#2941 2013-06-19 10:31:12

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wydaje mi się, że byłaby to lekka przesada.
Z mojego doświadczenia wynika, że kilkuzdaniowe wstawki typu " kupa-den ssie" albo zwykłe "nie zgadzam się na korzystanie z moich napisów przez kupa-dena" dają lepszy efekt.

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-06-19 10:31:32)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2942 2013-06-19 10:47:12

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Edukowanie onlajnów da lepszy efekt, a urąganie do niczego nie doprowadzi. Ewentualnie niektórzy myślący uplouderzy, nie wrzucą takich subów, albo je zmodyfikują.

Offline

#2943 2013-06-19 10:48:01

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:

@paskud & Ariakis
Ludzie, Wy naprawdę jesteście tacy ograniczeni, czy tylko udajecie? Ruszyliśmy temat o tym, że rikuo to debil, który robi z cudzymi napisami, co mu się żywnie podoba. Wy z kolei wyskakujecie w tekstami, że na stronie A napisy pojawiają się szybciej niż na stronie B. Poważnie, kogo to obchodzi? Przedostatni post Ariakisa to w ogóle był z dupy. Popisał się jak nigdy.

Jak byś nie zauważył to Ariakis chciał dać w cudzysłowie "szybciej" co miało świadczyć o wyśmiewanie się z tego stwierdzenia/sarkazm. Tylko, że nie przytrzymał shift'u i wyszedł mu cudzysłów definicyjny (przynajmniej, ja wolę wierzyć w taką wersję).

Besamir napisał:

Poważnie, kogo to obchodzi?

Na przykład ciebie - gdyby nie obchodziło to byś:
1. Przeczytał początek jego, następnie olał dalszą część postu
2. Przeczytał cały, ale olał jej istnienie - nie komentował tego
Natomiast ty,

Besamir napisał:

@paskud & Ariakis
Ludzie, Wy naprawdę jesteście tacy ograniczeni, czy tylko udajecie? Ruszyliśmy temat o tym, że rikuo to debil, który robi z cudzymi napisami, co mu się żywnie podoba. Wy z kolei wyskakujecie w tekstami, że na stronie A napisy pojawiają się szybciej niż na stronie B. Poważnie, kogo to obchodzi? Przedostatni post Ariakisa to w ogóle był z dupy. Popisał się jak nigdy. Drugi paskud - jarzenie na poziomie kanarka, ale wypowiedzieć się musi.

Kanarka? To i tak lepiej niż u ameby (twój poziom) - jak chcesz abyśmy robili sobie takie porównania w stosunku do siebie, proszę bardzo.

Besamir napisał:

Jeszcze tylko Kenshiro nam tutaj brakuje. Będzie pełen zestaw pokemonów.

Jego pojawienie nie jest potrzebne, ty z Bodziem spokojnie wyrabiacie 120% jego normy.

Ariakis napisał:

Po prostu szkoda strzępić klawiatury na groźby bez pokrycia. Shinden i tak nie był najpierwsiejszy, więc OP w hardach czy przełożony klatka po klatce na kamienne tabliczki niewiele tutaj zmieni.

Jakie groźby bez pokrycia? Oni są twórcami swoich napisów i mogą w dowolnej formie jaką preferują wydawać. Jak zechcą to równie dobrze mogą je wydawać na tych kamiennych tabliczkach, bądź też wtapiać napisy w film, a następnie konwertować go na animację w Flashu - i tak rozpowszechniać dalej. Nikt im tego nie zabroni, a szczególnie ty - najwyżej jeśli przekombinują to ludzie będą tym zniesmaczeni i poszukają albo alternatywy, albo zaczną oglądać po angielsku.

Co do rikuo jako osoby - ja również go nie trawię (za podejście do innych i sposób bycia, poglądy i sposób w jaki je wygłasz), na czacie shindena znajdującego się na forum mam go cały czas na ignore, zresztą nieważne. Wypowiedziałem się wcześniej, ponieważ gdy pamiętam jakąś sytuację o której ktoś (nawet jeśli jest to on) dyskutuje, a wypowiedzi innych mijają się z prawdą to wolę zabrać głos i nawet mu trochę przez to pomóc/poprzeć go niż stać z boku i milczeć (podobno bierność jest gorsza od faszyzmu).

@LordCrane Jeśli mówiąc o planszy masz na myśli coś takiego prostokątnego, co wyświetla się na pierwszych x sekundach odcinka (jest przy okazji szare i półprzezroczyste), to nie była to samowolna inicjatywa rikuo tylko pomysł laudemorta. Samemu z nim miałem dyskusję na ten temat sporo czasu temu że jest to wyjątkowo durny pomysł i jeśli można go ostatecznie zaakceptować gdy na początku jest opening i pojawia się w momencie jego. To strasznie wpienia ludzi gdy dzieje się tak na samym anime (op jest np. trochę później) i tym samym zasłania sytuację = argumentował wtedy laudemort tą zmianę tym, że dodawany na początku credits jest i tak pomijany przez widzów, a dźwięk durnie brzmi (dlatego też laudemort powiedział mi że od teraz to będzie nowa forma credits).
Ale później i tak od tego odstąpiono - inni użytkownicy jak i część uploaderów poważnie kręciła na to nosem (strasznie na to nażekali).
Tak więc albo te odcinki na które się powołujesz są z tamtych czasów i nie zostały poprawione z powodu, że działają, albo Rikuo naprawdę jest debilem (większym niż za jakiego dotychczas go uważałem) i nadal używa tego credits'a.

Edit.

ksenoform napisał:

Edukowanie onlajnów da lepszy efekt, a urąganie do niczego nie doprowadzi. Ewentualnie niektórzy myślący uplouderzy, nie wrzucą takich subów, albo je zmodyfikują.

jak to do niczego nie doprowadzi - zrazi przecież widzów do danych tłumaczy i zaczną ich uważać za chamów i prostaków, którzy to jedynie potrafią bluzgać i obrażać innych.
Edukowanie na siłę również mija się z celem - przy pierwszej takiej wstawce część osób owszem wytrwa do końca i to obejrzy (większa część przeskoczy po paru sekundach dalej/wyłączy odcinek), jeszcze mniejsza część skorzysta z tego i zacznie postępować jak dacie w tym poradniku. Natomiast gdy takie coś będzie co odcinek, to praktycznie 100% osób będzie to przewijać dalej, jak również narzekać, że bezsensownie jest wydłużany odcinek i muszą przez to więcej MB pobierać.
Aby edukować kogoś tu musi być obustronna zgoda na to - płynąca od osoby uczonej jak i również nauczyciela (chęć uczenia, a nie robienie tego na "odwal się"). Jak będziecie próbować robić to na siłę, to uzyskacie odwrotny efekt od planowanego, jak również u sporu osób nastąpi zacietrzewienie się w swoich poglądach i nastawienie -> jak oni śmią minie próbować zmusić/przekonać do zmiany sposobu oglądania, "kij im w oko za to".

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-06-19 10:56:27)

Offline

#2944 2013-06-19 11:58:14

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Gerard napisał:

Aż zrobię ss tej strony i zachowam ją dla potomnych. rotfl Zastanawia mnie czy ludzie oglądający op i n na s lub az wiedzą skąd są napisy?  szalony

Niech to ktoś przetłumaczy na polski  zezik


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#2945 2013-06-19 12:02:35

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

psakud, a czy ktoś chce komuś swoje poglądy wciskać, ja pisze tylko o wykazaniu różnic między jednym a drugim.
A co do zgody, to pamiętajmy że nikt nie każe uplouderom tych odcinków zamieszczać na onlajnach.
Efekt i tak przyniesie, bo fani onlajnów przestaną oglądać dane anime od danego autora, więc uplouderzy nie będą brali bez pytania nie swojej roboty.
Pamiętam jak wkurzające jest przewijanie na niektórych playerach, więc wiem że wielu onlajnom nie będzie chciało się tego przewinąć.

Offline

#2946 2013-06-19 12:14:47

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Yagami_Raito8920 napisał:
Gerard napisał:

Aż zrobię ss tej strony i zachowam ją dla potomnych. rotfl Zastanawia mnie czy ludzie oglądający op i n na s lub az wiedzą skąd są napisy?  szalony

Niech to ktoś przetłumaczy na polski  zezik

Rozwinę dla ciebie skróty:

ss= screen shot
op= one piece
n= naruto
s= kupa-den
az= anime zone

A jeżeli chodzi o wstawki z informacjami, to pomysł się sprawdza. Jak dodałem w swoich napisach linię o adblocku, to laudi zlał się w gacie ze strachu, bo po kilku dniach zmienił skrypt strony tak, żeby osoby posiadające adblocka nie miały dostępu do odtwarzaczy z odcinkami. O tonie skrzętnie usuniętych komentarzy nawet nie wspominam.

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-06-19 12:22:10)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2947 2013-06-19 12:28:40

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
Besamir napisał:

@paskud & Ariakis
Ludzie, Wy naprawdę jesteście tacy ograniczeni, czy tylko udajecie? Ruszyliśmy temat o tym, że rikuo to debil, który robi z cudzymi napisami, co mu się żywnie podoba. Wy z kolei wyskakujecie w tekstami, że na stronie A napisy pojawiają się szybciej niż na stronie B. Poważnie, kogo to obchodzi? Przedostatni post Ariakisa to w ogóle był z dupy. Popisał się jak nigdy.

Jak byś nie zauważył to Ariakis chciał dać w cudzysłowie "szybciej" co miało świadczyć o wyśmiewanie się z tego stwierdzenia/sarkazm. Tylko, że nie przytrzymał shift'u i wyszedł mu cudzysłów definicyjny (przynajmniej, ja wolę wierzyć w taką wersję).

Och, obrońca uciśnionych się znalazł. Widzę, że jesteście siebie warci.

paskud napisał:

jak to do niczego nie doprowadzi - zrazi przecież widzów do danych tłumaczy i zaczną ich uważać za chamów i prostaków, którzy to jedynie potrafią bluzgać i obrażać innych.

Jakoś to po mnie spływa. Wychodzę z założenia, że albo oglądacie po mojemu, albo oglądajcie sobie po angielsku (ewentualnie z jakimiś  kupa-subami). Wątpię, żeby większość z tutejszych tłumaczy przejmowała się zdaniem bandy oszołomów, których na shit-denie i tym podobnych stronach znajdziesz na pęczki.

Ostatnio edytowany przez Besamir (2013-06-19 12:28:54)

Offline

#2948 2013-06-19 12:57:10

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sledziu_w napisał:

A jeżeli chodzi o wstawki z informacjami, to pomysł się sprawdza. Jak dodałem w swoich napisach linię o adblocku, to laudi zlał się w gacie ze strachu, bo po kilku dniach zmienił skrypt strony tak, żeby osoby posiadające adblocka nie miały dostępu do odtwarzaczy z odcinkami. O tonie skrzętnie usuniętych komentarzy nawet nie wspominam.

To się uśmiałem smile_big
Laudemort srający ze strachu przed jakimś tam śledziem, buhaha smile_big
On ma cię w dupie... Nie przeceniaj się, jesteś tylko szarym subberkiem z przerośniętym ego, a o adbloku mało kto nie słyszał. Zresztą na forum shindena jest o nim temat, i jakoś laudemort go nie usunął.

Swoją drogą ciekawe czemu piszesz laudi, czyżbyś aż tak go lubił? jezor

Co do anime-zone, oni tam prawie nic nie mają swojego, 60% wstawek shindena, 30% innych stron, 10% swoich.

Offline

#2949 2013-06-19 12:59:18

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

To się uśmiałem smile_big
Laudemort srający ze strachu przed jakimś tam śledziem, buhaha smile_big
On ma cię w dupie... Nie przeceniaj się, jesteś tylko szarym subberkiem z przerośniętym ego, a o adbloku mało kto nie słyszał. Zresztą na forum shindena jest o nim temat, i jakoś laudemort go nie usunął.

Nice try, Jaro. Przykro mi, ale fakty mówią same za siebie. 
Spróbuj szczęścia następnym razem.


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2950 2013-06-19 13:03:28

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Fakty?
Fakty są takie, że ludzie używali adbloka, więc laudemort znalazł sposób na jego ominięcie.
Nawet nie miał pojęcia o jakichś tam twoich wstawkach. Nie ma na tyle czasu, żeby sprawdzać wrzuty uploaderów, a jak to robi, to wybiórczo (z reguły ja się im przyglądałem, też wybiórczo).

Tak więc fakty to są takie, że możesz sobie robić, co chcesz, a laudemort i tak ma cię gdzieś.
Fakty są też takie, że masz chyba jakąś shindenofobię, bo tylko na tę stronę się uwziąłeś.

Offline

#2951 2013-06-19 13:10:13

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sledziu_w napisał:

A jeżeli chodzi o wstawki z informacjami, to pomysł się sprawdza. Jak dodałem w swoich napisach linię o adblocku, to laudi zlał się w gacie ze strachu, bo po kilku dniach zmienił skrypt strony tak, żeby osoby posiadające adblocka nie miały dostępu do odtwarzaczy z odcinkami. O tonie skrzętnie usuniętych komentarzy nawet nie wspominam.

Umiesz podrużować w czasie czy też znów pleciesz od rzeczy (bądź też celowo mijasz się z prawdą "Jak kaczyński o smoleńsku")? Bo sprawa z problem z adblockiem był już od początku kwietnia (znacznie wcześniej od tych waszych durnych wstawek i całej dramy z hardsubami dla wybranych) temat powstał o tym na forum gdzieś tak po tygodniu od zaistnienia problemu http://www.anime-shinden.info/forum/thr … post270438
Ponadto specjalnie zainstalowałem sobie adblocka aby sprawdzić czy to mówisz jakimś cudem jest prawdą i od ostatniego czasu coś się zmieniło, ale jest tak jak myślałem - jesteś nie pełno sprytny i aby zatuszować swoją głupotę dorabiasz jak pewien pan K. teorie spiskowe (równie umiejętnie ci to idzie jak jemu)
Oto dowód:
http://img29.imageshack.us/img29/7899/k5.png
Adblock plus zainstalowany (jak byś nie zauważył na screenie to ci podpowiem: świadczy o tym mała ikonka w dolnym lewym rogu paska [ABP czerwone] i napis nad odtwarzaczem "zablokuj") a playery spokojnie się pokazują i ładują.

Edit w dół. Taaa boś ty jest pępek świata i świat się jedynie wokół ciebie kręci...
A i jeśli to laudemort sprawił że adblock nie działa(ł), a nie tak jak to wszyscy inni mówią że było to spowodowaniem dodania shindenowych playerów do listy z reklamami do blokowania automatycznie, to zdradź mi z łaski swojej czemu na dzień dzisiejszy wszystko działa normalnie na nim (nie zostały tak jak ty twierdziłeś w swoich wywodach pochowane odtwarzacze przede mną)?
A i żeby nie było - ja w nim nic nie konfigurowałem, zainstalowałem go jedynie, następnie uruchomiłem przeglądarkę ponownie i sprawdziłem czy działa. Jak się okazało twoje słowa (jak zwykle) to był stek bzdur.

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-06-19 13:43:06)

Offline

#2952 2013-06-19 13:34:03

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Paskud, paskud, paskud... znowu piszesz głupoty i rzucasz inwektywami, żeby dowartościować swoje malutkie ego?
Dlaczego uważam, że spod twoich palców wyszły kolejne bzdury?

a) Problemy z adblockiem zaczęły się pod koniec marca, kilka dni (a może nawet tydzień) po tym, jak umieściłem w swoich napisach do Maoyuu odpowiednią wiadomość dla oglądających.

b) Wstawki w napisach zacząłem umieszczać już w lutym. Dla twojej informacji podaję, że luty jest przed kwietniem (nie wiem, czy mieliście to już w szkole).

c) Po odpowiednim skonfigurowaniu adblocka można spokojnie oglądać baje na shindenie. Laudi założył (zresztą słusznie), że lenistwo weźmie górę i dzieciaki po prostu wyłączą adblocka, zamiast chwilę pomyśleć.

W świetle powyższych argumentów uważam, że inwektywy, których użyłeś w swoim bzdurnym poście, należy jednak przypisać tobie.

PS. Wydaje mi się, że nikt (oprócz ciebie, rzecz jasna) nie potrafi podrUżować.

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-06-19 13:36:06)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2953 2013-06-19 13:59:10

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Boże Wielki, ten koleś naprawdę myśli, że ma jakiś wpływ na to, co dzieje się na shindenie.
Nie wiem, czy to jeszcze przerośnięte ego, czy już naiwność i głupota.

Ilość "walczących" jest duża, a polityka shindena jest dokładnie taka sama jak była (ba, wrzucane są suby z bluzgami na stronę, co świadczy o totalnym olewajstwie "wojny"). No ale Sledziu_w wie swoje, wie, że shinden sra przed nim w gacie smile

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-06-19 13:59:51)

Offline

#2954 2013-06-19 14:14:10

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

SHINDEN STRONK

Pokaż spoiler
Ale i tak musi zostać ukarany w imieniu Księżyca za bycie ścierwem. Tak samo jak reszta jemu podobnych.
cfym.png

Offline

#2955 2013-06-19 14:37:12

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

otakuJaro napisał:

On ma cię w dupie... Nie przeceniaj się, jesteś tylko szarym subberkiem z przerośniętym ego, a o adbloku mało kto nie słyszał. Zresztą na forum shindena jest o nim temat, i jakoś laudemort go nie usunął.

Bez kitu, brzmi to tak, jakby on był kimś...

otakuJaro napisał:

Ilość "walczących" jest duża, a polityka shindena jest dokładnie taka sama jak była (ba, wrzucane są suby z bluzgami na stronę, co świadczy o totalnym olewajstwie "wojny"). No ale Sledziu_w wie swoje, wie, że shinden sra przed nim w gacie smile

Tak, a to świadczy o tym, że siunden jest gównianą stroną z baranami, którzy sami nie potrafią zbyt wiele zrobić. Ścierwo, jak to kolega wyżej zaznaczył. smile

Offline

#2956 2013-06-19 15:11:10

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

dulu napisał:
otakuJaro napisał:

On ma cię w dupie... Nie przeceniaj się, jesteś tylko szarym subberkiem z przerośniętym ego, a o adbloku mało kto nie słyszał. Zresztą na forum shindena jest o nim temat, i jakoś laudemort go nie usunął.

Bez kitu, brzmi to tak, jakby on był kimś...

otakuJaro napisał:

Ilość "walczących" jest duża, a polityka shindena jest dokładnie taka sama jak była (ba, wrzucane są suby z bluzgami na stronę, co świadczy o totalnym olewajstwie "wojny"). No ale Sledziu_w wie swoje, wie, że shinden sra przed nim w gacie smile

Tak, a to świadczy o tym, że siunden jest gównianą stroną z baranami, którzy sami nie potrafią zbyt wiele zrobić. Ścierwo, jak to kolega wyżej zaznaczył. smile

Każdy obraca koło w swoją stronę, według ciebie nie potrafią, według mnie olewają to wszystko.
A co do laudemorta, on ma ten sam problem, co kolega śledziu i kilka innych osób na ansi, myśli, że jak coś zrobił i jest znany nie tylko wśród kumpli ze studiów, to jest kimś (co jest bzdurą).

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-06-19 15:12:45)

Offline

#2957 2013-06-19 15:23:28

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Zadziwia mnie twoja wnikliwa analiza psychologiczna, Jaro. Problem w tym, że ty też jesteś nikim i nie do ciebie należy decydowanie o tym, "kto jest kimś, a kto nie". Chyba że uważasz się za osobę wszystkowiedzącą. W tym przypadku zwracam honor.

PS. Prosiłbym o nieporównywanie mnie do tego ścierwa. Tego typu inwektywy proszę wysyłać na PW.


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#2958 2013-06-19 15:29:45

otakuJaro
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Racja, nie do mnie należy analiza psychologiczna. I wiem, że jestem nikim, niczego jeszcze w życiu nie osiągnąłem (nie licząc związku z wspaniałą kobietą).

A teraz pytanie retoryczne - kto najwięcej razy w tym temacie pisał o tym, że ktoś jest debilem, nie myśli, jest ścierwem (post wyżej), nie potrafi nic zrobić itp? Kto ani razu nie przyznał się do błędu?

Pytanie drugie, czy takie teksty nie są ocenieniem kogoś i wywyższaniem siebie?

Co do prośby, ta osoba jakoś nie miała żadnych zahamowań i nazywała innych np. świaniami.

Ostatnio edytowany przez otakuJaro (2013-06-19 15:33:11)

Offline

#2959 2013-06-19 16:23:36

samael16
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Dzięki shindenowi a właściwie jakiemuś debilowi, który na niego wrzucił jeden odcinek Demonów i kotletów wydanych przez b&b justaway mogę zapomnieć o ostatnich 2 odcinkach. Jak rozumiem, shinden kwalifikuje się pod przestępstwo skarbowe i może zostać wykończony tak samo jak napisy.org, czy jeszcze podpada w jakimś punkcie pod KK?

Offline

#2960 2013-06-19 16:26:48

Camizi
Użytkownik
Skąd: z co 5. Kinder niespodzianki.
Dołączył: 2012-02-01

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Błagam, tylko nie znów o paragrafach.  szalony

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024