#781 2013-01-15 23:36:00

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ale po co się tłumaczysz, Zuvvo? (ja wywaliłem komentarz Q) Każdy tu odpowiada za swój tyłek. To jest twoja sprawa, co udostępniasz na ansi. No, wiadomo, czego nie można. Ale prosta sprawa - Blood-C na siundenie zniknął, na ansi są napisy. Niech każdy sam wyciągnie wnioski.

Offline

#782 2013-01-15 23:38:06

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Dulu czy ja powiedziałem że to jest sprzeczne z regulaminem? Nie, jedyne co zrobiłem to wspomniałem, że takie działanie dziwnie wygląda u osoby która się burzy się ciągle o wykorzystywanie napisów bez zgody tłumaczy.
@Quithe owszem, zajrzałem teraz na stronę vision sklepu i mógłbym przyznać że na Ergo proxy utracili już licencję - co nie zmienia faktu że nadal mają na parę tytułów (np. evangelion) które pozostają u nich w sprzedaży.

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-01-15 23:41:27)

Offline

#783 2013-01-15 23:38:56

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

dulu napisał:

Ale prosta sprawa - Blood-C na siundenie zniknął, na ansi są napisy. Niech każdy sam wyciągnie wnioski.

Chyba nie w temacie jestem - jakieś zawirowania ze streamem i licencją w tle?


Ty dulowaty userze!

Offline

#784 2013-01-15 23:42:55

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Voden ma prawa do tego tytułu, więc online'y mogą beknąć za udostępnianie.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#785 2013-01-15 23:47:56

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:
dulu napisał:

Ale prosta sprawa - Blood-C na siundenie zniknął, na ansi są napisy. Niech każdy sam wyciągnie wnioski.

Chyba nie w temacie jestem - jakieś zawirowania ze streamem i licencją w tle?

Anime shinden nie trzyma u siebie tych anime które mają licencję w Polsce - uploaderzy mają zakaz dodawania ich (z virtual film i anime gate  z tych co już nie są sprzedawane w polsce zostało zdjęty ten zakaz ale np. taki evangelion film I nadal ma, ponieważ nadal jest w ofercie http://www.vision-film.pl/pl/c/Anime/23 ) - zamiast odcinków jest napis o tym przez kogo zostało ono zlicencjonowane i gdzie można kupić.

Offline

#786 2013-01-15 23:50:31

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:
coellus napisał:
dulu napisał:

Ale prosta sprawa - Blood-C na siundenie zniknął, na ansi są napisy. Niech każdy sam wyciągnie wnioski.

Chyba nie w temacie jestem - jakieś zawirowania ze streamem i licencją w tle?

Anime shinden nie trzyma u siebie tych anime które mają licencję w Polsce - uploaderzy mają zakaz dodawania ich (z virtual film i anime gate  z tych co już nie są sprzedawane w polsce zostało zdjęty ten zakaz ale np. taki evangelion film I nadal ma, ponieważ nadal jest w ofercie http://www.vision-film.pl/pl/c/Anime/23 ) - zamiast odcinków jest napis o tym przez kogo zostało ono zlicencjonowane i gdzie można kupić.

wait, wait, wait... Już pomijam fakt, że wtedy w komentarzach Ergo Proxy sama między wierszami się czepiałam, że dodają napisy do serii wydanej w Polsce, ale czy ja dobrze rozumiem, że w twoich oczach na ansi to jest be, a u siundenów to jest ok?
Przynajmniej jakoś nie zauważyłam analogicznego rzucania się do siundena.

Ostatnio edytowany przez coellus (2013-01-15 23:51:14)


Ty dulowaty userze!

Offline

#787 2013-01-15 23:54:00

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@coellus nie mówię że mi się takie coś podoba w wykonaniu jednej bądź też drugiej strony (samemu jeśli mogę i dana pozycja mnie interesowała a była dostępna w polsce to kupowałem -> przez to stoi trochę tego na półce) - tylko tak jak mówiłem wcześniej:

paskud napisał:

Dulu czy ja powiedziałem że to jest sprzeczne z regulaminem? Nie, jedyne co zrobiłem to wspomniałem, że takie działanie dziwnie wygląda u osoby która się burzy się ciągle o wykorzystywanie napisów bez zgody tłumaczy.
@Quithe owszem, zajrzałem teraz na stronę vision sklepu i mógłbym przyznać że na Ergo proxy utracili już licencję - co nie zmienia faktu że nadal mają na parę tytułów (np. evangelion) które pozostają u nich w sprzedaży.

ps. Jak nie padło od razu po moim poście nr 765 w tym wątku z ust Sledziu_w słowo przepraszam, tak nie nastąpiło to do tej pory - widać jest człowiekiem którego nie stać na zwykłe proste "przepraszam" gdy się myli.

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-01-16 00:04:13)

Offline

#788 2013-01-16 00:40:31

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

Dulu czy ja powiedziałem że to jest sprzeczne z regulaminem? Nie, jedyne co zrobiłem to wspomniałem, że takie działanie dziwnie wygląda u osoby która się burzy się ciągle o wykorzystywanie napisów bez zgody tłumaczy.

No ok, ale w takim razie ja się zapytam - po kiego grzyba o tym piszesz? Nieważne, jak jałowa jest ta dyskusja, cały czas trzymamy się (podobno) jednego. Jeśli nijak ma się to do tematu, to po kiego o tym pisać.

paskud napisał:
coellus napisał:
dulu napisał:

Ale prosta sprawa - Blood-C na siundenie zniknął, na ansi są napisy. Niech każdy sam wyciągnie wnioski.

Chyba nie w temacie jestem - jakieś zawirowania ze streamem i licencją w tle?

Anime shinden nie trzyma u siebie tych anime które mają licencję w Polsce - uploaderzy mają zakaz dodawania ich (z virtual film i anime gate  z tych co już nie są sprzedawane w polsce zostało zdjęty ten zakaz ale np. taki evangelion film I nadal ma, ponieważ nadal jest w ofercie http://www.vision-film.pl/pl/c/Anime/23 ) - zamiast odcinków jest napis o tym przez kogo zostało ono zlicencjonowane i gdzie można kupić.

Ciekawa sprawa, bo jak ostatnio patrzyłem, na siundenie można było znaleźć zarówno taką Arriettkę, jak i wiele innych animu na licencji.
Czyżby przestraszyli się vodeonu i poszli po rozum do głowy?

Ostatnio edytowany przez dulu (2013-01-16 00:41:11)

Offline

#789 2013-01-16 02:05:21

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sledziu może i nie przeprosił, ale przyznał, że dał się złapać na mój haczyk, musi Ci to wystarczyć, paskud jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#790 2013-01-16 02:54:40

FusRoDah!
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

tyle powiem/ pokaże:

Ostatnio edytowany przez FusRoDah! (2013-01-16 02:55:24)

Offline

#791 2013-01-16 04:06:09

Gamedor
Użytkownik
Dołączył: 2012-05-24

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jak pomyślę Shinden to widzę to : ||||||||
I nie wiem czy to reakcja na to co się dzieję ze wszelkimi stronkami anime online na tą chwilę ale gratulację ekipie która to zorganizowała. Tylko czy te powiedzenie czasami nie nabierze kolorów ? [ oko za oko ] ? Przeczytałem cały ten temat na tym forum i można się całkiem dożo dowiedzieć smile Żeby było jasne to nie jestem ani za tymi ani tamtymi  ukryty

Offline

#792 2013-01-16 10:05:21

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

FusRoDah! napisał:

A ja ci tak odpowiem ( predator - to ansi, alien- animu online):


I proszę, nie róbcie już z siebie takich tsundere, bo wszyscy wiedzą jaka jest na prawdę.

Ostatnio edytowany przez paskud (2013-01-16 10:46:33)

Offline

#793 2013-01-16 11:00:22

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

A ja ci tak odpowiem ( predator - to ansi, alien- animu online):

W aktualnej sytuacji a-o to alien a predator to nie wiem, ale wiem jedno, już jednego aliena upolował, ciekawe ile trofeów jeszcze zdobędzie, życze mu owocnych łowów. smile

Offline

#794 2013-01-16 11:39:14

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

ps. Jak nie padło od razu po moim poście nr 765 w tym wątku z ust Sledziu_w słowo przepraszam, tak nie nastąpiło to do tej pory - widać jest człowiekiem którego nie stać na zwykłe proste "przepraszam" gdy się myli.

I nie padnie, bo się nie mylę.
Gdybyś nie uciął swojego magicznego obrazka, to zauważyłbyś, że data wysłania obu postów była dokładnie taka sama. Ciężko to więc nazwać "pisaniem posta pod postem", za które można kogoś ganić. Był to błąd forum, a nie celowe działanie użytkownika.

Dlatego, wybacz, ale podtrzymuję swoje zdanie - nie wiesz, o czym piszesz.
A skoro trzeba ci wszystko tłumaczyć łopatologicznie, to ciężko jest też przypisać ci taką cechę jak inteligencja.
Jeżeli uważasz się za człowieka mądrego, to zacznij w taki sposób pisać - jak cię widzą, tak cię piszą.

Edit: A shit-den dalej leży.  okej

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-01-16 11:41:06)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#795 2013-01-16 11:56:29

jacellow
Użytkownik
Skąd: Płock
Dołączył: 2009-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Chłopy, oj chłopy. Widziałem tę sytuację i drugi post Sir_Ace'a pojawił się około 5 minut po pierwszym. TAK, jestem na 100% pewny, że te posty nie miały tego samego czasu wysłania. W zapewne wyniku pomyłki zamiast zedytować, wysłał drugi raz ten sam post z dopisaną treścią. Mnie też się tak przytrafiło nie raz, nie dwa, kiedy chciałem coś zedytować i nawet nie wiedziałem, że powstał post pod postem. Samo zwrócenie uwagi uważam w takiej sytuacji za czepialstwo, bo moderacja zazwyczaj szybko poprawia tego rodzaju wpadki, co dało się zaobserwować i w tym przypadku.

Dalsze ciągnięcie tego tematu sugeruję przenieść na pw, bo trochę przesadzacie. Obydwaj.

Offline

#796 2013-01-16 11:58:52

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ja tam bym się nie cieszył.

"Czy w zdaniu "Serwis nie będzie osiągalny najprawdopodobniej przez kilka dni." naprawdę są jakieś przekazy podprogowe, trzeba się domyślać znaczenia itp? Nie napiszę nic więcej, a jeżeli nadal ktoś tak jak ludzie nad tym postem(wspominający o administracji) mają kłopoty z poprawną interpretacją tekstu, to nic na to nie poradzę."

Ostatnio edytowany przez bodzio (2013-01-16 11:59:11)


wladza1.png

Offline

#797 2013-01-16 12:06:54

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

jacellow napisał:

Dalsze ciągnięcie tego tematu sugeruję przenieść na pw, bo trochę przesadzacie. Obydwaj.

Wiem, wybacz. Dawno już nie miałem kontaktu z gimbazą. Człowiek się odzwyczaja.
Niepotrzebnie dałem się wciągnąć w mało-inteligentną wymianę zdań.
Przepraszam wszystkich użytkowników za to, że muszą to czytać.

Paskudo, jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pisz na pw.

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-01-16 12:17:34)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#798 2013-01-16 16:27:17

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ale jałowa dyskusja w tym temacie, Shinden dalej leży i kwiczy, za co plus. laudemort  dalej strzela focha,
a licznik samobójstw dalej leci w górę szalony


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#799 2013-01-16 17:28:05

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A dzieci siundena dalej o ataku. Srsly, ale IQ to oni mają wysokie...

- Tylko dorwę sk**a(cenzura własna) a będę go mordował bardzo powoli...
- Bardzo chętnie pomogę.
- I ja chętnie się przyłącze

Ostatnio edytowany przez bodzio (2013-01-16 17:28:34)


wladza1.png

Offline

#800 2013-01-16 17:35:06

fanthomas
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-27

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

To po co tam w ogóle wchodzisz? cholera

Ostatnio edytowany przez fanthomas (2013-01-16 17:35:24)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024