#21 2009-02-11 03:09:57

Ur13l
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2007-08-30

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

Ziew. Miałem te głośniki i niczym mnie nie zaskoczyły. Zwykłe pożądne 5.1. Takie coś ogląda się na pożądnym kinie a nie na głośniczkach z kompa ^^. Teraz mam cały zestaw Yamahy więc by się mogło udać niestety TV ssie więc dupa zbita ;( Poza tym jak by się tak coś bardziej mnie interesującego pokazało na blue to by się i może nawet telewizor znalazł. Pzdr.

Offline

#22 2009-02-11 03:49:48

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

anonymous napisał:

.............
Zależy, ale 6.5GB to standard, więc nie ma nad czym płakać smile

Ciekawe jaki to standard jezor jakos wiekszosc pelnometrazowych anime 720p mam w wielkosci nie przekraczajacej 4.37 Gb szczegolnie kilka mam wydanych przez thora smile Moim zdaniem jest kwestja dobrego kodowania i podejscia kodera jezor Jesli chodzi o filmy live to standardem tam jest ripowanie/kodowanie z automatow jezor wiec i moze te 6.5 Gb jest tam standardem jezor moim zdaniem wynikajacym z lenistwa koderow, bo jak widze 1080p i 15 Gb filmy to tylko smiac mi sie chce jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2009-02-11 03:50:40)


ara ara...

Offline

#23 2009-02-11 05:39:45

Yata-sama
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

anonymous napisał:
Yata-sama napisał:

THORA wydała swoją wersję, na razie 720p. Waży "jedynie" 6,55 GB:)

Przecież to normalny rozmiar jak na 720p.
Masa ripów 720p ma 6.5GB. Niektore tylko te co dłuższe lub gorzej sie kompresuja to waza ponad 6.5GB a te co sie dobrze kompresują bądź są krótsze, badź też materiał jest specyficzny to mogą wazyć 4.4GB albo mniej jak np. Corpse Bride 1080p = 4.37GB.

Zależy, ale 6.5GB to standard, więc nie ma nad czym płakać smile

Wypełniony graficznymi fajerwerkami GITS 2.0 w 720p ma 3.90, więc coś mi tu nie gra.

Offline

#24 2009-02-11 10:22:52

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

THORA prawie zawsze za duży bitrate da. SPOKOJNIE mogli się zmieścić w 4,3 gb;)

Offline

#25 2009-02-11 10:45:42

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

Co do dźwięku... ludzie, przydałyby się wam zajęcia z akustyki.
Choćbyście mieli nie wiem jaki sprzęt, zapomnijcie, że usłyszycie prawdziwe 5.1.
Wszystko sprowadza się jedynie do oszukania ludzkiego ucha.
Każdy głośnik musiałby być ustawiony tak, żeby docierał do was dźwięk na długości fali, nie gdzieś w środku tej amplitudy. Zero pogłosu, odbić od przedmiotów, np. blatu biurka itp.
Podejdźcie więc z wyważeniem do tego całego zachwytu dźwiękiem, którego i tak nie usłyszycie.


wladza1.png

Offline

#26 2009-02-11 11:26:14

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

anonymous napisał:
Yata-sama napisał:

THORA wydała swoją wersję, na razie 720p. Waży "jedynie" 6,55 GB:)

Przecież to normalny rozmiar jak na 720p.
Masa ripów 720p ma 6.5GB. Niektore tylko te co dłuższe lub gorzej sie kompresuja to waza ponad 6.5GB a te co sie dobrze kompresują bądź są krótsze, badź też materiał jest specyficzny to mogą wazyć 4.4GB albo mniej jak np. Corpse Bride 1080p = 4.37GB.

Zależy, ale 6.5GB to standard, więc nie ma nad czym płakać smile

LOL, kolejne mądrałki smile_big THORA i jej piękny obraz = zomg bitrate + zomg czyste źródła, a tak to każdy gupi potrafi jezor

ledziux napisał:

Teraz się pogrążyłeś osiołku.
Na przyszłość pomyśl zanim coś napiszesz bo większych głupot jak twój post dawno nie czytałem.

Audiofil = idiota i frajer. A powyższy cytat jest z audiofila jakiegoś jezor


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#27 2009-02-11 13:05:59

anonymous
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-11

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

Nie bede komentował qwiga bo on zawsze jest najlepszy. Idź i lepiej sprawdź jaką renomę ma thora... Oni nie zawyzają bitrate jesli nie muszą. Wszystko zalezy od materiału. Jesli masz zamiar walić swoje filtry i twierdzić, że film ma wyglądać wg Twojej wizji to powodzenia...

Poza tym film ma 124 min. to ponad 2 Godz. Niech mi ktoś powie, że 6.5GB na 2godz mateiału 720p z DTS to dużo.
Bardzo ważna rzecz. Akira od Thora ma DTS 5.1 1.5 mbit
Więc proszę was. To nie jest żadne lenistwo ze strony ripera ze rip zajmuje 6.5GB. Na pewno da sie wycisnąć z tego 4.4GB ale dzwięk trzeba napewno dać gorszy a i jakość video może się pogorszyć...
Już nie raz udowodnili, że zmniejszająć rozmiar do dvd5 podczas gdy konkurencja miała 6.5GB, potrafili zrobić encode o takiej samej jakości albo nawet lepszej...
Oczywiście im też zdarzały się lepsze czy gorsze encody,ale komu jak nie "konkurencji"  zdarzały się tak czesto złe ripy.

Co ty chcesz poprawiać w źródle jakim jest Blu-ray?
Na prawdę, jeśli umiesz zrobić lepszy encode 1080p, DTS 1.5mbit o wielkości 8.8GB jaki ma np max payne ( to się pochwal swoimi umiejętnościami.) Może być Bez DTS i komentarzy tak by weszło na dvd9.
Proszę zobacz co potrafią. A potem mów:
źródło vs esir(czyli ludzie co robią ripy anime pod nazwą thora)
gw7ho1x1etk8hyec2m8_thumb.png vs 8id3edfx0gk94vj3md0w_thumb.png
p4o6vq55qzb075czpw4p_thumb.png vs y9k4kjwsa1iybhsajj8i_thumb.png
tylko nie mow ze to film. Bo jesli jesteś taki dobry za jakiego sie masz to zrobisz taki sam encode (czyż nie)
Nie to żebym bronił esir/thora, są inni jak m.in iLL wcale nie gorsi.


"Wypełniony graficznymi fajerwerkami GITS 2.0 w 720p ma 3.90, więc coś mi tu nie gra."
Długość tego gitsa to 83 min a więc 1godz i 20min. a nie 2godz jak przy Akira.
Wiec oczywistym jest ze rip zajmie mniej. poza tym tego ripa robiła inna osoba która postanowiła dać mniejszy bitrate.

A z tym standardem 6.5GB chodzi o to ze 4.4GB to za mało a powyżej 6.5GB różnic teoretycznie nie widać. Wiec pozostaje się przy 6.5GB, ale to wszystko zależy od materiału.
Niektore filmy/animacje skompresują się lepiej inne gorzej. Dlatego tak ciężko porównywać ze sobą różne filmy. Lepiej byłoby porównać ten sam film ale w innym wydaniu...

Ostatnio edytowany przez anonymous (2009-02-11 13:48:40)

Offline

#28 2009-02-11 17:36:40

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

anonymous tak sie zastanawiam czy kodowales cos kiedykolwiek jezor bo jesli chodzi o Akire to zapewne koder uwazal te anime za kultowe i przyp..... bitrate 6 mbit co jest duza wartoscia jak na 720p jezor Widzialem GITS individual eleven - ponad 160 min, 1080p z bitrate ok 5.5 Mbit i DTS nieprzekraczajace dvd9 jezor a byla naprawde swietna.


ara ara...

Offline

#29 2009-02-11 22:13:34

Yata-sama
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

Z informacji na AniDB:

THORA:
Size/Duration 7.036.149.611 / 2:04:28 (7537 kbps)
1280x688 16:9    23.976 fps H264/AVC (6019 kBit/s)
japanese normal audio    5.1 Surround DTS (1510 kBit/s)

B-G:
Size/Duration 4.279.421.885 / 2:04:18 (4590 kbps)
1280x720 16:9    VFR H264/AVC (3830 kBit/s) clean video
japanese normal audio    5.1 Surround DTS (755 kBit/s)

Offline

#30 2009-02-12 11:17:13

anonymous
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-11

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

Do tego B-G jest z HDTV i dźwięk ma niższy bitrate bo pochodzi z dvd.

Kilgur, tak, bitrate jest dosyć wysoki. Ale ponownie, wszystko zalezy od materiału. Czasem trzeba 6mbit, a czasem jest to troche na wyrost ale co z tego, skoro 4.4GB byłoby za mało. Postanowiono więc wydać w dvd5+2,1GB=6,5GB. Mniej pewnie by sie troche dało. Ale skoro powyżej 6.5GB róznic nie ma to wydaje się przy 6.5GB. Uwierz mi jest wiele ludzi którym chodzi o jakość a nie o cene płytki dvd5 żeby to na taką płytke nargrać. Wbrew pozorom masie ludzi o to chodzi, że nie da się tego nagrać na dvd5 i dlatego jęczą że chcą 4,4.
Jak chcesz dvd5 to zamien dts 1.5mbit na ac3, skompresuj trochę bardziej i jakość bedzie dalej rewelacyjna.
A jak nie, to nałóż se te filtry, wyczyść obraz, bedzie mniej szczegółów a zatem i ziarna, to i rozmiar bedzie mniejszy.
Wydają ripperzy w 6,5GB bo jakby odjąć z dvd9(7,9GB) to zostaje jeszcze 1.4GB. Taki standard. I tam gdzie chodzi o jakość to jakoś nikt nie jęczy.
A jak ktoś chce bardziej skompresowane, z usunietym ziarnem czy czyms jeszcze, to droga wolna, można brać od septic, czy sinners, czy jeszcze innych "externalow"...
A co do tego gitsa. widziałes porownanie ze zrodlem ? bo jak nie, to nie możesz mówić ze jakość była rewelacyjna bo normalnie nie wiesz jak bliska była źródłu. Oczywiśći wyglądał rip ładnie bo był FHD i był to master z HD ale..

Ostatnio edytowany przez anonymous (2009-02-12 11:44:33)

Offline

#31 2009-02-12 11:52:11

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

anonymous napisał:

Nie bede komentował qwiga bo on zawsze jest najlepszy. Idź i lepiej sprawdź jaką renomę ma thora... Oni nie zawyzają bitrate jesli nie muszą. Wszystko zalezy od materiału. Jesli masz zamiar walić swoje filtry i twierdzić, że film ma wyglądać wg Twojej wizji to powodzenia...

lol, czy coś o filtrach pisałem? Czy może już masz tak nawalone we łbie, że te filtry widzisz we wszystkich moich postach? Większość źródeł HD jest tak czysta, że filtrowania nie wymaga jezor

anonymous napisał:

Poza tym film ma 124 min. to ponad 2 Godz. Niech mi ktoś powie, że 6.5GB na 2godz mateiału 720p z DTS to dużo.
Bardzo ważna rzecz. Akira od Thora ma DTS 5.1 1.5 mbit
Więc proszę was. To nie jest żadne lenistwo ze strony ripera ze rip zajmuje 6.5GB. Na pewno da sie wycisnąć z tego 4.4GB ale dzwięk trzeba napewno dać gorszy a i jakość video może się pogorszyć...

Oj tak, a każdy bit mniej będzie wywoływał u Anona raka oka lub ucha jezor

anonymous napisał:

Co ty chcesz poprawiać w źródle jakim jest Blu-ray?
Na prawdę, jeśli umiesz zrobić lepszy encode 1080p, DTS 1.5mbit o wielkości 8.8GB jaki ma np max payne ( to się pochwal swoimi umiejętnościami.) Może być
Bez DTS i komentarzy tak by weszło na dvd9.

Ty zrób lepszy, bo na razie jesteś od l33t tekstów w stylu "downscale z HD", czy "dodali blura" i innych zabawnych twierdzeń XD

A, bym zapomniał. Do tego dochodzi wnioskowanie wyższości czegoś na podstawie literek. Takich jak bitrate....

anonymous napisał:

Proszę zobacz co potrafią. A potem mów:
źródło vs esir(czyli ludzie co robią ripy anime pod nazwą thora)

Przekodować ripa/rawa to tymek88 i Benus nawet potrafią... I to cała tajemnica THORA. Mają tak czyste źródła, że wystarczy je tylko przekodować z tego bluray 20-ileś megabitów/s na mniej smile 

anonymous napisał:

"Wypełniony graficznymi fajerwerkami GITS 2.0 w 720p ma 3.90, więc coś mi tu nie gra."
Długość tego gitsa to 83 min a więc 1godz i 20min. a nie 2godz jak przy Akira.
Wiec oczywistym jest ze rip zajmie mniej. poza tym tego ripa robiła inna osoba która postanowiła dać mniejszy bitrate.

Z anidb o gitsie 2.0:

zx    2.824.335.913
THORA    4.195.403.800

Dziwne, jakieś n00by dają taka mało takiej trudnej w kodowaniu rzeczy... przecie nawalone CG od cholery tam jest jezor

Audio tych samych plików (na górze zx):

6.1 Surround Other (1323 kBit/s)
5.1 Surround DTS (1510 kBit/s)

zx - bezstratny, THORA - stratny. Wnioski? Anon i jego armia audiofaperów może brać THORA. Od tyłu jezor


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#32 2009-02-12 12:10:52

anonymous
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-11

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

"Oj tak, a każdy bit mniej będzie wywoływał u Anona raka oka lub ucha jezor"
cóż za inteligentny komentarz.

"Ty zrób lepszy, bo na razie jesteś od l33t tekstów w stylu "downscale z HD", czy "dodali blura" i innych zabawnych twierdzeń XD"
Nie, Ty zrób lepszy bo to nie ja twierdze, ze jestem super ripperem. A Twoje teksty typu przytaczania moich "downscale" czy "blur" to jest nieporozumienie. Powiedz mi lepiej co było nieprawdą w tym co powiedziałem.

"A, bym zapomniał. Do tego dochodzi wnioskowanie wyższości czegoś na podstawie literek. Takich jak bitrate...."
Dobre, to było dobre. Ciekawe gdzie tak wnioskowałem. Idź i lepiej przeczytaj ze zrozumieniem mój temat o porównaniu i zrozum, ze porównywałem jakość a nie cyferki. Wiec nie wnioskowałem po bitrate. I wróć lepiej do szkoły bo cyfry to nie to samo co litery.

"Przekodować ripa/rawa to tymek88 i Benus nawet potrafią... I to cała tajemnica THORA. Mają tak czyste źródła, że wystarczy je tylko przekodować z tego bluray 20-ileś megabitów/s na mniej smile "
No to proszę bardzo, pokaż co potrafią, a nie strzelaj, że "każdy tak potrafi", bo tak samo  było z jajkiem kolumba. - "tak to każdy potrafi" ale jakoś efektów nie było widać. (tylko tu jest na odwrót, o zgrozo)

"Dziwne, jakieś n00by dają taka mało takiej trudnej w kodowaniu rzeczy... przecie nawalone CG od cholery tam jest jezor"

zx - bezstratny, THORA - stratny. Wnioski? Anon i jego armia audiofaperów może brać THORA. Od tyłu jezor"
edit:


Dalsza dyskusja z Tobą jest bezcelowa. Bo widzisz tylko siebie.
I to Ci nie tylko ja powiem.

Ostatnio edytowany przez anonymous (2009-02-12 17:41:10)

Offline

#33 2009-02-12 12:55:08

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

Jako że jest tu mowa o blu-ray, to tak bym się zapytał przy okazji, chciałem wydać jedno anime, z blu-ray, oczywiście nie chcę wydawać tego animca w 1920x1080, lecz 1280x720. Epki mają po 24 minuty. Całość serii to bodajże 26 odcinków. Jako że z blu-ray nie kodowałem jeszcze, to czy są jakieś 'standardy', które określają ile mb dać na jeden epek?


wladza1.png

Offline

#34 2009-02-12 13:40:45

samael16
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-24

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

ledziux napisał:
Feniks_Ognia napisał:

I tak nie usłyszysz różnicy jak nie masz głośnika za tysiaka jezor i co mi z tego dzwieku:P

Logitech Z-5500 są bardzo pomocne jak chcesz usłyszeć prawdziwy DTS lub dolby digital. Albo jak to DTS HD lub DD HD to karta ASUS Xonar HDAV1.3 musi być.

Z-5500, są, że tak powiem przerostem formy na treścią, mam je i po pierwsze dobrze nadają się do nagłośnienia małego pomieszczenia, nie ma co oczekiwać cudów po plastikowych i małych głośnikach bez "gwizdka", akurat w przypadku głośników rozmiar ma znaczenie. Faktycznie używam max 20% i nie ma sensu więcej chyba że chcesz ogłuchnąć.
Z-5500 to są głośniki komputerowe i tylko 5.1, lepiej jest kupić jakiś zestaw Creativa 7.1 mniejsza moc, tańsze ale idealnie spełniają swoje zadanie w przeciwieństwie do Z-5500, ale te muszę mieć przez PS3.
ASUS Xonar HDAV1.3 po kiego ona, powiedzcie, szczerze słyszycie różnice między nią a innymi creative.

bodzio napisał:

Jako że jest tu mowa o blu-ray, to tak bym się zapytał przy okazji, chciałem wydać jedno anime, z blu-ray, oczywiście nie chcę wydawać tego animca w 1920x1080, lecz 1280x720. Epki mają po 24 minuty. Całość serii to bodajże 26 odcinków. Jako że z blu-ray nie kodowałem jeszcze, to czy są jakieś 'standardy', które określają ile mb dać na jeden epek?

Nie jestem koderem, ale jak oglądałem anime ripy z BD/HD-DVD, to jak dla mnie wartością graniczną jest zależne od dźwięku +/- 0,5GB na odcinek przy 720p po prostu ponad tą wartością nie widziałem, już żadnej różnicy oprócz tego, że więcej miejsca kradł z HDD.

Jakie chcesz wydać anime z BD, i naprawdę nie wydasz wersji 1080p smutny ?

Offline

#35 2009-02-12 13:49:26

anonymous
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-11

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

Wszystko zależy od materiału. Jeśli materiał ma sporo "szybkich scen" to warto dać wyższy bitrate.
Jeśli x264 to można powiedzieć ze ~350,400MB to "standard" ale od tego jest sporo wyjątków.
Czy np są szybkie sceny, czy jest sporo "efektow", czy obraz jest generalnie "ciemny" i inne.. czasami można się zmieścić w 300MB a czasami i 500 to za mało. A bitrate z kolei zamyka się w przedziale 2000 a 3000 kbps.
Skoro źródło to blu, i nie wiadomo czego się spodziewać po encodzie. To warto zrobić kilka próbnych, krótkich, (wycinków) ripów z tych drudnych miejsc i porównać do źródła jakim jest blu. Jeśli wyniki są  bardzo bliskie, bądź róznice trudno wykrywalne to warto spróbować zejść niżej z bitrate.
Wszystko zależy od rodzaju materiału ;P Jeśli nie ma się wprawy to trzeba popróbować. Ale generalnie brdzo rzadko rozmiar przekracza 600MB

Ostatnio edytowany przez anonymous (2009-02-12 14:08:40)

Offline

#36 2009-02-12 13:53:23

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

Tytania.
Dźwięk został tam potraktowany po macoszemu:
Linear PCM 2ch Stereo

1080 nie jestem w stanie złożyć, nie na tym sprzęcie, którym dysponuję. Ale są już bd ripy od Zero-raws tego tytułu, w 1920x1080.

Powiedzmy sobie szczerze, dynamiczne to są odcinki, gdzie wylatują w powietrze całe floty statków ^^ Cóż, jest tych scen trochę.

Ostatnio edytowany przez bodzio (2009-02-12 14:16:47)


wladza1.png

Offline

#37 2009-02-12 17:11:08

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

anonymous napisał:

"zx - bezstratny, THORA - stratny. Wnioski? Anon i jego armia audiofaperów może brać THORA. Od tyłu jezor"
Po czym Ty twierdzisz, ze zx jest bezstratny?!
I skąd nagle u zx 6 kanał. Tak, to rzeczywiście n00by.

bo użyli bezstratnego kodeka? a na BD jest Dolby TrueHD 6.1 ch

trzeba to jasno powiedzieć: THORA lubi sobie podbić kbps w audio...

Ostatnio edytowany przez FAiM (2009-02-12 17:19:01)


K5Cqyo6.png?1

Offline

#38 2009-02-12 17:23:05

anonymous
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-11

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

1. edit: myślałem, ze mówimy o akira.
2. Jaki to bezstratny kodek użyło zx?
edit:
Zauważ tylko że z dts nie ma takich problemow jak z flackiem. Nie mówiąc o obciążeniu jakie generuje flac. Do wyboru do koloru. Tym razem Thora zdecydował zrobić DTS i tyle....
Wcześniej narzekali na thora ze za dużo, to nic nie daje a teraz chwalą zx bo jest lossless. ehh
Poza tym thora ma 6.1 (DTS-ES) a nie 5.1, jak ktoś tu błędnie pisał. Bo anidb tak pisze...

Ostatnio edytowany przez anonymous (2009-02-12 18:30:55)

Offline

#39 2009-02-12 17:30:48

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

weź przestań się pogrążać...
na BD GitS 2.0 jest dźwięk Dolby TrueHD 6.1 ch... wszędzie znajdziesz takie dane...

tym bezstratnym kodekiem jest FLAC... dodam, że bezstratne ripy audio zajmują mniej niż stratne ripy THORY...


K5Cqyo6.png?1

Offline

#40 2009-02-12 18:34:31

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: "Akira" blu-ray - już jest! (jaki dzwięk!!)

anonymous widze ze jestes z tych co wiedza najlepiej jezor Akira jest starym anime, a stare anime najczesciej swietnie sie kompresuja, dodam do tego ze taki bitrate to niektorzy stosuja do 1080p + dts i jak mam miec 6.5 Gb w 720p to wole 1080p +dts zajmujace ok. 8.5Gb z podobnym bitrate jezor Tak jak juz pisalem wczesniej najwiecej zalezy od kodera, ktos ma w du*ie to dowali kosmiczny bitrate i pozniej wychodzi duza wielkosc pliku jezor


ara ara...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024