#241 2012-01-25 23:40:30

lugos
Użytkownik
Dołączył: 2009-02-06

Odp: ACTA a anime w PL

Do niemałego zamieszania dzisiaj doszło w Sejmie. Na forum sejmowej Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii przegłosowano dezydyrat* wzywający Premiera do niepodpisywania jutro ACTA. Gdy jednak doszło do posiedzenia połączonych komisji ds. Unii Europejskiej, kultury i innowacyjności podobny dokument, który wzywałby w imieniu Sejmu, a nie pojedynczej komisji, do odstąpienia od jutrzejszego podpisania nie znalazł odpowiedniej większości wśród posłów.

* rodzaj aktu prawnego zawierającego oficjalnie wystosowywane postulaty lub życzenia kierowane przez jedną instytucję do drugiej.

Offline

#242 2012-01-25 23:57:32

Hidu
Użytkownik
Skąd: Inowrocław/Toruń
Dołączył: 2008-11-20

Odp: ACTA a anime w PL

Aniki00 napisał:

Po godzinie 16 grupa ponad tysiąca chuliganów zablokowała główną ulicę miasta

Teraz piszą, że było ich około dwustu jezor

Offline

#243 2012-01-26 00:21:08

lugos
Użytkownik
Dołączył: 2009-02-06

Odp: ACTA a anime w PL

"Kropkę nad „i” w nagłym przypływie szczerości postawił minister Zdrojewski oświadczając, że nawet gdyby tubylczy Sejm nie ratyfikował porozumienia ACTA, to jego postanowienia „i tak” będą w naszym nieszczęśliwym kraju obowiązywały. Widać wyraźnie, że suwerennego państwa polskiego już nie ma, a na jego miejsce podstawiono nam namiastkę - pusta skorupę, w której nasi Umiłowani Przywódcy roją się i nadymają. "

Offline

#244 2012-01-26 00:24:34

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: ACTA a anime w PL

lugos napisał:

"Kropkę nad „i” w nagłym przypływie szczerości postawił minister Zdrojewski oświadczając, że nawet gdyby tubylczy Sejm nie ratyfikował porozumienia ACTA, to jego postanowienia „i tak” będą w naszym nieszczęśliwym kraju obowiązywały. Widać wyraźnie, że suwerennego państwa polskiego już nie ma, a na jego miejsce podstawiono nam namiastkę - pusta skorupę, w której nasi Umiłowani Przywódcy roją się i nadymają. "

Terefere.
Wiem, że link był, ale na dole jest tabelka, ile posłów jakiego kraju było przeciw.
To, że nasi są ultraoptymistycznie nastawieni do lizania dupy hamerykanom, jeszcze nie znaczy, że cały PE jest tak nastawiony. To tylko punkt widzenia pana Zdrojewskiego, który już chyba sam nie wie, jak wybrnąć z sytuacji.

Ostatnio edytowany przez coellus (2012-01-26 00:26:09)


Ty dulowaty userze!

Offline

#245 2012-01-26 09:51:26

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: ACTA a anime w PL

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798, … _ACTA.html

W Tarnowie ok. tysiąca osób. Na bank było nas ponad 2tys.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#246 2012-01-26 10:33:22

Merry_Nightmare
Użytkownik
Skąd: 夢と希望もないの場所
Dołączył: 2006-06-24

Odp: ACTA a anime w PL

Zaniżanie statystyk/sprzeczne informacje? Dziś w nocy na jednym radiu mówili, że w Krakowie było około 10 000 luda, na drugim, że 15 000.

Offline

#247 2012-01-26 10:41:35

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: ACTA a anime w PL

Xellos_Akatsuki napisał:

Zaniżanie statystyk/sprzeczne informacje? Dziś w nocy na jednym radiu mówili, że w Krakowie było około 10 000 luda, na drugim, że 15 000.

To pierwsze. Raz, że byłam na manifestacji, dwa, że jak już pisałam - z samej manifestacji zebrali ponad 10 tys. podpisów.


Ty dulowaty userze!

Offline

#248 2012-01-26 12:57:09

vojak
Użytkownik
Dołączył: 2011-01-06

Odp: ACTA a anime w PL

To są manipulacje, robią ludziom z głowy wodę..


...:::CHEMIA CZYNI CUDA:::...

Offline

#249 2012-01-26 13:02:34

lugos
Użytkownik
Dołączył: 2009-02-06

Odp: ACTA a anime w PL

Co do liczby strajkującego ludu. Jedynie po liczbie podpisów można patrzeć, bo tłum nie tak łatwo zliczyć oczkod

Teraz coś o ACTA

http://webhosting.pl/Polska.podpisala.A … e.protesty

Parlament Europejski będzie głosował nad swoją zgodą na przyjęcie porozumienia. Powinno się to odbyć najpóźniej w maju tego roku.
W tym czasie w państwach członkowskich, krajowe parlamenty będą musiały zająć się ACTA jak każdą inną umową międzynarodową w procesie ratyfikacyjnym.
Dopiero gdy procesy te zakończą się we wszystkich państwach członkowskich, Rada UE podejmie ostateczną decyzję o zawarciu umowy i przekaże ją innym sygnatariuszom porozumienia
Wtedy to też zacznie być wykorzystywana „możliwość wydania przez swoje właściwe organy dostawcy usług internetowych nakazu niezwłocznego ujawnienia posiadaczowi praw informacji wystarczających do zidentyfikowania abonenta, co do którego istnieje podejrzenie, że jego konto zostało użyte do naruszenia praw związanych ze znakami towarowymi, praw autorskich i pokrewnych”.

Co możecie zrobić? Uczcie się kryptografii i działania technologii sieciowych. Polityka to brudna gra, podczas gdy nauka i technologia są piękne.

A co poza ACTA robi ostatnio nasz rząd?!

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … anie_.html

Projekt nowelizacji ustawy o NIK nie wzbudził sprzeciwu posłów. Został przyjęta przez Sejm i wejdzie w życie w czerwcu. Jednak jak okazuje się, kontrolerzy NIK uzyskali dzięki ustawie ogromne uprawnienia. Będą mogli zbierać i gromadzić informacje ze wszystkich sfer życia obywateli m.in. na temat pochodzenia rasowego, preferencji seksualnych, poglądów politycznych, wyznania, a nawet informację genetyczną, nałogów oraz stanu zdrowia.

Jak myślicie, co zrobią z tymi danymi? Wymordują/wywiozą niepotrzebne grupy społeczne, czy sprzedadzą dane koncernom? A może bez naszej zgody zaczną robić z nas króliki doświadczalne i będą np leki nowe na nas testować?

I jeszcze jeden wpis

http://zaprasza.net/a.php?article_id=31712

Ostatnio edytowany przez lugos (2012-01-26 13:03:00)

Offline

#250 2012-01-26 17:34:42

Taiczo
Zbanowany
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dołączył: 2011-01-14

Odp: ACTA a anime w PL

Ludzie jest przełom
http://www.tvn24.pl/0,1732732,0,1,przel … omosc.html

a nasz nieRząd jak zwykle olał Polaków szkoda ,że nie mozna ich tak po prostu wyjebać na zbity ryj.

Offline

#251 2012-01-26 17:47:30

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: ACTA a anime w PL

To co, zbieramy podpisy pod wprowadzenie KPP czy pozywamy nieRząd Donalda Tuska o łamanie prawa unijnego?


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#252 2012-01-26 17:56:25

kalayit
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2011-09-20

Odp: ACTA a anime w PL

Demonis Angel napisał:

To co, zbieramy podpisy pod wprowadzenie KPP czy pozywamy nieRząd Donalda Tuska o łamanie prawa unijnego?

Dla pewności proponuję oba pomysły wcielić w życie smile.


kalayit.png

Offline

#253 2012-01-26 17:58:18

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: ACTA a anime w PL

Więc jest jeszcze nadzieja! yahoo

A jeśli wybuchnie rewolucja, to z ostrą amunicją i granatami przyjadę. Bez kitu. Spory wydatek, ale cuż... jak wojna to wojna ukryty

Offline

#254 2012-01-26 18:11:27

ksenoform
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2007-10-10

Odp: ACTA a anime w PL

Cóż ja też się piszę, na każdą formę walki z PO i PiS. Gdy tuski (specjalnie z małej) chciał zostać prezydentem, widziałem z jego oblicza, że to przydupas wielkich korporacji, które dają mu miliony na kampanie wyborcze, Kaczyński nie był wcale lepszy, ale w jego przypadku od razu wiedziałem, że to człowiek chory z kompleksem Napoleona. Dlatego na żadnego nie głosowałem i nigdy nie będę głosował.

Jak będzie rewolucja na mnie też można liczyć.

Offline

#255 2012-01-26 18:13:07

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: ACTA a anime w PL

Protestujący są z wami. Obalmy nieRząd i kontrolujmy następne!

Ostatnio edytowany przez Demonis Angel (2012-01-26 18:31:08)


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#256 2012-01-26 18:18:20

lugos
Użytkownik
Dołączył: 2009-02-06

Odp: ACTA a anime w PL

Przed wprowadzaniem KPP polecam się najpierw zapoznać, co to ma do zaoferowania, i dlaczego nie każde państwo to przyjęło.
Ja jeszcze proponuję jedno referendum, odwołujące tuska z funkcji premiera, najlepiej zakazujące jego dalszej działalności politycznej w Polsce i zakazujące jakiejkolwiek pracy w sektorze publicznym.
Od początku mówiłem o wywiezieniu rządu na taczkach, rewolucji mówię tak oczkod

Offline

#257 2012-01-26 18:20:17

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: ACTA a anime w PL

lugos napisał:

Przed wprowadzaniem KPP polecam się najpierw zapoznać, co to ma do zaoferowania, i dlaczego nie każde państwo to przyjęło.
Ja jeszcze proponuję jedno referendum, odwołujące tuska z funkcji premiera, najlepiej zakazujące jego dalszej działalności politycznej w Polsce i zakazujące jakiejkolwiek pracy w sektorze publicznym.
Od początku mówiłem o wywiezieniu rządu na taczkach, rewolucji mówię tak oczkod

Hehe, 60% spoeczeństwa jest za odwołaniem tuska, ale trzeba zapobiegać kolejnym takim ekscesom i ograniczyć ich przez kontrolę obywatelską.


O KPP właśnie mam zamiar poczytać.

Ostatnio edytowany przez Demonis Angel (2012-01-26 18:23:04)


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#258 2012-01-26 18:24:07

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: ACTA a anime w PL

Demonis Angel napisał:

Protestanci są z wami.

Protestanci czy protestujący?;-)


Ty dulowaty userze!

Offline

#259 2012-01-26 18:30:51

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: ACTA a anime w PL

Protestujący. Nawet na to uwagi nie zwróciłem, dzięki za wytknięcie bo to niezły przypał. Chociaż oni też są z nami.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#260 2012-01-27 01:08:39

Taiczo
Zbanowany
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dołączył: 2011-01-14

Odp: ACTA a anime w PL

KPP wiele by zmieniło w Polsce , że więcej na plus to jestem za zwłaszcza ,że to by w końcu zakończyło umowy śmieciowe ,które sa niczym innym jak wyzyskiem ludzi.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024