przeszkadzałaby mi nawet rejestracja, bo w końcu mógłbym tam na dłużej zostać, bo w jednym miejscu znalazł bym wiele przydatnych rzeczy. Universal Share Downloader rox

Skorzystam z okazji i się zapytam - u ciebie tez USD od jakiegos czasu ma dziwne objawy w postaci braku aktualizacji?


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#37 2009-01-05 19:38:06

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Skorzystam z okazji i się zapytam - u ciebie tez USD od jakiegos czasu ma dziwne objawy w postaci braku aktualizacji?

Powiem tak, zmień serwer z którego pobiera aktualizacje oczkod Mi dzisiaj rano pobrało aktualizacje, korzystam z serwera http://usd.cap-cap.ru/


Pozdrawiam Zmora

Offline

#38 2009-01-05 21:32:21

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Ega0, wiedz że mi nie przeszkadza pomaganie komuś w znalezieniu anime którego szuka, ale jak tobie przeszkadza to jesteś dziwny oczkod

Ps. nie wiem czy to już wiadome ale Ega0 jest z www.anime-district.pl , może dlatego tak nie przepada za niektórymi jezor Poza tym w "Poszukuje" podaje się link do tego skąd można ściągnąć, a rejestracja nic nie kosztuje ^^ Zawsze może wejść i ściągnąć z zdechłego torrenta.

Pozdrawiam Zmora

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2009-01-05 21:39:33)

Offline

#39 2009-01-05 22:05:08

ufix sama
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-30

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Ręka sprawiedliwego moda winna tu zajrzeć i odpowiednio zacnych panów wynagrodzić za dysputę doprawdy uwłaczającą, gdyż ze stoickim spokojem oświadczyć tedy można, iż li to warto toczyć spory, co ino każdego w złym świetle stawiają, ujawniając jego prawdziwe, skrywane intencje?

Offline

#40 2009-01-05 22:40:37

Cain
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-17

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Kłócicie się jak dzieci, a nawet gorzej, jak politycy, obrzucając się wzajemnie błotem i wyciągając brudy.

Nigdy nie zaglądam to tematów reklamujących downloady. Nie chcę korzystać - nie zaglądam, sprawa prosta. Fakt, irytującym jest, jak ktoś co drugi dzień, dodając 1 odcinek obwieszcza wszystkim jakie to ogromne i wspaniałe zmiany zaszły u niego na stronie, na której trzeba się zalogować, by cokolwiek zobaczyć, o ściągnięciu nie mówiąc. Jednak jeśli ktoś prosi o źródło do anime XY to chyba nie jest w złym geście powiedzieć "zapraszam na moją stronę, tam je znajdziesz"?


Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego czego jeszcze mi brak!
Starczy, gdy kocham, huczy las i wieje wiatr.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024