#61 2011-10-09 20:22:10

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Czyli teza o  tym że nasi bohaterowi są starsi o te parę lat zbliża się ku potwierdzeniu [jeśli okaże sie to prawdą do manga ma już u mnie dropia niestety.-  charla lolie _no more] A chapter

Pokaż spoiler
5/10 strasznie nudnawy , postacie takie lewe że nie wiem nawet nie potrafią się stawiać , tylko haracz muszą płacić, a co dopiero bić się . A ich nowy mistrz lol  beznadzieja

Ostatnio edytowany przez max-kun (2011-10-09 20:22:52)

Offline

#62 2011-10-09 20:27:32

Ric
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-09

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

max-kun napisał:

Czyli teza o  tym że nasi bohaterowi są starsi o te parę lat zbliża się ku potwierdzeniu [jeśli okaże sie to prawdą do manga ma już u mnie dropia niestety.-  charla lolie _no more] A chapter

Pokaż spoiler
5/10 strasznie nudnawy , postacie takie lewe że nie wiem nawet nie potrafią się stawiać , tylko haracz muszą płacić, a co dopiero bić się . A ich nowy mistrz lol  beznadzieja

No dziwne, by było jakby się nie zestarzeli.
Chyba że tam, gdzie teraz się znajdują nie upływa czas, chociaż w co wątpię.

Offline

#63 2011-10-09 20:48:35

bobek784
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-13

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Natsu i tak się nie zestarzeje, w końcu on już ma ponad 80? lat {nie pamiętam dokładnie, ile to było}.

Może będzie jakiś smoczy świat, jakiś bosik, a później użyją jakiejś magi, żeby cofnąć się w czasie i wykorzystując zdobytą siłę obronią się przed zniszczeniem wyspy, a zwykli członkowie gildii nawet niczego nie zauważą.

Poza tym ostatnia mówi o tym, że wyspa nie została zniszczona, więc pewnie ją gdzieś przeniosło.

A może Romero znajdzie sposób, żeby dostać się tak gdzie są nasi bohaterowie i ostatecznie tylko on będzie starszy i dojdzie nam kolejny bohater głównego składu.

Rany, kocham mangę za to, że można dać się ponieś wyobraźni i w tydzień wymyślić setki teorii.

Ostatnio edytowany przez bobek784 (2011-10-09 20:48:51)


Nick na ANSI: bobek784v2

Offline

#64 2011-10-13 12:45:41

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Po dobrym chapie z TS, nastąpił durny. Tak jak zawsze, fabułą potencjał miała i znów autor to skopał, jak za każdym razem (on chyba już na lepsze się nie zmieni i crap ploty będzie dawał do końca mangi).
Taaa, wyspa sobie gdzieś pływa na wodzie/pod wodą/na niebie/winnym wymiarze, ale sobie pływa, najs fail już na sam początek nowego arca. Miał nastąpić koniec ery i co? Jak na razie jak gdyby nigdy nic zero dramaturgi, krwii, wojen, zniszczeń, a świat jak gdyby nigdy nic spokojny (kolejne bezsensowne ploty Zerefa, którego autor mage i tak już zniszczył, główny zły okazał się niezłą lamą...).
Gildia jak gildia, dobre pokazanie jak się stoczyła po straci swojej głównej siły, Makao jako next Master najlepiej pasuje z tych, którzy pozostali. Choć prowadzenie gildii i pozwolenie się wygryźć randomą, to już fail z jego strony. No i na koniec BP - hmmm jedyny plus chaptera.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#65 2011-10-13 12:55:27

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

No fakt, Zeref powinien wstąpić na Fiore i palić, zabijać i gwałcić do końca mango. No może nie w tej kolejności...


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#66 2011-10-13 14:09:49

Dragon23
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-23

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Ja mam taką hipotezę, co byście powiedzieli, że to Romero z przyszłości jest Zerefem, bo praktycznie zachowywał się tak jakby się znali z Natsu od zawsze. Może w tym Arcu dojdzie do walki z prawdziwym Zerefem a Romero się poświęci i w jakiś sposób jego moce i przeniesie się na tę wyspę, w sumie jak by się trochę lepiej przyjrzeć to Zeref i Romero są trochę do podobni.

Również jak odlatywał tym statkiem tak jakby wiedział co się stanie.


Co wy na taką hipotezę?

Offline

#67 2011-10-13 14:26:30

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Dragon23 napisał:

Ja mam taką hipotezę, co byście powiedzieli, że to Romero z przyszłości jest Zerefem, bo praktycznie zachowywał się tak jakby się znali z Natsu od zawsze. Może w tym Arcu dojdzie do walki z prawdziwym Zerefem a Romero się poświęci i w jakiś sposób jego moce i przeniesie się na tę wyspę, w sumie jak by się trochę lepiej przyjrzeć to Zeref i Romero są trochę do podobni.

Również jak odlatywał tym statkiem tak jakby wiedział co się stanie.


Co wy na taką hipotezę?

Tylko, że Zeref ma ponad 400lat, więc teoria i tak dziwna, się całkowicie nie trzyma kupy. ;p
No i znają się z Natsu tak samo jak każdy inny członek gildii i równie przezywa ic zniknięcie razem z innymi osobom z gildii, to wszystko. Nie zapominaj, że Natsu dla Romeo jest swego rodzaju bohaterem.

qwiq, co do tego zabijanie itp. to wiesz co miałem na myśli, po prostu z Zerefa zrobiono lamusa, który o chce się nawrócić, a słowa jego poszły w wiatr.

Ostatnio edytowany przez Shinuta (2011-10-13 14:27:43)


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#68 2011-10-15 14:34:09

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

A jednak miałem racje smile_big Ta dziewczynka to rzeczywiście pierwsza przywódczyni Fairy Tail. Punkt dla mnie jezor Teraz pewnie dojdzie do walki z Twilight Ogre którą to oczywiście Natsu i reszta wygrają.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#69 2011-10-15 14:35:22

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Łee, liczyłem, że będziemy mieli starszą drużynę, a tu lipa ;/


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#70 2011-10-15 14:55:26

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Sado napisał:

Łee, liczyłem, że będziemy mieli starszą drużynę, a tu lipa ;/

Ja się teraz zastanawiam, dlaczego w ogóle minęło te siedem lat... bez sensu, że dla nich czas się zatrzymał. Pomijam już to, że pierwszy mistrz gildii wygląda jak Chii z Chobitsa. papa

Offline

#71 2011-10-15 14:59:56

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

dulu napisał:
Sado napisał:

Łee, liczyłem, że będziemy mieli starszą drużynę, a tu lipa ;/

Ja się teraz zastanawiam, dlaczego w ogóle minęło te siedem lat... bez sensu, że dla nich czas się zatrzymał. Pomijam już to, że pierwszy mistrz gildii wygląda jak Chii z Chobitsa. papa

Pewnie dlatego że przez te 7 lat łatwo dodać kolejne 2 nowe mroczne gildie pełne koksów, żeby dalej tę mangę pociągnąć ;]


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#72 2011-10-15 15:04:22

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Wiedziałem, że będzie fail i go dostaliśmy. Nic nowego i skoda komentować tego failowego chapa. ;p

I kolejna nic nie trzymająca się kupy rzecz, a mianowicie:
Hades wspominał, że Makarov zmienił gildię i jej pierwotne znaczenie od tej jak on i pierwszy mistrz gildii chcieli, aby była. A teraz autor pokazuje Mavisa z całkiem innej perspektywy, niż o nim mówiono...


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#73 2011-10-15 15:07:33

Soivon
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-17

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Widzę ze nie tylko ja mam takie poglądy ze chap zwalony. Co to w ogóle ma być leżeli nieprzytomni przez siedem lat, gdzie jak co. Zwalili chapek , przychodzą do gildi i wszystko looz bez przypału.

Ps: jeszcze dodam ze myślałem ze jacyś przykokszeni z nowymi mocami a tu nic

Ostatnio edytowany przez Soivon (2011-10-15 15:08:48)

Offline

#74 2011-10-15 20:04:06

morfik89
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-15

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

A ja mam przeciwne poglady do wiekszosci:)

Właściwie myslalem, ze byloby ciekawie gdyby oni zatrzymali sie w czasie no i idealnie sie spelnilo.

7lat nowi wrogowie silni wrogowie.. duzo zmian w swiecie i ewolucja bohaterow na naszych oczach... a nie przesuniecie o x czasu...

Poza tym FT jako gildia zaczela sie moim zdaniem robic zbyt potezna wiec trzeba bylo dac innym gildia czasu zeby staly sie lepsze:)


Jak dla mnie idealne rozwiazanie... chociaz co do samej akcji ze smokiem i z mistrzem gildii.. to juz tak srednio mi sie podobalo.

Ale coz nie mozna miec wszystkiego

Offline

#75 2011-10-16 08:28:23

Dragon23
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-23

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Jak dal mnie rozdział fajny.

Zero przeciągania, zero lamerskich walk.

Teraz tylko czekać aż się akcja rozwinie i zobaczymy co kolejne rozdziały nam zaprezentują smile_big

Offline

#76 2011-10-16 22:12:11

noki
Użytkownik
Skąd: Toruń
Dołączył: 2011-02-28

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Beznadziejny pomysł ^^ Najpierw szok: Wszyscy najważniejsi bohaterowi zginęli wtf? Potem: FT stają się cieniasami i płaczą po tych co "zginęli", a teraz wszystko w porządku, żyją bo zostali zahibernowani w jakiejś bańce która okazuje się "kolejną" ostateczną mocą Fairy Tail(swoją drogą ciekawe ile ich jeszcze będzie xD). btw wydaje mi się, że to wszystko było zrobione tylko po to żeby postarzeć Romeo i dodać go do tej grupki najważniejszych postaci.
Jeszcze jedno: Skąd oni mają nowe ubranka skoro leżeli przez 7 lat pod gruzami? xD Czyżby kolejna moc gildii: "Fairy Clothes"?


32173.gif

Offline

#77 2011-10-16 23:39:56

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

noki napisał:

Jeszcze jedno: Skąd oni mają nowe ubranka skoro leżeli przez 7 lat pod gruzami? xD Czyżby kolejna moc gildii: "Fairy Clothes"?

Kupili w drodze powrotnej?


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#78 2011-10-16 23:46:32

Dragon23
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-23

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

albo "PANNA" im uszyła smile_big

Offline

#79 2011-11-08 23:39:30

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Nowy rozdział, lol. Nowi smoczy zabójcy, którzy nie byli szkoleni przez smoki? Imo sux! Ale za to następny rozdział ma w tytule "smoka", więc może coś ciekawe w nim będzie ^.^

Ostatnio edytowany przez KieR (2011-11-08 23:40:46)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#80 2011-11-08 23:49:51

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: Dyskusja o mandze Fairy Tail [Spoilers]

Mango było fajne, takie akurat dla nastolatków, ale ten stop tajm dla wybranej ekipy jest tak badziewny, że nie mam siły tego czytać. Chciałem zobaczyć Erzę +7, to tak dużo...?

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024