#21 2011-02-20 22:54:12

Wajcha
Użytkownik
Skąd: Leszno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: [AG] Wolverine

Zjadacz w piątek byłeś u Nas ale co później robiłeś to nie mam pojęcia:)

Offline

#22 2011-02-22 19:58:14

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Wolverine

Zaległości w Wolvim uzupełnione, czyli można pobierać suby do epków 04, 05 i 06.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#23 2011-02-22 20:08:29

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: [AG] Wolverine

No nareszcie jezor

Offline

#24 2011-03-13 22:24:46

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Wolverine

Napisy do 7 odcinka w końcu dodane. Według zapowiedzi drugiego korektora do 8 i 9 epa powinny być w przeciągu tygodnia (heh).


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#25 2011-03-16 15:56:07

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Wolverine

Sub do 8 epka dodany.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#26 2011-03-17 15:13:44

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Wolverine

9 sub też już jest smile


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#27 2011-04-07 19:06:44

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Wolverine

Sub do 10 epka dodany. Ostatnie dwa czekają, aż korekta zepnie poślady i zrobi.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#28 2011-04-12 15:22:41

noki
Użytkownik
Skąd: Toruń
Dołączył: 2011-02-28

Odp: [AG] Wolverine

Można wiedzieć ile jeszcze trzeba czekać na suby do dwóch ostatnich odcinków?


32173.gif

Offline

#29 2011-04-12 15:25:34

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Wolverine

Drugi korektor zapowiedział, że dziś dostanę wypiski do obu epów. Czy mu się uda, zobaczymy. Jeśli tak, to dziś. Jeśli nie, to nie wiem, ale pewnie w przeciągu paru dni.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#30 2011-04-12 18:24:42

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Wolverine

Damtrix w tempie ekspresowym wykonał obie korekty, tym samym kończymy projekt. Ostatnie dwa suby do Wolviego można już pobierać z ANSI i naszej strony.

Co do samego animca, Iron Man w drugą stronę, czyli lepiej z początku, im dalej, tym gorzej. Ogólny efekt chyba jeszcze gorszy niż w Ironie... Trudno, ale nadzieje na udane adaptacje Marvela w postaci anime jeszcze nie upadły, a my będziemy dostarczać do nich suby oczkod


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#31 2011-04-15 13:11:13

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: [AG] Wolverine

Wiec jestem po seansie iiii.....    no dno i 3 metry mulu :/
Jak mozna bylo tak spieprzyc Wolviego? O ile Iron Man byl nudny, to chociaz trzymal sie jakos charakterystyki tego super bohatera - roboty, mechy itd.
Wolverine do odcinkow w Madripoor byl jeszcze znosny. Najlepszy moment, to pojawienie sie Omega Red i na tym wszystko. Ale samuraj z mieczami wystajacymi z dloni i w dodatku ten napchany elektronika kolos w ostatnich odcinkach :/ Lipa.
A pojedynek mutanta ze starym dziadziusiem samurajem, ktory w dodatku straszy go, ze odetnie mu gola dlonia glowe, ktora jest do tulowia przytwierdzona szkieletem pokrytym z niezniszalnego adamantium, to juz normalnie LOL.
Gdzie Sabretooth, ktory pojawil sie w endingu i dlaczego nie bylo chociaz Silver Samuraja lub Lady Deathstrike, ktorzy sa chyba najbardziej charakterystycznymi z japonskich akcentow  historiach z Wolverinem?
No i chyba najwiekszym bledem byla proba stworzenia z amerykanskiego super bohatera, postaci, ktora mialaby odzwierciedlac wspolczesnego japonskiego samuraja o starych tradycjach, gdzie glownie Wolvie zwiazany jest ze sprawa istnienia na swiecie mutantow.

Najwieksze oczekiwania pokladam w X-menach, jak na razie pierwszy ep. naprawde mi sie podobal. Jak seria utrzyma poziom, to bedzie na pewno lepsza niz IM i Wolverine razem wziete ;]
Wolverine w tej serii jest po prostu w 100% lepiej odwzorowany niz w serii przedstawiajacej jego przygody solo.

No coz podsumowujac:

Wady:
- Praktycznie kompletne odejscie od wszelkich historii z Wolverinem w roli glownej.
- Jak to czesto w animcach, wymuszane sceny tragiczne (jakos malo skuteczny ten Wolvie)
- Kreska samego Logana no i jego usposobienie, tez daleko od pierwowzoru
- Po prostu nudna fabula.

Pozytywy:
- Wystep Omega Red
- Wasze tlumaczenie (dzieki za nie smile )

BTW ~Quithe czy to jest naprawde doslowne tlumaczenie z jap. - "Pora rozdupić sraczka!" jezor, bo tego zwrotu jeszcze nie slyszalem smile

Offline

#32 2011-04-15 14:30:48

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Wolverine

Mnie postać Kikyo jako takiego się spodobała, ale pewnie sporą zasługę ma w tym mój ulubiony męski seyiuu. Najbardziej rozwaliła mnie akcja z "Absolwenta", normalnie miazga smile_big Z resztą tego, co napisałeś, songoku, właściwie trzeba się zgodzić. Jeszcze słówko o historii, jest baaaardzo luźno oparta o komiks Millara i Clarmonta (u nas wydał Egmont), a gdyby postanowili trzymać się stricte komiksu, to wyszłoby im góra pięć epków, ale za to porządnych (oczywiście biorąc pod uwagę inną koncepcję graficzną).

2 ep X-ów też trzyma poziom, graficy nie szli na skróty, a postaci utrzymują swój oryginalny charakter. Suby właśnie poszły do pierwszej korekty, jeśli dobrze pójdzie, to do poniedziałku je wydam.

Co do "Pora rozdupić sraczka!" - jak pamiętam, coś tam było w subie o nakopaniu i jakiś epitet, ale że seria mnie już rozwalała na łopatki, to podrasowałem. "Zakurwić sraczka" (oczywiście wzięte z "12 groszy" Kazika) byłoby za mocne, dlatego wstawiłem "rozdupić". Ot, cała historia smile


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#33 2011-04-15 16:24:03

Hiroyuki
Użytkownik
Skąd: Ząbki (ASG-Across)
Dołączył: 2004-11-02

Odp: [AG] Wolverine

Quithe napisał:

Co do "Pora rozdupić sraczka!" - jak pamiętam, coś tam było w subie o nakopaniu i jakiś epitet, ale że seria mnie już rozwalała na łopatki, to podrasowałem. "Zakurwić sraczka" (oczywiście wzięte z "12 groszy" Kazika) byłoby za mocne, dlatego wstawiłem "rozdupić". Ot, cała historia smile

Ekhm... że co proszę?

"Jak powstają twoje teksty?" - gdy mnie ktoś tak spyta
Zakurwię z laczka i poprawię z kopyta

Ktoś tu klasyka nie zna oczkod

A co do Wolviego... to dawno się tak nie zawiodłem na jakimkolwiek animcu - jego poziom z odcinka na odcinek leciał na łeb na szyję po równi pochyłej i nie ratowały go nawet zajebiaszcze napisy od Q. (sorry, ale szkoda było Twojego cennego czasu na tego gniota) jezor


Tłumaczenia są jak kobiety. Wierne nie są piękne, a piękne nie są wierne.
ub-3.gif

Offline

#34 2011-04-15 17:11:10

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [AG] Wolverine

Damn... Czyli dawne przesłyszenie tak mi się wbiło do głowy, że wersja poprawna nie może się utrwalić smile_big

Bo ja wiem, czy szkoda było czasu. Tłumaczenie szło dość szybko i mam na koncie +1 projekt zakończony na oraz +12 subów jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024