#61 2012-05-07 16:50:03

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

To już wystarczająco powodów żeby tam nie wrzucać pliki, poza tym nie mogłem wyczytać ile dni, tygodni, miesięcy przechowują, to miało na celu sprawdzić długość trzymanych pików smile nie wiem jak Ty ale jeśli miesiąc, to długi okres trzymania plików, to 99% hostów by była super smile Logować się logowałem automatycznie co dzień przy uruchamianiu przeglądarki, ale po prostu nie zaglądałem tam, potem zaglądnąłem jak na wiele innych niewiadomych, żeby zobaczyć jak długo pliki trzymają. Pliki pirackie jak gry, filmy oczywiście z nowości all nie było, anime, mp3, jakieś starsze filmy i gry większość było, ale jakieś 30% zniknęło. Oczywiście sprawdzałem jakieś 2 lata temu, może dłużej. A nawet jeśli teraz tak jest, to wyobraź sobie co z plikami jak wyjedziesz na wakacje na 5 tyg? smile_big Albo po prostu już nie masz czasu na kompa? smile_big Takie systemy są najgorsze jak dla mnie hehe.

Ostatnio edytowany przez Prototype (2012-05-07 17:04:13)

Offline

#62 2012-05-07 17:34:57

Maryskowo
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-24

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

A chociażby kafejek nie ma (pomijając fakt, że można wejść na internet za pomocą telefonu)?

Offline

#63 2012-05-07 17:48:34

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Besamir napisał:

Nie ma co ukrywać, że ściąganie z chomika czegokolwiek,  odpada ze względu na koszty transferu.

O tym pisałem, ale ściąganie nie ma sensu dopiero przy kilkunastu GB (za dużo kosztuje). Jak ściągasz max kilka GB na miesiąc to chomikuj jest świetne.

Fari napisał:

Wracając do sedna tematu, ktoś może się wypowiedzieć odnośnie mediafire? Download bez ograniczeń, pliki do 200MB (konto free), brak ograniczeń co do ilości i wielkości łącznej przestrzeni. Czas przechowania plików - ograniczony (nie wiem do ilu), dla kont premium wieczny.

Mediafire jest świetne jeśli chodzi o ściąganie (nawet kilku plików naraz), ale właśnie nie można uploadować zbyt dużych plików.

Poza tym depositfiles nie usuwa plików,  a najczęściej z tego ściągam.

EDIT:

Prototype napisał:

depositfiles usuwa jestem na 100% przekonany, plik anime z nowego sezonu szybko usunął po 3 dniach!!! dopiero po spakowaniu i zaszyfrowaniu było ok.

Ściągam różne pliki z depositfiles i nawet te uploadowane kilka miesięcy temu nadal można było pobierać.

Ostatnio edytowany przez Quithe (2012-05-07 19:05:00)

Offline

#64 2012-05-07 17:53:11

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

hehe dałem przykłady smile_big Wiesz ile może być przypadków? Nie każdy ma telefon z możliwością korzystania w taki sposób z internetu np. ja teraz takiego nie mam smile. Wakacje nie oznaczają akurat miasto, ja byłem 2 lata temu na odludziu hehe. Wiele innych mogę wymienić, problemy rodzinne, raczej wątpię ze by ktoś miał czas myśleć akurat o zalogowaniu się na host, szpital itp. Przypadki chodzą po ludziach smile Mój telefon ten przypadek odczuł i jestem bardzo zły, moje biedne cacko, a tyle na niego oszczędzałem... smutny


depositfiles usuwa jestem na 100% przekonany, plik anime z nowego sezonu szybko usunął po 3 dniach!!! dopiero po spakowaniu i zaszyfrowaniu było ok.


Edit

Oczywiście, ale nie mam takich namyśli, tylko te głównie nowsze, testowałem wszystkie popularne hosty, a powierzchownie setki, ten host olewa stare pliki, zajmuje się nowymi, ma na bank bota do usuwania, skąd taki wniosek? a no stąd, że ten plik nie był publikowany, co oznacza, że olewają stare pliki, a zajmują sie nowymi multimediami i wszystkim zajmuje się ich bot i tak działają. najlepiej sam wrzuć teraz jakiś plik z nowego sezonu i sprawdzić sam smile

Ostatnio edytowany przez Prototype (2012-05-07 18:12:00)

Offline

#65 2012-05-07 19:08:46

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Koniec ledziuksowego offtopa.

Mnie już zmęczyło szukanie stron z hostami, pora na płatną alternatywę jezor


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#66 2012-05-09 09:27:42

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Quithe napisał:

Mnie już zmęczyło szukanie stron z hostami, pora na płatną alternatywę jezor

Coś ciekawego? Podziel się.  smile_big

Offline

#67 2012-05-09 10:42:03

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Chomik xD


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#68 2012-05-09 13:10:31

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Besamir napisał:
Quithe napisał:

Mnie już zmęczyło szukanie stron z hostami, pora na płatną alternatywę jezor

Coś ciekawego? Podziel się.  smile_big

Gdy już wszystko zostanie ustalone i będzie działać, dam Ci znać. Chociaż info może być ogólne.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#69 2012-05-09 13:48:14

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

@Quithe
dopisz do 4shared.com, że można pobierać przez torrent, bo to dość ważne info, o którym zapomniałem.

EDIT BY Q
Dodane.

Ostatnio edytowany przez Quithe (2012-05-09 16:08:16)


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#70 2012-05-09 14:14:31

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

http://www.yunfile.com

Pliki do 2 GB, 50 GB darmowej przestrzeni. Pliki trzymane 90 dni po ostatnim ściągnięciu (na darmowym koncie). Nie mogę doszukać się szybkości pobierania, a łącze nie pozwala mi sprawdzić. Ma remote upload. Serwis zainteresował mnie, bo jest chiński oczkod


Jeżeli ktoś ma ochotę, może przewertować analogiczny temat na zaplutym warezie, chociaż tam ludzie skupiają się na opcji zarobkowej.

Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2012-05-09 14:15:09)

Offline

#71 2012-05-09 14:40:02

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Sir_Ace napisał:

http://www.yunfile.com

Pliki do 2 GB, 50 GB darmowej przestrzeni. Pliki trzymane 90 dni po ostatnim ściągnięciu (na darmowym koncie). Nie mogę doszukać się szybkości pobierania, a łącze nie pozwala mi sprawdzić. Ma remote upload. Serwis zainteresował mnie, bo jest chiński oczkod

15 kilo/s....


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#72 2012-05-18 14:22:12

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Quithe napisał:

11.  http://www.slingfile.com/
- 100-250 GB przestrzeni dyskowej dla zarejestrowanego konta
- 256KB/s ściąganie pliku
- 180 dni na przechowywane pliki
- 2gb na plik podczas uploadu
- remote upload

Trochę plików wrzuciłem i upload spadł do 50 KB/s, a spakowane odcinki wrzucane przez FTP nie działały po ściągnięciu.

Offline

#73 2012-05-18 22:06:56

Nindon
Użytkownik
Skąd: Biała Podlaska
Dołączył: 2007-05-03

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Ad. 5 i 7 z pierwszego posta, czyli WT. Dziś zauważyłem że ściąga 1,7MB/s więc wznawiam wrzucanie na ten serwis. Bajka w opisie polega na tym że mimo zalogowanie nie da się wrzucić pliku powyżej 1GB. Prawdą natomiast, że serwis czasem po wrzuceniu całego pliku nie podaje linku i wrzucanie zaczynamy od nowa :|

Edit//
@\/ Coś za coś, większa kpina to serwisy trzymające pliki 30 dni :P Swoją drogą sytuacja się uspokoiła, więc może nie będą już zamykać, a nawet powstaną nowe ciekawsze hostingi :) Osobiście czekam z nadzieją na reaktywacje MU :]

Ostatnio edytowany przez Nindon (2012-05-19 12:04:23)

Offline

#74 2012-05-18 23:23:37

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Wrzuc.to to jakaś kpina, jeśli chodzi o zarządzanie wgranymi plikami. Dla pojedynczych plików dobre, ale nie działa np. przeglądanie folderów i nie da się wygenerować pełnej listy linków. Ale póki co upload szybki i download szybki, więc polecam, o ile komuś tamto zastrzeżenie nie przeszkadza.

Offline

#75 2012-06-08 08:18:25

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

SoheiMajin napisał:

Wrzuc.to to jakaś kpina, jeśli chodzi o zarządzanie wgranymi plikami. Dla pojedynczych plików dobre, ale nie działa np. przeglądanie folderów i nie da się wygenerować pełnej listy linków. Ale póki co upload szybki i download szybki, więc polecam, o ile komuś tamto zastrzeżenie nie przeszkadza.

Ten host został olany przez administratora, wskazuje na to ostatnia aktualizacja.


Chciałbym jeszcze jeden host zaproponować 5fantastic.pl jest dość ciekawy, jeśli miałbym porównać, to jest to ulepszona wersja chomikuj XD no ale czym on się rożni. pliki oczywiście są trzymane wiecznie, szukałem filmów, gier, programów pirackich, każdy, a to każdy link działa, nawet te co mają grubo ponad rok, starszych nie znalazłem. W przeciwieństwie do chomikuj mogą pobierać inni pliki, ale tutaj prędkość nie jest zadowalająca, bo około 60kb/s link wygląda tak http://5fantastic.pl/plikosfera/166602/Inne/5761029 jednak ma ciekawą opcje, nasze konto pozwalają wygenerować link specjalny, ważny 72 godziny, z tego linka może pobierać każy jak z premium max łącze, bez ograniczeń link wygląda wtedy w ten sposób https://plik3.5fantastic.pl/download.ph … 2&d=166602 można przetestować.


W skrócie


5fantastic.pl
-Wieczność trzymania plików.
-Nieograniczony rozmiar plików.
-Darmowy i nielimitowany dostęp do naszych plików, ściągasz ile chcesz z full łączem.
-Generator linków do ściągania z full łączem dla każdego, bez transferu  czy konta premium na 72 godziny, generowanie linków nie ma ograniczeń, czyli jak wygaśnie można kolejny.
-Pobieranie za free około 30kb/s bez konta, z kontem około 60kb/s
-Upload full łącze. Mój realny upload to około 720kb/s i też z taka prędkością wysyła konkretny plik.

Ostatnio edytowany przez Prototype (2012-06-08 14:30:42)

Offline

#76 2012-06-08 08:25:30

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

@Protoype, jak wygenerować ten link? A z tego co czytam, to zabiera punkty za pierwsze wygenerowanie linku do 1 pliku. Na tej stronie znalazłem tylko, jak odnowić link do tego samego pliku.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2012-06-08 08:30:39)

Offline

#77 2012-06-08 08:50:38

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Mi w ogóle nie zabrało pkt, miałem 500 i po wygenerowaniu 3 i pobraniu ich nic mi nie zabrało. Może jakaś promocja lub błąd.


A co do wygenerowania, dość proste, ale nie orientacyjne, więc pewnie wielu nawet nie zauważy.


Klikamy w plik jaki chcemy pobrać z naszego konta.

Wyskoczy nam takie okno i klikamy w obrazek jaki pokazałem.

http://zapodaj.net/7d61a872ad0be.jpg.html


Potem wyskoczy link, a znajduje się on tutaj.

http://zapodaj.net/76a33de282af2.jpg.html



Edit.

Przypadkiem przy rozglądaniu się za kolejnym trafiłem na nowy. na pierwszy rzut oka, strasznie prymitywny, porównaniu nawet do darmowych lub raczej masowych, bo nie jestem pewien czy darmowych skryptów pod hostingi, daleko za nimi w tyle, ale ma wszystko co nie zbędne. + to taki, że bez wątpienia unikalny, nie masowy, więc pewnie samemu go napisał czy coś, bo pierwszy raz widzę tego typ skrypt, a co unikalne to fajne smile_big tez nie zachęca samym wyglądem, ale jak to się mówi, nie ocenia się książki po okładce smile


www.peejeshare.com/upload

-Maksymalny rozmiar pliku 1GB.
-Długość trzymania, nieograniczona.
-Prędkość ściągania, zapewne max łącze, ja zanotowałem około 2mb/s po kilku sekundach i dalej rosło.
-Prędkość wysyłania, max łącze.



Edir2


Aha. Co do hostingu gamefront.com. Odradzam, konta wam usuną, mi usunęli, miałem ponad 230 serii, jak i koledze co miał około 100 odcinków, więc ostrzegam, jakby ktoś chciał go wybrać smile

Ostatnio edytowany przez Prototype (2012-06-08 13:53:32)

Offline

#78 2012-06-08 13:59:39

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Prototype napisał:

ma ciekawą opcje, nasze konto pozwalają wygenerować link specjalny, ważny 72 godziny, z tego linka może pobierać każy jak z premium max łącze, bez ograniczeń link wygląda wtedy w ten sposób https://plik3.5fantastic.pl/download.ph … 2&d=166602 można przetestować.

Link stracił ważność lub pobierasz plik z innego IP. Wygeneruj nowy link do pliku.
?

Offline

#79 2012-06-08 14:30:03

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Hmmm własnie się dowiedziałem, ze nie jest tak wesoło XD Ten sposób działa na jedno i to samo IP... dziwne, że nie podali w ogóle info przy generowaniu hehe, powysyłałem link do wielu znajomych i mają to samo smile Dlatego mi pobierało bez zalogowania w innych przeglądarkach hehe

Offline

#80 2012-06-08 14:30:39

Nindon
Użytkownik
Skąd: Biała Podlaska
Dołączył: 2007-05-03

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

5fantastic.pl download się nie zgadza :| Już prawie 2h leci ~21,5KB Problem może też leżeć w reklamach "dokup transfer" 500pkt na start przekłada się na 500MB transferu, więc jeżeli ktoś zechce sobie sam wygenerować link, to pkty polecą... Tyle dobrego że w przeciwieństwie do chomika da się (jakotako) pobierać duże pliki.
UP jeszcze nie sprawdzany.

peejeshare.com wysyłanie się nie zgadza :| Mam 32KB/s na jedno okno. Okien jak przy wrzuć.to można uruchomić dwa.
Pobieranie sprawdzę jak coś się wrzuci.

Skąd bierzesz te prędkości? oczkod Może hostingi nie lubią mojego akademickiego łącza :|

Mimo wszystko dzięki Speed za nowe hostingi, z pewnością skorzystam(y)!

@SoheiMajin No właśnie, gdyby nie ten transfer...

edit//
Właśnie przerwało mi pobieranie "przykładowego" pliku smutny Z tej mąki to chyba chleba nie będzie.

Ostatnio edytowany przez Nindon (2012-06-08 14:34:41)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024