#41 2009-04-11 00:08:33

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Wybory nowych moderatorów

KKnD napisał:

Racja, przydali by się ostrzejsi modkowie i w wzięli za spamerów typu
~kiczowatykoles
Czy
~DiamonBlack

Jak już masz pisać oskarżenia to przynajmniej nicki pisz poprawnie baka


sokolb.jpg

Offline

#42 2009-04-11 00:13:14

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Wybory nowych moderatorów

już nie mówiąc że sam siebie powinien umieścić na liście xD

Ja tam lubię szczere (bolesne) wyznania ^^ (do tego z dołu)

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2009-04-11 00:24:01)

Offline

#43 2009-04-11 00:15:25

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Wybory nowych moderatorów

Nie chciałem być niemiły (nie o to chodzi w tym temacie) więc nic nie mówiłem mu o zmianach na jego liście jakie powinny nastąpić smile_big

Ostatnio edytowany przez sokolb (2009-04-11 00:15:55)


sokolb.jpg

Offline

#44 2009-04-11 00:49:02

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Wybory nowych moderatorów

Zgrzyt napisał:

Choć fakt za mało banów leci dla nowych nieczytających FAQ

przyznaje sie ze ja nie czytalem... Nigdy nie czytam baka ale sam bylem kiedys modem, po za tym podstawowe zasady etyki i pewne granice dotyczace kazdego forum powinien znac kazdy ;]

jesli chodzi o KKnD i kiczowatykoles 'ia i te ich wojny to lepiej zostawic tak jak jest xD chlopaki sie zanudza bez siebie (chyba)

KKnD napisał:

Racja, przydali by się ostrzejsi modkowie i w wzięli za spamerów typu
~kiczowatykoles
Czy
~DiamonBlack

jako taki spam w niewinnej formie zdarza sie kazdemu. Ale jakos nie zauwazylem zeby DiamondBack czy kiczowatykoles tworzyli nowe tematy po to zeby pochwalisc sie swoim ego i tworczoscia na innych forach baka


100x100

Offline

#45 2009-04-11 01:47:15

Pyuuu
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-08

Odp: Wybory nowych moderatorów

jesli chodzi o KKnD i kiczowatykoles 'ia i te ich wojny to lepiej zostawic tak jak jest xD chlopaki sie zanudza bez siebie

Powiadasz, że to taki specyficzny rodzaj miłości ^^?

Offline

#46 2009-04-11 02:22:15

rezor1991
Użytkownik
Skąd: wziąć na piwo?
Dołączył: 2008-03-11

Odp: Wybory nowych moderatorów

Pyuuu napisał:

jesli chodzi o KKnD i kiczowatykoles 'ia i te ich wojny to lepiej zostawic tak jak jest xD chlopaki sie zanudza bez siebie

Powiadasz, że to taki specyficzny rodzaj miłości ^^?

Dla was chlopaki xD. A mam taki pomysl... Dajmy KKnD wladze na 4h kombinuje


100x100

Offline

#47 2009-04-11 02:26:14

kiczowatykoles
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2007-07-23

Odp: Wybory nowych moderatorów

Pyuuu napisał:

jesli chodzi o KKnD i kiczowatykoles 'ia i te ich wojny to lepiej zostawic tak jak jest xD chlopaki sie zanudza bez siebie

Powiadasz, że to taki specyficzny rodzaj miłości ^^?

Niedługo fanfiki yaoi będą o nas pisać

rezor1991 napisał:

A mam taki pomysl... Dajmy KKnD wladze na 4h kombinuje

Nie będzie co zbierać

Ostatnio edytowany przez kiczowatykoles (2009-04-11 02:26:33)

Offline

#48 2009-04-11 08:38:38

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Wybory nowych moderatorów

KKnD myślisz, że jak jestem czarny to możesz po mnie jeździć? :/ <3

sokolb napisał:

Nadmiernym wykorzystywaniu funkcji  ? Przecież, nie wezmą pierwszej lepszej łajzy z brzegu tylko dobrze by się zastanowili kogo wziąć. Kogoś kto wystarczająco długo siedzi na forum i odznacza się jako taką inteligencją, a wtedy raczej nie powinno być takich problemów jak nadmierne wykorzystywanie pozycji

To ja się pytam, gdzie jest Obi? Gdzie jest wielu innych userów którzy utrzymywali dobry klimat na tym forum? A co teraz mamy dzięki temu? Panów LoLOLOOLLoolOolLLowców, Buehehehe'owców, fahofcuf których wiedza kończy się na sraniu emotek xDDDD i ludzi którzy powiekszają tu swoje epeeny do niebotycznych rozmiarów, bo ktoś sobie wcześniej z nich zrobił jaja na forum społeczności ansi


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#49 2009-04-11 08:39:04

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Wybory nowych moderatorów

no... ktoś nowy by się przydał, ale:
1. najpierw się pisze do admina, że sprawa wygląda tak i tak
2. po przedstawieniu adminowi swoich racji należy się spytać czy można takowe wybory przeprowadzić, jak tak to temat ma sens
3. niezależnie od intencji ten temat imo jest bezczelny i chamski, ja bym go usuną
4. danie steru KKnD = bajzel
5. danie steru kiczowetem i/lub diamondowi = kasowanie absolutnie wszystkiego, w tym i tych durnych, a zarazem fajnych tematów

Offline

#50 2009-04-11 08:54:19

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Wybory nowych moderatorów

luki349 napisał:

no... ktoś nowy by się przydał, ale:
1. najpierw się pisze do admina, że sprawa wygląda tak i tak
2. po przedstawieniu adminowi swoich racji należy się spytać czy można takowe wybory przeprowadzić, jak tak to temat ma sens
3. niezależnie od intencji ten temat imo jest bezczelny i chamski, ja bym go usuną
4. danie steru KKnD = bajzel
5. danie steru kiczowetem i/lub diamondowi = kasowanie absolutnie wszystkiego, w tym i tych durnych, a zarazem fajnych tematów

twoje punkty how to, wrzucił bym do fakju.

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2009-04-11 09:19:57)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#51 2009-04-11 10:17:48

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Wybory nowych moderatorów

DiamondBack napisał:
sokolb napisał:

Nadmiernym wykorzystywaniu funkcji  ? Przecież, nie wezmą pierwszej lepszej łajzy z brzegu tylko dobrze by się zastanowili kogo wziąć. Kogoś kto wystarczająco długo siedzi na forum i odznacza się jako taką inteligencją, a wtedy raczej nie powinno być takich problemów jak nadmierne wykorzystywanie pozycji

To ja się pytam, gdzie jest Obi? Gdzie jest wielu innych userów którzy utrzymywali dobry klimat na tym forum? A co teraz mamy dzięki temu? Panów LoLOLOOLLoolOolLLowców, Buehehehe'owców, fahofcuf których wiedza kończy się na sraniu emotek xDDDD i ludzi którzy powiekszają tu swoje epeeny do niebotycznych rozmiarów, bo ktoś sobie wcześniej z nich zrobił jaja na forum społeczności ansi

No niby masz rację, ale nadal jest wielu stałych użytkowników, którzy już kilka lat piszą na forum i poziom swoich wypowiedzi mają dosyć wysoki. A co do Obiego to każdy ma swoje życie osobiste i może jakieś czynniki zmusiły go do zaprzestania pisania na ansi. A co do Panów LoLOLOOLLoolOolLLowców, Buehehehe'owców, fahofcuf których wiedza kończy się na sraniu emotek xDDDD to też wkurzają mnie te ich super posty co 3 wyrazy i 100 emotek.

luki349 napisał:

3. niezależnie od intencji ten temat imo jest bezczelny i chamski, ja bym go usuną

Do tego potrzebny jest mod, ale w zasadzie popieram cię.

Ostatnio edytowany przez sokolb (2009-04-11 10:19:07)


sokolb.jpg

Offline

#52 2009-04-11 10:39:05

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: Wybory nowych moderatorów

sokolb napisał:
luki349 napisał:

3. niezależnie od intencji ten temat imo jest bezczelny i chamski, ja bym go usuną

Do tego potrzebny jest mod, ale w zasadzie popieram cię.

Yep, to było by dobre i na miejscu. Tylko aby wraz z tematem i pomysł nie poszedł do kosza:P

A tak marginesem te buehuehe'owcy doprowadzili mnie do płaczu (ofc, ze śmiechu) XD

@dół: wkurzył ? :< shit... a tak się zakochałem w jego subach eureki, że zaszczytem było by nawet pisać na tym samym forum co on smutny

a tak na marginesie , wiesz że przeszło mi przez myśl że ten kolo co założył temat to ty ? ;p

Ostatnio edytowany przez Boomerek (2009-04-11 10:59:35)


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#53 2009-04-11 10:45:52

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Wybory nowych moderatorów

Nie wiem, czy zauważyliście, ale właśnie zrobiliście syf z tego topicu. Wiem, że temat jest nie na miejscu, bo to nie jest zebranie samorządu szkolnego, żeby sobie głosować, ale bez jaj już.

BTW: To nie ja ten temat założyłem, jak mi to jeden kolega sugeruje, i nic nie wiedziałem o tej inicjatywie.
BTW 2: Obi nie odszedł z powodów osobistych, tylko się w pewnym momencie wkurzył.

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2009-04-11 10:48:44)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#54 2009-04-11 12:01:40

Feniks_Ognia
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-08-17

Odp: Wybory nowych moderatorów

luki349 napisał:

3. niezależnie od intencji ten temat imo jest bezczelny i chamski, ja bym go usuną

I dla tego nigdy nie powinieneś być moderatorem.

W jaki sposób niby??? Co najwyżej jest źle zatytułowany, powinno być coś w stylu "kłopoty z modami i rozwiązania", czy jakoś tak. A jeśli chodzi o to, że nie pyta się admina, to bzdura, niema w tym nic chamskiego.

Z tego co widzę, jest problem z modami na forum. Więc, wystarczy założyć temat o tym problemie i zapytać się użytkowników o zdanie. Bo to oni tworzą forum, potem idzie się do admina pokazuje temat i prosi by 2 osoby (jeśli się zgodzą), i są w miarę zaufane dostały moda samego Forum. I będą na okres próbny jak się sprawdzą i się im będzie chciało zostaną.

A jak czytam to połowa zaśmieca ten temat postami takimi samymi jakich nie chce widzieć smile_big Hipokryzja piękna rzecz smile_big

A tu coś dla ludzi którzy nie wiedzą jak pisać poprawnie posty smile_big
1204908595749wd8.gif

Ostatnio edytowany przez Feniks_Ognia (2009-04-11 12:09:27)

Offline

#55 2009-04-11 12:17:36

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Wybory nowych moderatorów

_KiRA napisał:

...Jeśli administracja zdecyduje, że będzie potrzebny ktoś jeszcze, to wówczas podejmie odpowiednie kroki, póki co, my, szarzy userzy nie mamy nic dogadania, jeśli o ten temat chodzi.

Tak, ostateczna decyzja będzie należeć do Redakcji, ale w końcu ANSI to serwis od fanów dla fanów więc głos społeczności ma znaczenie smile

DiamondBack napisał:

Z tego co wiem to modów tutaj nie wybiera się drogą demokratyczną a są wybierani "odgórnie". A szkoda. Może by się obyło bez wpadek jezor

O ile pamiętam to zawsze był ogłaszany nabór, zgłaszali się ochotnicy/kandydaci (jawnie, dzięki czemu każdy miał okazję wyrazić swoje poparcie bądź przeciwnie) i Redakcja wybierała (jej zdaniem) odpowiednią osobę po uprzednim jej prześwietleniu.

Pyuuu napisał:

...W ogóle gdzie stoi ansi? Na jakimś dedydku?...

Na VPS'ie.

Co do tematu to rozmówię się z Redakcją i podejmiemy konieczne decyzje smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#56 2009-04-11 14:25:19

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: Wybory nowych moderatorów

No i wszystko jasne baka

Jakby tak z początku do Kane się zgłosić, rozważyli by to ew. dali topic że jest nabór i było by można uniknąć tego całego "gdybania". Wprawdzie zawsze to jakiś ruch na forum jest XD


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#57 2009-04-11 19:40:09

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Wybory nowych moderatorów

W sobotę 18.04 ogłosimy ew. konkurs na ew. wolne etaty smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#58 2009-04-14 12:44:31

KKnD
Zbanowany
Skąd: Dystrykt Wschodni <=> D.G.
Dołączył: 2008-04-11

Odp: Wybory nowych moderatorów

Zjadacz napisał:

Nie wiem, czy zauważyliście, ale właśnie zrobiliście syf z tego topicu. Wiem, że temat jest nie na miejscu, bo to nie jest zebranie samorządu szkolnego, żeby sobie głosować, ale bez jaj już.

Już samo to że ci dwaj których wymieniłem napisali, spowodowano że temat został zaspamowany....

Aczkolwiek są tu tez posty ciekawe i konstruktywne...

Dowodem jest rzetelna odpowiedź admina...

ps. sorki za przekręcenie nicku DB(niestety niezamierzone smutny )...


fontani32678yp1.gif

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024