#21 2011-02-11 19:58:48

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [.Subs] Rio: Rainbow Gate!

Rj45 napisał:
Sir_Ace napisał:

Polski fansubbing to bagno, polscy parlamentarzyści są przy nas jak Troskliwe Misie. Gorzej jest tylko na /b/...

Pokaż spoiler

Też tak uważam.  Tłumacząc wybranie przeze mnie serie chcę dzielić się nią z innymi. Robię to z własnej chęci i sprawiając przy tym innym przyjemność oglądania anime z polskim tłumaczeniem.
Nie rozumiem niektórych z tutejszych ludzi. Staram się zrozumieć, ale nie potrafię.
Rozumiem, moje suby można (nawet będę wdzięczny za to) krytykować, oceniać, ale nie rozumiem tego wrogiego nastawienia do nowo powstających grup. Od razu kierujecie nas na stracenie. To, że wiele grup powstaje i niedługo później zamykają swoją działalność to nie znaczy, że każda taka będzie. Jak ktoś ma pasję to będzie ją pielęgnował i starał się jak najlepiej. A taka odstraszanie na start zniechęca  nowe grupy, przez co nie mogą wytrzymać presji jaki na nich wywieracie.

Nie rozumiem tego. Uważam, że im więcej grup tym więcej przetłumaczonych anime, a to chyba lepiej. Co boicie się konkurencji?

Nie ma czegoś takiego jak konkurencja, jeśli już ten temat poruszyłeś. Zasada jest prosta - jak się nie da zgnoić, to wyjdzie na ludzi, jak nie - miał słomiany zapał xD

Dobre to coś, co wydajesz?


wladza1.png

Offline

#22 2011-02-11 20:12:44

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [.Subs] Rio: Rainbow Gate!

Dla Rj45 plus za podejście, a reszta niech się wstrzyma ze zbędnymi komentarzami, a skupi na wytykaniu błędów w wydaniu.

bodzio, typowa pokazówka pryszczy na odsłoniętych partiach ciała, gdzie fabuła jest tylko pretekstem do przebieranek. Ot moje wnioski po pierwszym epie, na którym zakończyłem oglądanie.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#23 2011-02-11 20:30:47

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [.Subs] Rio: Rainbow Gate!

Quithe napisał:

Dla Rj45 plus za podejście, a reszta niech się wstrzyma ze zbędnymi komentarzami, a skupi na wytykaniu błędów w wydaniu.

bodzio, typowa pokazówka pryszczy na odsłoniętych partiach ciała, gdzie fabuła jest tylko pretekstem do przebieranek. Ot moje wnioski po pierwszym epie, na którym zakończyłem oglądanie.

Dobrze wiedzieć, to ja sobie odpuszczam i wytykania błędów z mojej strony nie będzie xD


wladza1.png

Offline

#24 2011-02-11 20:37:07

Rj45
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-09

Odp: [.Subs] Rio: Rainbow Gate!

Mi też nie podeszła seria, ale jak już zacząłem, chcę ją zakończyć, nie chcę mieć niedokończonych serii.
Jakoś przez to przebrnę.


Umysł jest dziwną maszyną, która potrafi łączyć ze sobą oferowane jej materiały na najbardziej zaskakujące sposoby.

Offline

#25 2011-02-12 10:32:44

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: [.Subs] Rio: Rainbow Gate!

lol, ludzie, jeśli taką ścianą tekstu reagujecie o dość normalne pytanie o zmianę nazwy grupy (która na razie idzie postępem geometryczny), to idźcie się leczyć, bo wszędzie już widzicie doramy i spiski.

Ostatnio edytowany przez qwig (2011-02-12 11:03:27)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024