#41 2009-01-06 00:33:47

bnn1983
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?
nawet gdyby to może wyjść na zdrowie pod pewnym warunkami

Offline

#42 2009-01-06 02:01:35

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Hmm, mimo wszsytko wydaje mi się, że nikt tak naprawde nie chciałby, żeby animesub stało się oficjalnie warezem z anime. Myśle, że to mogłoby popsuć klimat, poza tym jak sama nazwa wskazuje, animeSUB, a nie animesubwarez, etc. jezor

Odnośnie tematu.. Ja naprawde nie wiem, dlaczego "wszyscy", a napewno pare osób (można wyliczyć na palcach jednej ręki) tak usiłuje walczyć z warezzem anime (tu np. ze mną, czołgim, zmora i innym którzy prowadzą coś takiego), przecież to jest robione dla was/nas, fanów anime. Tak, są torrenty i jest to co innego niż warez, zarówno torrenty jak i warez mają swoje plusy i minusy. Ale nie jest tak, że wszyscy korzystają z torrentów. Każdy korzysta z tego, z czego chce, a jak widać ludzie korzystają z obu tych źródeł.

Jeśli chodzi o posty z informacją, że jakies odcinki, seria zostały dodane to imo nie można potraktować tego jako reklame, dopuki jest to robione w jednym temacie. Sam temat isnieje i go można potraktować jako tako za reklame, ale informowanie, że jest coś nowego to nie reklama. Jak ktoś kiedyś napisał (coś w stylu): "Korzystam z forum i uploadu tymka, ale nie siedze u niego na forum, ale jak zobacze na ansi, że coś fajnego zostąło dodane, wtedy wchodze i patrze/ściągam" (mniej więcej^^).

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2009-01-06 02:06:33)

Offline

#43 2009-01-06 10:27:52

jinjej
Użytkownik
Skąd: チェンストホヴァ
Dołączył: 2004-11-12

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

Panowie nie lepiej jest wymieniać swoje poglądy PW i oszczędzić innym czytania tych samych postów po kilka razy?


日本はきれいなです. 日本女の子にも..

Offline

#44 2009-01-06 14:21:12

Czolgi
Użytkownik
Skąd: Niemcy
Dołączył: 2008-01-17

Odp: Czy forum animesub stanie się niedługo warezem?

tymek88  ja nie mam się o co kłócić , bo mam czyste konto , nie zakładam żadnych tematów z linkami. Jedynie co mam to zakopany temat o Informacjach o stronie , gdzie główna treść została edytowana '' usunięta ''.(tymczasowo)

Ostatnio edytowany przez Czolgi (2009-01-06 14:22:59)


ファンのファンのために

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024