#2221 2013-05-29 23:17:55

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A może ja też daję się trolować, biorąc ten ból dupy na poważnie, kiedy to trolowanie? Cholera... zezik


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#2222 2013-05-29 23:19:47

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sado ty nawet nie wiesz, że od pierwszego posta to ciebie trolują.

Offline

#2223 2013-05-29 23:20:08

Robinxon
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2013-05-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ichiryuu napisał:
Robinxon napisał:

OK. Już mi się znudziła ta rozmowa smile Trolling lvl gimbus. Tylko pogratulować  okej

Jak dla mnie to wręcz wyśmienity troll, reakcje niektórych (w tym twoja) całkowicie to potwierdzają.

I tak nie mam co robić przed kompem to mogę sobie z nim pogadać. Zawsze mnie ciekawiło do czego może posunąć się troll żeby zaistnieć. Tu pokazał dość powszechne schematy działania, ale czasem nawet taki troll może cię nieźle zaskoczyć inteligencją swoich głupich wypowiedzi.


Precz z anime online i napisami dla wybranych!

Offline

#2224 2013-05-29 23:21:19

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ej, a może to nie jest troll i na tym polega trolling, że niby troll, ale jednak trollowany trollujący nieświadomie trolluje trollujących go trollowanych podwójnie trolli, aby oni myśleli, ze go trollują?

Offline

#2225 2013-05-29 23:21:23

J4s13q
Zbanowany
Dołączył: 2013-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jasne, teraz wmawiajcie sobie jakieś glupoty o trolowaniu.

Prawda jest taka, że siedzicie tu w swoim bagienku i zjada was ZAZDROŚĆ. Że można, że shinden potrafi, a wy nie. Gdyby nie oni, to mało kto w naszym kraju w ogóle by wiedział o anime, takie są fakty. Pewnie sami oglądacie online, a ludziom wmawiacie żeby ściągali i śmiejecie się, że albo nie mają napisów, albo mają zawirusowane i kiepskiej jakości anime, a sami delektujeci się tytułami w HD na shindenie. To wy tu jesteście trolami, mam nadzieję że ktoś to przeczyta i dzięki temu nie da się nabrać na ściąganie, zwłaszcza z torrentów.

Offline

#2226 2013-05-29 23:21:32

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ksenoform napisał:

Sado ty nawet nie wiesz, że od pierwszego posta to ciebie trolują.

Wziąłem to pod uwagę. A skąd wiesz, że moimi wypowiedziami nie trolowałem specjalnie m.in Ciebie, żebyś to napisał?


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#2227 2013-05-29 23:22:46

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

J4s13q napisał:

Jasne, teraz wmawiajcie sobie jakieś glupoty o trolowaniu.

Prawda jest taka, że siedzicie tu w swoim bagienku i zjada was ZAZDROŚĆ. Że można, że shinden potrafi, a wy nie. Gdyby nie oni, to mało kto w naszym kraju w ogóle by wiedział o anime, takie są fakty. Pewnie sami oglądacie online, a ludziom wmawiacie żeby ściągali i śmiejecie się, że albo nie mają napisów, albo mają zawirusowane i kiepskiej jakości anime, a sami delektujeci się tytułami w HD na shindenie. To wy tu jesteście trolami, mam nadzieję że ktoś to przeczyta i dzięki temu nie da się nabrać na ściąganie, zwłaszcza z torrentów.

Cholera, tym postem zbiłeś mnie z tropu.

Offline

#2228 2013-05-29 23:24:28

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Widać, że koleś założył lewe konto, żeby potrolować, takich bzdur już dawno nie czytałem.

PS Mi się trojany włączają przy debilnych reklamach shitdena, anty wirus cały czas mi blokuje ich stronkę.

Offline

#2229 2013-05-29 23:24:59

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyrule napisał:

Ej, a może to nie jest troll i na tym polega trolling, że niby troll, ale jednak trollowany trollujący nieświadomie trolluje trollujących go trollowanych podwójnie trolli, aby oni myśleli, ze go trollują?

Tylko który troll w tym przypadku trzyma maczugę... znaczy berło?


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#2230 2013-05-29 23:25:45

J4s13q
Zbanowany
Dołączył: 2013-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

No jak na razie nie dostałem żadnego argumentu, dlaczego warto pobierać ten zawirusowany syf i szukać dopasowanych napisów, w dodatku tracąc na jakości, samemu cały czas trzymając wysoki poziom merytoryczny poziom postów. Próbuję z wami rozmawiać, a jestem wyśmiewany, jako ktoś gorszy, bo oglądam online. Nie rozumiem takiego 'elitaryzmu'. Jaki jest sens oglądać coś w gorszej jakości i mając przy tym multum problemów, żeby poczuć się 'fajny'?

Offline

#2231 2013-05-29 23:26:41

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Marnujemy czas na trola, a można anime dla wybranych przetłumaczyć, albo obejrzeć.

Dalej jestem za całkowitym zamrożeniem wydawania przynajmniej na miesiąc.

Offline

#2232 2013-05-29 23:28:14

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

L0NG3r napisał:
Hyrule napisał:

Ej, a może to nie jest troll i na tym polega trolling, że niby troll, ale jednak trollowany trollujący nieświadomie trolluje trollujących go trollowanych podwójnie trolli, aby oni myśleli, ze go trollują?

Tylko który troll w tym przypadku trzyma maczugę... znaczy berło?

11443941b4e9811b2a04b188ae9b20731b40fc88_full.jpg

A tak na poważnie, to zamrożenie tłumaczeń nowego sezonu jest serio niegłupim pomysłem. Sporo ciekawych rzeczy to pokaże. Jeśli nie chcemy pozbawiać kogoś jednak tłumaczeń, to można to po prostu po całym sezonie wydać zbiorczo (by się tłumaczyło, ale nie wydawało).

Ostatnio edytowany przez Hyrule (2013-05-29 23:32:02)

Offline

#2233 2013-05-29 23:28:31

J4s13q
Zbanowany
Dołączył: 2013-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ksenoform napisał:

Widać, że koleś założył lewe konto, żeby potrolować, takich bzdur już dawno nie czytałem.

PS Mi się trojany włączają przy debilnych reklamach shitdena, anty wirus cały czas mi blokuje ich stronkę.

Proszę, taka jest wasza odpowiedź na argumenty. Wyśmiewanie i szyderstwa, niepoparte NICZYM. A reklamy na shindenie są w 100% bezpieczne, wiem bo mam avasta.

Offline

#2234 2013-05-29 23:29:35

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ksenoform napisał:

Marnujemy czas na trola, a można anime dla wybranych przetłumaczyć, albo obejrzeć.

Dalej jestem za całkowitym zamrożeniem wydawania przynajmniej na miesiąc.

Już to kilka razy proponowałem, dodajmy na ANSI opcję prywatnych napisów, niech ich d*pa boli, że sobie pobrać nie mogą, a teksty w stylu: "jak nie wy, to ktoś inny" jest tylko jedna odpowiedź: "co nas inni obchodzą, ważne, by nie brali napisów tych, którzy się na to nie zgadzają".


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#2235 2013-05-29 23:30:21

CoUsT
Użytkownik
Dołączył: 2013-02-22

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

J4s13q napisał:

A reklamy na shindenie są w 100% bezpieczne, wiem bo mam avasta.

Podstawowe pytanie, na co komu reklamy? szalony

Offline

#2236 2013-05-29 23:30:51

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Demonis Angel napisał:
ksenoform napisał:

Marnujemy czas na trola, a można anime dla wybranych przetłumaczyć, albo obejrzeć.

Dalej jestem za całkowitym zamrożeniem wydawania przynajmniej na miesiąc.

Już to kilka razy proponowałem, dodajmy na ANSI opcję prywatnych napisów, niech ich d*pa boli, że sobie pobrać nie mogą, a teksty w stylu: "jak nie wy, to ktoś inny" jest tylko jedna odpowiedź: "co nas inni obchodzą, ważne, by nie brali napisów tych, którzy się na to nie zgadzają".

Jestem za.

Offline

#2237 2013-05-29 23:32:12

J4s13q
Zbanowany
Dołączył: 2013-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

CoUsT napisał:
J4s13q napisał:

A reklamy na shindenie są w 100% bezpieczne, wiem bo mam avasta.

Podstawowe pytanie, na co komu reklamy? szalony

Strona się z czegoś musi utrzymywać, myślisz że inaczej łatwo byłoby taki potężny serwer opłacić? Podejrzewam, że admin i tak musi z kieszeni dokładać, ale jasne, najlepiej jakieś adblocki poinstalować i pluć ludziom, którzy dla was swój czas poświęcają w twarz...

Offline

#2238 2013-05-29 23:32:16

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Robinxon napisał:
Protyp napisał:
Robinxon napisał:

No to nie wiem na co jeszcze czekają.

No przecież robią napisy cały czas - nie czekają. smile_big

To daj mi jakiś przykład napisów, które zrobił shinden. Chętnie obejrzę.

Robią sobie sami napisy do Valvrave'a Gwałciciela od bodajże 4 odcinka, więc robić, robią.

Offline

#2239 2013-05-29 23:32:49

Hyrule
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2008-05-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ksenoform napisał:
Demonis Angel napisał:
ksenoform napisał:

Marnujemy czas na trola, a można anime dla wybranych przetłumaczyć, albo obejrzeć.

Dalej jestem za całkowitym zamrożeniem wydawania przynajmniej na miesiąc.

Już to kilka razy proponowałem, dodajmy na ANSI opcję prywatnych napisów, niech ich d*pa boli, że sobie pobrać nie mogą, a teksty w stylu: "jak nie wy, to ktoś inny" jest tylko jedna odpowiedź: "co nas inni obchodzą, ważne, by nie brali napisów tych, którzy się na to nie zgadzają".

Jestem za.

Ale serio myślicie, że to nie wycieknie?

Offline

#2240 2013-05-29 23:34:16

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hyrule napisał:
ksenoform napisał:
Demonis Angel napisał:

Już to kilka razy proponowałem, dodajmy na ANSI opcję prywatnych napisów, niech ich d*pa boli, że sobie pobrać nie mogą, a teksty w stylu: "jak nie wy, to ktoś inny" jest tylko jedna odpowiedź: "co nas inni obchodzą, ważne, by nie brali napisów tych, którzy się na to nie zgadzają".

Jestem za.

Ale serio myślicie, że to nie wycieknie?


Zależy od paranoi tłumacza, bo to on będzie rozdawał uprawnienia.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024