#1341 2013-05-01 00:08:16

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hardków dotyczy ta sama zasada co softów, łośku.
A ANSI zarabia tyle na tym googlu, że co rok jest zbiórka na serwer jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#1342 2013-05-01 00:18:31

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rikuo napisał:

Więc jak kto woli nie chcą hardków na online dawajcie wąskiej grupie osób a reszta w końcyu zacznie się uczyć języków obcych.

I to faktycznie byłoby najlepsze rozwiązanie.

+ GA to narzędzie, jak sama nazwa wskazuje, do analizy. Google głupie nie jest i pieniędzy nie rozdaje za darmo (samo wklejenie skryptu i korzystanie z GA). Nawet z wyłączonym Adblockiem na ANSI reklam nie widzę, więc... skąd ma się wziąć ten zarobek?

Offline

#1343 2013-05-01 00:24:39

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Się pośmiałem przed snem.  wow  rotfl


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#1344 2013-05-01 00:41:28

HentaiDymon
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2008-05-11

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Tonący brzytwy się chwyta smile_big Argument z zarabianiem przez ANSI, mający usprawiedlić kradzież własności intelektualnej - bezcenny.

Offline

#1345 2013-05-01 00:43:17

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rikuo napisał:

A niech się pochwali w  końcu ANSI ile zarabia dzięki aktywnej usłudze na stronie google analitycs która ma Zaawansowane narzędzia reklamowe (AdSense, Eksperymentowanie z treścią stron, DFA, remarketing) klnie 
A nie pije do innych.

No właśnie, przyznawać się, admin. rotfl

Sir_Ace napisał:
rikuo napisał:

Więc jak kto woli nie chcą hardków na online dawajcie wąskiej grupie osób a reszta w końcyu zacznie się uczyć języków obcych.

I to faktycznie byłoby najlepsze rozwiązanie.

Dla fandomu najgorsze. Shinden najwyraźniej chce do tego doprowadzić, bo wyznaje zasadę, że skoro oni nie mogą mieć, to szary użytkownik interneta również mieć nie powinien. Osobiście jestem za wstawkami w hardsubach, choć może nie aż tak inwazyjnymi.

Offline

#1346 2013-05-01 01:08:48

Layla
Użytkownik
Dołączył: 2005-01-08

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Posyłajmy 5-letnie pociechy na kurs języka japońskiego, by mogło w spokoju oglądać swe ulubione bajki.

Przypominam, że bajek nie oglądają wyłącznie osoby dorosłe, ale również osoby młode, które dopiero zaczynają przygodę z językiem.

Jak i również to, że fanowskie tłumaczenia często są bardziej profesjonalne od tego, którym uraczył nas dystrybutor.

Offline

#1347 2013-05-01 01:18:48

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Btw. według dobrze znanej strony Shinden wyprzedza ANSI o 6 camel.png

Offline

#1348 2013-05-01 01:23:30

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Jaka szkoda, że nie zarabiamy miesięcznie tych 2500 dolców, nie musiałbym bujać się po rusztowaniach :/


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#1349 2013-05-01 03:42:19

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Sir_Ace napisał:

Z dupy jest ta strona. Blog na którym nic nie piszę od x lat jest więcej wart i wyżej sklasyfikowany niż ansi i shinden. Pomijając fakt braku nowych treści, to użytkowników i odwiedzających też nie ma, więc ranking można o kant tyłka potłuc.


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#1350 2013-05-01 04:08:57

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

@Ariakis właśnie dałeś się zgrabnie strollować - To że ta strona ma z rzyci wzięte wartości zostało już udowodnione podczas osławionego na tym forum "buntu skalatorów mang" gdzie oni powoływali się na ten serwis przeciwko manga-lib
Co został chyba dostatecznie podkreślone (według mnie) za pomocą stwierdzenia Sir_Ace że shinden wyprzedza cenę ansi sześcioma wielbłądami (bądź też 1828 butelkami wódki <- pytanie brzmi jakiej 0.5 czy 0.7?).

Offline

#1351 2013-05-01 10:20:42

BB
Użytkownik
Dołączył: 2013-03-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Przesledzilem troche ten temat i musze powiedziec ze jak zwykle wszystko uderza w zwyklych ludzi, ale mniejsza o to, gdy sciagam wasze Hardsuby jedna rzecz mnie od nich odpycha. Chcecie wiedziec jaka? Chcecie?! Napisze wam! Mowa tu o tych wszystkich dopiskach ktore przewijaja sie po ekranie lub na stale sa na nim widoczne, nie zeby to byl zly pomysl, ale uwazam ze stwierdzenia typu "shinden ssie" sa dziecinne(nie, nie jestem fanbojem shindena, jedynym anime jakie ogladam onlajn jest... tfu, tfu, co ja pisze, nie ma takiego anime!), czy nie lepiej byloby zachowac sie odrobine doroslej i nie wiem, byc moze wstawic cos by uswiadomic potencjalnego odbiorce ze wszystkie suby pobierane sa z ANSI? Ja zamiast tego ciaglego shinden ssie, admin shindena jest taki i taki, wstawil cos typu "Odcinek przetlumaczony przez grupe ... dla serwisu/strony Animesub.info". oczkod Wygladaloby to jeszcze o niebo lepiej gdyby umiescic taka informacje tylko w openingu, endingu i ewentualnie w srodku odcinka, bo teraz przypomina dziecinne fochy, ale co ja tam wiem, jestem tu nowym malo znaczacym userem. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez BB (2013-05-01 10:22:43)

Offline

#1352 2013-05-01 10:31:36

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ta, napis typu: "Zrobiła grupa..., ukradł shinden".  szalony


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#1353 2013-05-01 10:39:03

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

BB napisał:

"Odcinek przetłumaczony przez grupę ... dla serwisu/strony Animesub.info". oczkod

Robiłem to systematycznie przez +/- dwa miesiące. Dodatkowo umieszczałem w napisach informację o tym, że "nie zgadzam się na udostępnianie moich napisów na shitdenie, ponieważ ...". Reakcji brak.
W napisach można wrzucić wszystko, a warchoły z tego chlewa i tak to wrzucą. Byle jest baja i byle kasa leci.
A jak ktoś pokrzyczy, że nieładnie jest wrzucać napisy bez zgody, to od razu komentarz leci do kosza albo wyzywa się go od prostaków.

Hunter Killer napisał:

Ta, napis typu: "Zrobiła grupa..., ukradł shinden".  szalony

Oj, nie mów dwa razy, bo jeszcze mi się ten pomysł spodoba.  taniec2

Ostatnio edytowany przez Sledziu_w (2013-05-01 10:50:32)


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#1354 2013-05-01 10:41:01

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Hunter Killer napisał:

Ta, napis typu: "Zrobiła grupa..., ukradł shinden".  szalony

O, dobre. Może trochę to rozwinę i wsadzę do kolejnego odcinka Hataraku.  hehe

Offline

#1355 2013-05-01 11:17:08

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rikuo napisał:

A niech się pochwali w  końcu ANSI ile zarabia dzięki aktywnej usłudze na stronie google analitycs która ma Zaawansowane narzędzia reklamowe (AdSense, Eksperymentowanie z treścią stron, DFA, remarketing) klnie 
A nie pije do innych.

Krejzolskie 1 zł na dzień.
Po trzech latach tej "góry złota" na ansi nie styka nawet na roczne opłacenie serwera. O 20 kołach, którymi laudi może się pochwalić na koncie (a kto wie, może i więcej, w końcu jego były kolega podał dane, które były aktualne w momencie jego odejścia, czyli w cholerę dawno), raczej może pomarzyć. Jeszcze jakieś pytania?
I pominę fakt, że twój najazd jest o tyle bezczelny, że onlajny bez ansi nie przeżyją, a ansi bez onlajnów będzie się miało świetnie.


Ty dulowaty userze!

Offline

#1356 2013-05-01 11:19:53

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ariakis napisał:

Z dupy jest ta strona. (...) Pomijając fakt braku nowych treści, to użytkowników i odwiedzających też nie ma, więc ranking można o kant tyłka potłuc.

2acc5a8841f8752904d37f90a8014829.png

Offline

#1357 2013-05-01 11:36:52

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

coellus napisał:
rikuo napisał:

A niech się pochwali w  końcu ANSI ile zarabia dzięki aktywnej usłudze na stronie google analitycs która ma Zaawansowane narzędzia reklamowe (AdSense, Eksperymentowanie z treścią stron, DFA, remarketing) klnie 
A nie pije do innych.

Krejzolskie 1 zł na dzień.
Po trzech latach tej "góry złota" na ansi nie styka nawet na roczne opłacenie serwera. O 20 kołach, którymi laudi może się pochwalić na koncie (a kto wie, może i więcej, w końcu jego były kolega podał dane, które były aktualne w momencie jego odejścia, czyli w cholerę dawno), raczej może pomarzyć. Jeszcze jakieś pytania?
I pominę fakt, że twój najazd jest o tyle bezczelny, że onlajny bez ansi nie przeżyją, a ansi bez onlajnów będzie się miało świetnie.

Po prostu brak mi słów Rik zawiodłem się na tobie, ale nie tylko na tobie... beznadzieja do tego wypowiadasz o tym, o czym nie masz zielonego pojęcia...


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#1358 2013-05-01 12:42:52

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

rikuo napisał:

A hardek to hardek jest publicznie dostępny to upek się nie pyta o zgodę bo nie ma takiego wymogu to uploaduje.

A dalej na Shindenie z DL-ami jest tak, jak było?


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#1359 2013-05-01 12:44:05

Ariakis
Użytkownik
Skąd: Opole
Dołączył: 2007-11-19

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

paskud napisał:

@Ariakis właśnie dałeś się zgrabnie strollować - To że ta strona ma z rzyci wzięte wartości zostało już udowodnione podczas osławionego na tym forum "buntu skalatorów mang" gdzie oni powoływali się na ten serwis przeciwko manga-lib

Trudno. :p
A bunt skalanatorów mang to wiesz - powodzenia jeśli oczekujesz, że człowiek będzie pamiętał co kto wtedy pisał.

paskud napisał:

Co został chyba dostatecznie podkreślone (według mnie) za pomocą stwierdzenia Sir_Ace że shinden wyprzedza cenę ansi sześcioma wielbłądami (bądź też 1828 butelkami wódki <- pytanie brzmi jakiej 0.5 czy 0.7?).

bo ja wiem - są miejsca, gdzie za parę dobrych wielbłądów kupisz sobie żonę ojej


Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.

Offline

#1360 2013-05-01 13:05:54

paskud
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-29

Odp: Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

Ariakis napisał:
paskud napisał:

Co został chyba dostatecznie podkreślone (według mnie) za pomocą stwierdzenia Sir_Ace że shinden wyprzedza cenę ansi sześcioma wielbłądami (bądź też 1828 butelkami wódki <- pytanie brzmi jakiej 0.5 czy 0.7?).

bo ja wiem - są miejsca, gdzie za parę dobrych wielbłądów kupisz sobie żonę ojej

Ale w Polsce handel ludźmi jest zakazany, ale swoją drogą fajnie by wyglądało shinden jest wart 32 wielbłądy albo 8 żon  wow .

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024