#81 2011-03-13 14:41:31

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Hotei napisał:
DiamondBack napisał:

Ja będę pierwszy, który z całą premedytacją ogłosi, że nie da nawet grosza smile czekałem na to od momentu kiedy poszła takowa plotka o zbiórce oczkod
Po poprzedniej zrzutce zamiast być lepiej - było tylko gorzej. Pierw wyłączenie wielu funkcji takich jak hurtowe ściąganie napisów - jednak Taipan wiedział co robi pisząc serwis. Później rozwalenie szukajki, za którą ktoś po prostu nie potrafi się zabrać a nawet naprawić tego co zepsuł a później tylko zamiatanie problemu pod dywan pisząc, że to dla dobra słabiutkiego serwera smile
Następnym krokiem był piękny proces niszczenia forum - od przyjmowania na moderatorów ludzi, którzy byli dobrzy tylko psucia atmosfery i pokazywaniu jacy oni są fajni smile po przeniesienie forum na jakiś tekstowy i szpetny no userfriendly skrypt.
Dziękuję postoję smile

Chcecie pomóc serwisowi? Nie płaćcie. oczkod

+1 Podpisuje się pod tym wszystkimi wszystkimi kończynami!

Czolgi napisał:

Przyznam że nie mogę się doczekać nowego ANSI. smile_big

Nie doczekasz się to najzwyklejsza ściema. Znów będą trwać prace, trwać prace i tak przez kilka lat a od czasu do czasu moderacja będzie wciskać kit o postępach. Wystarczy przejrzeć historie NEWS'ów. Nie ma głupich.

Osobiście nie dałbym złamanego grosza...

Tak tylko przypomnę, że poprzednia zrzutka nie była na wdrożenie nowego ANSI tylko opłacenie serwera itp

Co do tego, że prace to ściema i trwały kilka lat. Były ogłoszenia, że poszukujemy chętnych do pomocy przy pisaniu kodu, jednak jakoś nie przypominam sobie by któryś z was się tam zgłosił. Tak na dobrą sprawę to nikt się nie zgłosił.
Nie wymagajmy by jedna osoba sama wszystko napisała. Przecież Kane też ma prywatne życie a wy tu byście chcieli by poświęcił  24h na prace nad ANSI.

Narzekać każdy umie, ale jak może pomóc to nagle czasu nie ma itd. Mocno denerwująca jest postawa jaką przejawia część userów. Wymagają złotych gór a za przeproszeniem gówno dają od siebie...


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#82 2011-03-13 15:38:57

wb555
Użytkownik
Skąd: Świdnica
Dołączył: 2007-07-15

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Przelew poszedł. Cieszę się, niezmiernie że mogłem wspomóc ANSI bo bez niej życie nie było by takie przyjemne smile_big
Dziwię się tylko osobom, które nie chcą pomóc, przecież wiadomo, że teraz wszystko "commercial"


wb555.png

Offline

#83 2011-03-13 16:27:19

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Wiele nie mogę na obecny czas zaoferować, poza groszowymi sprawami, tak więc całe konto opróżniłem,, ale jak będzie niebawem wypłata, i rozliczę się tak aby starczyło na życie, również przeleje jeszcze dodatkowo jakąś sumkę smile



lilith_ napisał:
Hotei napisał:
DiamondBack napisał:

Ja będę pierwszy, który z całą premedytacją ogłosi, że nie da nawet grosza smile czekałem na to od momentu kiedy poszła takowa plotka o zbiórce oczkod
Po poprzedniej zrzutce zamiast być lepiej - było tylko gorzej. Pierw wyłączenie wielu funkcji takich jak hurtowe ściąganie napisów - jednak Taipan wiedział co robi pisząc serwis. Później rozwalenie szukajki, za którą ktoś po prostu nie potrafi się zabrać a nawet naprawić tego co zepsuł a później tylko zamiatanie problemu pod dywan pisząc, że to dla dobra słabiutkiego serwera smile
Następnym krokiem był piękny proces niszczenia forum - od przyjmowania na moderatorów ludzi, którzy byli dobrzy tylko psucia atmosfery i pokazywaniu jacy oni są fajni smile po przeniesienie forum na jakiś tekstowy i szpetny no userfriendly skrypt.
Dziękuję postoję smile

Chcecie pomóc serwisowi? Nie płaćcie. oczkod

+1 Podpisuje się pod tym wszystkimi wszystkimi kończynami!

Czolgi napisał:

Przyznam że nie mogę się doczekać nowego ANSI. smile_big

Nie doczekasz się to najzwyklejsza ściema. Znów będą trwać prace, trwać prace i tak przez kilka lat a od czasu do czasu moderacja będzie wciskać kit o postępach. Wystarczy przejrzeć historie NEWS'ów. Nie ma głupich.

Osobiście nie dałbym złamanego grosza...

Tak tylko przypomnę, że poprzednia zrzutka nie była na wdrożenie nowego ANSI tylko opłacenie serwera itp

Co do tego, że prace to ściema i trwały kilka lat. Były ogłoszenia, że poszukujemy chętnych do pomocy przy pisaniu kodu, jednak jakoś nie przypominam sobie by któryś z was się tam zgłosił. Tak na dobrą sprawę to nikt się nie zgłosił.
Nie wymagajmy by jedna osoba sama wszystko napisała. Przecież Kane też ma prywatne życie a wy tu byście chcieli by poświęcił  24h na prace nad ANSI.

Narzekać każdy umie, ale jak może pomóc to nagle czasu nie ma itd. Mocno denerwująca jest postawa jaką przejawia część userów. Wymagają złotych gór a za przeproszeniem gówno dają od siebie...


Tacy ludzie, pijawki przynajmniej jeszcze leczą XD tu niestety pijawka ma większy status społeczny xD

Ostatnio edytowany przez Prototype (2011-03-13 16:33:31)

Offline

#84 2011-03-13 18:13:56

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

lilith_ napisał:

Tak tylko przypomnę, że poprzednia zrzutka nie była na wdrożenie nowego ANSI tylko opłacenie serwera itp

Co do tego, że prace to ściema i trwały kilka lat. Były ogłoszenia, że poszukujemy chętnych do pomocy przy pisaniu kodu, jednak jakoś nie przypominam sobie by któryś z was się tam zgłosił. Tak na dobrą sprawę to nikt się nie zgłosił.

A ja przypomne, że nikt tu nie pisał, że chodzi tu o nowy lepszy serwis tylko nowy gorszy. Czyli zapłaciliśmy za coś gorszego niż było. A poza tym sam Kane pisał, że jest w trakcie prac oczkod

lilith_ napisał:

Nie wymagajmy by jedna osoba sama wszystko napisała. Przecież Kane też ma prywatne życie a wy tu byście chcieli by poświęcił  24h na prace nad ANSI.

Kilka lat to nie 24H

lilith_ napisał:

Narzekać każdy umie, ale jak może pomóc to nagle czasu nie ma itd. Mocno denerwująca jest postawa jaką przejawia część userów. Wymagają złotych gór a za przeproszeniem gówno dają od siebie...

Dawałem wiele od siebie. Byłem częścią tego forum i nawet z chęcią przelałem kasę na serwer... Wiem, że to według ciebie gówno, bo przecież jeszcze mogłem za darmo napisać serwis od nowa.

Ostatnio edytowany przez DiamondBack (2011-03-13 18:15:52)


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#85 2011-03-13 18:25:24

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Dorzuciłem wszystko co miałem na paypalu smile_big Może nie było tam bardzo dużo, ale zawsze coś. Mam nadzieję, że pomoże.


sokolb.jpg

Offline

#86 2011-03-13 18:29:16

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Dajcie takie info do adminów innych serwisów, niech ich użytkownicy zrzucą się na ansi... Mam tu na mysli ofc takie serwisy jak kreskówki.fani.pl i jemu podobne ;]

Offline

#87 2011-03-13 19:01:59

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

DiamondBack napisał:
lilith_ napisał:

Nie wymagajmy by jedna osoba sama wszystko napisała. Przecież Kane też ma prywatne życie a wy tu byście chcieli by poświęcił  24h na prace nad ANSI.

Kilka lat to nie 24H

No nie jest. Tyle, że ja tu mówię ogólnie, nie czepiajmy się słówek.
Kane na prawdę dużo czasu i pieniędzy poświęcił dla ANSI, tyle, że widać nie na wszystko mu starczyło. Nie chcąc oddawać niedokończonego i pełnego dziur serwisu postanowił zatrudnić profesjonalistę by wraz z nim dokończył serwis.
Pewno niektórzy stwierdzą, że mógł to zrobić dużo wcześniej, ale widać myślał, że sam da radę.

DiamondBack napisał:
lilith_ napisał:

Narzekać każdy umie, ale jak może pomóc to nagle czasu nie ma itd. Mocno denerwująca jest postawa jaką przejawia część userów. Wymagają złotych gór a za przeproszeniem gówno dają od siebie...

Dawałem wiele od siebie. Byłem częścią tego forum i nawet z chęcią przelałem kasę na serwer... Wiem, że to według ciebie gówno, bo przecież jeszcze mogłem za darmo napisać serwis od nowa.

No i sam widzisz. Jakoś nie palisz się do napisania serwisu za darmo. Tak jak nikt. A długi czas było przecież ogłoszenie, że poszukujemy chętnych wolontariuszy. Stąd robimy zrzutkę na opłacenie kogoś kto to zrobi za pieniądze.
Nikt Ci też nie odbiera tego, że wspomogłeś ANSI finansowo ani faktu, że udzielasz się na forum.
Jak ktoś siądzie i przeliczy ile zostało zebrane poprzednim razem, ile w ogóle było zrzutek na ANSI to mu wyjdzie kto tu najwięcej dokłada do tego interesu. Już sam fakt, że Kane nie ma nic dla siebie, z tego że utrzymuje ANSI a do tego jeszcze do niego dokłada jest godne podziwu. Wielu już dawno zamknęło by serwis i poszło w długą.

Nie da się zadowolić wszystkich. Na 100% po wdrożeniu nowego ANSI znajdą się osoby, które będą narzekać, że tamto czy owamto nie działa tak jak oni by chcieli, że coś trzeba zmienić, napisać od nowa.


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#88 2011-03-13 19:05:14

Hotei
Użytkownik
Skąd: Ziemia!
Dołączył: 2011-02-09

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

lilith_ napisał:

Tak tylko przypomnę, że poprzednia zrzutka nie była na wdrożenie nowego ANSI tylko opłacenie serwera itp

Nieważne na co była poprzednia zrzutka. Chodzi o sposób  traktowania uzytkowników i przepływ informacji. Wciskanie kitu, że prace nad nową odsłoną Nazi trwają, że są zaawansowane, co trwało dobrych kilka lat a teraz okazuje się, że była to najzywklejsza ściema.

lilith_ napisał:

Co do tego, że prace to ściema i trwały kilka lat. Były ogłoszenia, że poszukujemy chętnych do pomocy przy pisaniu kodu, jednak jakoś nie przypominam sobie by któryś z was się tam zgłosił. Tak na dobrą sprawę to nikt się nie zgłosił.
Nie wymagajmy by jedna osoba sama wszystko napisała. Przecież Kane też ma prywatne życie a wy tu byście chcieli by poświęcił  24h na prace nad ANSI.

Nikt niczego nieoczekiwał. A na pewno nikt nie oczekiwał kłamstw wygłaszanych przez administracje i moderacje, że prace trwają, co najwyżej elementarnej uczciwości i informacji o sytuacji serwisu.

Ostatnio edytowany przez Hotei (2011-03-13 19:06:55)

Offline

#89 2011-03-13 19:40:57

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

tymek88 napisał:

Dajcie takie info do adminów innych serwisów, niech ich użytkownicy zrzucą się na ansi... Mam tu na mysli ofc takie serwisy jak kreskówki.fani.pl i jemu podobne ;]


Nie wiem tymek czy wymieniłeś pierwszy lepszy serwis z anime, ale kreskówki.fani.pl  to jedno wielkie gówno.
Sprawdź byle który odcinek i powiedz czym się różnią? Oni totalnie olewają naszą prace.

Jakość to już dopiero tragedia, że nawet napisy mają pixele. Dobra nie każdy ma kompa na wysoką jakość.
A teraz część napisów:
- Czy w odcinki wgrywane są fonty?
ODP: NIE.
- Czy są to Hardki?
ODP: Są, ale najlepszą rzecz jest to, że pod spodem są angielskie suby.

Zresztą to serwisy powinny same na to wpaść i wrzucić to na stronę, bez żadnych łask.
Jeśli nie stąd, to skąd wezmą napisy?


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

#90 2011-03-13 19:49:41

bobek784
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-13

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Hotei napisał:

Nikt niczego nieoczekiwał. A na pewno nikt nie oczekiwał kłamstw wygłaszanych przez administracje i moderacje, że prace trwają, co najwyżej elementarnej uczciwości i informacji o sytuacji serwisu.

A dlaczego uważasz to za kłamstwa?
Ja studiuję informatykę z naciskiem na programowanie i wiem, że nieraz można nad czymś spędzić wiele godzin, po czym dojść do wniosku, że jakieś rozwiązanie jest złe i trzeba zacząć wszystko od nowa.

Nie znam sytuacji, ale możliwe, że Kane ciężko pracował nad modernizację serwisu, aż w końcu doszedł do wniosku, że nie tędy droga i postanowił zatrudnić osobę, która napisałaby to wszystko od początku. Gdyby Kane sam robił cały serwis od nowa, to nic dobrego, by z tego nie wynikło, ponieważ sugerowałby się poprzednimi rozwiązaniami, a tak, nowa osoba, nowe pomysłu, nowe rozwiązania, a to czy te rozwiązania będą lepsze, czy gorsze okaże się w praniu.


Nick na ANSI: bobek784v2

Offline

#91 2011-03-13 20:03:09

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Hei007 napisał:
tymek88 napisał:

Dajcie takie info do adminów innych serwisów, niech ich użytkownicy zrzucą się na ansi... Mam tu na mysli ofc takie serwisy jak kreskówki.fani.pl i jemu podobne ;]


Nie wiem tymek czy wymieniłeś pierwszy lepszy serwis z anime, ale kreskówki.fani.pl  to jedno wielkie gówno.
Sprawdź byle który odcinek i powiedz czym się różnią? Oni totalnie olewają naszą prace.

Jakość to już dopiero tragedia, że nawet napisy mają pixele. Dobra nie każdy ma kompa na wysoką jakość.
A teraz część napisów:
- Czy w odcinki wgrywane są fonty?
ODP: NIE.
- Czy są to Hardki?
ODP: Są, ale najlepszą rzecz jest to, że pod spodem są angielskie suby.

Zresztą to serwisy powinny same na to wpaść i wrzucić to na stronę, bez żadnych łask.
Jeśli nie stąd, to skąd wezmą napisy?


Nie zrozumiałeś aluzji oczkod
Pisałem to w odiesieniu do tego o czym była ostatnio mowa na ansi smile

Offline

#92 2011-03-13 20:06:38

Hei007
Użytkownik
Dołączył: 2010-12-23

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Najwidoczniej nie xD

Ostatnio edytowany przez Hei007 (2011-03-13 20:06:46)


Hei007.jpg
[size=1]Anime-Planet.com - anime | manga | reviews[/size]

Offline

#93 2011-03-13 20:30:38

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Hotei napisał:
lilith_ napisał:

Tak tylko przypomnę, że poprzednia zrzutka nie była na wdrożenie nowego ANSI tylko opłacenie serwera itp

Nieważne na co była poprzednia zrzutka. Chodzi o sposób  traktowania uzytkowników i przepływ informacji. Wciskanie kitu, że prace nad nową odsłoną Nazi trwają, że są zaawansowane, co trwało dobrych kilka lat a teraz okazuje się, że była to najzywklejsza ściema.

Ciekawe, że na ten temat wypowiada się ktoś zarejestrowany od niecałych 2 miesięcy.
Radziłabym też nie nadużywać porównań do nazistów itp, bo nie będzie to tolerowane i grozi banem!

Hotei napisał:
lilith_ napisał:

Co do tego, że prace to ściema i trwały kilka lat. Były ogłoszenia, że poszukujemy chętnych do pomocy przy pisaniu kodu, jednak jakoś nie przypominam sobie by któryś z was się tam zgłosił. Tak na dobrą sprawę to nikt się nie zgłosił.
Nie wymagajmy by jedna osoba sama wszystko napisała. Przecież Kane też ma prywatne życie a wy tu byście chcieli by poświęcił  24h na prace nad ANSI.

Nikt niczego nieoczekiwał. A na pewno nikt nie oczekiwał kłamstw wygłaszanych przez administracje i moderacje, że prace trwają, co najwyżej elementarnej uczciwości i informacji o sytuacji serwisu.

Oj uważaj kolego, nie zarzucaj komuś kłamstw nie mając zielonego pojęcia o czym mówisz.

Tak w ogóle to na dobrą sprawę ANSI jest prywatnym serwisem. Właściciel nie musi nikogo informować co się z nim dzieje. Jest to tylko jego dobra wola.
Jak chcecie serwisu zrobionego podług waszych wymagań to najprościej jest go sobie napisać. Zobaczycie wtedy jakie to proste i w ogóle...
Wychodzi, że dla niektórych każda inicjatywa jest zła...


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#94 2011-03-13 20:35:30

Locutus
Użytkownik
Skąd: Lwówek Śląski
Dołączył: 2007-03-26

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

A ja tam zaUFOm wodzom i wspomogę ich inicjatywę:). Mam tylko nadzieję, że kasa nie pójdzie na straty:). Wiem że nadzieja matką głupich, ale potrafi też czynić cuda(podobno);).

Offline

#95 2011-03-13 20:42:31

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

lilith_ napisał:
Hotei napisał:
lilith_ napisał:

Co do tego, że prace to ściema i trwały kilka lat. Były ogłoszenia, że poszukujemy chętnych do pomocy przy pisaniu kodu, jednak jakoś nie przypominam sobie by któryś z was się tam zgłosił. Tak na dobrą sprawę to nikt się nie zgłosił.
Nie wymagajmy by jedna osoba sama wszystko napisała. Przecież Kane też ma prywatne życie a wy tu byście chcieli by poświęcił  24h na prace nad ANSI.

Nikt niczego nieoczekiwał. A na pewno nikt nie oczekiwał kłamstw wygłaszanych przez administracje i moderacje, że prace trwają, co najwyżej elementarnej uczciwości i informacji o sytuacji serwisu.

Oj uważaj kolego, nie zarzucaj komuś kłamstw nie mając zielonego pojęcia o czym mówisz.

Tak w ogóle to na dobrą sprawę ANSI jest prywatnym serwisem. Właściciel nie musi nikogo informować co się z nim dzieje. Jest to tylko jego dobra wola.
Jak chcecie serwisu zrobionego podług waszych wymagań to najprościej jest go sobie napisać. Zobaczycie wtedy jakie to proste i w ogóle...
Wychodzi, że dla niektórych każda inicjatywa jest zła...

Nie ma co zwracać uwagi na takie posty. Ważne jest że prace ruszyły i coś się dzieje. Kto nie chce wierzyć niech nie wierzy. Przygodę z anime zacząłem razem z ANSI i zamierzam wspomóc prace rozwojowe jak większość użytkowników. Ktoś nie chce wspomagać to nie.


sokolb.jpg

Offline

#96 2011-03-13 20:53:19

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

lilith_ napisał:
Hotei napisał:
lilith_ napisał:

Tak tylko przypomnę, że poprzednia zrzutka nie była na wdrożenie nowego ANSI tylko opłacenie serwera itp

Nieważne na co była poprzednia zrzutka. Chodzi o sposób  traktowania uzytkowników i przepływ informacji. Wciskanie kitu, że prace nad nową odsłoną Nazi trwają, że są zaawansowane, co trwało dobrych kilka lat a teraz okazuje się, że była to najzywklejsza ściema.

Ciekawe, że na ten temat wypowiada się ktoś zarejestrowany od niecałych 2 miesięcy.
Radziłabym też nie nadużywać porównań do nazistów itp, bo nie będzie to tolerowane i grozi banem!

lilith_, to ty DD nie kojarzysz? xD


wladza1.png

Offline

#97 2011-03-13 21:01:54

Oberleutnant
Użytkownik
Dołączył: 2010-04-24

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Ja bym tutaj posypał jakimiś tymczasowymi banami na postrach, żeby nauczyć ludzi ogłady smile_big I żeby nikt nie miał wątpliwości, że te forum jest pełne tylko miłych i życzliwych ludzi, którzy chętnie pomogą ci w potrzebie smile_big

Offline

#98 2011-03-13 21:33:35

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Tu nie chodzi o inne zdanie itp, tylko o zarzucanie ludziom kłamstw i wyzywanie od nazistów.
A bany na postrach to mogą dostać posiadacze kilku kont? :>


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#99 2011-03-13 21:54:37

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

bobek784 napisał:

Ja studiuję informatykę z naciskiem na programowanie i wiem, że nieraz można nad czymś spędzić wiele godzin, po czym dojść do wniosku, że jakieś rozwiązanie jest złe i trzeba zacząć wszystko od nowa.

Nie znam sytuacji, ale możliwe, że Kane ciężko pracował nad modernizację serwisu, aż w końcu doszedł do wniosku, że nie tędy droga i postanowił zatrudnić osobę, która napisałaby to wszystko od początku. Gdyby Kane sam robił cały serwis od nowa, to nic dobrego, by z tego nie wynikło, ponieważ sugerowałby się poprzednimi rozwiązaniami, a tak, nowa osoba, nowe pomysłu, nowe rozwiązania, a to czy te rozwiązania będą lepsze, czy gorsze okaże się w praniu.

Trudno o lepsze dobranie słów.

Tym razem nowe ANSI nie jest tworzone w wolnym czasie przez kilka mniej lub bardziej przypadkowych osób, ale przez profesjonalistę z wieloletnim doświadczeniem w programowaniu i ogólnie technologiach internetowych. Gość wie co robi, wie jak ma to zrobić i zrobi to dobrze. Na tyle dobrze aby za rok-dwa nie okazało się, że ANSI znowu trzeba pisać od nowa jezor
Pierwsze efekty prac mają być widoczne w maju. Nowe ANSI myślę, że wystartuje w lato i świat stanie się lepszy smile_big


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#100 2011-03-13 23:49:10

kralewna
Użytkownik
Skąd: Kwaczała
Dołączył: 2007-11-01

Odp: Animesub.info potrzebuje wsparcia

Pieniążki już powędrowały na twoje konto, czekam na nowe ANSI.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024