#61 2010-12-16 19:34:06

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

W shoutboxie pisałem dwukrotnie oczkod . Nawet pewien troll zrobił sobie z tego pożywkę to mini-dramy. Ta, przydałoby się, nie będzie mi to z torrentem kolidowało.

Offline

#62 2010-12-16 19:40:49

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

_KiRA napisał:

W shoutboxie pisałem dwukrotnie oczkod . Nawet pewien troll zrobił sobie z tego pożywkę to mini-dramy. Ta, przydałoby się, nie będzie mi to z torrentem kolidowało.

Tak, tylko kto by sobie głowę zawracał przekopywaniem archiwum shoutboxa ^^


wladza1.png

Offline

#63 2010-12-16 19:53:54

funki27
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-19

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

Po obejrzeniu całości wypada podziękować wszystkim za pracę przy Evencie i tej serii.
Dziękuje, a zarazem zapytuje co z tymi 'dupniętymi odcinkami będzie v2, czy kali dostał kali popraw sobie sam??

Offline

#64 2010-12-16 20:03:04

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

_KiRA napisał:

nie wymagam by kogoś śmieszył tak jak ja

No fakt, nie śmieszy mnie tak jak ty.

_KiRA napisał:

choć kolegę strusica rozśmieszyło do łez jezor.

Też uznał, że "żart wspaniały" i "naprawdę się udał"?

Ale już dość złośliwości, bo ci jeszcze ciśnienie niebezpiecznie skoczy.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#65 2010-12-16 20:05:51

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

funki27 napisał:

Po obejrzeniu całości wypada podziękować wszystkim za pracę przy Evencie i tej serii.
Dziękuje, a zarazem zapytuje co z tymi 'dupniętymi odcinkami będzie v2, czy kali dostał kali popraw sobie sam??

Do epa [justaway] jest już nieoficjalny patch gdzieś tam krążący, tylko czeka na weryfikację xD Poprawia te cuda z rozdzielczością.


wladza1.png

Offline

#66 2010-12-16 20:08:09

funki27
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-19

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

bodzio napisał:
funki27 napisał:

Po obejrzeniu całości wypada podziękować wszystkim za pracę przy Evencie i tej serii.
Dziękuje, a zarazem zapytuje co z tymi 'dupniętymi odcinkami będzie v2, czy kali dostał kali popraw sobie sam??

Do epa [justaway] jest już nieoficjalny patch gdzieś tam krążący, tylko czeka na weryfikację xD Poprawia te cuda z rozdzielczością.

Ok. Dzięki, poczekam z wypalaniem.

Offline

#67 2010-12-16 20:25:31

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

To macie, jak chcecie:P

Możecie to potraktować jak jakiś mirror:

Linki zostały usunięte

Później dodam jeszcze mirror na fileserve - strasznie wolny tam upload... Teraz leci 90 KB/s ;/

Ostatnio edytowany przez Quithe (2010-12-16 20:39:11)

Offline

#68 2010-12-16 20:31:38

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

tymek88, zaraz ktoś ci te linki wywali. :p

Offline

#69 2010-12-16 20:41:58

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

tymek88, nie dociera do ciebie, że linki zostaną udostępnione później? Twoja grupa brała udział w Evencie, więc trochę powagi. Poza tym dwa epki są do poprawy i v2 zostaną dodane (no, od justaway na pewno, SAS jeszcze się z tym nie odezwał [chyba że przegapiłem]).


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#70 2010-12-16 21:21:19

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

tymek88 napisał:

To macie, jak chcecie:P


Linki zostały usunięte

dulu napisał:

tymek88, zaraz ktoś ci te linki wywali. :p

Jaaaa... A tak się napracowałem jezor



Quithe napisał:

tymek88, nie dociera do ciebie, że linki zostaną udostępnione później? Twoja grupa brała udział w Evencie, więc trochę powagi. Poza tym dwa epki są do poprawy i v2 zostaną dodane (no, od justaway na pewno, SAS jeszcze się z tym nie odezwał [chyba że przegapiłem]).


To w takim razie z torrentem tym bardziej powinniście coś zrobić i to na pierwszym miejscu ;P
Bo w przeciwnym wypadku, to usunięcie linków mija się z celem oczkod

Offline

#71 2010-12-16 21:30:14

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

Torrent to już nie mój problem. Za to może być powodem wcześniejszego udostępnienia linków.
Linki są zachowane, gdy dostanę info, że można je wstawić, zostaną wstawione.

Ostatnio edytowany przez Quithe (2010-12-16 21:32:06)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#72 2010-12-16 21:30:15

Hatake
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Dołączył: 2004-12-15

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

Faim - to może weź pod uwagę, to co ja ci napisałem? Bo tak mi logika podpowiada najprostsza, chociaż nie potrafiłem tego opisać jakoś "branżowo".
Bo tak jak piszesz. Robi się ten jakby "priorytet". Do tego samego właśnie doszedłem. Tak to wygląda, jakby albo AR ze strumienia całkowicie zanikało, bo koduje od razu do kontenera, w którym nie jest ono ustawiane, a potem przy muksowaniu po prostu jakby się to AR dodawało i że niby działa. Zbadaj to, bo widzę, że ostro dociekasz, więc ci się uda. smile_big Sam jestem ciekaw.

tymek - a co nioe tak z torrentem? 140 kb/s to mało? Gdzie ci się śpieszy? smile_big:D:D:D Nie ściągaj za szybko, bo cię polizei na radar złapie. xD

Ostatnio edytowany przez Hatake (2010-12-16 21:32:39)

Offline

#73 2010-12-16 22:06:57

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

Hatake napisał:

tymek - a co nioe tak z torrentem? 140 kb/s to mało? Gdzie ci się śpieszy? smile_big:D:D:D Nie ściągaj za szybko, bo cię polizei na radar złapie. xD


Nie chodziło mi o prędkość jezor
Tylko jesli linki zostały usunięte, to domyślam się, że dlatego, aby nie udostępniać odcinków publicznie, dopóki nie zostaną poprawione te, które zawierają błędy. Dopiero potem udostępnić jako całość - takie odniosłęm wrażenie jezor
To odnosząc to do torrenta- odcinki cały czas są online (nawet te z błędami ;p).

Tak sowją drogą, to nawet nie oglądałem tej serii smile_big
Warto? xD

Ostatnio edytowany przez tymek88 (2010-12-16 22:07:22)

Offline

#74 2010-12-16 22:09:32

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

tymek88 napisał:

Tylko jesli linki zostały usunięte, to domyślam się, że dlatego, aby nie udostępniać odcinków publicznie, dopóki nie zostaną poprawione te, które zawierają błędy. Dopiero potem udostępnić jako całość - takie odniosłęm wrażenie jezor

Wrażenie jest mylne. Masz tu zasadę rodem z forum Anfo-Event - nie udostępniać nowości w postaci linków przez miesiąc, bo torrent zdechnie (wcześniej za zgodą grupy).


wladza1.png

Offline

#75 2010-12-16 22:51:51

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

Zjadacz napisał:
_KiRA napisał:

nie wymagam by kogoś śmieszył tak jak ja

No fakt, nie śmieszy mnie tak jak ty.

Tak to jest jak się robi milion rzeczy w tym samym czasie... miało być "mnie", myślałem o czym innym i napisałem o czym innym.

Zjadacz napisał:
_KiRA napisał:

choć kolegę strusica rozśmieszyło do łez jezor.

Też uznał, że "żart wspaniały" i "naprawdę się udał"?

Ja mu tylko dałem link do tematu, sam mi to "uber dorosła" podkreślił, więc postanowiłem to wykorzystać. Kto mi zabroni. Dowcip łagodny, a czepialscy nawet trawy na łące będą się czepiać (bo nie ma takiego odcienia zieleni jacy oni chcą).

Zjadacz napisał:

Ale już dość złośliwości, bo ci jeszcze ciśnienie niebezpiecznie skoczy.

Trolling w twoim wykonaniu nie robi na mnie żadnego wrażenia. Choć kilka rzeczy powyżej musiałem sprostować.

Offline

#76 2010-12-16 22:57:41

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

bodzio napisał:
tymek88 napisał:

Tylko jesli linki zostały usunięte, to domyślam się, że dlatego, aby nie udostępniać odcinków publicznie, dopóki nie zostaną poprawione te, które zawierają błędy. Dopiero potem udostępnić jako całość - takie odniosłęm wrażenie jezor

Wrażenie jest mylne. Masz tu zasadę rodem z forum Anfo-Event - nie udostępniać nowości w postaci linków przez miesiąc, bo torrent zdechnie (wcześniej za zgodą grupy).


Hmmm, ja tam nawet nie znałęm tej zasady xD
Jak jakaś polska grupa będzie miała nowego torrenta i będzie chciałą go udostępnić (wiadomo, jak nowy, to dużo osób się rzuci i będzie słąba prędkość), to mogę poseedowac trochę oczkod

Swoją drogą, jaki jest sens czekania miesiąc czasu, skoro i tak wiadomo, że torrent na polskiej scenie zdechnie jezor
Imo same DDL lepsze i tak nie zdechnie jak torrent.

Offline

#77 2010-12-19 15:47:06

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

Jest już v2 odcinka justaway w dwóch wersjach:
1. Patch dla leniwych
2. Pełna v2 na MU

Linki znajdują się także w pierwszym poście. Mexis walczy z uploadem poprawionego epka SAS-u. Gdy wyjdzie, damy znać.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#78 2010-12-22 13:14:39

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

SAS przekazał wersję poprawioną.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#79 2010-12-23 22:12:23

sebek2501
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-10-02

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

Obejrzałem całość to i skrobnę kilka słów. Pierwsze ogólne wrażenie jest takie, że od pewnego czasu podniósł się poziom pl subów, poniżej którego już większość grup nie schodzi. Żaden epek nie odbiegał znacząco jakością od pozostałych, tak pod względem kodowania jak i tłumaczenia. Osoby odpowiedzialne za korektę i QC też dobrze się spisały. W 3 lub 4 epkach nie zauważyłem żadnych błędów, w pozostałych trafiło się kilka literówek, natomiast, co ważne, w żadnym nie wpadł mi w oko jakiś poważny błąd, co jeszcze nie tak dawno nie było rzadkością. Tłumacz z OMOI, mógłby popracować nad stylem zdań, korekta przepuściła też tam najwięcej literówek ze wszystkich odcinków, ale chyba to dość młoda grupa, więc wszystko przed nimi. Tym bardziej, że pod względem jakości obrazu oceniam ich suba bardzo wysoko.
Teraz pora na moją  subiektywną ocenę niektórych elementów (podaję tylko 1 grupę, mimo że np. za kodowanie czy efekty należałoby docenić kilka grup). Nie oceniam tłumaczenia, gdyż uważam, że wszyscy tłumacze wykonali dobrze swoją robotę i wszystkie napisy prezentują wysoki poziom.
Typesetting - ASANIKI
Kodowanie - HNNL
Efekty - SRS
I specjalne wyróżnienie dla ASANIKI za to, że jako jedynej grupie w evencie, chciało się im przetłumaczyć z francuskiego planszę na końcu odcinka. Mała rzecz a cieszy. smile

P.S.
Fajna rzecz ten anfo-event. Miło jest popatrzeć jak różne grupy poradziły sobie z tą samą serią, pracując na jednakowym źródle, nie będąc jednocześnie zmuszonym do oglądania iluś tam dubli.
Dzięki za uwagę.

P.S.2
A sama seria mocno średnia. Na szczęście rozwija się z kolejnymi epkami, więc jak się już przebrnie przez pierwsze odcinki to resztę ogląda się bez większego bólu, choć na końcu pozostaje niedosyt.

Ostatnio edytowany przez sebek2501 (2010-12-23 22:15:09)

Offline

#80 2010-12-28 23:26:24

Izumi
Użytkownik
Dołączył: 2006-09-06

Odp: [Anfo-Event] Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo 1-13 [PL]

W pierwszym poście dodano torrenty do epków 02v2 i 08v2

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024