#21 2009-09-22 07:59:34

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Hiki zapewne będzie się chciało, gdy już się wypłacze i wyzłości na niesprawiedliwość tego świata i nieposiadanie bogatego dziadka w Ameryce;] Może nawet stanie się to zadaniem priorytetowym, jeśli chodzi o suby;]

Fate, ten temat spełnia ważne zadanie - dzięki niemu możesz sobie nabijać posty;] (O, i tym sposoben natłukliśmy już całą stronę:)

Offline

#22 2009-09-22 09:25:11

Fate
Użytkownik
Dołączył: 2009-09-08

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Fate, nudzisz. Jest jak jest i tak jest dobrze, przynajmniej dla mnie. Marudzić sobie możesz, niczego to nie zmieni. Masz inne zdanie, twój problem. To samo tyczy się ciebie, Latarnik. A idę w zaparte, bo takie mam zdanie i wasze argumenty do mnie nie przemawiają.

Nie nudzę. Biorąc pod uwagę, że nie ma jeszcze subów to jedyną funkcją tematu może być funkcja informacyjna. Ale obecnie temat nawet jej nie pełni, zero informacji o serii. Więc dla mnie zakładanie takiego tematu mija się z celem i jest bezsensowne. I jestem przekonany, że w przypadku innych grup nie byłbyś tak wyrozumiały.

PS. Trzy pytania, które do tej pory padły (hardek, Beyond i wcześniej brakujące części), uzasadniają wcześniejsze założenie tego tematu. Dodatkowym bonusem jest zabawna wpadka Kiera smile_big

Ale które równie dobrze mogłyby zostać zadane później. A część z nich nie musiałaby zostać zadana za sprawą opisu, jak w przypadku brakujących części. Bo informacja odnośnie synchro/grupy z której będzie tłumaczone, rozwiałoby wątpliwości.

hikikomori napisał:

Fate, ten temat spełnia ważne zadanie - dzięki niemu możesz sobie nabijać posty;] (O, i tym sposoben natłukliśmy już całą stronę:)

W sumie. Ale wspominałem o tym w pierwszym poście, ale ponoć pełni szczytniejszą funkcję od prostego nabijania postwów.

Ostatnio edytowany przez Fate (2009-09-22 09:28:15)


TROLLING IS A ART

No, ale o co chodzi?

Offline

#23 2009-09-22 09:58:43

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Każdy ma swoje szczytne zadania, ty na przykład nabijasz posty, pisząc w kółko to samo. Jakaś rodzina ledziuksa może? oczkod Wyluzuj trochę, jest mnóstwo innych tematów, a ty się uparłeś, żeby Q nawracać. Aż mam ochotę założyć na podobnej zasadzie temat z projektem, który ruszy zapewne za jakiś miesiąc;] Jeśli ci się temat nie podoba, uważasz, że łamie regulamin czy tp, to zgłoś to do moderacji;]

Offline

#24 2009-09-22 10:54:51

Oin
Użytkownik
Skąd: Gorlice / Kraków
Dołączył: 2005-06-14

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

hikikomori, piszesz, jak gdyby ktokolwiek się tu przejmował regulaminem, a dla moderacji nie było ważniejsze własne widzimisię... Że tylko wspomnę o punkcie III.8 i całym dziale "Wymiana", który ma się świetnie... jezor


Minds are like parachutes. Just because you've lost yours doesn't mean you can borrow mine.

Offline

#25 2009-09-22 11:50:49

Fate
Użytkownik
Dołączył: 2009-09-08

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

hikikomori napisał:

Każdy ma swoje szczytne zadania, ty na przykład nabijasz posty, pisząc w kółko to samo.

Które w końcu i tak poleca, a mój licznik się wyzeruje, bo jak narazie wszystkie moje posty tak kończą. I nie powiedziałbym, że cały czas pisze to samo, staram się tylko uzasadnić swoje zdanie, może trochę nieudolnie, ale nie jestem wielce wykształcony. Ale nie usłyszałem żadnego sensownego uzasadnienia takiego działania, mam na myśli pusty temat, a jedynie następujące.

ale przed tym ludzie się dowiedzą, że ten tytuł doczeka się napisów i mogą sobie ściągnąć video.

Jedyny sensowny argument. Chociaż niekoniecznie, ponieważ wiele osób nie umie dopasowywać napisów, zatem przydałoby umieścić informację odnośnie grupy na podstawie której będziecie tłumaczyć. Wprawdzie zostaje wymieniona, ale to nastąpiło później. A mówimy o temacie w chwili założenia, czyli pierwszym poście. Pomijam fakt, że ściągnięcie całej tej serii to 5 minut, dosłownie 5 minut. Może dla osób z gorszym netem będzie to trochę więcej.

Przy Afro także był temat w ten sposób założony, nikt nie marudził, że niepotrzebnie, padały posty na temat.

Argument z cyklu: Bo Komuś, coś, kiedyś nie przeszkadzało. Oczym pisałem wcześniej, a nie chcę się powtarzać, bo znów zostanę oskarżony o pisanie ciągle tego samego.

Jest jak jest i tak jest dobrze, przynajmniej dla mnie. Marudzić sobie możesz, niczego to nie zmieni. Masz inne zdanie, twój problem.

Bo moje zdanie jest nadracją, nie muszę uzasadniać swoich pobudek pospólstwu. A jeśli uważasz inaczej to masz problem. I jest to twój problem, więc sam sobie go rozwiąż.

hikikomori napisał:

Jakaś rodzina ledziuksa może? oczkod Wyluzuj trochę, jest mnóstwo innych tematów, a ty się uparłeś, żeby Q nawracać.

Może to dlatego, że kiedyś chciałem zostać księdzem, who know szpan

hikikomori napisał:

Jeśli ci się temat nie podoba, uważasz, że łamie regulamin czy tp, to zgłoś to do moderacji;]

Mam zgłosić temat do moderacji, ciekawe co uczyniłby pan moderator Q. Pewnie nie zastanawiając się nawet 10 sekund odrzuciłby zgłoszenie. A pisząc to w temacie, przynajmniej mnie nie zignoruje, chociaż zdaje sobie sprawę, że mogę źle skończyć kombinuje


TROLLING IS A ART

No, ale o co chodzi?

Offline

#26 2009-09-22 12:17:06

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Po co od razu takie czarnowidztwo;] Niby dlaczego miałbyś źle skończyć? Przecież nie będzie się na tobie odgrywał, bo mu w topiku namieszałeś. Każdy może mieć swoje zdanie, nie każdy jednak jest tak uparty jak niektóre osoby;) Nie ma co wałkować tematu, bo i tak nic to nie zmieni. Jak dla mnie tłumaczenie: bo mi się tak podoba, jest w tym wypadku wystarczające, bo treść tematu i tak ulegnie zmianie. Nic złego się nie stało, nikt się chyba nie poczuł urażony/skrzywdzony, bo niby czym. Jesli tak, to niech się zgłasza, póki topik nie zostanie wyczyszczony oczkod
Q nie jest jedynym modem na Ansi. Kto wie, może dostałby upomnienie za nieprofesjonalne zachowanie? smile_big A liczba postów się nie zmienia, więc możesz nabijać dalej oczkod

Właśnie obejrzeliśmy dwa pierwsze epki Beyond. Za dużo się nie natłumaczymy oczkod Pierwszy powala graficznie i muzycznie. "Fabuła" wieloznaczna;] Drugi chyba zadedykujemy Koniemu smile_big

Offline

#27 2009-09-22 13:25:09

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Nie mam już nic więcej do dodania, Hiki załatwiła sprawę. "Po co mam czas tracić do mówienia do ściany, ściana i tak zawsze swoje wie" - i to idzie w obie strony oczkod

Oin, na prośbę dostałeś uzasadnienia regulaminowe, poza tym część twoich szopek wykraczała ponad wypisane zasady, więc trzeba było odnieść się do własnego widzimisię oczkod Punktu o wymianie czepiasz się już na siłę. Przy wymianie animce, które mają u nas licencje, zostają usunięte ze spisu podanego na forum. A jeśli ktoś wysyła listę, nie możemy nic zrobić. Cała reszta piratów jest wywalana (gry, filmy itd.). O złodziejskiej etyce już pisaliśmy, nie będę tego ponownie wałkował.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#28 2009-09-29 14:51:45

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Dodano opis, napisy są w ostatniej fazie korekty. Tak więc o przyspieszenie wydania należy gnębić Jas oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#29 2009-10-14 15:37:42

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Jas odbębniła swoją robotę, więc napisy do Genius Party są już do pobrania smile

PS. Fonty do pobrania powinny pojawić się na stronie wieczorem, gdy KAT wróci i jej doda.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#30 2010-03-27 22:12:23

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: [AG] Genius Party, Genius Party Beyond

Tłumaczone zimą, wykiełkowało na wiosnę: Genius Party Beyond - kolejny zestaw krótkich filmów ze studia 4°C. Smacznego;]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024