#61 2009-07-23 00:53:15

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

zmora150 napisał:

Udostępnia zdziwaczały człowieku napisy w formie ass, sram na Hardki które pobiera się wieki... rób jak kamisquad, od nich przez noc całą serie Kodomy pobrałem+ wszystko co kodomy mieli (^_^)

Bo co, bo ty mu tak każesz? Bodzio pewnie na twoje "prośby" sra, jak to raczyłeś ująć (^_^)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#62 2009-07-23 00:53:59

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

To zaraz ładnie upnę wszystkie jego hardki na MU i może mnie skarżyć lub przestać subować, mi to wisi. Nie każdy ma działające torrent, lepsze są różne mirrowy, od MU po Hotfile.

Tyle ilę on po upał torrentami pełnych seedów, to zapewne ze spokojem by na 10 serwerów upnął.

Edit. Torrenty dobre, ale jedynie od amerykanów/japońców, tam mają upload większy niż najwyższy download w neostradzie =_=

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2009-07-23 00:59:28)

Offline

#63 2009-07-23 01:03:13

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rób jak kamisquad, od nich przez noc całą serie Kodomy pobrałem+ wszystko co kodomy mieli (^_^)

Zasponsoruj shella/serwer/bota/dedyka jak jesteś taki cwany to będziesz mógł sobie pobierać full łączem...
Jak czytam za przeproszeniem takie pi$%$&$ie jak twoje wypociny to aż normalnie żal dupę ściska... i naprawdę odechciewa się cokolwiek dla kogokolwiek robić...
Weź też pod uwagę fakt iż gdyby nie ten wspomniany Bodzio, miałbyś za przeproszeniem gówno, a nie bardzo dobre suby czy też sam skrypt, który wymuksujesz i do tandetnych rawów od ZR dodasz... oO
Miej też coś takowego na uwadze...

Ostatnio edytowany przez Isao (2009-07-23 01:03:43)

Offline

#64 2009-07-23 01:03:39

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Co do HD youtube. FullMetal Alchemist ważył 350mb.

Wtem Luk4S powiedział: WTF? I było pooglądane.

Ostatnio edytowany przez Luk4S (2009-07-23 01:04:43)


FluxBB bbcode test

Offline

#65 2009-07-23 01:07:11

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Isao napisał:

rób jak kamisquad, od nich przez noc całą serie Kodomy pobrałem+ wszystko co kodomy mieli (^_^)

Zasponsoruj shella/serwer/bota/dedyka jak jesteś taki cwany to będziesz mógł sobie pobierać full łączem...
Jak czytam za przeproszeniem takie pi$%$&$ie jak twoje wypociny to aż normalnie żal dupę ściska... i naprawdę odechciewa się cokolwiek dla kogokolwiek robić...
Weź też pod uwagę fakt iż gdyby nie ten wspomniany Bodzio, miałbyś za przeproszeniem gówno, a nie bardzo dobre suby czy też sam skrypt, który wymuksujesz i do tandetnych rawów od ZR dodasz... oO
Miej też coś takowego na uwadze...

To nie rób smile Jak każdy tłumacz tak napiszę to zamiast rawów, zacznę ściągać angielskie hardki smile A na razie pobieram od ręki pierwsze torrenty 1280x720.mp4 rawy, jakie się tylko na tokytosho pojawiają

Offline

#66 2009-07-23 01:12:04

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

to nie lepiej poczekać na BDripy ? waga zbliżona a różnica niebo a ziemia.

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2009-07-23 01:12:13)

Offline

#67 2009-07-23 01:19:31

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

na tym hd youtube to wyjątki jak na razie co dają w pełnym hd
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Co do tłumaczenia to tak jak by ktoś zwiło twoje tłumaczenie mang i pod swoim szyldem wystawił i pousuwał wszystkie znaki jakie dałeś ze to jest twoje tłumaczenie.~jak byś się czuł zmora


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#68 2009-07-23 01:19:45

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Tristan napisał:
dEVJE napisał:

[...]Normalnie to avi ściągnia się dłużej niż odcinek trwa, więc tym bardziej sensu brak.[...]

Wybacz ale spytam co Ty gadasz? Jakim cudem odcinek anime w AVI sciąga się ponad 25 minut? Nawet film w AVI ściąga się szybciej niż by trwał. W dzisiejszych czasach już raczej nie ma takich wolnych łączy.

Są. Poza tym nie wszędzie musi się ściągać maksem.

Swoją drogą, to ale wy pieprzycie... smile_big

Ostatnio edytowany przez Hatake (2009-07-23 01:20:12)

Offline

#69 2009-07-23 01:23:34

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Zwierz napisał:

na tym hd youtube to wyjątki jak na razie co dają w pełnym hd
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Co do tłumaczenia to tak jak by ktoś zwiło twoje tłumaczenie mang i pod swoim szyldem wystawił i pousuwał wszystkie znaki jakie dałeś ze to jest twoje tłumaczenie.~jak byś się czuł zmora

Szczerze, mi to zwisa, jedyna strona za którą nie przepadam to manga-lib.pl czy jak jej tam szło. A tak wszelakie upy niech se robią smile Manga to manga, anime to anime. A cwelowate Emo dzieci z torrentami i anime o wadzę 300 MB niech spadają na drzewo.

Poza tym ostatnimi czasy napłodziło się wiele chomików z mangami i na wielu są mangi animana z tego co słyszałem, a mi to zwisa, nie będę pisał do 100 bachorów o usunięcie jak za 2 dni będzie kolejne 100 chomików z mangami.

Edit. A żeby nie było spamu, niech se te dzieci upają te anime online, co wam szkodzi, usuną stopkę i co z tego ? Ty wiesz że to zrobiłeś i to jest najważniejsze, przynajmniej jakieś bachory nie zamulają ANSI pytaniami "gdzie są napisy??"

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2009-07-23 01:26:28)

Offline

#70 2009-07-23 01:25:22

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

zmora150 napisał:

To zaraz ładnie upnę wszystkie jego hardki na MU i może mnie skarżyć lub przestać subować, mi to wisi. Nie każdy ma działające torrent, lepsze są różne mirrowy, od MU po Hotfile.

Tyle ilę on po upał torrentami pełnych seedów, to zapewne ze spokojem by na 10 serwerów upnął.

Edit. Torrenty dobre, ale jedynie od amerykanów/japońców, tam mają upload większy niż najwyższy download w neostradzie =_=

Kiedy mi kase wyslesz, ziomek. smile_big

Offline

#71 2009-07-23 01:27:28

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hatake napisał:

Kiedy mi kase wyslesz, ziomek. smile_big

Po środzie, kończę projekt i pani z lubonia przyjeżdża po swoją stronę www smile

Napisz mi co chciałeś do swojej www, to postaram się zrobić też po weekendzie smile W ramach przeprosin będzie full wypas robota smile

Edit. kurde, zapomniałem że robię jeszcze lay dla jingla-template czy jak to tam szlo jezor

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2009-07-23 01:30:30)

Offline

#72 2009-07-23 01:31:10

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

ty się zgodzę ze to walka z wiatrakami.

waga odcinka wcale nie odzwierciedla jego jakości, tu wszystko zależny co jak koduje i z jakiego zróbła


tak samo mógłbym napisać ze mirrorki śmierdzą ale tego nie napisze bo ja nie mam ukochanego sposobu ściągania ostatnio ściągam przez p2m i jest git po prostu wybieram zawsze ten sposub który mi nastręczy jak najmniej kłopotów taki mały ot sie robi


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#73 2009-07-23 01:35:10

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Poza tym ja bym dziękował na waszym miejscu tym dzieciom anime-online, dlaczego ? Dlatego że animesub jeszcze działa ^^ Wyobraźcie sobie jak nagle wszystkie te bachory oglądające anime-online zlatują się na ANSI....

Error 404

^^

Ostatnio edytowany przez zmora150 (2009-07-23 01:35:22)

Offline

#74 2009-07-23 01:38:27

Zwierz
Użytkownik
Skąd: Ustronie
Dołączył: 2006-07-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kiedyś w koncu zmienia ten kod źródłowy strony i będzie lepiej oby

ja mykam

Ostatnio edytowany przez Zwierz (2009-07-23 01:38:51)


DZIECIĘ NEO

PC king >ps3>x360>ds>psp(subiektywna opinia posiadacza wszystkiego)
http://myanimelist.net/animelist/Zwierz

Offline

#75 2009-07-23 02:43:34

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

zmora150 napisał:
Hatake napisał:

Kiedy mi kase wyslesz, ziomek. smile_big

Po środzie, kończę projekt i pani z lubonia przyjeżdża po swoją stronę www smile

Napisz mi co chciałeś do swojej www, to postaram się zrobić też po weekendzie smile W ramach przeprosin będzie full wypas robota smile

Edit. kurde, zapomniałem że robię jeszcze lay dla jingla-template czy jak to tam szlo jezor

Nie no spoko, tak tylko przypominam. To fajno w takim razie.
A co do laya, jak nie masz czasu, to nie musisz, nie trzeba przepraszać.:D
Poza tym już sobie załatwiłem, a raczej ktoś uprzejmy mi podarował. ^^
Poza tym nie będę się prosił o darmowy, skoro zarabiasz na tym. Wolałbym ci już zapłacić za robotę. smile_big
W ogóle gadu zmieniłeś? Bo pisałem do tego numeru, co mam, to że pomyłka...

Panie moderator, wiesz pan, że nic w tym temacie nie idzie innego napisać, jak tylko offtopa, nie? xD

Ostatnio edytowany przez Hatake (2009-07-23 02:48:35)

Offline

#76 2009-07-23 02:55:35

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hatake napisał:

W ogóle gadu zmieniłeś? Bo pisałem do tego numeru, co mam, to że pomyłka...

Nie zmieniłem, choć mam na to ochotę, spam mi ślą kilogramami ^^

Offline

#77 2009-07-23 07:23:31

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

zmora150 napisał:

Jestem przeciw torrentą Bodzia smile Te gówna pobierają się z prędkością nijaką... Nie wiem czy Bodzio to jakiś sadomaso czy co, ale zamiast upnąć dany tytuł na MU to on uploaduję przez torrent... Jak na razie pobieram 3 dzień Umi Monotari by wyjąc sobie napisy dla mojej wersji Zero-Raws =_= Udostępniaj zdziwaczały człowieku napisy w formie ass, sram na Hardki które pobiera się wieki... rób jak kamisquad, od nich przez noc całą serie Kodomy pobrałem+ wszystko co kodomy mieli (^_^)

Co do anime online, syf i tyle, ale mi nie przeszkadzają te dzieci co podniecają się anime "online", dlaczego w cudzysłowie ? Bo to anime i tak ci się pobiera tymczasowo na dysk. Przeciętny rozmiar odcinka z YT to około  90-110 MB

Gdybyś pobierał od razu - nie byłoby problemu, zresztą po całej serii robi się batche. Ale co tu rozmawiać z kimś, kto wyciąga skrypt tylko po to, by go wsadzić w dupnej jakości materiał. Serio, ale Zero wydają rawy z obrazu nadawanego przez inną stację, pełno tam syfu. Mój 720p jest z CBC lub D-TBS. A o skrypt zawsze można było poprosić - pisałem o tym na blogu.
Nie wydajesz - jest źle, wydajesz - jeszcze gorzej ^^ Miałem jeszcze jakąś ripostę napisać, ale widzę, że już to za mnie uczyniono. Dzięki.


wladza1.png

Offline

#78 2009-07-23 07:48:22

zmora150
Zbanowany
Dołączył: 2007-01-15

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

[Zero-Raws] Umi Monogatari ~Anata ga itekureta koto~ - 03 RAW (CBC 1280x720 x264) Moja wersja
mlzero.jpg
Wygląda lepiej niż wersja Bodzia
mlbodz.jpg
Wersja bodzia jest bardziej rozmyta, co widać po znaczku po prawej stronie w górnym rogu

Ahh jak ja lubię te gówniane wersje od zero-raws

Offline

#79 2009-07-23 08:05:14

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Dalej twierdzę, że wersje Zero są gówniane - przy 1 i 2 epku pobrałem wszystkie możliwe rawy - co nie znaczy, że Zero się nie poprawiło. Mimo wszystko i tak masz tylko:
a) możliwość olania i nie pobierania subów
b) cierpliwe ściąganie z torrenta
Normalnie były jeszcze suby na ansi, ale nie ma ich - za to możesz podziękować ludziom z anime-online.


wladza1.png

Offline

#80 2009-07-23 09:09:03

wiktor vcr
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jeśli kolesie chcą oglądać w małym kwadraciku anime i ledwo co widzieć napisy albo widzieć napisy które zajmują prawie cały obraz ich wola.Z napisami to dla mnie sprawa jest prosta, jeśli ściągają i dają dalej bez wcześniejszego się pytania twórcy, to jest zwykła kradzież która się niczym nie różni od pod** samochodu sąsiadowi i przebicia numerów. Raczej to co mnie denerwuje to ludzie a nie anime on-line, jak chodzi taki mały knypek po mieści i się przechwala jakie to anime nie oglądał, a jak się spyta go o jakąś klasykę która ma już ponad 10 lat to zaczyna tekst tego typu "to już jest stare i gówno warte".

Ps: gadanie że dysk mam mały to tylko biedna wymówka. Ja miałem 40gb przez trzy lata i ściągałem anime. Teraz mam trochą większy bo 128gb ale i tak jest cały zawalony anime, bo tylko mam średnio 2gb wolnego miejsca, a jak chce pobrać następne to sprawa jest prosta płyta DVD z 10 min czekania i jest już miejsce wolne.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024