#641 2011-11-04 21:42:39

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

Po prostu nie chcą, żeby ktoś inny zarabiał na "ich mangach" i zamiast stworzyć lepszy serwis od manga-lib, to wolą go obsmarowywać, bo to łatwiejsze, ale nic tym nie wskórają, bo to zwyczajne biadolenie z ich strony.

Offline

#642 2011-11-04 22:11:52

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

sprzedawca z okienka - unia skanlatorów
lód - manga
kierowca - manga-lib

Pokaż spoiler
kbq0rm.jpg

Offline

#643 2011-11-04 22:14:18

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

Dobry troll nie jest zły.
Ale srsly nie ogarniam co komu do tego, że ktoś tłumaczy to samo. Może za stary na to jestem. Albo za głupi, żeby ogarnąć skano-retardów.
szalony


wladza1.png

Offline

#644 2011-11-04 22:23:16

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

Zarathustra napisał:

sprzedawca z okienka - unia skanlatorów
lód - manga
kierowca - manga-lib

Bo to jest jego lód i to on zrobił loda*  wow

Pokaż spoiler *
Nie, nic zboczonego nie miałam na myśli jezor


Ty dulowaty userze!

Offline

#645 2011-11-04 23:15:10

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

Fari napisał:
qwig napisał:

Ale swoją opinie napiszesz. Więc stwierdzam, że jest gówno warta i nie zamierzam się przez nią przebijać.

Godne podziwu zachowanie i kultura.

Jak dla ciebie drwiny, wyśmiewanie oraz obrażanie innych (tak jak ty mnie teraz) zamiast zwykłej dyskusji na w/w temat nie jest formą spamu, nie mam pytań.

Poczekaj, nie czytasz całego tematu - więc masz opinie użytkowników w d..., przyznajesz się do tego - czyli w prost im o tym piszesz, "wpadasz z mordą" do tematu nie zbadawszy go - "godne podziwu zachowanie", a do tego zarzucasz brak kultury, jeśli postępuje się z Tobą tak samo, jak Ty z resztą? jezor 1hcfu0.gif


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#646 2011-11-04 23:45:05

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

qwig, bo zaraz kolejny będzie piszczał, że społeczność ANSI piętnuje ludzi i wykopuje z forum.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#647 2011-11-04 23:55:33

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

No nie, w zasadzie ma rację. Ten strajk był wałkowany 2k razy z każdej możliwej strony, od pobudek, tych udawanych i tych prawdziwych, aż po dowody i ich brak, przeliczniki strajkujących na wielbłądy, prawdziwe zarobki, ilość odwiedzających, statystyki adblocka, ilość reklam na stronach grup skanlacyjnych, znaki wodne, które okazały się być fragmentem kodu, głupich użytkowników, którzy stopek nie czytają, durną zasadę niedublowania projektów, prognozy odnośnie nowych doram, nieudolność paralelnych projektów, propagandy, trollowania, faktu, że na szczęście nie wszyscy skanlatorzy są walnięci (tutaj chwała Myore i jeszcze jednej koleżance, której nicku w tej chwili nie pomnę, bo specjalnie się zarejestrowała tutaj, by powiedzieć, że nie wszystkim piątek klepki w pewnych aspektach brakło), które to wykazały najwięcej zdrowego rozsądku z tego fandomu, czyli jeszcze nie wszyscy są tam straceni.

A na końcu przyjdzie ktoś, kto tematu nie czytał na bieżąco, bezceremonialnie się do tego przyznaje, i w rezultacie trzeba się tylko powtarzać, co było poprzednio. Ajajajaj.

Ostatnio edytowany przez coellus (2011-11-05 00:01:36)


Ty dulowaty userze!

Offline

#648 2011-11-05 00:42:21

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

Zapomniałaś wspomnieć o tworzeniu mang przez skanlatorów.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#649 2011-11-05 00:48:37

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

No proszę i dało się dojść, że gość ewidentnie trolluje powtarzając argumenty skanlatorów i patrząc na nasze gorące posty z odpowiedziami oczkod


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#650 2011-11-05 00:57:58

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

qwig napisał:

Poczekaj, nie czytasz całego tematu - więc masz opinie użytkowników w d..., przyznajesz się do tego - czyli w prost im o tym piszesz, "wpadasz z mordą" do tematu nie zbadawszy go - "godne podziwu zachowanie", a do tego zarzucasz brak kultury, jeśli postępuje się z Tobą tak samo, jak Ty z resztą? jezor http://i40.tinypic.com/1hcfu0.gif

Ciekawe rozumienie, ale błędne. 

Przepraszam że przeczytałem tylko losowe  ~100 postów z ponad 600, no ale sorry - połowa to śmiech i robienie jaj. Zapoznałem się z tematem na ich stronie. Po wyjaśnieniu się kilku rzeczy spytałem grzecznie o co w takim razie walczą, skoro część faktów o których napisali, to dawne dzieje. Pytam, zatem chyba interesuje mnie opinia ludzi, prawda?  smile Nie ukrywałem, że nie jestem z tematem na bieżąco i poprosiłem by mi ktoś wyjaśnił, skoro to wszystko jest nie prawdą. Ty zaś, oburzony jak to ująłeś, lecisz na mnie "z mordą" bo jakże śmiem o coś pytać, nie znając zawartości wszystkich postów. W jednym masz rację, zarzucam ci brak kultury bo w przeciwieństwie do ciebie, na nikogo nie wjechałem, tylko stwierdziłem, że moglibyście dać już spokój, bo sami nie byliśmy lepsi jak była wojna o anime online. Niech robią co chcą, z siecią i tak nie wygrają.

qwig napisał:

No proszę i dało się dojść, że gość ewidentnie trolluje powtarzając argumenty skanlatorów i patrząc na nasze gorące posty z odpowiedziami oczkod

Ktoś tu nie zna definicji trollowania. smile_lol


@coellus
Przepraszam że zmarnowałaś na mnie swój czas, więcej nie będę. Idę doczytać pozostałe posty smile

Ostatnio edytowany przez Fari (2011-11-05 02:20:58)

Offline

#651 2011-11-05 01:29:28

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

Kiedy zamierzają przywrócić download?

Offline

#652 2011-11-05 07:35:04

Arean9
Użytkownik
Dołączył: 2009-02-01

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

Jak im się przypomni że mieli przywrócić smile_big


SygWizAs1.png

Offline

#653 2011-11-05 09:11:31

marc99
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-19

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

Jak dla minie strajk był o to, że odmówiono im decydowania o tym czy wrzucić, kiedy wrzucić i jak będą mieli takie widzimisię skasować. A najbardziej ich bolało to "kiedy wrzucić", czyli oglądalność ich stron zaraz po aktualce.

Ostatnio edytowany przez marc99 (2011-11-05 09:21:41)

Offline

#654 2011-11-05 11:55:39

qba25
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-23

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

marc99 napisał:

Jak dla minie strajk był o to, że odmówiono im decydowania o tym czy wrzucić, kiedy wrzucić i jak będą mieli takie widzimisię skasować. A najbardziej ich bolało to "kiedy wrzucić", czyli oglądalność ich stron zaraz po aktualce.

Błąd. Strajkują dlatego, że nie wychwalają ich pod niebiosa i nie stawiają pomników. A reszta to ściema.

Offline

#655 2011-11-05 12:04:33

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

qwig napisał:

Poczekaj, nie czytasz całego tematu - więc masz opinie użytkowników w d..., przyznajesz się do tego - czyli w prost im o tym piszesz, "wpadasz z mordą" do tematu nie zbadawszy go - "godne podziwu zachowanie", a do tego zarzucasz brak kultury, jeśli postępuje się z Tobą tak samo, jak Ty z resztą? jezor

Czekaj, ty chcesz mi powiedzieć, że wasze smyranie się po wirtualnych pałach w tym temacie to "dyskusja" i byłoby miło, gdyby każda nowa osoba, która chce się odezwać, go przestudiowała? Po kiego chuja? Przecież w tym wątku jest maksymalnie jedna strona sensownych wypowiedzi, reszta to śmieci, podbijanie swojego wirtualnego drąga i kółko wzajemnej adoracji.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#656 2011-11-05 12:35:55

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

Zjadaczu, ale faktem jest, że skanlatorzy też mają kółko wzajemnej adoracji. Padła krytyka ich tłumaczenia mang, bo bądź co bądź tłumaczenie badziewne, obalono te ich argumenty o stopkach i znakach wodnych, obalono teorię, że jest to ta sama sytuacja co z kreskówkami online, a ci dalej tworzą sobie radio-audycje, textwalle, przez które chyba tylko Ejs jest w stanie przebrnąć ostatnio, bo reszcie już się nie chce, bo to groch o ścianę, więc w zasadzie nie pozostaje nic innego jak śmiać się z nich dalej. My przynajmniej przeczytaliśmy ich argumenty, bo inaczej nie bylibyśmy w stanie ich obalić, oni poza swoją argumentacją nic nie widzą, tego, że dennie tłumaczą tym bardziej - ostatnia dorama z darkstarem w tle tylko to potwierdza.

Ostatnio edytowany przez coellus (2011-11-05 12:37:05)


Ty dulowaty userze!

Offline

#657 2011-11-05 12:42:44

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

coellus napisał:

Zjadaczu, ale faktem jest, że skanlatorzy też mają kółko wzajemnej adoracji.

Ale ja nie powiedziałem, że jest inaczej. Ten wątek to jak nabijanie się z ułomnego dziecka - wyprawia bzdury, by zwrócić na siebie uwagę, wkurza, ale wyśmiewanie go nie sprawia, że samemu jest się mądrzejszym.


"Skazany na zajebistość"

Offline

#658 2011-11-05 15:31:27

Robal15
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

Zjadacz napisał:
coellus napisał:

Zjadaczu, ale faktem jest, że skanlatorzy też mają kółko wzajemnej adoracji.

Ale ja nie powiedziałem, że jest inaczej. Ten wątek to jak nabijanie się z ułomnego dziecka - wyprawia bzdury, by zwrócić na siebie uwagę, wkurza, ale wyśmiewanie go nie sprawia, że samemu jest się mądrzejszym.

Ale to już jest norma na tym forum. Uformowała się grupka ludzi, która prawie w każdym temacie lubi się pośmiać z kogoś, potrollować i tak dalej. Najdobitniej to widać w przypadku Kenshiro. Moderatorzy powinni zacząć ich tępić. Po pierwsze, odstraszają nowych użytkowników, bo automatycznie traktują ich jak głupków. Po drugie, przez nich rozsiewa się plotka, że to forum jest nieprzyjazne. Po trzecie, sami uważają się za wszystko wiedzących. Jeśli wytkniesz im jakiś błąd, to od razu całe kółko adoracji rzuci się na ciebie.


"Humans aren't just comprised of a single color, but with many different ones. What our true colors are, what our own colors are, we will never know and no one else knows. Progress colorfully and continue to live colorfully. "

Offline

#659 2011-11-05 15:55:47

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

Robal15 napisał:

Moderatorzy powinni zacząć ich tępić.

Wskaż w regulaminie punkt nakazujący bycie miłym i uśmiechniętym. Albo zakazujący naśmiewanie się z innych.

Offline

#660 2011-11-05 16:08:23

Robal15
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Strajk grup skanlacyjnych.

Sir_Ace napisał:
Robal15 napisał:

Moderatorzy powinni zacząć ich tępić.

Wskaż w regulaminie punkt nakazujący bycie miłym i uśmiechniętym. Albo zakazujący naśmiewanie się z innych.

Proszę bardzo.

Nie należy umieszczać wiadomości, które:

3.Są nie na temat.
7.Są spamem lub łańcuszkami, czyli nie mają nic wspólnego z wątkiem.

Tylko nie mów mi, że naśmiewanie się z ludzi jest na temat lub nie jest spamem.

@Sir_Ace Racja z tym spamem. Co nie zmienia faktu, że każdy może popełnić gafę. Dopiero co wróciłem po 3 godzinnej piłce, więc bylem wtedy zmęczony.

Ostatnio edytowany przez Robal15 (2011-11-05 18:05:49)


"Humans aren't just comprised of a single color, but with many different ones. What our true colors are, what our own colors are, we will never know and no one else knows. Progress colorfully and continue to live colorfully. "

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024