#21 2012-01-01 14:44:37

MMka
Użytkownik
Dołączył: 2010-09-28

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Wooren już pewnie iso pobiera na dysk smile


MMka.png

Offline

#22 2012-01-02 18:15:20

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Nie, nie pobieram... jeszcze.


Dodaję kolejne 2 odcinki. Nimi otwieram bardzo pracowity tydzień, mam zamiar wszystko pokończyć( Fate Zero i Madokę).

Offline

#23 2012-01-11 14:31:10

fanthomas
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-27

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Można już gdzieś na necie znaleźć resztę odcinków z ang. napisami?

Offline

#24 2012-01-11 14:38:56

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Udam, że nie widziałem tak głupiego pytania...

Offline

#25 2012-01-11 14:45:11

fanthomas
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-27

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Udam, że nie widziałem tak głupiej odpowiedzi. Jeśli nie możesz odpowiedzieć , nie pisz wcale. Zauważyłem, że ostatnio wszystkich się czepiasz, jeśli chcesz się na kimś wyżyć, to trafiłeś pod zły adres.

Offline

#26 2012-01-11 14:50:59

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Stary, sam se sprawdź. Przecież to parę kliknięć.

Offline

#27 2012-01-11 15:14:52

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

fanthomas napisał:

Można już gdzieś na necie znaleźć resztę odcinków z ang. napisami?

Jeżeli nie ma na Animetake, to pewnie jeszcze nie ma.

Offline

#28 2012-01-11 15:18:05

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Można znaleźć odcinek 9 niedługo pewnie reszte też przetłumaczy na eng grupa UTW smile


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#29 2012-01-11 15:18:23

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

fanthomas napisał:

Udam, że nie widziałem tak głupiej odpowiedzi. Jeśli nie możesz odpowiedzieć , nie pisz wcale. Zauważyłem, że ostatnio wszystkich się czepiasz, jeśli chcesz się na kimś wyżyć, to trafiłeś pod zły adres.

Mogę odpowiedzieć, gdyż znam odpowiedź, ale nie zrobię tego, bo jak zauważył Dulu, trzy razy byś to sprawdził, pisząc tę wiadomość, co więcej, u nas na stronie w newsach DD już udzielił odpowiedzi, ba, nawet napisał, kiedy można się spodziewać polskich napisów do dalszych odcinków. Poza tym gdybyś zapytał o polskie napisy, to bym ci odpowiedział (bo to jak najbardziej odpowiedni temat i teoretycznie powinieneś otrzymać odpowiedź, nawet jeśli kierowałeś się lenistwem), ale że pytasz o angielskie, to znajdź sobie odpowiedź samodzielnie.

Tak, czepiam się, bo nie potrafię znieść ludzkiej głupoty i niesamowitego lenistwa, a czytając takie głupoty, tracę cierpliwość.

EDIT UP. I po co udzielacie odpowiedzi, niech sobie sam poszuka i powoli pokonuje swoje lenistwo i wygodnictwo...
A później ludzie narzekają, że społeczeństwo jest, jakie jest.

Offline

#30 2012-01-11 15:22:55

Syriusz15
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-29

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Wychodzę z założenia, że jeżeli ktoś o coś pyta i odpowiedź na to pytanie nic mnie nie kosztuje - równie i dobrze mogę jej udzielić bez psucia komuś humoru oczkod

Ostatnio edytowany przez Syriusz15 (2012-01-11 15:23:03)

Offline

#31 2012-01-11 15:25:30

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Ale to wędkę trzeba dać, nie rybę...

Offline

#32 2012-01-11 15:45:21

Urizithar
Użytkownik
Dołączył: 2011-04-07

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Dasz mu wędkę, a on pójdzie i przy jej pomocy będzie walił ludzi w głowę żeby mu kasę na ryby dali. Ludzie są leniwi i nic z tym nie zrobisz w tak prosty sposób. Jak go chcesz nawrócić to jedynie lekcje wędkarstwa pomogą, a i to nie zawsze. ;p

Tak na przyszłość masz poradnik jak łowić, bo wędką to cię już obili xd: wchodzisz na MyAnimeList -> szukasz anime -> sprawdzasz jakie to robią grupy -> wchodzisz z mala na strony tych grup i patrzysz co i jak

Offline

#33 2012-01-11 16:36:26

fanthomas
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-27

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Żeby to było lenistwo to bym się z tobą zgodził, ale  miałem przerwę w pracy więc chciałem się dowiedzieć. Animetake wcześniej sprawdzałem ale nie było, a na pewno nie jest to jedyna  tego typu stronka. Dlaczego  nie mogłeś dać odpowiedzi takiej jak Hunter Killer czy Syriusz15? Nawet głupie "nie ma" by wystarczyło ale....
Z tym lenistwem to trochę przeginacie bo kogo nazwiesz leniem: człowieka, który pracuje czy tego, który  siedzi w domu i nic nie robi(i w dodatku prawi swoje mądrości na forach internetowych)?

Offline

#34 2012-01-11 17:01:10

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

fanthomas napisał:

Żeby to było lenistwo to bym się z tobą zgodził, ale  miałem przerwę w pracy więc chciałem się dowiedzieć. Animetake wcześniej sprawdzałem ale nie było, a na pewno nie jest to jedyna  tego typu stronka. Dlaczego  nie mogłeś dać odpowiedzi takiej jak Hunter Killer czy Syriusz15? Nawet głupie "nie ma" by wystarczyło ale....

Więc trzeba było sprawdzić chociażby stronę domową RTT, gdzie znalazł byś od razu odpowiedź. Ponadto mogłeś dodać coś pokroju: "Szukałem w znanych sobie źródłach, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie". Poza tym to nie do końca temat, w którym powinieneś pytać o angielskie napisy, niemniej być może najbardziej do tego odpowiedni na całym tym forum, nie przeczę.

fanthomas napisał:

Z tym lenistwem to trochę przeginacie bo kogo nazwiesz leniem: człowieka, który pracuje czy tego, który  siedzi w domu i nic nie robi(i w dodatku prawi swoje mądrości na forach internetowych)?

Nie rozumiesz tu pewnej rzeczy. Słowo "pracujesz" ma wiele różnych znaczeń, ja teraz też pracuję na komputerze, a w chwilach przerwy patrzę sobie, kto co napisał na forach. Niemniej możesz mieć na myśli przebywanie w pracy czy wykonywanie obowiązków służbowych, co wcale nie świadczy, że dana osoba jest leniem czy też nie. Nie będę się zagłębiał w temat, ale zapamiętaj, że sam fakt, iż pracujesz (w sensie jesteś gdzieś zatrudniony i wykonujesz obowiązki służbowe) w żadnym razie nie świadczy o tym, czy jesteś leniwym człowiekiem czy nie; nawet rzetelne ich wykonywanie o tym do końca nie świadczy. Jednak to bardzo rozbudowany temat, o którym już zresztą niejedną książkę napisano.
Inna sprawa, że nikt nie jest w stanie ocenić, czy to, co mówisz, jest prawdą, tak samo jak ty nie możesz z całą pewnością stwierdzić, że dana osoba "siedzi w domu i nic nie robi".

Aha. Pod wieczór usunę ten offtop, na razie niech poleży, bo jeszcze by który napisał, że cenzuruję i usuwam niewygodne treści.

Offline

#35 2012-01-11 17:20:48

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Urizithar napisał:

Tak na przyszłość masz poradnik jak łowić, bo wędką to cię już obili xd: wchodzisz na MyAnimeList -> szukasz anime -> sprawdzasz jakie to robią grupy -> wchodzisz z mala na strony tych grup i patrzysz co i jak

Człowieku, chcesz go nauczyć łowić przez wysłanie go na Mala? oczkod => AniDB.

LordCrane napisał:

Aha. Pod wieczór usunę ten offtop (...)

Czemuż to?


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#36 2012-02-08 18:47:16

Wooren
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-16

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Yes, yes, yes w końcu zakończyliśmy ten projekt. Torrenty zostały wzbogacone o dodatki Carnival Phantasm Ex Season i Fate Prototype. Zapraszamy do ściągania.

Offline

#37 2012-02-08 18:55:36

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Hurra! Hurra! Czekałem na to, żeby dać fajnego screena przedstawiającego scenę, która mnie niesamowicie rozbawiła.

Pokaż spoiler
phantasm7.jpg

Chociaż "porady" Graalka też były niezłe.

Pokaż spoiler
phantasm8.jpg

Moim zdaniem trzeci wolumin był najzabawniejszy, ale to zależy od gusta i poczucia humoru.

Offline

#38 2012-02-08 20:25:47

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

Jest tam coś z Fate Zero?

Offline

#39 2012-02-08 20:28:59

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

dulu napisał:

Jest tam coś z Fate Zero?

W sensie? Na samym końcu...

Pokaż spoiler
postacie z Fate/zero zbierają się w barze i piją z całą resztą ekipy.

Offline

#40 2012-02-08 20:42:33

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [RTT & Animan] Carnival Phantasm + dodatki (Zakończony)

A, bo Zero nie oglądałem i nie chcę sobie spojlerów robić ( smile_lol ).

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024