#41 2011-12-02 14:18:58

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: Francuzi nie pocięli DB, to Polacy!

a kogo to teraz obchodzi!!!?? Teraz kazdy posiada  Db z japonskimi glosami i polskimi subami! ta informacja byla by sensacja ale wtedy jak rtl7 puszczalo db teraz to tylko ciekawostka!

Offline

#42 2011-12-02 15:39:38

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Francuzi nie pocięli DB, to Polacy!

Sensacji żadnej nie ma, bo francuska wersja była już pocięta - i jest to fakt!
Jedynie możemy się spierać, czy Polacy coś wycięli... chociaż bardziej prawdopodobne są zmiany w dialogach.

Btw. a w Kawaii nie pisali o cenzurze w DB?


K5Cqyo6.png?1

Offline

#43 2011-12-02 15:50:16

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Francuzi nie pocięli DB, to Polacy!

FAiM napisał:

Btw. a w Kawaii nie pisali o cenzurze w DB?

I myślisz, że porównywali polską wersję z francuską? Nawet jeśliby coś pisali, to nic istotnego dla tej sprawy.

Hyuga napisał:

a kogo to teraz obchodzi!!!?? Teraz kazdy posiada  Db z japonskimi glosami i polskimi subami! ta informacja byla by sensacja ale wtedy jak rtl7 puszczalo db teraz to tylko ciekawostka!

Sam sobie odpowiedziałeś. I zapominasz, że florion ciągle ogląda DB z francuskim dubbingiem (jedyny słuszny dla niego) - dlatego zakłada takie tematy jezor

Offline

#44 2011-12-02 18:07:33

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: Francuzi nie pocięli DB, to Polacy!

SoheiMajin napisał:

Z tego co ja wiem, to nasi nie cenzurowali (bo i niby po co, w końcu dodali jedynie lektora), a w internecie piszą różni ludzie różne ciekawe rzeczy.

Kilka miesięcy temu z nudów latałem po youtube w poszukiwaniu klipów z Dragonballa i trafiłem na fragment 1 serii, gdzie Goku pewnego ranka odkrył czego nie ma kobieta, które to scenki w polskiej wersji w znacznej części nie istniały. Czy to wycieli Polacy lub dostali pocięte nie wiem i mało mnie to obchodzi, mały byłem więc dużo nie straciłem  smile_big

Ostatnio edytowany przez Fari (2011-12-02 18:13:21)

Offline

#45 2011-12-02 18:21:59

jacellow
Użytkownik
Skąd: Płock
Dołączył: 2009-04-29

Odp: Francuzi nie pocięli DB, to Polacy!

Fari napisał:

Kilka miesięcy temu z nudów latałem po youtube w poszukiwaniu klipów z Dragonballa i trafiłem na fragment 1 serii, gdzie Goku pewnego ranka odkrył czego nie ma kobieta, które to scenki w polskiej wersji w znacznej części nie istniały. Czy to wycieli Polacy lub dostali pocięte nie wiem i mało mnie to obchodzi, mały byłem więc dużo nie straciłem  smile_big

To było raczej w którymś w pierwszych dwóch filmów kinowych, ale mogę się mylić.

Offline

#46 2011-12-02 18:35:50

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Francuzi nie pocięli DB, to Polacy!

Ale ja wiem - to wycięli oczywiście Francuzi. Wystarczy Uwagę! z supernianią obejrzeć, ona znajdywała też inne zboczone sceny jezor
W filmie kinowym też było - on u nas nie wyszedł, dlatego nie oglądałeś ocenzurowanego.

Offline

#47 2011-12-03 00:16:40

Rivriet
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2011-04-04

Odp: Francuzi nie pocięli DB, to Polacy!

Fari napisał:

Kilka miesięcy temu z nudów latałem po youtube w poszukiwaniu klipów z Dragonballa i trafiłem na fragment 1 serii, gdzie Goku pewnego ranka odkrył czego nie ma kobieta, które to scenki w polskiej wersji w znacznej części nie istniały. Czy to wycieli Polacy lub dostali pocięte nie wiem i mało mnie to obchodzi, mały byłem więc dużo nie straciłem  smile_big

http://en.wikipedia.org/wiki/Dragon_Bal … h_to_Power

Offline

#48 2011-12-03 01:40:56

Fari
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-02

Odp: Francuzi nie pocięli DB, to Polacy!

No dobra, odkopałem te linki. Ów scena była w obu - i TV, i Kinówce. 

TV Klik 
Kinówka klik
PL  klik  (5:04-5:40) (druga część ep2 jest zablokowana na YT)

Rip tego fragmentu z jakiegoś francuskiego kanału tv nie wpadł mi w oko, ale pewnie niczym się nie różnią.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024