#1141 2013-04-03 00:41:52

Robal15
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kishida napisał:

Mistrzu,Robal15

Rozumiem dziewczęta jesteście zwolennikami onlajnów?

Ale bzdury piszesz. Wywróżyłeś to z magicznej kuli? Łap przecinek, bo chyba nie masz tego znaku na swojej klawiaturze. Muszę cię zmartwić, ale większość anime oglądam po angielsku, więc mi to zwisa, czy nowe napisy będą się pojawiać.
Zamknijcie stronę. Problem sam się rozwiąże. Ja widzę same plusy takiego rozwiązania.


"Humans aren't just comprised of a single color, but with many different ones. What our true colors are, what our own colors are, we will never know and no one else knows. Progress colorfully and continue to live colorfully. "

Offline

#1142 2013-04-03 01:00:38

Mistrzu
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-02

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

kishida, zanim zaczniesz pisać długaśne monologi, naucz się czytać ze zrozumieniem smile_big

Nie chce mi się cytować, więc odpiszę ogólnie:
Nie wiem, czy to tak ciężko zrozumieć, że robicie z siebie kretynów, bo atakujecie pionki tych, co na tym faktycznie zarabiają.
Czasami warto posłuchać, co przeciwnik gada i znaleźć w tym wszystkim sens.
Naprawdę wierzycie, że admini stron online mają tak dobre serduszka i się dzielą kasą ze swoimi pionkami, które robią to dla nich za darmo?  respekt

Sądzę, że schemat wygląda tak:
założyciele stron dostają niezłą kasę z reklam -> znajdują frajerów (pionki), którzy im aktualizują bazę danych ZA DARMO! xD -> Wmawiają im, że nic z tego nie mają. Zaś kasa z reklam idzie TYLKO na opłaty związane ze stroną -> ci w to ślepo wierzą -> wy atakujecie te pionki -> pionki atakują was -> wy się wkurzacie -> pionki się wkurzają -> obie strony krzyczą "nic nie zarabiamy!" -> a "góra" się z tego wszystkiego śmieje i zaciera rączki, bo to WY robicie aferę wokół tego -> o online robi się głośno. Więcej ludzi wchodzi, więcej kasy mają!  yahoo

Dlatego, jak pisałem, na ich miejscu sam bym wam kradł te napisy! smile_big

Robal15, masz 100% rację. Po prostu szkoda mi całej reszty tłumaczy i tego, że online ma niezły ubaw z ansi.
Jeśli tego, co teraz napisałem, nikt dalej nie rozumie: trudno. Widocznie faktycznie jesteście na to zbyt tępi.

Offline

#1143 2013-04-03 03:55:15

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Murzyni, wracajcie na swoje ziemie robić bawełnę dla swoich panów. Mają wiecznie pretensje, to dlaczego nie założą własnych grup?  Ponieważ nie potrafią szukać, wystarczy im byle kto, a potem się dziwią, że uciekają po paru tygodniach, jak pewna grupa, która robiła dla 4 stron, a słuch juz po nich zaginął.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-04-03 04:04:27)

Offline

#1144 2013-04-03 07:17:34

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Mistrzu napisał:

Nie chce mi się cytować, więc odpiszę ogólnie:
Nie wiem, czy to tak ciężko zrozumieć, że robicie z siebie kretynów, bo atakujecie pionki tych, co na tym faktycznie zarabiają.
Czasami warto posłuchać, co przeciwnik gada i znaleźć w tym wszystkim sens.
Naprawdę wierzycie, że admini stron online mają tak dobre serduszka i się dzielą kasą ze swoimi pionkami, które robią to dla nich za darmo?  respekt

Sądzę, że schemat wygląda tak:
założyciele stron dostają niezłą kasę z reklam -> znajdują frajerów (pionki), którzy im aktualizują bazę danych ZA DARMO! xD -> Wmawiają im, że nic z tego nie mają. Zaś kasa z reklam idzie TYLKO na opłaty związane ze stroną -> ci w to ślepo wierzą -> wy atakujecie te pionki -> pionki atakują was -> wy się wkurzacie -> pionki się wkurzają -> obie strony krzyczą "nic nie zarabiamy!" -> a "góra" się z tego wszystkiego śmieje i zaciera rączki, bo to WY robicie aferę wokół tego -> o online robi się głośno. Więcej ludzi wchodzi, więcej kasy mają!  yahoo

Dlatego, jak pisałem, na ich miejscu sam bym wam kradł te napisy! smile_big

Robal15, masz 100% rację. Po prostu szkoda mi całej reszty tłumaczy i tego, że online ma niezły ubaw z ansi.
Jeśli tego, co teraz napisałem, nikt dalej nie rozumie: trudno. Widocznie faktycznie jesteście na to zbyt tępi.

Uogólnię do jednego, bo nie chce mi się tego rozdzielać - oczywiste rzeczy są oczywiste.
Rozumiem, że jesteś ten mądry, w taki razie podpowiedz ludziom, jak uderzyć w adminów, żeby zabolało. Ba, żeby zadziałało. I coby sprawiedliwości stało się za dość.

Ostatnio edytowany przez dulu (2013-04-03 07:17:54)

Offline

#1145 2013-04-03 09:15:20

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Pewnie, tłumaczyć i morda w kubeł. Przeca im się należy.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#1146 2013-04-03 10:12:05

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Mistrzu napisał:

Sądzę, że schemat wygląda tak:
założyciele stron dostają niezłą kasę z reklam -> znajdują frajerów (pionki), którzy im aktualizują bazę danych ZA DARMO! xD -> Wmawiają im, że nic z tego nie mają. Zaś kasa z reklam idzie TYLKO na opłaty związane ze stroną -> ci w to ślepo wierzą -> wy atakujecie te pionki -> pionki atakują was -> wy się wkurzacie -> pionki się wkurzają -> obie strony krzyczą "nic nie zarabiamy!" -> a "góra" się z tego wszystkiego śmieje i zaciera rączki, bo to WY robicie aferę wokół tego -> o online robi się głośno. Więcej ludzi wchodzi, więcej kasy mają!  yahoo

Dlatego, jak pisałem, na ich miejscu sam bym wam kradł te napisy! smile_big

Robal15, masz 100% rację. Po prostu szkoda mi całej reszty tłumaczy i tego, że online ma niezły ubaw z ansi.
Jeśli tego, co teraz napisałem, nikt dalej nie rozumie: trudno. Widocznie faktycznie jesteście na to zbyt tępi.

Ameryki nie odkryłeś, rozkminiane to było milion razy na milion sposobów. Ale innego sposobu nie ma, a jak jest, to jak powiedział dulu, oświeć nas jaki.


Ty dulowaty userze!

Offline

#1147 2013-04-03 12:34:31

DarkMnich
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2012-05-06

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

O jezu znowu się zaczyna....

Sposób na Adminów jest prosty, najpierw trzeba pozbyć się pionków, brak pionków = mniejsze zyski = większe koszta własne na utrzymanie serwerów = zamknięcie strony.

Zrozumiane dlaczego atakujemy pionki?


inGBAqE.png

Offline

#1148 2013-04-03 13:06:39

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

http://www.anime-shinden.info/24688-zet … nline.html
Besamirowi też nie przepuszczają szalony


wladza1.png

Offline

#1149 2013-04-03 13:32:26

DarkMnich
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2012-05-06

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Nikomu nie popuszczają to i my im nie będziemy popuszczać...autor napisów (czyli Besamir) został napisany taką tyci tyci czcioneczką natomiast nazwa uploadera aż je*ie w oczy...
Spalmy ich na stosie.


inGBAqE.png

Offline

#1150 2013-04-03 13:38:39

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

http://www.anime-shinden.info/18753-dak … nline.html
To dla przykładu wyglądało już normalniej, choć info o uploaderze to też porażka.


wladza1.png

Offline

#1151 2013-04-03 14:03:39

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

bodzio napisał:

To kolejny smrodek, który ma konto na ansi. Przydałaby się zmiana w regulaminie ansi, która pozwalałaby banować tych złodziei. Może ktoś pokusi się o jakąś ankietę?  szpan

Ostatnio edytowany przez Besamir (2013-04-03 14:05:04)

Offline

#1152 2013-04-03 14:05:35

DarkMnich
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2012-05-06

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

A czego się spodziewałeś po shindenie? Uploader aż je*ie w oczy...

http://anime-odcinki.pl/viewpage.php?page_id=1454 tu jest przykład lepszego info o tłumaczu, jest info od razu pod odcinkiem, nie ma nigdzie napisane o uploaderze, a samo info o tłumaczu to odnośnik do profilu na animesub. Prawdę mówiąc to jedyna strona która się pyta o zgodę na użycia napisów...A także jedyna która w moich oczach winna istnieć.


inGBAqE.png

Offline

#1153 2013-04-03 14:12:37

Camizi
Użytkownik
Skąd: z co 5. Kinder niespodzianki.
Dołączył: 2012-02-01

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:

Zrozumiane dlaczego atakujemy pionki?

No, ale jeśli te 'ataki' mają mieć formę słownego bełkotu, to większe szanse na powodzenie ma afrykański program kosmiczny.

Pokaż spoiler
dc0406d312c9a1030164e531a47b49a3e6428dd2l.jpg

Chyba że masz jakiś tajny plan albo coś przeoczyłem.  oczkod

DarkMnich napisał:

nazwa uploadera aż je*ie w oczy...

Te gejowskie obrazki zawsze mi poprawiają humor. Nie wiem, jak bardzo trzeba być spedalonym, by się 'podpisać' czymś takim.  szalony

DarkMnich napisał:

Spalmy ich na stosie.

Naślijmy na nich hiszpańską inkwizycje - tego się nie będą spodziewać.   kombinuje

Offline

#1154 2013-04-03 14:14:04

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

DarkMnich napisał:

A czego się spodziewałeś po shindenie? Uploader aż je*ie w oczy...

http://anime-odcinki.pl/viewpage.php?page_id=1454 tu jest przykład lepszego info o tłumaczu, jest info od razu pod odcinkiem, nie ma nigdzie napisane o uploaderze, a samo info o tłumaczu to odnośnik do profilu na animesub. Prawdę mówiąc to jedyna strona która się pyta o zgodę na użycia napisów...A także jedyna która w moich oczach winna istnieć.

Coś ściemniasz.  jezor
Ja tam widzę moje napisy bez żadnej informacji. Jakoś nie pamiętam także, żeby dawał im zgodę na ich użycie. Chyba że było to kiedyś, sto lat temu.

Offline

#1155 2013-04-03 14:18:16

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)


wladza1.png

Offline

#1156 2013-04-03 14:20:55

DarkMnich
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2012-05-06

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir, ja do tej pory słyszałem kilka przychylnych opinii tej strony. Więc z stąd moja opinia na jej temat + własne doświadczenie, tak więc nasze opinie mogą a nawet są różne, ale kto wie, może faktycznie dałeś im zgodę sto lat temu po jakiejś imprezce? jezor
W sumie nawet nie widzę odnośnika do twojego profilu a ni nie widzę infa o tłumaczu...kolejna strony mknie ku Inkwizycji...

Dobra zapomnijcie o czym mówiłem...

Ostatnio edytowany przez DarkMnich (2013-04-03 14:23:18)


inGBAqE.png

Offline

#1157 2013-04-03 14:27:04

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Na shindenie wybrzydzali (jakość tłumaczenia), na tym serwisie biorą jak leci.  szalony


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#1158 2013-04-03 14:31:01

Robal15
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Besamir napisał:
bodzio napisał:

To kolejny smrodek, który ma konto na ansi. Przydałaby się zmiana w regulaminie ansi, która pozwalałaby banować tych złodziei. Może ktoś pokusi się o jakąś ankietę?  szpan

A co to da? Przecież nie trzeba mieć konta na ansi, aby dało się pobierać napisy...


"Humans aren't just comprised of a single color, but with many different ones. What our true colors are, what our own colors are, we will never know and no one else knows. Progress colorfully and continue to live colorfully. "

Offline

#1159 2013-04-03 14:36:42

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Robal15 napisał:
Besamir napisał:
bodzio napisał:

To kolejny smrodek, który ma konto na ansi. Przydałaby się zmiana w regulaminie ansi, która pozwalałaby banować tych złodziei. Może ktoś pokusi się o jakąś ankietę?  szpan

A co to da? Przecież nie trzeba mieć konta na ansi, aby dało się pobierać napisy...

Poprawi paru osobom humor?  jezor

Offline

#1160 2013-04-03 14:51:05

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

http://www.anime-shinden.info/forum/thr … post263148
o, a jeszcze rano był post o braku szacunku dla tłumaczy i nie pytaniu o zgodę. Cóż, moderacja działa jezor
Ansi jest milsze, posty onlajnowych gnid nie wylatują xD


wladza1.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024