#1 2010-07-30 19:38:37

Shinigami-sama
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2009-08-22

Strona code-duelholic.za.pl

szukam ludzi do pomocy przy stronie o której tematem są anime code geass tsubasa chronicle xxxholic i yu-gi-oh
więcej info u mnie  na pw (żeby nie było że reklamuje inny serwis)


"Symmetry, that is what I enjoy aesthetically."
                                                                    Death The Kid

Pokaż spoiler
signature_fusion_by_shinigami_kiddo_sama-d39wfct.png

Offline

#2 2010-07-30 19:55:34

lipa3000
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-12-04

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Reklamowanie innych serwisów jest dozwolone (ale bez przesady). I lepiej żeby było co reklamować, bo stronki tego typu cieszą się tutaj niewielką aprobatą.


Y9SqV.pnglipa3000.png

Offline

#3 2010-07-30 20:00:06

Shinigami-sama
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2009-08-22

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Więc adres to: http://code-duelholic.za.pl

na stronie mój nick to kiddo

Ostatnio edytowany przez Shinigami-sama (2010-07-30 20:44:19)


"Symmetry, that is what I enjoy aesthetically."
                                                                    Death The Kid

Pokaż spoiler
signature_fusion_by_shinigami_kiddo_sama-d39wfct.png

Offline

#4 2010-07-30 20:10:07

m_jay
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2004-11-27

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Nie ma sensu robić śmietniska więc będzie krótko. Gratuluję przypadkowego doboru anime (no dobra przyznaję że tsubasa i xxxHolic do siebie pasują) i domeny (gdzie w dzisiejszych czasach wyrwanie takowej za darmo na pierwszy rok jest normą).


WoodenJesus.png

Offline

#5 2010-07-30 20:30:35

Shinigami-sama
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2009-08-22

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Na darmowym serwerze dlatego by sprawdzić czy będzie się opłacało zrobić na płatnym (na razie jest na najlepszym darmowym)

Nazwa(chciałem wykorzystać powiązania ze wszystkimi anime dlatego jest trochę dziwna)
Code-DuelHolic (C-DH)

Code - Code Geass (ang. operacja , kodeks, kod)
duel - Yu-gi-oh (ang. pojedynek)
Holic - xxxHolic  (ang. maniak, nałogowiec)

czyli na polski
Operacja:  Pojedynkomaniak
Operacja:  Maniak Pojedynku
Kod: Pojedynkoholik

Geneza strony:
Początkowo miałem amatorską stronę o ANIME yu-gi-oh .Później robiłem powtórkę z code geass chciałem się dowiedzieć czegoś więcej więc szukałem strony o tym anime ale nie znalazłem (nic pożytecznego po polsku). Sytuacja powtórzyła się w przypadku xxxholica (była jakaś strona ale tylko takie tam info) a tsubase dodałem (i w ogóle się zainteresowałem) po obejrzeniu Shunmuki holica
Ogólnie było 5 prób podejścia stworzenia strony 3 pierwsze o yu-gi-oh następne o o ygo xh cg i ostatnia teraz taka jak jest (tyle podejść dlatego że serwery były do dupy)

Ostatnio edytowany przez Shinigami-sama (2010-07-30 20:33:12)


"Symmetry, that is what I enjoy aesthetically."
                                                                    Death The Kid

Pokaż spoiler
signature_fusion_by_shinigami_kiddo_sama-d39wfct.png

Offline

#6 2010-07-30 20:54:25

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Shinigami-sama napisał:

(...)Początkowo miałem amatorską stronę o ANIME (...)

Taa bo teraz jest pro XD

Powiem teraz to co zawsze powtarzam... takich stron jest od groma i każda to dziadostwo stworzone przez fana który uważa że stworzył coś wyjątkowego, co w praktyce się okazuje gównem. A dodatkowo twórcy takich stron strzelają sobie w stopę  ograniczając się do kilku anime gdzie wpisze tytuł danego anime w google i mam od groma bardziej rzetelnych informacji.

Oby twa strona padła a reszta tobie podobnych w końcu sobie wbiła do głowy że to tylko strata czasu.

Offline

#7 2010-07-30 21:01:17

Shinigami-sama
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2009-08-22

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Zgrzyt napisał:
Shinigami-sama napisał:

(...)Początkowo miałem amatorską stronę o ANIME (...)

Taa bo teraz jest pro XD

Na pewno nie pro ale najgorsza też nie jest


Zgrzyt napisał:

Powiem teraz to co zawsze powtarzam... takich stron jest od groma i każda to dziadostwo stworzone przez fana który uważa że stworzył coś wyjątkowego, co w praktyce się okazuje gównem.

Tego próbuję uniknąć i dla tego szukam pomocy


Zgrzyt napisał:

Oby twa strona padła a reszta tobie podobnych w końcu sobie wbiła do głowy że to tylko strata czasu.

Dziękuje za motywację do dalszego działania Xd


"Symmetry, that is what I enjoy aesthetically."
                                                                    Death The Kid

Pokaż spoiler
signature_fusion_by_shinigami_kiddo_sama-d39wfct.png

Offline

#8 2010-07-30 21:12:54

Kensai
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-15

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Jak wyżej. Strona niczym się nie wyróżnia spośród tysięcy innych o podobnej tematyce. Nawet jeśli zyskałaby popularność, to szybko znudzi ci się jej obsługa (wyszukiwanie nowości i pisanie nowych artykułów kilka razy w tygodniu to wbrew pozorom kupa roboty).

Edit: Po shoutboxie widzę, że strona stoi od maja, a tymczasem dalej brak materiałów i występują błędy w przekierowaniach z linków. Z takim tempem pracy przyszłości wam nie wróżę.

Ostatnio edytowany przez Kensai (2010-07-30 21:17:17)

Offline

#9 2010-07-30 21:21:36

Shinigami-sama
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2009-08-22

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Wiem że to dużo roboty (przynajmniej tak mi się wydaje) i jeszcze raz dla tego szukam pomocy by było łatwiej rozkręcić stronę  i ją utrzymać
dla tego też podzieli się obowiązki po równo (im więcej ludzi tym lepiej)

Ostatnio edytowany przez Shinigami-sama (2010-07-30 21:23:04)


"Symmetry, that is what I enjoy aesthetically."
                                                                    Death The Kid

Pokaż spoiler
signature_fusion_by_shinigami_kiddo_sama-d39wfct.png

Offline

#10 2010-07-30 21:59:34

Lawliet
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2008-09-21

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

ja od siebie powiem, że lay wymiata smile

Offline

#11 2010-07-30 22:29:32

Shinigami-sama
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2009-08-22

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Lawliet napisał:

ja od siebie powiem, że lay wymiata smile

Fay jest nawet ok

Jak ktoś chętny do pomocy w tworzeniu strony to niech się zarejestruje na niej i napisze do mnie(kiddo) na pw

Ostatnio edytowany przez Shinigami-sama (2010-07-30 22:30:57)


"Symmetry, that is what I enjoy aesthetically."
                                                                    Death The Kid

Pokaż spoiler
signature_fusion_by_shinigami_kiddo_sama-d39wfct.png

Offline

#12 2010-07-31 01:11:19

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Wlazłem, looknąłem, zamknąłem stronę i wiem, źe już nigdy jej nie otworze... po tym jak zobaczyłem błędy ortograficzne poziomu pierwszych klas szkoły podstawowej - "NIE WAŻNE". Bełtać mi się chce.

Offline

#13 2010-07-31 10:31:14

ScharingaN
Użytkownik
Skąd: Tczew
Dołączył: 2010-01-21

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Też myślałem nad otwarciem jakiejś stronki lecz największym problemem jest wymyślenie czegoś oryginalnego czego jeszcze nie było no i to właśnie nie udało się u Ciebie. Anime nie mają ze sobą związku a stronek o nich i tak pewnie jest pełno. Załóż może coś o DMC bo jakoś przynajmniej ja nie znalazłem nic ciekawego po polsku a żebym ja zakładał mam za małą wiedzę w dziedzinie części gry wydanych na ps2.


animew.png
banerkd.png
mangaql.png

Offline

#14 2010-07-31 13:42:58

Jamatano Orotchi
Użytkownik
Skąd: Świebodzin
Dołączył: 2007-03-08

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Dajcie na loos ludzie...nie podoba się wam to się nie wypowiadajcie... żałośni jesteście

Offline

#15 2010-07-31 13:50:57

Muird
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2008-12-17

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Żałośni ?? Czyli chwalić można, a o błędach mamy milczeć. Gdyby strona była dobra to by była chwalona, ale to taki dziwny twór, że jakoś nie ma się czym tam zachwycać.  Wejść - wyjść - zapomnieć.

Offline

#16 2010-07-31 14:19:41

Jamatano Orotchi
Użytkownik
Skąd: Świebodzin
Dołączył: 2007-03-08

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Shinigami-sama napisał:

szukam ludzi do pomocy przy stronie o której tematem są anime code geass tsubasa chronicle xxxholic i yu-gi-oh
więcej info u mnie  na pw (żeby nie było że reklamuje inny serwis)

Z tego co widzę ( co chyba było oczywiste przy mojej poprzedniej wypowiedzi ) kolega szuka kogoś do pomocy przy jego stronie a nie komentatorów....jak się wam tak nudzi to sobie dziewczyn poszukajcie ( o ile macie u jakichkolwiek szanse  )....żałosne

Offline

#17 2010-07-31 14:31:23

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Jamatano Orotchi napisał:

jak się wam tak nudzi to sobie dziewczyn poszukajcie ( o ile macie u jakichkolwiek szanse  )....żałosne

Czekaj czekaj, to nie ty czasem kiedyś próbowałeś wyrwać na forum pa3cję na jakieś bzdurne teksty?

Edit: Aha, mam cię smile_lol

Jamatano Orotchi napisał:

Hej...Sa tu jeszcze jakies laski tak fajne jak pa3cja?

Jamatano Orotchi napisał:

Całkiem fajna laska z tej Pa3cji

Kurde, jestem chodzącą kroniką tego forum smile_big


"Skazany na zajebistość"

Offline

#18 2010-07-31 14:38:42

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Ty to chyba jakiś kolega Pana Ledziux'a O_o
Tak jesteśmy żałośni próbując wyrazić konstruktywną krytykę by ten oto Shinigami-sama nie popełnił błędów innych mu podobnych twórców stron o anime. Baa jesteśmy tym bardziej żałośni bo wiemy jak takie strony kończą i próbując go ustrzec przed rozczarowaniem i startą czasu dajemy tylko dowód na to jak bardzo żałośni jesteśmy.
Po co zauważyć że zastrzeżenia do strony ma nie jedna osoba a pewna ich liczba co świadczy o faktycznych problemach tej witryny.

Ciach - Z

Zjadacz ty to chyba logi bezpośrednio do mózgownicy ładujesz O_o haki to chyba masz na każdego.

Edit odnośnie tego poniżej : boje się go O_o

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2010-07-31 15:47:50)

Offline

#19 2010-07-31 15:38:46

Jamatano Orotchi
Użytkownik
Skąd: Świebodzin
Dołączył: 2007-03-08

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Zjadacz napisał:
Jamatano Orotchi napisał:

jak się wam tak nudzi to sobie dziewczyn poszukajcie ( o ile macie u jakichkolwiek szanse  )....żałosne

Czekaj czekaj, to nie ty czasem kiedyś próbowałeś wyrwać na forum pa3cję na jakieś bzdurne teksty?

Edit: Aha, mam cię smile_lol

Jamatano Orotchi napisał:

Hej...Sa tu jeszcze jakies laski tak fajne jak pa3cja?

Jamatano Orotchi napisał:

Całkiem fajna laska z tej Pa3cji

Kurde, jestem chodzącą kroniką tego forum smile_big

I tu się mylisz kolego....Były to tylko stwierdzenia początkującego użytkownika animesub po zapoznaniu się z tematem, w którym to wystawialiście swoje zdjęcia ( a to, że koleżanka jest bardzo ładna to chyba oczywiste stwierdzenie ). Bardziej zastanawiające jest tu dlaczego zapamiętałeś akurat moje wypowiedzi ( mam nadzieje, że jesteś hetero )...i tą opcję zakładam....czyli w grę wchodzi tylko druga opcja...nie zapamiętałeś moich wypowiedzi tylko wypowiedzi na temat osoby, która to Ci sie podoba...czyli---> ....taaaaak.....PA3CJA....!!!!!!!!!!!! A że albo ona Cię olała albo w ogóle nawet jej o tym nie napisałeś to jesteś na bieżąco z każdym użytkownikiem tylko poruszającym temat tej właśnie koleżanki....( cicha zazdrość )...no ale "Nie dla kota sedes"....czy jakoś tak..:)

Offline

#20 2010-07-31 15:56:40

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Jeśli masz więcej niż 16 lat, to gratuluję toku rozumowania...

Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2010-07-31 15:57:28)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024