#181 2012-03-07 16:03:45

Prey
Użytkownik
Dołączył: 2006-10-05

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:
dulu napisał:

A może by tak wyłączyć ansi na jakiś tydzień? Wtedy zobaczmy, kto bez kogo nie ma racji bytu. wow

Ja bym proponował na miesiąc, jak się zacznie jakiś nowy sezon anime. Pozostaje kwestia przekupienia admina  szalony

+ 1
Tydzień to mogło by być za krótko  hehe


Prey.jpg

Offline

#182 2012-03-07 16:03:59

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Z wyłączeniem to równie chybiony pomysł, co zablokowanie na stronach grup downloadu mang, które zamiast tego łatwo można było pobrać z manga-lib.

Offline

#183 2012-03-07 16:10:33

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Maryskowo napisał:
Sir_Ace napisał:

trolling is a art.

Że jak? szalony

Widać, że nie jesteś w temacie.  szalony

Quithe napisał:

Ktoś pytał, o co poszło: wieść gminna niesie, że jestem jednym z głównych prowodyrów tej decyzji   evil

Q, ty paskudny trollu ty, niedobry, oj  los

Ostatnio edytowany przez bodzio (2012-03-07 16:11:23)


wladza1.png

Offline

#184 2012-03-07 16:10:55

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wydaje mi się, że to całkiem ciekawy pomysł z wyłączeniem ANSI na tydzień. Nie skończy się to końcem świata i wyjdzie "czarno na białym", która strona rzeczywiście współpracuje z osobami, które tworzą napisy, a która, po prostu, je sobie zabiera ;p

Offline

#185 2012-03-07 16:12:05

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jak już padło: nie chodzi stricte o bunt, tylko tak, dla jaj jezor
Hm, w sumie kwestia jest do obgadania pod pozorem stawiania i testów ANSI 2.0, więc nie będzie wiadomo, kiedy atak nastąpi smile_big

Ostatnio edytowany przez Quithe (2012-03-07 16:13:38)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#186 2012-03-07 16:14:49

SevenMaster
Użytkownik
Skąd: ポズナン
Dołączył: 2008-07-20

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Uwielbiam polskie releasy bo: są po polsku smile_big i w bardzo dobrej jakości; widać, że pracują nad nimi (z reguły) perfekcjoniści... Niestety: jest ich mało; jeśli już są wydawane, to z dużymi opóźnieniami; są trudno dostępne (torrenty z anime wydanym miesiąc wstecz czasem nie mają żadnego seedera [nawet jakby dzieciaki-online zaczęły ściągać z torrentów, to i tak są Polakami - więc po co się dalej dzielić ^^]; obecnie mało który link z f.pl i anfo działa).
Ansi było dobre 10 lat temu, kiedy wydanie jednego odcinka wiązało się z kilkunastogodzinnym uploadem... Teraz przy średnich łączach odcinek wgrywa się nie dłużej niż 1h... więc może czas skończyć z myśleniem: wydam, jak ukaże się wersja BD, ale będę potrzebował zajebistych efektów na karaoke, no i typesetting musi być niczego sobie; poświęcę na to kupę czasu - w końcu: nie wydałem więcej niż 3 odcinków serii... Znacie to, prawda? Można wydawać wersję tv, a przy ukazaniu się w sieci lepszej jakości, trochę suby podrasować i udostępnić wersję dvd.

Wiem, że mało związane z tematem i pewnie parę razy wałkowane, ale to jedna z przyczyn popularności w Polsce stronek z anime online...



//edit: a jak już ansi wyłączyć, to na min. 1 miesiąc, bo tydzień to opóźnienie danej serii tylko o jeden odcinek ^^

Ostatnio edytowany przez SevenMaster (2012-03-07 16:19:19)

Offline

#187 2012-03-07 16:24:28

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyuga napisał:

ja uważam ze oglądanie anime online za kilka lat będzie normą .

Ja uważam, że oglądanie anime online to kompletna głupota. Oczywiście jak ktoś ma niskie wymagania, nie ceni jakości obrazu, dźwięku i zadowala się byle jakim oglądaniem w przeglądarce to będzie wychwalał anime online.

Zresztą ile jest wersji Blu-Ray serii TV na stronach anime online ? Czy jak wychodzi seria TV w wersji Blu-Ray to również można to oglądać online ? Czy głównie wersje z cenzurą i często gorszą grafiką/animacją (Madoka) co jak wiadomo jest normą w seriach TV ?

Oglądanie online nigdy nie będzie normą (no chyba, że wśród gimnazjalistów i innych dzieciaków, które nie cenią jakości i komfortu oglądania). Ja od wielu lat nie wyobrażam sobie obsługi programów do oglądania anime (i nie tylko tych) przy pomocy myszki i klawiatury. Od dawna mam pilot komputerowy i dopiero wtedy komfortowo ogląda się anime w MPC HC czy przegląda zdjęcia (oczywiście to trzeba wpierw ustawić, ale trudno nie jest).

Jest świetna paczka kodeków K-Lite Codec Pack 8.4.0 razem z MPC HC.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2012-03-07 16:32:47)

Offline

#188 2012-03-07 16:26:50

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kenshiro napisał:

Ja od wielu lat nie wyobrażam sobie oglądania anime i filmów przy pomocy myszki i klawiatury.

Zwykle oglada sie monitorem.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#189 2012-03-07 16:30:56

SevenMaster
Użytkownik
Skąd: ポズナン
Dołączył: 2008-07-20

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

qwig napisał:
Kenshiro napisał:

Ja od wielu lat nie wyobrażam sobie oglądania anime i filmów przy pomocy myszki i klawiatury.

Zwykle oglada sie monitorem.

A nie na ekranie monitora? ^^

Mimo to, troll ci wyszedł. ;d

Ostatnio edytowany przez SevenMaster (2012-03-07 16:31:30)

Offline

#190 2012-03-07 16:34:40

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kenshiro napisał:

Ja uważam, że oglądanie anime online to kompletna głupota. Oczywiście jak ktoś ma niskie wymagania, nie ceni jakości obrazu, dźwięku i zadowala się byle jakim oglądaniem w przeglądarce to będzie wychwalał anime online.

Tom, za te słowa odpuszczam ci karę, znowu możesz oficjalnie ściągać i komentować na forum nasze wydania i same anime (ale znowu bez przesady), już nie musisz udawać, ze oglądasz po angielsku  jezor

Co do blokady ANSI, to pomysł ciekawy, takie pospolite ruszenie, niech każda grupa i grupka wystawi swój poczet do walki, nie liczy się ilość, a jakość, czyli jeden wypasiony troll jest równy 10 szaraczkom.

PS. Reszty twojego wywodu już nie czytałem, żeby nie zmienić zdania, hehe.

Ostatnio edytowany przez LordCrane (2012-03-07 16:37:19)

Offline

#191 2012-03-07 16:50:54

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:
Maryskowo napisał:
Sir_Ace napisał:

trolling is a art.

Że jak? szalony

Widać, że nie jesteś w temacie.  szalony

Ale "a art" ; (?

Offline

#192 2012-03-07 16:52:34

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Maryskowo napisał:
bodzio napisał:
Maryskowo napisał:

Że jak? szalony

Widać, że nie jesteś w temacie.  szalony

Ale "a art" ; (?

Sorry, nie znasz się na trollingu i jednocześnie zostałeś strollowany. Pamiętaj na przyszłość smile

trolling-is-a-art.jpg


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#193 2012-03-07 16:54:39

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Fakt, widziałem, zapomniałem i dałem się złapać ; (.

Ostatnio edytowany przez Maryskowo (2012-03-07 16:55:02)

Offline

#194 2012-03-07 16:56:03

horo
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Rety, ludzie to już jest nudne... Ile czasu można gadać o tym samym?


e4d5147510fece6emed.jpg

Offline

#195 2012-03-07 16:57:04

SevenMaster
Użytkownik
Skąd: ポズナン
Dołączył: 2008-07-20

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kobieta tego nie zrozumie.

Offline

#196 2012-03-07 16:57:17

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

horo napisał:

Rety, ludzie to już jest nudne... Ile czasu można gadać o tym samym?

Zawsze, gdy znajdą się chętni.

Offline

#197 2012-03-07 17:03:00

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Maryskowo napisał:
horo napisał:

Rety, ludzie to już jest nudne... Ile czasu można gadać o tym samym?

Zawsze, gdy znajdą się chętni.

I dostaniemy kolejny powód  hehe


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#198 2012-03-07 17:20:28

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

dulu napisał:

A może by tak wyłączyć ansi na jakiś tydzień? Wtedy zobaczmy, kto bez kogo nie ma racji bytu. wow

Za! respekt 

btw, co do tematu "anime-online"...

Odliczanie sekund do zakończenia pobierania odcinka/ów oraz emocje przy tym towarzyszące, to dla mnie część magii anime. Całym sercem jestem za klasycznym downloadem, choć nie ukrywam, że zdarzyło się obejrzeć coś na anime-shinden. Osobiście do szindenów nic nie mam, ale wypadało by coś zrobić z pewnym niuansem, mianowicie...

Aktualek do napisów może być 100 i mogą wyglądać 100x lepiej. Ale up-ek nie wrzuca sto razy jednego odcinka. Ci co się w to bawią mogli by wpisywać... na przykład... kiedy te napisy zostały pobrane ?

Ostatnio edytowany przez Boomerek (2012-03-07 17:24:45)


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#199 2012-03-07 17:32:00

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

2ds48l0.jpg


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#200 2012-03-07 18:00:56

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Kenshiro napisał:

Ja uważam, że oglądanie anime online to kompletna głupota. Oczywiście jak ktoś ma niskie wymagania, nie ceni jakości obrazu, dźwięku i zadowala się byle jakim oglądaniem w przeglądarce to będzie wychwalał anime online.

Mam na uczelni tak ro****** plan jak narzędzie pracy kobiety pracującej przy szosie. Czasami 2-3 godzinne okienka między zajęciami i wygodniej mi odczekać chwilę i oglądać online w HD na lapie niż czekać XX minut aż się zassa na beznadziejnym łączu na moim wydziale. Ekran nie jest wielki, to tragedii z obrazem nie ma. Na dźwięk nigdy nie narzekałem oglądając w lepszej jakości.
Poza tym, nie każdy jest takim koneserem i krytykiem w 1 osobie, jak Ty Tom i nie traktuje anime jak Bóg wie czego:) Życia nie masz, kumpli, czy jak?  oczkod

Co do wyłączenia ANSI...  Przy nowych napisach widnieje często pewna ilość pobrań. Jak chcecie te osoby które u nas pobierają oddelegować do stron z online nie rzadko z ch**owej jakości subami (a takowe zapewne wówczas będą się pojawiać) - droga wolna. Imo akcja będzie tak samo postrzegana przez ludzi jak ta skanlatorów. Im będzie zwisać czy to tak dla jaj czy konkretnych powodów - powiedzą żeśmy dzieci i wyśmieją. smile

Anime online było, jest i będzie, dopóki będzie na nie "popyt" i tego nikt nie zmieni.

Ostatnio edytowany przez Fari (2012-03-07 18:06:19)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024