#41 2009-07-20 21:17:10

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Olać loli z Kodomo no Jikan, co by rodzice powiedzieli po zobaczeniu shota z Boku no Pico.
pico3.jpg

Ktoś już wywalił dziadowskiego iPhone'a na rzecz tego cuda?
telefona.jpg

Offline

#42 2009-07-20 21:43:51

SethZero
Użytkownik
Skąd: Jastrzebie-Zdrój
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Jak bym pokazał dziewczynie, to by sie rzuciła na mnie.
Jak bym pokazał mamie to by powiedziała "Na cenzura takie cenzura bajki ogladasz..."
Jak bym pokazał ojcu, to by spytał czy mam więcej xD.

Edit mod: bez przeklinania proszę


gotowy.gif
Nie chwale sie tym, ze pisze poprawnie po polsku.
Nie uzywam polskich znakow, bo to pedalskie - prawdziwi mezczyzni nie musza malowac ogonkow.

Offline

#43 2009-07-20 21:58:28

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Zgrzyt napisał:

Ale m_jay pokazał byś ecchi sceny  z tych dwóch anime , nie tyle rodzicom jak swej dziewczynie? (niezwiązanej z tematem anime)

Hahaha. No tu mnie masz smile. Chodzilo mi o to ze zwolennik loli znajdzie (naj)wieksza grupe poparcia wsrod swoich rowiesnikow (czyli ludzi raczej mlodych), ze wzgledu na popularyzacje anime wsrod tej grupy wiekowej. Boje sie ze kumplom moglo by sie spodobac (czesto sobie zartujemy w sposob ocierajacy sie o pedofilie oczkod )

Luk4s trafnie zauwazyl ze wazna role odgrywa sposob postrzegania. Uwazam ze do wszystkiego trzeba miec przede wszystkim podejscie z dystansem (zeby w dobrej wierze nie spasc do poziomu przyglupow palacych na stosie wszystkiego co choc troche kojarzy sie z czarownica).


WoodenJesus.png

Offline

#44 2009-07-20 22:03:34

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

lilith_ napisał:

Niestety szlag trafił. Jak już mówiłam, nie ma na razie opcji wydzielenia postów i przeniesienia do innego tematu. Q miał wybór albo każdy post ręcznie cytować albo wykasować. Widać co zostało wybrane.
I tak jak napisał rezor1991, temat się nie sprawdzi bo nie będzie wiadomo potem który post jest do której dyskusji. Dodać też trzeba, że raczej mało kto będzie się tu przenosił skoro gdzie indziej będzie zaczęta dyskusja smile

Ej, co to za wtykanie mi czegoś, czego nie zrobiłem? ostrzezenie Byłem odcięty od neta od czwartku popołudniu do dzisiejszego wieczora, więc akurat to czyszczenie nie było moją zasługą.
Co do samej idei wydzielania, z chęcią bym to robił, ale mamy tu siłę wyższą. A skoro tak jest, to nie możecie sobie założyć nowego topiku, w którym poruszycie dany temat, np. te uzależnienia? Można się też podpiąć pod istniejący z zacytowaniem wyjściowego posta.

Zgrzyt, wyjaśnij mi jedną zasadę, którą dałeś: co rozumiesz przez obrażanie innych? Jeżeli chodzi o wyzwiska, to nie przejdą, nawet jeśli nie są wulgarne.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#45 2009-07-20 22:12:00

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Q tu nie chodziło o teraz czyszczenie, tylko wcześniejsze smile Teraz to mówiłam w innym temacie, że ja wywalałam. Chyba, że znowu mylę tematy smile_big


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#46 2009-07-20 22:21:46

ODIN
Użytkownik
Skąd: Malbork
Dołączył: 2009-05-13

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

i tak jak zwykle znajdzie sie ktos dzieki komu ten temat zostanie zamkniety beznadzieja


Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia...

Offline

#47 2009-07-20 22:26:31

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

ODIN napisał:

i tak jak zwykle znajdzie sie ktos dzieki komu ten temat zostanie zamkniety beznadzieja

Ten ktoś to Q bądź ja smile także nie stawiałabym na to ;P jeśli temat nie zrobi się totalnym śmietnikiem to może zostać


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#48 2009-07-20 23:25:32

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

odnośnie ewentualnego syfu

Pokaż spoiler
jak sie będzie gadać na 3 tematy to proponuje pisać w pogrubionym na jaki temat piszemy a w spojlerze treść, w ten sposób łatwiej się będzie temat przeglądać, bo będę w stanie czytać wypowiedzi tylko odnośnie interesującego mnie tematu

odnośnie loli

Pokaż spoiler
loli + lekkie, delikatne ecchi = ok
loli + ecchi = ewentualnie, ale raczej nie
loli + mocne ecchi/hentai = absolutne NIE i chu*

odnośnie poglądów religijnych i innych

Pokaż spoiler
ja uważam, ze każdy człowiek ma prawo uważać i myśleć co chce, ale przekształcanie myśli w czyn to co innego. Mam prawo twierdzić, że Czarni to manipulatorzy, ale nie mam prawa w związku z tym ich usilnie i umyślnie obrażać

Offline

#49 2009-07-21 08:56:24

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

odnośnie poglądów religijnych i innych

luki349 napisał:

ja uważam, ze każdy człowiek ma prawo uważać i myśleć co chce, ale przekształcanie myśli w czyn to co innego. Mam prawo twierdzić, że Czarni to manipulatorzy, ale nie mam prawa w związku z tym ich usilnie i umyślnie obrażać

Krótka piłka, widziałeś niewykształconego Faceta w Czerni?

Ludźmi najmniej tolerancyjnymi są właśnie, ludzie mocno wierzący i zaślepieni własną wiarą.

odnośnie loli
Dopóki to nie ma nic wspólnego z żywym dzieckiem, może sobie oglądać. Ale jak skrzywdzi dziecko, powiedziałem... kulka w łeb. Bo pedofilom nie można darować.


FluxBB bbcode test

Offline

#50 2009-07-21 09:27:54

ODIN
Użytkownik
Skąd: Malbork
Dołączył: 2009-05-13

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Wykastrować takich Najlepsza kara


Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia...

Offline

#51 2009-07-21 09:30:37

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

ODIN napisał:

Wykastrować takich Najlepsza kara

Jedna kulka dużo tańsza, niż kastracja.


FluxBB bbcode test

Offline

#52 2009-07-21 10:17:47

SethZero
Użytkownik
Skąd: Jastrzebie-Zdrój
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Jak sie wykastruje takiego delikwenta to sie bedą z niego śmiali, w końcu sie wku*wi i zabije kogoś...

...łajajajaj znów nimom jaj ^^


gotowy.gif
Nie chwale sie tym, ze pisze poprawnie po polsku.
Nie uzywam polskich znakow, bo to pedalskie - prawdziwi mezczyzni nie musza malowac ogonkow.

Offline

#53 2009-07-21 10:26:44

ODIN
Użytkownik
Skąd: Malbork
Dołączył: 2009-05-13

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Raczej nie przyzna się znajomym...


Moje życzenia są piękne jak marzenia lecz moje marzenia są nie do spełnienia...

Offline

#54 2009-07-21 12:33:41

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

jak go wykastrują to następnym razem nie będzie musiał rozważać "czy założyć prezerwatywę, czy nie". Co nie oznacza, że tego nie zrobi ponownie - dupa nie rozwiązanie

Offline

#55 2009-07-21 12:52:04

SethZero
Użytkownik
Skąd: Jastrzebie-Zdrój
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Dlatego ja swojemu dziecku na 5 urodziny kupie paralizator...


gotowy.gif
Nie chwale sie tym, ze pisze poprawnie po polsku.
Nie uzywam polskich znakow, bo to pedalskie - prawdziwi mezczyzni nie musza malowac ogonkow.

Offline

#56 2009-07-21 13:32:31

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

SethZero napisał:

Dlatego ja swojemu dziecku na 5 urodziny kupie paralizator...

A na 18 zamiast samochodu, kup czołg smile_big Tylko spalanie podobno duże, bo 100 na 100 xD

Ostatnio edytowany przez Luk4S (2009-07-21 13:32:52)


FluxBB bbcode test

Offline

#57 2009-07-21 13:34:16

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

To już teraz gadacie o prawdziwych dzieciach jako loli zamiast o wirtualnych : )

Offline

#58 2009-07-21 15:02:45

Atabis
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2007-07-23

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

luki349 napisał:

jak go wykastrują to następnym razem nie będzie musiał rozważać "czy założyć prezerwatywę, czy nie". Co nie oznacza, że tego nie zrobi ponownie - dupa nie rozwiązanie

Pedofil kieruje się przecież impulsami, popędem... eliminując źródło problemu, nie będzie widział sensu by to robić. Będzie nawet spokojniejszy, bo wysoki poziom testosteronu sprawia, że może być agresywniejszy. Jednak stoi przed wprowadzeniem przymusowej kastracji kilka ścian... więcej w linku(sprzed pół roku, ale temat aktualny). Co więcej oni rozważają nad tylko chemiczną kastracją, a co dopiero o chirurgicznej.

Ostatnio edytowany przez Atabis (2009-07-21 15:03:29)

Offline

#59 2009-07-21 15:30:08

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Co do pedofilii,

Pokaż spoiler
nie lepiej dać im ubrania z nadrukiem pedofil i umieścić bloku o zaostrzonym rygorze z innymi więźniami ? nawet jak by siedział tylko te 5 lat (piękne polskie prawo) to i tak dozna niezapomnianych wrażeń.


Odnośnie broni.

Pokaż spoiler
Sam myslałem nad zakupem (taka okolica), jednak  tyle ile to trudności dostarcza to masakra, sesje na strzelnicy, padania profilu psychologicznego, pozwolenia, w domu odpowiednia skrytka/sejf na broń, co jakiś czas odnowienie pozwolenia + wizyty dzielnicowego @__@ spasowałem, a paralizator dla dziecka hmmm nawet jak go użyje w obronie będziesz miał bardziej przejebane niż ten przestępca.

I znów loli
Pokaż spoiler
W mojej ocenie to nieważne czy są to realne dziewczynki czy rysowane, jednak gdy widzę loli fana śliniącego się na widok swoich rysowanych bohaterek w wieku 1--13 lat w scenach hmmm nieodpowiednich. To chyba mogę pomyśleć że ta osoba jest nienormalna ^^
Hitler też najpierw naniósł swe plany na papier zanim wprowadził je w życie.

Offline

#60 2009-07-21 15:42:37

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: O wszystkim i o niczym (Never ending story)

Zgrzyt napisał:

Odnośnie broni.
Sam myslałem nad zakupem (taka okolica), jednak  tyle ile to trudności dostarcza to masakra, sesje na strzelnicy, padania profilu psychologicznego, pozwolenia, w domu odpowiednia skrytka/sejf na broń, co jakiś czas odnowienie pozwolenia + wizyty dzielnicowego @__@ spasowałem.

Ostatnio mialem okazje troche postrzelac i jestem calkiem zadowolony z faktu ze zdobycie pozwolenia na bron wiaze sie z wieloma trudnosciami. Wcale nie czulbym sie bezpieczniej gdyby sprzedawali to w sklepie jak cukierki (USA) i kazdy pajac moglby sobie kupic 9mm armate.

Ostatnio edytowany przez m_jay (2009-07-21 15:42:59)


WoodenJesus.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024