#361 2012-03-14 09:54:47

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wałkujecie w kółko to samo xD
Napisy umieszczone na tym serwisie są własnością autorów. To, co ktoś robi z nimi w domu to jedno, natomiast wykorzystywanie ich w serwisach online, jak i wydawanie hardsubów jest nielegalne i za to można beknąć na pewno. Więc tłumacze - bójcie się, polecicie za tworzenie napisów dla serwisów online razem z tymi serwisami. Już niedługo  szalony


wladza1.png

Offline

#362 2012-03-14 10:12:19

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
coellus napisał:
paskud napisał:

Muszę cię rozczarować ale czytam ze zrozumieniem ale nie przyjmuję twoich argumentów. To że się nie zgadzam nie oznacza że nie zrozumiałem tego co napisałaś. Trochę krytyki do siebie i nie klasyfikowania innych na:
- tych co się z tobą zgadzają
- tych co są za głupi aby zrozumieć twoje genialne przesłanie
Jak byś nie zauważyła to jest wolny kraj i każdy może mieć własne zdanie.

Nie. Ja po prostu oparłam się na opinii biegłego. Ty na Waglowskiego. Okej, spoko, ale ja już powiedziałam - to nie Waglowski wydawał opinię. W opinii biegłego rozpowszechnianie napisów przestępstwem nie było i nie jest. Pod tym względem naprawdę EOT, bo jak już mówiłam, to, że skończyło się na napisach.org, chociaż takich serwisów jest znacznie więcej, dziełem przypadku nie jest.

Dobrze wiedzieć że niewolno mi mieć własnego zdania, chociaż i tak nie do końca wiem jaki związek ma twoja dalsza odpowiedź po "Nie." do zarzucenia ci że klasyfikujesz ludzi tylko według 2 kategorii.

Z mojej strony również ETO bo zamienia się to w zwykły spam i resztki sensu.
Chociaż równie dobrze może być to winą tego, że jesteś już za bardzo zmęczona i złą rzecz zacytowałaś do swej wypowiedzi.

A se miej własne zdanie i dalej myśl, że jest nielegalne, tylko nie wprowadzaj ludzi w błąd.


Ty dulowaty userze!

Offline

#363 2012-03-14 12:41:57

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:

A se miej własne zdanie i dalej myśl, że jest nielegalne, tylko nie wprowadzaj ludzi w błąd.

+1


tumblr_static_bug.gif

Offline

#364 2012-03-14 17:39:49

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
coellus napisał:
paskud napisał:

Muszę cię rozczarować ale czytam ze zrozumieniem ale nie przyjmuję twoich argumentów. To że się nie zgadzam nie oznacza że nie zrozumiałem tego co napisałaś. Trochę krytyki do siebie i nie klasyfikowania innych na:
- tych co się z tobą zgadzają
- tych co są za głupi aby zrozumieć twoje genialne przesłanie
Jak byś nie zauważyła to jest wolny kraj i każdy może mieć własne zdanie.

Nie. Ja po prostu oparłam się na opinii biegłego. Ty na Waglowskiego. Okej, spoko, ale ja już powiedziałam - to nie Waglowski wydawał opinię. W opinii biegłego rozpowszechnianie napisów przestępstwem nie było i nie jest. Pod tym względem naprawdę EOT, bo jak już mówiłam, to, że skończyło się na napisach.org, chociaż takich serwisów jest znacznie więcej, dziełem przypadku nie jest.

Dobrze wiedzieć że niewolno mi mieć własnego zdania, chociaż i tak nie do końca wiem jaki związek ma twoja dalsza odpowiedź po "Nie." do zarzucenia ci że klasyfikujesz ludzi tylko według 2 kategorii.

Z mojej strony również ETO bo zamienia się to w zwykły spam i resztki sensu.
Chociaż równie dobrze może być to winą tego, że jesteś już za bardzo zmęczona i złą rzecz zacytowałaś do swej wypowiedzi.

Stefan ? Pokaż mi tu dokładnie palcem gdzie ta Pani zabrania ci mieć własne zdanie ? Albo to ja jestem za głupi na taką rozmowę.  kupa
Btw, ta konwersacja doprowadziła mnie do niesamowitej ku.....icy nawet nie biorąc w niej udziału, szacunek Psze Pani.

Skrót rozmowy:

Pokaż spoiler

C... vs P... - i tak wygrała by płeć która posiada dwie rzeczy które są najważniejsze w życiu mężczyzny - cycki.
Argumenty vs i tak ja wiem lepiej
Argumenty poparte dowodami vs wymyśle swoje bo i tak wiem lepiej
"Wyjaśnię ci"vs ee i tak wiem lepiej
klnie  klnie  klnie  klnie  klnie  klnie  klnie  klnie  klnie  klnie
~~~~to jak mówić dla przygłupa, że tą szczotką szoruje się kible a nie zęby...

Ostatnio edytowany przez Boomerek (2012-03-14 17:49:36)


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#365 2012-03-14 18:15:46

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Boomerek napisał:
paskud napisał:
coellus napisał:

Nie. Ja po prostu oparłam się na opinii biegłego. Ty na Waglowskiego. Okej, spoko, ale ja już powiedziałam - to nie Waglowski wydawał opinię. W opinii biegłego rozpowszechnianie napisów przestępstwem nie było i nie jest. Pod tym względem naprawdę EOT, bo jak już mówiłam, to, że skończyło się na napisach.org, chociaż takich serwisów jest znacznie więcej, dziełem przypadku nie jest.

Dobrze wiedzieć że niewolno mi mieć własnego zdania, chociaż i tak nie do końca wiem jaki związek ma twoja dalsza odpowiedź po "Nie." do zarzucenia ci że klasyfikujesz ludzi tylko według 2 kategorii.

Z mojej strony również ETO bo zamienia się to w zwykły spam i resztki sensu.
Chociaż równie dobrze może być to winą tego, że jesteś już za bardzo zmęczona i złą rzecz zacytowałaś do swej wypowiedzi.

Stefan ? Pokaż mi tu dokładnie palcem gdzie ta Pani zabrania ci mieć własne zdanie ? Albo to ja jestem za głupi na taką rozmowę.  kupa
Btw, ta konwersacja doprowadziła mnie do niesamowitej ku.....icy nawet nie biorąc w niej udziału, szacunek Psze Pani.

Skrót rozmowy:

Pokaż spoiler

C... vs P... - i tak wygrała by płeć która posiada dwie rzeczy które są najważniejsze w życiu mężczyzny - cycki.
Argumenty vs i tak ja wiem lepiej
Argumenty poparte dowodami vs wymyśle swoje bo i tak wiem lepiej
"Wyjaśnię ci"vs ee i tak wiem lepiej
klnie  klnie  klnie  klnie  klnie  klnie  klnie  klnie  klnie  klnie
~~~~to jak mówić dla przygłupa, że tą szczotką szoruje się kible a nie zęby...

+1

Offline

#366 2012-03-25 23:36:21

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Dostałem odpowiedź - ktoś upnie animca z waszymi subami i chcecie, żeby usunęli z shindena? Nie ma takiej opcji, zabierają i ch**. Obecnie administracja i uploaderzy tego serwisu to banda żerujących na nas ćwoków. (chyba że są jakieś bardzo nieliczne wyjątki)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#367 2012-03-26 00:03:52

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Quithe napisał:

Dostałem odpowiedź - ktoś upnie animca z waszymi subami i chcecie, żeby usunęli z shindena? Nie ma takiej opcji, zabierają i ch**. Obecnie administracja i uploaderzy tego serwisu to banda żerujących na nas ćwoków. (chyba że są jakieś bardzo nieliczne wyjątki)

Przecież wiadomo, że chodzi o kasę  beznadzieja

Co w sumie było wałkowane tutaj:
http://animesub.info/forum/viewtopic.php?id=256401  szalony

Ostatnio edytowany przez bodzio (2012-03-26 00:06:00)


wladza1.png

Offline

#368 2012-03-26 00:25:25

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Wiesz, po tym komencie pod newsem z tekstem o usuwaniu chciałem się upewnić. Upewniłem xP Anime, kasa i miniony - esencja online'ów smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#369 2012-03-26 00:27:50

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

http://kreskowki.fani.pl/vid/major-4/1313

http://major-4nd.kreskowka.pl/

Tu sprawa wygląda podobnie, pomijając już fakt pytania... to wpieprzanie się w skrypt (zmiana czcionki i dumne "upload by") i zero wzmianki  o kimś takim jak tłumacz  klnie

@edit:
Już nie wspominając o tym, że na jedną z nich nie mogę się nawet zalogować, uprzednio nie dokonując wpłaty -.- . To już kompletnie przekroczyło granice  kupa

Pokaż spoiler

Idę zaraz zrobić stronę anime-online i zajebie im wszystkie linki  deprecha

Ostatnio edytowany przez Boomerek (2012-03-26 12:09:47)


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#370 2012-03-26 00:37:28

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Boomerek, opcje, które podałeś, to już są najniższe formy, same  cenzura  i  cenzura .


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#371 2012-03-26 00:55:47

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Bądźmy hardkorami, zróbmy prawdziwą konkurencję jezor

Offline

#372 2012-03-26 00:57:38

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Prościej i zabawniej chyba będzie DDOS-ować xD


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#373 2012-03-26 10:05:03

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sir_Ace napisał:

Bądźmy hardkorami, zróbmy prawdziwą konkurencję jezor

Rób, masz moje błogosławieństwo  los


wladza1.png

Offline

#374 2012-03-26 12:09:56

Boomerek
Użytkownik
Skąd: Bialy-StOOk
Dołączył: 2007-04-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Quithe napisał:

Boomerek, opcje, które podałeś, to już są najniższe formy, same  cenzura  i  cenzura .

"i poprawił zawsze skuteczną, żołnierską k*rwą waszą macią..."

@dół:
deprecha w praktyce na to wychodzi  -.- choć ansi trollowałem już za małolata  madrala

Ostatnio edytowany przez Boomerek (2012-03-26 12:31:08)


Nie mogę palić w klubach, więc upijam się szybciej!
Postawię igloo dla palaczy przed klubem koło stycznia! [...]
Odczuwam ucisk, e-trucizn,
Oplata mnie tyle światłowodów, że zaraz się przewrócę!    || !Ruch Narodowy!Czołem Wielkiej Polsce! ||

Offline

#375 2012-03-26 12:18:00

DUDi
Użytkownik
Dołączył: 2006-06-01

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Boomerek napisał:

http://kreskowki.fani.pl/vid/major-4/1313

http://major-4nd.kreskowka.pl/

Tu sprawa wygląda podobnie, pomijając już fakt pytania... to wpieprzanie się w skrypt (zmiana czcionki i dumne "upload by") i zero wzmianki  o kimś takim jak tłumacz  klnie

@edit:
Już nie wspominając o tym, że na jedną z nich nie mogę się nawet zalogować, uprzednio nie dokonując wpłaty -.- . To już kompletnie przekroczyło granice  kupa

Welcome to the Internet. You must be new here.

Offline

#376 2012-03-26 12:26:03

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:
Sir_Ace napisał:

Bądźmy hardkorami, zróbmy prawdziwą konkurencję jezor

Rób, masz moje błogosławieństwo  los

To by nie było trudne. Gdyby pliki siedziały na jakimś FTP-ie, przy pomocy Flasha albo innego Silverlighta można by je oglądać takimi, jakie są. Wystarczy napisać/znaleźć odpowiedni plugin, a oglądający nawet by się nie domyślił, że wszystko mu się ściąga na dysk i dopiero potem odtwarza. Nie wiem tylko, czy przeglądarka wydajnościowo pociągnie pliki z wysokim bitrejtem jezor

Offline

#377 2012-03-26 13:54:38

luki349
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

jak chcecie (pytanie retoryczne, bo chcecie) to zróbcie własny kodek i format napisów, to żaden serwer nie będzie wiedział jak i dlaczego ma to wyświetlać jezor A to, że ludzie będą musieli go ściągnąć, itd... no cóż ich problem xD

Offline

#378 2012-03-26 16:17:14

krzykr
Użytkownik
Skąd: Słubice
Dołączył: 2006-12-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Stacje telewizyjne np. AXN niektóre seriale udostępniają online, wiec jak ja to widzę online będzie przyszłością telewizji. Przypuszczam, że za kilka lat będzie łatwiej obejrzeć odcinek online niż go pobrać na dysk twardy. Tak się stało z muzyką mp3, (przynajmniej w moim przypadku) znaleźć piosenkowe w sieci i ją odsłuchać jest łatwo ale zapisać to już kłopot (programy do pobierania lub przekopywanie linków google)

Offline

#379 2012-03-26 16:44:43

bobek784
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-13

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Przecież anime online i te pliki mp3 podczas odtwarzania i tak są ściągane na dysk, tyle tylko, że usuwają się po zamknięciu/odświeżeniu strony. Ja zawsze jak mam jakieś fajne filmiki/muzykę na jakimś youtube, dailymotionie czy czymś takim, to sobie kopiuję te pliki tymczasowe przy pomocy wiersza poleceń i programiku hobocopy.


Nick na ANSI: bobek784v2

Offline

#380 2012-03-26 22:26:55

Maigo
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-11-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

krzykr napisał:

Tak się stało z muzyką mp3, (przynajmniej w moim przypadku) znaleźć piosenkowe w sieci i ją odsłuchać jest łatwo ale zapisać to już kłopot (programy do pobierania lub przekopywanie linków google)

To tak na przyszłość polecam Ci tę stronę. O ile nie zależy Ci na całych albumach, to powinno rozwiązać Twoje problemy, bo jest tam prawie wszystko.
Można sprawdzić jakość, odsłuchać i pobrać. Przy czym pobieranie jest dosyć zabawne, bo klikasz cały czas na strzałeczki na samym dole, a potem na "Klicken Sie hier zum Herunterladen". No i jedna piosenka na minutę. Akurat, żeby odsłuchać i wybrać następną.  oczkod

Bardzo możliwe, że to właśnie online jest przyszłością. Mój komputer jest stary, więc różnica między odtwarzaniem online a odtwarzaniem na dysku jest dramatyczna. Ale parametry komputerów rosną, a prawie wszyscy zamiast pobrać napisy "u źrodła" wolą sobie wygodnie kliknąć raz na jakiejś stronce i obejrzeć szybko animu, wielbiąc uploadera, który im to umożliwił. 
shithappens

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024