#21 2010-07-31 18:33:52

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Podzielając myślenie Obiego, iż "rycerzowi nie godzi się ucinać dyskusji na swój temat", odpowiem ci, ale proszę dalej już raczej na PW smile

Jamatano Orotchi napisał:

I tu się mylisz kolego....Były to tylko stwierdzenia początkującego użytkownika animesub po zapoznaniu się z tematem, w którym to wystawialiście swoje zdjęcia ( a to, że koleżanka jest bardzo ładna to chyba oczywiste stwierdzenie ). Bardziej zastanawiające jest tu dlaczego zapamiętałeś akurat moje wypowiedzi ( mam nadzieje, że jesteś hetero )...i tą opcję zakładam....czyli w grę wchodzi tylko druga opcja...nie zapamiętałeś moich wypowiedzi tylko wypowiedzi na temat osoby, która to Ci sie podoba...czyli---> ....taaaaak.....PA3CJA....!!!!!!!!!!!! A że albo ona Cię olała albo w ogóle nawet jej o tym nie napisałeś to jesteś na bieżąco z każdym użytkownikiem tylko poruszającym temat tej właśnie koleżanki....( cicha zazdrość )...no ale "Nie dla kota sedes"....czy jakoś tak..:)

Nie chce mi się przetrząsać całego twojego posta, więc krótko - byłeś po prostu pośmiewiskiem połowy forum, a już moim i Yaqba ulubieńcem (nawet jednego z moich wormsów nazwałem twoim nickiem, a to już wyczyn) i stąd cię pamiętam. Po powyższym wnioskuję, że wciąż jesteś w wysokiej formie smile

BTW: No i mam zajebistą pamięć do wydarzeń na forum, co jest raczej powszechnie znanym faktem.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#22 2010-07-31 20:29:13

lipa3000
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-12-04

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Zjadacz napisał:

BTW: No i mam zajebistą pamięć do wydarzeń na forum, co jest raczej powszechnie znanym faktem.

Jednak potrzebujesz damy serca. smile_big


Y9SqV.pnglipa3000.png

Offline

#23 2010-07-31 21:49:41

ScharingaN
Użytkownik
Skąd: Tczew
Dołączył: 2010-01-21

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Jamatano Orotchi próbował przewyższyć samego lwallpaper.jpg


animew.png
banerkd.png
mangaql.png

Offline

#24 2010-07-31 22:48:17

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Strona code-duelholic.za.pl

Starczy tego dobrego jechania, bo będą czystki i nagrody.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024