#1 2009-09-19 21:56:23

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

[AG] Genius Party, Genius Party Beyond

genius_party.jpg

Tytuł: Genius Party
Gatunek: wszelakie
Typ: Movie
Rok: 2007

Genius Party to film kinowym ze Studia 4°C, który składa się z siedmiu krótkich animacji. Każda z nich cechuje się inną kreską, muzyką oraz długością. Przedstawiają także rozmaite światy: dzisiejszą Japonię, Świat Umarłych oraz abstrakcyjne rzeczywistości. Po raz kolejny pracownicy Studia 4°C pokazują, że anime nie musi być sztampowe, że nadal potrafi zaskoczyć wspaniałą, wyróżniającą się kreską oraz fabułą, nieraz bardzo prostą, która ma przekaz. Genius Party to pozycja kierowana do wszystkich, którzy szukają w anime czegoś więcej niż idiotek z wielkimi oczami i cyckami oraz nawalanek wszechpotężnych kretynów.

Link do projektu: http://animegarden.eworks.pl/projects/show/id:14


genius_party_beyond.jpg

Tytuł: Genius Party Beyond
Gatunek: wszelakie
Typ: Movie
Rok: 2008

Kontynuacja Genius Party, która zawiera pięć krótkich opowieści w najróżniejszych klimatach.

Link do projektu: http://animegarden.eworks.pl/projects/show/id:15

Ostatnio edytowany przez Quithe (2010-03-27 23:07:30)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#2 2009-09-19 22:12:58

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Jak już robicie moglibyście zacząć od Genius Party Beyond, które jest Sequelem dla Genius Party


tumblr_static_bug.gif

Offline

#3 2009-09-19 22:43:28

Asan
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2008-10-12

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

KieR, jaki jest sens w tym, by zaczynali od kontynuacji?

Offline

#4 2009-09-19 22:58:15

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

KieR napisał:

Jak już robicie moglibyście zacząć od Genius Party Beyond, które jest Sequelem dla Genius Party

To by było co najmniej dziwne imo.

Offline

#5 2009-09-19 23:34:35

kokuś
Użytkownik
Skąd: Milicz/Leicester
Dołączył: 2007-11-19

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Quithe napisał:

Napisy na początku następnego tygodnia smile_big

Nie chcę być wścibski, lecz doszły mnie słuchy o harku.
Jest w planach?

P.S.
Możliwe iż chodziło o inny relek :/
Sorki za zamieszanie oczkod


486a82745b9d2b69.jpg
Zoids: Chaotic Century

Offline

#6 2009-09-19 23:51:19

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Wybaczcie, pokićkało mi się coś baka


tumblr_static_bug.gif

Offline

#7 2009-09-20 00:27:13

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

KieR 0wn3d xD
kokuś, tak, plan jest. Muszę się najpierw rozmówić z jednym osobnikiem oczkod Ale jeśli z nimi nie wypali, wyda się jakoś inaczej. Więc tak czy inaczej może to trochę potrwać, ale będzie na pewno, szkoda byłoby odpuścić.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#8 2009-09-20 12:38:36

Fate
Użytkownik
Dołączył: 2009-09-08

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Mam pytanie, jaki sens zakładania pustych tematów? Dla mnie to bezsens, chyba że w celu ponabijania postów, ale istnieją inne sposoby, aby to uczynić.

Żeby nie robić offtopa, to tam chyba nie ma za wiele do tłumaczenia, o ile pamięć mnie nie myli smile

Ostatnio edytowany przez Fate (2009-09-20 12:39:41)


TROLLING IS A ART

No, ale o co chodzi?

Offline

#9 2009-09-20 12:40:35

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Oczywiście, że do nabijania postów. oczkod

Ostatnio edytowany przez arystar (2009-09-20 12:41:46)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#10 2009-09-20 15:11:07

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Fate, gdybyś nie zauważył, jesteś w strefie AG i piszemy w niej o naszych projektach. Pierwszy post zostanie uzupełniony w swoim czasie (jak pisałem), ale przed tym ludzie się dowiedzą, że ten tytuł doczeka się napisów i mogą sobie ściągnąć video. Posty tu mają być pisane na temat i jak na razie były, więc nie cwaniakuj.

Jeśli chodzi o tłumaczenie, to jest tam co tłumaczyć. Tylko 2 części na 7 nie mają dialogów. Zaś Life Cycle jest przerąbany pod ich względem.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#11 2009-09-20 18:22:52

Fate
Użytkownik
Dołączył: 2009-09-08

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

"Fate, gdybyś nie zauważył, jesteś w strefie AG i piszemy w niej o naszych projektach. "

Nie widzę związku, że niby można spamowac tu do woli. A odnośnie wolności grupy w swoim dziale, przypomina mi się pewna sytuacja, a właściwie post:

"Decydować sobie możesz. O ile adresy się nie zmienią, każdy kolejny wrzut będzie uznawany za spam, bo pojawiły się już 3 razy, w tym na pierwszym poście tematu. Niesubordynacja będzie nagradzana. Tyle na ten temat."
Źródło posta: http://animesub.info/forum/viewtopic.ph … 34#p303534

Gdzie równe traktowanie grup! Osobiście nie widzę znaczącej różnicy, napisanie jednego posta, a dodawanie pustego tematu, w którym ludzie raczej pie$%# od rzeczy. KS jest gorsze bo ma tylko temat, a nie dział? A może AG jest uprzywilejowane, bo w szeregach mają moda?

"Pierwszy post zostanie uzupełniony w swoim czasie (jak pisałem"

Ale nie można było się wstrzymać z założeniem tematu do czasu, aż takowa treść będzie istnieć? Dla mnie obecne działanie jest bezsensu. Chyba że chodzi o możliwość napisania kolejnych postów, o następującej treści: dodano opis, napisy są w połowie gotowe, napisy czekają na korektę, napisy są gotowe!
Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Violence Jack. Nie wątpię, że jest możliwe przetłumaczenie, zrobienie timingu, dobrnaie czcionek i wykonanie korekty w trochę ponad 3 godziny. Ale nie jestem także naiwny, a jestem przekonany, że subek był gotowy przed napisaniem pierwszego posta. Oczywiście wasze prawo, pewnie to element marketingu. Ale wtedy czepianie się chociażby KS jest nie na miejscu.

"ale przed tym ludzie się dowiedzą, że ten tytuł doczeka się napisów i mogą sobie ściągnąć video."

A skąd mają wiedzieć, czy będą zainteresowani obejrzeniem, skoro nie ma opisu? Maja ściągać video to serii, którą nie będą zainteresowani? Wprawdzie to nie problem zajrzeć na anidb, ale i na to wiele osób jest zbyt leniwych - w tym ja smile_big

"Jeśli chodzi o tłumaczenie, to jest tam co tłumaczyć. Tylko 2 części na 7 nie mają dialogów. Zaś Life Cycle jest przerąbany pod ich względem."

Możliwe, dawno to było. A pamięć już nie ta, co kiedyś.

EDIT: To nic osobistego, a jedynie moje przemyślenia. Możliwe że błędne, jeśli jestem w błędzie, to chętnie zostanę nawrócony madrala  Chociaż mam przeczucie, że post poleci, a ja źle skończe :<

Ostatnio edytowany przez Fate (2009-09-20 18:24:26)


TROLLING IS A ART

No, ale o co chodzi?

Offline

#12 2009-09-20 19:56:40

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Posty polecą, ale później, gdy udostępnię napisy i nie będzie tu na to miejsca oczkod

1. To forum naszej grupy, możemy sobie tu zakładać topiki kiedy chcemy i z czym chcemy. Każdy członek AG jest moderatorem działu. Przytoczony przez ciebie przykład ma się nijak do sytuacji. Decyzja, jaka zapadła w związku z linkami w topiku KS-u, miała związek z odstawianymi przez Oina i Inviego szopkami. Tutaj jakoś do twojego pojawienia się nikt nie pieprzył od rzeczy i nie na temat. Ciekawe, co?
2. Tak, temat ma po części charakter marketingowy. Uzupełnię go, kiedy mi się będzie chciało. Znalezienie opisu gdzie indziej to nie problem, a jeśli będę chcieli przeczytać go tu, to poczekają.
Tyle w tym temacie.

PS. Nauczyć się używać opcji cytuj, twoje posty będą czytelniejsze.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#13 2009-09-21 18:16:24

Fate
Użytkownik
Dołączył: 2009-09-08

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Przytoczony przez ciebie przykład ma się nijak do sytuacji. Decyzja, jaka zapadła w związku z linkami w topiku KS-u, miała związek z odstawianymi przez Oina i Inviego szopkami.

Ok, ja nadal nie widzę jakiejś znaczącej różnicy. Jedyna różnicą jest fakt, że AG ma dział a jeden z członków jest moderatorem ansi, natomiast KS ma jedynie temat. W końcu moderację ANSI nie powinno obchodzić, co KS umieszcza na swojej stronie. A grożenie konsekwencjami w tym przypadku było nie na miejscu.

Tutaj jakoś do twojego pojawienia się nikt nie pieprzył od rzeczy i nie na temat. Ciekawe, co?

O ile jednolinijkowce można nazwać postami.

Uzupełnię go, kiedy mi się będzie chciało. Znalezienie opisu gdzie indziej to nie problem, a jeśli będę chcieli przeczytać go tu, to poczekają.

Jak tam wolisz, ale dla mnie pozostanie to bezsensownym działaniem. Ponieważ moim zdaniem temat obecnie nie pełni zadania, które ma pełnić. Nic nie mówi o serii etc.

PS. Nauczyć się używać opcji cytuj, twoje posty będą czytelniejsze.

Ok, nauczyłem się madrala


TROLLING IS A ART

No, ale o co chodzi?

Offline

#14 2009-09-21 19:15:45

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Gdybyś nie zauważył, temat KS-u to "Kami Squad - nowości", czyli dają NOWE informacje związane ze swoją grupą. Adres ich strony się nie zmienia, więc nie ma sensu zasypywać go powtarzaniem tej samej treści (ma to odniesienie także do regulaminu o niepowielaniu treści już istniejących). A że wtedy wrzuty z linkami robili tylko z powodu AE3 i ponowne podawanie ich miało być wypięciem się na moderację, tak to się skończyło.
Przy Afro także był temat w ten sposób założony, nikt nie marudził, że niepotrzebnie, padały posty na temat. Po prostu szukasz dziury w całym.
Post to wypowiedź, równie dobrze może zawierać tylko jedno słowo na podsumowanie zdania kogoś innego jezor Np. "Nudzisz" oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#15 2009-09-21 19:41:38

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

A ja mam pytanko, macie w planach też Beyonda?


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#16 2009-09-21 20:09:42

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Tak, też będzie. Może nawet uda się w tym roku go zrobić xD


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#17 2009-09-21 20:45:02

Latarnik
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-26

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Pytanie zasadnicze:
Będą tłumaczenia "Deathtic 4" i "Limit Cycle"? Jeśli tak, to skąd pochodzi tłumaczenie? Z tego, co się orientuje, GP zostało wydane tylko w Australii (stosunkowo niedawno zresztą).

Teraz mały offtop. Panie Q, chłopak argumentuje całkiem logicznie i nie rozumiem czemu tak idziesz w zaparte? Nie lepiej coś zrobić tak, aby miało ręce i nogi? W końcu przykład powinien płynąć z góry.

To forum naszej grupy, możemy sobie tu zakładać topiki kiedy chcemy i z czym chcemy.

Uzupełnię go, kiedy mi się będzie chciało.

Jako moderator, a tym bardziej członek jednej z grup, powinieneś bardziej ważyć wypowiedzi. Dałeś upust swojej ignorancji, a chłopak podnosi (nie zaprzeczysz przecież) słuszne argumenty.

Tak, temat ma po części charakter marketingowy.

Przecież nic nie sprzedajecie, więc markenting jest tu zbędny. Rozumiem, że chciałeś napisać propagandowy. Ten przymiotnik lepiej pasuje do obecnej sytuacji.

Znalezienie opisu gdzie indziej to nie problem, a jeśli będę chcieli przeczytać go tu, to poczekają.

Opisu w języku polskim szukaj jak wiatru w polu. Biorąc to pod uwagę, logika tego zdania jest zabójcza.

Offline

#18 2009-09-21 20:45:22

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Quithe napisał:

Tak, też będzie. Może nawet uda się w tym roku go zrobić xD

To fajno, czekam z niecierpliwością. Wy tak na serio planujecie narzucić tak szybkie tempo? oczkod Ładnie...

Ostatnio edytowany przez arystar (2009-09-21 20:46:32)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#19 2009-09-21 22:08:21

Fate
Użytkownik
Dołączył: 2009-09-08

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Quithe napisał:

Gdybyś nie zauważył, temat KS-u to "Kami Squad - nowości", czyli dają NOWE informacje związane ze swoją grupą. Adres ich strony się nie zmienia, więc nie ma sensu zasypywać go powtarzaniem tej samej treści (ma to odniesienie także do regulaminu o niepowielaniu treści już istniejących). A że wtedy wrzuty z linkami robili tylko z powodu AE3 i ponowne podawanie ich miało być wypięciem się na moderację, tak to się skończyło.

Może adresy nie uległy zmianie, ale możliwe, że doszły nowe projekty i inne rzeczy, o których nie warto pisać specjalnie ogłoszenia - a jedynie chcieli umieszczać linki do strony, by ludzie zajrzeli i zobaczyli co uległo zmianie. A spamem trudno to nazwać, w końcu zapełnienie stronicy forum trochę trwa. KS jest dość aktywne, ale i tak zapełnienie zapewne trwa około 1-2 miechów.

Quithe napisał:

Przy Afro także był temat w ten sposób założony, nikt nie marudził, że niepotrzebnie, padały posty na temat. Po prostu szukasz dziury w całym.

Bo mnie wtedy jeszcze tutaj nie było madrala A że nikt nie marudził nie oznacza, że wszystko było w porządku. Ludzie spamując i trolując zazwyczaj także nie narzekają, że pozwala się im to robić. A tak w ogóle to żaden argument, bo kiedyś, komuś, coś tam nie przeszkadzało. Liczyłem na coś konkretniejszego.

Quithe napisał:

Post to wypowiedź, równie dobrze może zawierać tylko jedno słowo na podsumowanie zdania kogoś innego jezor Np. "Nudzisz" oczkod

Może, ale czy powinny tak wyglądać, czy jednolinijkowe tudzież jednosłowne posty mają rację bytu? Czy wnoszą coś do rozmowy? Zazwyczaj nie, i raczej nie powinny być przyjmowane jako coś normalnego, naturalnego.

Ostatnio edytowany przez Fate (2009-09-21 22:10:47)


TROLLING IS A ART

No, ale o co chodzi?

Offline

#20 2009-09-21 22:45:37

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Fate, nudzisz. Jest jak jest i tak jest dobrze, przynajmniej dla mnie. Marudzić sobie możesz, niczego to nie zmieni. Masz inne zdanie, twój problem. To samo tyczy się ciebie, Latarnik. A idę w zaparte, bo takie mam zdanie i wasze argumenty do mnie nie przemawiają.
Sprawa KS-u jest zamknięta. Gdyby naprawdę chcieli reklamować swoją stronę, mogli by to załatwić przy każdym wpisywanym poście w inny sposób.

Wracając do tematu.
"Deathic 4" i "Limited Cycle" także będą przetłumaczone. Właściwie już są, pierwszy jest po korekcie, drugi w trakcie. Potem idą do Jas, gdy wrócą, zostanie wydana paczka. Synchra będą pod wydania BSS, które uzupełniło swoje wydanie o wspomniane brakujące części.
Beyond może będzie szybciej niż na koniec roku xD Wiele zależy od tego, czy Hiki będzie się chciało tłumaczyć po pracy w ciągu najbliższych dwóch miesięcy oczkod A że jest to nasz wspólny projekt, i że sam mam inne tytuły na głowie, stąd ta odpowiedź.

PS. Trzy pytania, które do tej pory padły (hardek, Beyond i wcześniej brakujące części), uzasadniają wcześniejsze założenie tego tematu. Dodatkowym bonusem jest zabawna wpadka Kiera smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024