#161 2010-07-18 17:13:50

Tomeis
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-28

Odp: RoE w Anime Gate

Z cyklu "wiesz albo nie wiesz".
Od paru dni jest preorder na Evangeliona na animekompas.pl i empik.com.
By wiedzieć więcej, jak tak przy poprzedniej "fali niezrealizowanych zamówień",  trzeba poczytać forum AG.
http://www.anime-gate.pl/modules.php?na … 4511#34511
np. EK Evangeliona łącznie jest 700 szt (400 DVD i 300 BD), a na wcześniejszych stronach wygląd EK http://anime-gate.pl/animegate/filmy/ev … _press.jpg (to jest trochę duży obrazek, więc lepiej zapisać na dysk i na kompasie jest nowsza wersja, bo jest obszerniej opisany skład EK)

Edit down
Ups oczkod Sądziłem, że w tamtym temacie piszecie tylko o ostatnim filmie, że nawet tam nie zaglądałem.
Ja, jeśli coś będę, kupował to raczej zwykłe wydanie, bo z uniwersum NGE to zielony jestem oczkod

Ostatnio edytowany przez Tomeis (2010-07-18 17:41:54)

Offline

#162 2010-07-18 17:27:31

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: RoE w Anime Gate

To zostało już poruszone w temacie "NGE Rebuild of Evangelion - Błogosławmy komercje"
I muszę czekać miesiąc na dostawę RoE >.< kit z samym anime na figurkę się napaliłem. <widziałem taką na w jakimś net sklepie z figurkami za ponad 200zł>

Offline

#163 2010-09-07 20:03:51

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: RoE w Anime Gate

Ja powiem tylko kilka słów odnośnie dostępności kolekcjonerek evangeliona. Taka panika była, tyle zachodu, załatwiania i pilnowania, żeby dostać swój egzemplarz, a tu co...? Leżą sobie w empiku i czekają na zakup. W jednym empiku widziałem 2 z BD, 1 DVD (nie wiem ile na magazynie lezy), w innym widziałem tylko z BD, w jeszcze innym z DVD, a to wszystko w obrębie jednego miasta, gdańska. Cóż, ja swój egzemplarz zamówiłem jak tylko ruszyły preordery z opóźnioną przesyłką (bo nie było mnie w kraju, ot co), ale i tak mnie kusiło żeby kupić, by już mieć. Whatever... Następnym razem... zobaczy się jak postąpię.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024