#41 2012-01-15 16:24:55

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

A to trzeba mieć te same awatary, żeby odpowiadać za kogoś? Przecież to normalne. Co do subów do Gintamy, idź poczytaj topik bodzia o Votomsach.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#42 2012-01-15 16:25:25

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Hunter Killer napisał:

Po pierwsze nie jestem młody, po drugie nie lubię chamstwa, a po trzecie czemu macie takie same awatary i odpowiadacie jeden za drugiego - to jakiś krąg wzajemnej adoracji czy co ?

Tak się zachowujesz. Jakbyś życia nie znał. Głaskanie po głowie, nawet jeśli chodzi o napisy do animu, nigdy dobrych rezultatów nie przynosiło. Co do awatara, ja nic o Gintamie nie wiem, Votomsy. evil

Offline

#43 2012-01-15 16:27:32

Akashi7
Użytkownik
Skąd: Sztum (Pomorskie)
Dołączył: 2011-07-01

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Quithe napisał:

arystar, bo to nie on je dostał oczkod

Akashi7, ależ słowa, których używasz, jak najbardziej są WYznacznikiem UMIEJĘTNOŚCI/WIEDZY.

W sumie szkoda, że mnie animiec nie interesuje, bo też bym sprawdził. Może coś innego się trafi.


Ano masz rację oczkod Ale z Hunter Killer'em muszę się zgodzić, może nie w moim przypadku, bo ja nie popełniam jakiś małych błędów, zdarzają mi się też niezłe byki, słowa też mi się nieraz pomylą, ale te forum zmienia się w... Aż trudno dobrać określenie, jeśli chcecie, żeby tak ta strona wyglądała, to dajcie może slogan: "Lubisz obrażać ludzi? Kłótnie kończyć dopiero, gdy inny osobnik napisze coś z całkiem innej beczki? To forum jest właśnie dla Ciebie! Stronę jak i forum sponsorują trolle!" Od samego początku nie lubiłem tu nic pisać, bo wiedziałem, że nawet jeśli napiszę coś na temat to i tak ktoś znajdzie dziurę w całym, zresztą nie ma po co tu pisać, bo i tak żaden post nic nie wnosi dot tematu, więc się raczej i z nimi pożegnamy.

Offline

#44 2012-01-15 16:30:07

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Akashi7 napisał:
Quithe napisał:

arystar, bo to nie on je dostał oczkod

Akashi7, ależ słowa, których używasz, jak najbardziej są WYznacznikiem UMIEJĘTNOŚCI/WIEDZY.

W sumie szkoda, że mnie animiec nie interesuje, bo też bym sprawdził. Może coś innego się trafi.


Ano masz rację oczkod Ale z Hunter Killer'em muszę się zgodzić, może nie w moim przypadku, bo ja nie popełniam jakiś małych błędów, zdarzają mi się też niezłe byki, słowa też mi się nieraz pomylą, ale te forum zmienia się w... Aż trudno dobrać określenie, jeśli chcecie, żeby tak ta strona wyglądała, to dajcie może slogan: "Lubisz obrażać ludzi? Kłótnie kończyć dopiero, gdy inny osobnik napisze coś z całkiem innej beczki? To forum jest właśnie dla Ciebie! Stronę jak i forum sponsorują trolle!" Od samego początku nie lubiłem tu nic pisać, bo wiedziałem, że nawet jeśli napiszę coś na temat to i tak ktoś znajdzie dziurę w całym, zresztą nie ma po co tu pisać, bo i tak żaden post nic nie wnosi dot tematu, więc się raczej i z nimi pożegnamy.

Młody jesteś. Nie wiesz, co tu się działo przed wiekami jezor
Poza tym tu się propaguje poprawną pisownię. Na swój sposób. Jedyne takie miejsce  szalony


wladza1.png

Offline

#45 2012-01-15 16:31:40

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

O nie, mój drogi, trzeba było myśleć o tym wcześniej. Teraz co najwyżej możecie temat zamknąć i oznakować go jako offtop.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#46 2012-01-15 16:31:48

Akashi7
Użytkownik
Skąd: Sztum (Pomorskie)
Dołączył: 2011-07-01

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Ano chyba zbyt młody, 15 lat w maju to chyba wiek nieodpowiedni, żeby zrozumieć życie trolla, może książkę napiszecie? Może i jedyna, ale to chyba nie jest zbyt wielki plus, strona odstrasza na sam widok.

@edit

Rozumiem, że chodzi o ponowne czyszczenie, to zrób temat "Tradycyjne kłótnie" i tam przenieś posty, które nic nie wnoszą, czyli... Wszystkie? No prawie.

Ostatnio edytowany przez Akashi7 (2012-01-15 16:33:23)

Offline

#47 2012-01-15 16:35:14

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Ja rozumiem jechać kogoś napisy po wydaniu - wytykać błędy, by albo ich nie popełnił ponownie, albo się nie brał i zabierał komuś innemu serii do tłumaczenia. Nie rozumiem natomiast wytykania błędów w tematach na forach - bo w pewnym sensie to jest prawie jak odradzanie komuś robienia napisów w stylu - i tak zrobisz to źle.

Chyba, ze tak jak napisał Quithe - trzeba wszędzie pisać poprawnie, z przecinkami itd - ja się z tym do końca nie zgadzam, ale co ja tam wiem - nawet mi się zabrania odzywać.... .


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#48 2012-01-15 16:37:46

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Na podforach daję pr0 tipy i ingeruję tylko w ostateczności. Jeśli nie radzicie sobie z moderką, to z niej zrezygnujcie.

EDIT
Hunter, czepiłem się Akashiego7, bo jest "korektorem w grupie", więc nie ma przebacz, tym bardziej po tym, co przeczytałem w felernym poście. A czemu Tobie się oberwało od innych, sam wiesz.

Ostatnio edytowany przez Quithe (2012-01-15 16:40:46)


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#49 2012-01-15 16:39:44

Akashi7
Użytkownik
Skąd: Sztum (Pomorskie)
Dołączył: 2011-07-01

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Dobra nieważne, nie chce mi się tłumaczyć o co mi chodziło.

Offline

#50 2012-01-15 16:41:15

dulu
Moderator
Dołączył: 2006-08-17

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Akashi7 napisał:

Ano chyba zbyt młody, 15 lat w maju to chyba wiek nieodpowiedni, żeby zrozumieć życie trolla, może książkę napiszecie? Może i jedyna, ale to chyba nie jest zbyt wielki plus, strona odstrasza na sam widok.

Ja miałem coś koło tego, kiedy pierwszy raz tu nogę podstawiłem. Wytykanie i jeżdżenie po sobie było codziennością. Prawo dżungli, zeżresz albo zostaniesz zeżarty. smile_lol

Hunter Killer napisał:

Chyba, ze tak jak napisał Quithe - trzeba wszędzie pisać poprawnie, z przecinkami itd - ja się z tym do końca nie zgadzam, ale co ja tam wiem - nawet mi się zabrania odzywać.... .

Że jak? Nie zgadzasz się, że trzeba pisać po polsku?

Offline

#51 2012-01-15 16:46:03

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Akashi7 napisał:

ale te forum zmienia się w... Aż trudno dobrać określenie, jeśli chcecie, żeby tak ta strona wyglądała

Lud ANSI kocha pojazdy po ludziach, prawda. Ale nie po wszystkich. Trzeba się wykazać - palnąć jakąś głupotę. Gdybyś pisał poprawnie, nikt by ci niczego nie wytykał. Gdyby nie założono tematu - podobnie. Tutaj głupota działa jak płachta na byka. A jeżeli w odwecie ktoś jeszcze bardziej się pogrąża, mamy prawdziwe igrzyska.

Istniejące uniwersalne opcje:
a) Siedzieć cicho i nic nie pisać
b) Być trollowany
c) Myśleć przed wysłaniem posta

Każdy jest obdarzony rozumem i wolną wolą, może sobie wybrać.

Offline

#52 2012-01-15 16:52:23

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Nikt tu nikogo nie obraża, tylko wymieniamy swoje zdanie na taki temat, jaki jest aktualnie smile

Quithe napisał:

So true. Tylko ci, którym jest dane wytrwać, będą skłonni przyjąć na klaty rzucane im wyzwania, dzięki czemu jakość napisów będzie satysfakcjonująca i Wielki Przecinek będzie zadowolony. Czy coś w ten deseń jezor

Zdaje mi się, że Wielki Przecinek nie będzie zadowolony, znając  jego upodobanie do wytykania błędów.
Katakana-sub, przygotujcie się na zdrowy ochrzan, jeśli w ogóle to wydacie jezor


Po lekturze tego zacnego forum zostaniecie wtajemniczeni w prawidła j. polskiego. Miodek może Wam czyścić buty, jeśli przyswoicie sobie tą mistyczną wiedzę.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#53 2012-01-15 17:10:18

Khelu
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-08

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Czytając ten temat (dwukrotnie, bo ktoś go nieźle przeczyścił) uśmiałem się bardziej, niż oglądając obrady polskiego sejmu. Kłócicie się lepiej niż Kaczor z Donaldem.
Na miejscu ludu z Katakana Subs popi*liłbym cały ten projekt, żeby nie zagrzebywać się dalej w gównie, w które samemu się wskoczyło i, od kilku dobrych stron, wesoło w nim taplało. ^.^
A tak na marginesie, to korektor Nisemono- mógłby sobie już całkowicie odpuścić i zamiast tego pójść na browar, bo założę się, że stado ortofaszystów i cała reszta tej zgrai od Mr. T. w awatarze nie omieszka wypisać w komentarzach każdego zgubionego przecinka. jezor

Ostatnio edytowany przez Khelu (2012-01-15 17:11:11)


kotaa2.png

Offline

#54 2012-01-15 17:12:02

Akashi7
Użytkownik
Skąd: Sztum (Pomorskie)
Dołączył: 2011-07-01

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Tu nie o mnie chodzi Ace, tu chodzi o cały ogół, ja wiem, muszę zmienić nawyk sprawdzania co napisałem przed wysłaniem postu, ale jakoś nie uśmiecha mi się to, że robię to dla was... Ace i czy nie po wszystkich? Kłóciłbym się, mogę się założyć, że ktoś kto piszę na forum często, przynajmniej raz musiał zmagać się z rozmową nie na temat, tzw. kłótnią. Po mnie pojazd nie był jeszcze tak mocny, z tego co zauważyłem, w porównaniu do, niektórych kłótni to posty skierowane w moją stronę były lekką krytyką, ale nieważne. Mam nadzieję, że wyjaśniliśmy niewyjaśnione i chyba można kończyć rozmowę nie na temat... Jednak pewnie rozmowa skończy się, gdy dostaniecie napisy i będziecie mieli coś do roboty.

Offline

#55 2012-01-15 17:15:22

HentaiDymon
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2008-05-11

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Mogę prosić o oddzielanie zdań kropkami? Pliiiz. Ciężko się czyta. oczkod

Offline

#56 2012-01-15 17:19:49

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Anime Bakemonogatari bardzo mi się podobało więc z niecierpliwością czekam na wasze napisy do Nisemonogatari smile

A co do trolli to popełniliście jeden podstawowy błąd. Trole trzeba ZAWSZE, BEZ WYJĄTKÓW IGNOROWAĆ! Wtedy same wymrą z głodu, tylko nie dajcie się zwieść, czasem będą próbowali rzucać przynętę w postaci normalnego postu! Na szczęście na tym forum większość trolli zaczęła używać tego samego avatara więc łatwiej je rozpoznać, mimo to, nie traćcie czujności!

Offline

#57 2012-01-15 17:20:39

Xam10
Użytkownik
Dołączył: 2011-03-27

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Temat zamykam i zostawię posty, które wnoszą coś do tematu.

Otworzę, kiedy pojawią się napisy.


podpisq.png

Offline

#58 2012-01-15 20:23:33

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: [Katakana Subs] Nisemonogatari [offtop]

Pozostanie zamknięty i nienaruszony. Gdy zrobicie napisy, założycie nowy. Do nazwy dodałem "[offtop]".


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024