#1041 2013-01-20 15:06:44

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jestem ciekawy internetu offline.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#1042 2013-01-20 15:19:57

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

Jeśli ci chodzi o "shinden underground" to oni mają (i mieli) jedynie taki sam człon nazwy -> Shinden, fakt większość osób wchodzących w skład grupy przesiadywała sporo czasu na forum anime-shinden ale nie była związana jakoś nadzwyczajnie ze stroną (po prostu pewnego dnia doszli do wniosku że fajnie było by tłumaczyć i założyli takowa grupę). Poza tym nadal działają, bardziej obecnie w mangach ale co pewien czas również jakieś anime przetłumaczą.

Tylko nie odpowiedziałeś mi na pytanie, czy możliwe by było powstaniewaszego serwisu z napisami lub duża grupa osób, którzy tłumaczyli by serie tylko dla Shindena. Wyeliminowało by to ten odwieczny spór. Shinden miałby swoich tłumaczy a Ansi swoich i każdy byłby zadowolony.

paskud napisał:

To guzik wiesz i to z pętelką - laudemort zrezygnował z pytania po akcjach typu "A tym razem będę złośliwa i nie dam zgody" od tłumaczy oraz coraz częstszym podkreślaniu przez nich jacy to oni nie są zajebiści i powinno się ich w stopy całować za to + nawet jak dawali to to i tak na ansi po nim jeździli (tylko słabiej).

Z tego co mi wiadomo, mieliście prawie od wszystkich zgodę na użycie napisów. Dwa lata temu tłumacze jeździli po serwisach typu kreskówka, baje.pl  anime.tv. Przytocz mi post z okresu rok temu do dwóch lat, który potępia Shinden za animu online. W tamtym okresie Shinden miało markę, ale teraz ją zszargaliście.

paskud napisał:

Jak by ci zawiść mózgu nie wyżarła i byś racjonalnie myślał, bądź też miał zdrowy wzrok to byś zauważył, że osoba która ma założone konto i loguje się na nie podczas przeglądania strony ma znacznie zmniejszoną ilość reklam, więc nie bredź o jakiejś większej kasie za zarejestrowanych użytkowników.

Gdzie ja powiedziałem, że macie się smażyć w piekle? Po prostu nie podoba mi się wasza polityka odnośnie napisów, plus udajecie świętych i pokrzywdzonych. Kłam w żywe oczy.
Korzystam z animu online, jeśli jakaś seria mi się spodoba, to ją ściągam na dysk.
A z tego względu, że tylko korzystam z Shindena, to się pytałem o możliwy upload, wszak dwie prośby zostały spełnione, za co dziękuję.

Czyli pomysł z hasłami można wsadzić do kosza. Czyli tłumacze nie mają możliwości ochrony swojej pracy i tylko mogą liczyć na dobrą wolę ludzi? Kiepsko oczkod


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#1043 2013-01-20 15:46:59

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Netti napisał:

Takie wojenki są cudowne. Na dobra sprawę nie rozumiem tego sporu. Skoro tłumacze robią napisy dla fanów od fanów to skąd ich oburzenie, że ich praca jest wykorzystywana online.

bodzio napisał:
rikuo napisał:

I tak teraz w dobie internetu online jest przyszłością temat jest bez przedmiotowy i  służy podbudowaniu waszego ego.
Krytyka jedno torowa związana, i nie jest już nawiązaniem do tematu tej dyskusji. Ograniczyliście się głownie do walki z  shindenem i online w dużym uproszczeniu, więc inne strony jak kreskówka i animezone , nakamy i inne tego typu nie wymienione tutaj w ogóle są według was ok.

Ciekawe dlaczego nie narzekacie na popularyzacje online i możliwość oglądania online wszystkiego co zechcesz  w telewizorach zwykłych i typu TV Smart??
Polecam wyłącznie telewizorki  TV smart do oglądania online.

Wróć ze słownikiem w ręku.  ukryty



Pewnym sensie rozumiem skąd ten trolling, pytania są ciągle powtarzane, trzeba być nieźle opanowany czytając w kółko to samo. Zanim się wejdzie w dyskusje warto byłoby zapoznać się z wcześniejszymi wypowiedziami, oczywiście i tak to nie usprawiedliwia takich odpowiedzi.

Ostatnio edytowany przez kishida (2013-01-20 17:30:36)

Offline

#1044 2013-01-20 18:04:26

Netti
Użytkownik
Dołączył: 2013-01-20

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Yagami_Raito8920 napisał:

Tylko nie odpowiedziałeś mi na pytanie, czy możliwe by było powstaniewaszego serwisu z napisami lub duża grupa osób, którzy tłumaczyli by serie tylko dla Shindena. Wyeliminowało by to ten odwieczny spór. Shinden miałby swoich tłumaczy a Ansi swoich i każdy byłby zadowolony.

Pokaż mi tych tłumaczy z ansi.
Z czego wiem ansi to nie grupa suberska a baza napisów na której tłumacze udostępniają swoje napisy. Więc ansi nie ma swoich tłumaczy.

Offline

#1045 2013-01-20 18:42:33

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Netti napisał:
Yagami_Raito8920 napisał:

Tylko nie odpowiedziałeś mi na pytanie, czy możliwe by było powstaniewaszego serwisu z napisami lub duża grupa osób, którzy tłumaczyli by serie tylko dla Shindena. Wyeliminowało by to ten odwieczny spór. Shinden miałby swoich tłumaczy a Ansi swoich i każdy byłby zadowolony.

Pokaż mi tych tłumaczy z ansi.
Z czego wiem ansi to nie grupa suberska a baza napisów na której tłumacze udostępniają swoje napisy. Więc ansi nie ma swoich tłumaczy.

Gdzie on pisał coś o grupach suberskich?  bzdura

Ostatnio edytowany przez bodzio (2013-01-20 18:42:55)


wladza1.png

Offline

#1046 2013-01-20 18:45:06

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Netti napisał:
Yagami_Raito8920 napisał:

Tylko nie odpowiedziałeś mi na pytanie, czy możliwe by było powstaniewaszego serwisu z napisami lub duża grupa osób, którzy tłumaczyli by serie tylko dla Shindena. Wyeliminowało by to ten odwieczny spór. Shinden miałby swoich tłumaczy a Ansi swoich i każdy byłby zadowolony.

Pokaż mi tych tłumaczy z ansi.
Z czego wiem ansi to nie grupa suberska a baza napisów na której tłumacze udostępniają swoje napisy. Więc ansi nie ma swoich tłumaczy.

Mamy problemy z jarzeniem? Przez Ansi swoich Yagami rozumiał co najwyżej osoby udostępniające tutaj swoje napisy. Słowem nic nie napisał o "grupie suberskiej" ansi.  bzdura

Offline

#1047 2013-01-20 18:47:35

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Netti napisał:
Yagami_Raito8920 napisał:

Tylko nie odpowiedziałeś mi na pytanie, czy możliwe by było powstaniewaszego serwisu z napisami lub duża grupa osób, którzy tłumaczyli by serie tylko dla Shindena. Wyeliminowało by to ten odwieczny spór. Shinden miałby swoich tłumaczy a Ansi swoich i każdy byłby zadowolony.

Pokaż mi tych tłumaczy z ansi.
Z czego wiem ansi to nie grupa suberska a baza napisów na której tłumacze udostępniają swoje napisy. Więc ansi nie ma swoich tłumaczy.

Analfabetyzm na miarę postaci z Twojego awatara. smile

Offline

#1048 2013-01-20 19:17:38

rikuo
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-26

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:
rikuo napisał:

I tak teraz w dobie internetu online jest przyszłością temat jest bez przedmiotowy i  służy podbudowaniu waszego ego.
Krytyka jedno torowa związana, i nie jest już nawiązaniem do tematu tej dyskusji. Ograniczyliście się głownie do walki z  shindenem i online w dużym uproszczeniu, więc inne strony jak kreskówka i animezone , nakamy i inne tego typu nie wymienione tutaj w ogóle są według was ok.

Ciekawe dlaczego nie narzekacie na popularyzacje online i możliwość oglądania online wszystkiego co zechcesz  w telewizorach zwykłych i typu TV Smart??
Polecam wyłącznie telewizorki  TV smart do oglądania online.

Wróć ze słownikiem w ręku.  ukryty

Dla was nigdy. Odwracanie kota ogonem to wasz myk żeby nie uargumentować odpowiedzi.  Poza tym google co poprawił to macie. Nie będę wam postów w wordzie pisał ej

Offline

#1049 2013-01-20 19:31:32

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

> argumentuj 53 strony
> usłysz, że odwracamy kota ogonem, żeby nie argumentować.
Nudni jesteście już.


Ty dulowaty userze!

Offline

#1050 2013-01-20 19:33:59

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Poczytaj sobie temat, rikuo, a znajdziesz odpowiedź. Nikt tu nie będzie powtarzał się po sto razy, bo siundenowskie dzieci nie rozumieć, co się do nich pisać. Nie mówię konkretnie o tobie, mówię już ogólnie.

Ostatnio edytowany przez dulu (2013-01-20 19:34:37)

Offline

#1051 2013-01-20 19:34:23

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rikuo napisał:
bodzio napisał:
rikuo napisał:

I tak teraz w dobie internetu online jest przyszłością temat jest bez przedmiotowy i  służy podbudowaniu waszego ego.
Krytyka jedno torowa związana, i nie jest już nawiązaniem do tematu tej dyskusji. Ograniczyliście się głownie do walki z  shindenem i online w dużym uproszczeniu, więc inne strony jak kreskówka i animezone , nakamy i inne tego typu nie wymienione tutaj w ogóle są według was ok.

Ciekawe dlaczego nie narzekacie na popularyzacje online i możliwość oglądania online wszystkiego co zechcesz  w telewizorach zwykłych i typu TV Smart??
Polecam wyłącznie telewizorki  TV smart do oglądania online.

Wróć ze słownikiem w ręku.  ukryty

Dla was nigdy. Odwracanie kota ogonem to wasz myk żeby nie uargumentować odpowiedzi.  Poza tym google co poprawił to macie. Nie będę wam postów w wordzie pisał ej

Jeśli jesteś wtórnym analfabetą - dla własnego dobra wrzucaj tekst do worda. Bo tak nikt nie jest w stanie tego nawet przeczytać. Wyobraź sobie teraz, że tłumacze robiliby tak samo. Dostawałbyś papkę, przy której zatrzymywałbyś się co linijkę, by zrozumieć, o co chodzi w napisach. Niezbyt miłe, co? I tak inni odbierają to, co piszesz.  smile
Poza tym... my mamy argumenty, wy nie macie nic. Nawet nie potraficie udowodnić, że sami możecie się wyżywić.  papa


wladza1.png

Offline

#1052 2013-01-22 23:09:11

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

No i proszę, przez to całe animu-online bodzio znowu wrócił do polityki "sub tylko dla wybranych". A skąd tu wziąć platynową kartę VIP wydawaną przez TROLL INC? Na allegro nie ma, sprawdzałem.  kombinuje

Offline

#1053 2013-01-22 23:10:42

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Trzeba mu sufit pomalować, to na początek. smile_lol

Offline

#1054 2013-01-22 23:13:41

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)


Ty dulowaty userze!

Offline

#1055 2013-01-22 23:16:47

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ja się pytam grzecznie, gdzie jest moje życie prywatne, i skąd wy to wiecie? jezor


wladza1.png

Offline

#1056 2013-01-22 23:18:31

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:

Ja się pytam grzecznie, gdzie jest moje życie prywatne, i skąd wy to wiecie? jezor

Satelita Phenianu "krąży po zaplanowanej orbicie".

Offline

#1057 2013-01-23 02:25:37

FusRoDah!
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

dyskusja powoli umiera z tego co widze.

ALE!

za jakieś 2 lata niektórzy zmienią punkt widzenia
300_2270082.png

Ostatnio edytowany przez FusRoDah! (2013-01-23 02:27:59)

Offline

#1058 2013-01-23 03:04:53

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Tak, będziemy mordować zamiast olewać.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#1059 2013-01-23 03:24:07

difer
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2011-07-05

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Pierwszy post w tym temacie ukazał się w lipcu 2009 roku. Nie zauważyłem u "niektórych" zmiany punktu widzenia poprzez ponad 3 lata jego istnienia. Możesz powiedzieć, na czym opierasz swoje przypuszczenia?

Offline

#1060 2013-01-23 03:57:46

FusRoDah!
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Quithe napisał:

Tak, będziemy mordować zamiast olewać.

chodziło mi o tych drugich jezor
mury nie runą, ale ludzie ( niektórzy) zaczną przez nie przechodzić smile

difer napisał:

Pierwszy post w tym temacie ukazał się w lipcu 2009 roku. Nie zauważyłem u "niektórych" zmiany punktu widzenia poprzez ponad 3 lata jego istnienia. Możesz powiedzieć, na czym opierasz swoje przypuszczenia?

odpowiedź: czas płynie. bajtle dojrzewają jezor

Ostatnio edytowany przez FusRoDah! (2013-01-23 04:01:33)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024