#81 2012-06-08 14:38:30

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Na chomikuj też można sobie taki uniwersalny link wygenerować i działa on nawet na przesyłanie za pomocą remote. Ale jak, to nie mam pojęcia, bo chyba też jest ograniczenie na IP.

Offline

#82 2012-06-08 15:02:39

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

download się nie zgadza :| Już prawie 2h leci ~21,5KB

Musisz założyć konto, wtedy jest 2x szybciej smile Mimo to mi się dziś o 6 pobierało około 60kb/s a teraz około 50 hehe


Problem może też leżeć w reklamach "dokup transfer" 500pkt na start przekłada się na 500MB transferu, więc jeżeli ktoś zechce sobie sam wygenerować link, to pkty polecą... Tyle dobrego że w przeciwieństwie do chomika da się (jakotako) pobierać duże pliki.
UP jeszcze nie sprawdzany.


Włąsnie dziwi mnie jedno, generuje mi link, tranferu nie zjada, ale okazało się, że i tak tylko z jednego IP mozna pobierać, więc jest i ta druga opcja z wymianą pkt hehe, trochę zamotali smile

peejeshare.com wysyłanie się nie zgadza :| Mam 32KB/s na jedno okno. Okien jak przy wrzuć.to można uruchomić dwa.
Pobieranie sprawdzę jak coś się wrzuci.

Co fakt to fakt coś mi ostro zwolniło na jeden plik, ale można na 2 okna XD ale i tak z przykrością oznajmiam, że Cie nie lubią smile_big

Screen
http://zapodaj.net/66620d33de1d1.jpg.html


A co do dwóch okien, jakiej przeglądarki używasz? jakby co ja google chrome, ja nie mam z tym problemów iw  sumie nawet w 3, więcej nie potrzebuje, bo już mi i tak wykorzysta całe pasmo smile


Screen żeby nie było, że kituje hehe

http://zapodaj.net/94bc3cf3cfd12.jpg.html



Edit

Testowy link


http://www.peejeshare.com/files/362142721/30-sai-no-Hoken-Taiiku-02-(DVD-720x480-x264-AAC)-[2DE22C37].rar.html

Po przez przeglądarkę prawie 1mb/s, ale ja nie stosuje pobierania przez przeglądarkę no chyba, że inaczej się nie da. ja używam jdownloander, 20 jednoczesnych połączeń, bez problemu max łącze około 8mb/s smile_big

Ostatnio edytowany przez Prototype (2012-06-08 15:40:41)

Offline

#83 2012-06-08 15:42:48

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

DDLA działało na zasadzie generowania linku do pobierania na podstawie jakiegoś ogólnego. Każdy dostawał inny, który działał przez dany czas. Może to to samo?


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#84 2012-06-08 16:01:54

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Quithe napisał:

DDLA działało na zasadzie generowania linku do pobierania na podstawie jakiegoś ogólnego. Każdy dostawał inny, który działał przez dany czas. Może to to samo?

Raczej nie. Wygenerowałem kilka linków po wysyłałem do znajomych w odstępie czasu kilku sekundowym, każdy miał ten sam problem, więc nawet 10 min nie minęło. Zaś ja wygenerowane linki mogłem pobierać po przez każdą przeglądarkę, bez logowania się, więc widocznie przypisany jest do konkretnego IP

Offline

#85 2012-06-08 16:02:48

Nindon
Użytkownik
Skąd: Biała Podlaska
Dołączył: 2007-05-03

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Quithe napisał:

DDLA działało na zasadzie generowania linku do pobierania na podstawie jakiegoś ogólnego. Każdy dostawał inny, który działał przez dany czas. Może to to samo?

Prawie to samo, tylko do generowania sobie linków musisz mieć pkty, które się kupuje jezor Do pobierania w sumie trzeba się rejstrować. Nikt nie będzie pobierał serii 25KB jak może 50 jezor

Opera 11.64
IE8 to samo. Wcześniej używałem zwykłego uploadu, ale we flashu wyszło to samo.
Dokładając do tego, że na MF też mam UP 32KB, stwierdzam że mnie nienawidzą ;(

Pobieranie z peeje fajne, wcześniej >300KB teraz spadło ~230. Pewnie zależy od pory dnia smile

@\/ Tylko mało mi to da skoro dalej będę wysyłał po 30 smutny

Ostatnio edytowany przez Nindon (2012-06-08 18:53:09)

Offline

#86 2012-06-08 16:37:37

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Rzeczywiście bardzo dziwne i w downloandzie i w uplodzie masz. Mi nawet teraz przez przeglądarkę około 600kb/s

A próbowałeś może w taki sposób, ze zaloguj sie i na IE i na Opere i wysyłasz z jednej i drugiej jednocześnie? Mi w ten sposób też działa.



Tylko mało mi to da skoro dalej będę wysyłał po 30


Pytanie dlaczego tak wolno wysyła hmm, może za duża odległość lub jakaś blokada akademickich łącz, bo 30kb/s jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło na żadnym serwerze.



Edit


W sumie tak sobie myślę, bo jest jeszcze ciekawy sposób i na Twój problem może być idealny. uploadujemy na http://uptobox.com to jest bardzo szybki i prawie darmowy serwer, nie podawałem go, bo pliki są trzymane 60 dni od ostatniego pobrania XD Po czym gdy z upamy, kopiujemy źródłowy odnośnik do pliku, wtedy go wklejamy do remote na peej, pewnie też działa ten sposób remote na każdy inny, chociaż zawsze mogą być wyjątki. Osobiście testowałem ten sposób remote na

-turbobit.net
-hotfile.com
-filefactory.com
-peejeshare.com



Odnośnik wygląda tak.

http://www8.uptobox.com:8080/d/veys6ttm … %20ed).mp3


Nie wiem czy ma jakiś termin wygaśnięcia. Aha jeszcze jedno, żeby zrobić remote na peej, to trzeba być na tym koncie peej zalogowanym, mi nie działa remote na niego  bez zalogowania się.

W sumie myślę, że jak ktoś nie wie o takich możliwościach, a ma wolne łącze, a chce z upać na wiele hostów, to ta metoda jest zbawieniem smile Jeśli ktoś nie wie, jak uzyskać taki link, to poniżej mała instrukcja.


http://zapodaj.net/224cd94fb8999.jpg.html


Klikamy prawym --> Kopiuj adres linku

Ostatnio edytowany przez Prototype (2012-06-09 06:53:13)

Offline

#87 2012-08-08 10:33:16

usui78
Użytkownik
Dołączył: 2012-03-25

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

jeśli chodzi o hostingi, najlepsze dla mnie są zippyshare.com (tyle, ze na krótki okres), mediafire.com i jumbofiles.com oczkod

Offline

#88 2012-08-28 07:53:31

ill
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-22

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Na mediafire chyba zwiększyli pojemność darmowych kont, bo jak chciałem założyć drugie, to pokazywało 50 a nie 10GB.


GG: 1677958

Offline

#89 2012-08-28 12:03:38

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Forbidden Access!
Your IP address has been banned from accessing our site for uploading file(s) that violate our TOS.

jumbofiles

Offline

#90 2012-08-28 12:10:26

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Mi na mediafire usunęli paczkę z czcionkami do Jormunganda, ponieważ zawierał jakiś kod, który mógł być niebezpieczny. xD

A gdzie można sprawdzić, jaką ma się pojemność na mediafire?

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2012-08-28 12:12:35)

Offline

#91 2012-08-28 12:20:54

ill
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-22

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Można tylko sprawdzić w "My account" ile miejsca zajmują twoje pliki i inne statystki konta. Ja mam 9GB, więc niedługo się przekonam jak to jest z tą pojemnością  smile_big

Ostatnio edytowany przez ill (2012-08-28 12:21:35)


GG: 1677958

Offline

#92 2012-08-29 18:16:04

Nindon
Użytkownik
Skąd: Biała Podlaska
Dołączył: 2007-05-03

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Mam ~14,5GB na MF. Z ciekawości wszedłem przed chwilą na konto i dostałem nieciekawą wiadomość smile usunęli mi natsume ep01 part2, natsume ep10 part1 grupy [AA] "Also, a Strike has been placed against your account and can lead to a termination of service."
Trochę mnie dziwi, że wybrali tylko dwa party z różnych odcinków :/
MF nie daje pojemności, tylko usuwa pliki gdy konto jest "jakiś" czas nieaktywne.

Offline

#93 2012-08-29 19:16:53

ill
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-22

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Limit pojemności na pewno jest, bo było wyraźnie napisane jak chciałem założyć nowe konto, że wynosi dla darmowego 50GB.

A tak z ciekawości, w czasie dzielenia plików zmieniasz nazwę, czy zostawiasz oryginalną?


GG: 1677958

Offline

#94 2012-08-29 22:31:53

Nindon
Użytkownik
Skąd: Biała Podlaska
Dołączył: 2007-05-03

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Nazwę zostawiałem, nie spodziewałem się że ktoś się do tego doczepi.

Offline

#95 2012-08-30 08:30:32

ill
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-22

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

No cóż, jak widać to był ewidentny błąd. Ich nie interesuje, że to polski sub, dostają od firmy posiadającej w stanach prawa do danego filmu/programu/czegoś_tam i ustawiają odpowiednie parametry w swojej wyszukiwarce. Tego nikt nie sprawdza osobiście, tylko mają jakieś programy wyszukujące kluczowe słowa w nazwach plików, ale to, że wywalili tylko jeden .part, a drugiego już nie, to faktycznie dziwne.


GG: 1677958

Offline

#96 2012-08-30 11:22:37

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

ill napisał:

ale to, że wywalili tylko jeden .part, a drugiego już nie, to faktycznie dziwne.

Taki troll z ich strony. Wiedzieli, że z jednym partem nic się nie zrobi papa

Offline

#97 2012-08-30 11:48:48

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Raczej po prostu link został zgłoszony jaki treści pirackie, i zgłosili tylko pierwszy part a nie wszystkie linki dlatego tylko jeden poleciał.

Offline

#98 2012-08-30 13:22:12

Prototype
Użytkownik
Dołączył: 2009-10-12

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Wątpię w to, ja tam miałem wiele plików i co dzień się logowałem, nazwy były np. 343242234 i nie były udostępniane, były to paczki zaszyfrowana z założonym hasłem, ale co jakiś czas jakieś znikały:) Poza tym jest też dziwna kwesta zgłaszania, nie sprawdzając xD wychodziłoby na to że nawet wszystkie legalne pliki usuną jeśli ktoś zgłosi, czyli ktoś kogoś nie lubi i ten mu wszystko zgłasza, mimo, że to legalne pliki i usuwają smile_big



Ostatnio trochę buszowałem w necie i znalazłem kilka ciekawych pozycji, ale podam tez te co wcześnie, może komuś też się przyda smile


Pokaż spoiler
-hulkshare.com
*Dożywocie plików.
*300mb na plik.
*Nieograniczone miejsce na pliki.
*Nieograniczona szybkość pobierania.
*Nie ma remote.



-narod.ru
*Trzymanie plików 90 dni od ostatniego pobrania.
*5GB na jeden plik.
*Nieograniczone miejsce na pliki.
*Szybkość pobierania około 170kb/s.
*Posiada możliwość remote, na inne serwery za free, tak samo jak uptobox, ale sam nie oferuje remote.



-slingfile.com
*Trzymanie plików 180 dni od ostatniego pobrania.
*2GB na jeden plik.
*500GB miejsca na pliki.
*Szybkość pobierania 128kb/s
+Prawdopodobnie jeden plik co 30min, ja osobiście i 2 pobierałem jednocześnie, więc nie wiem czy to błąd, czy dlatego, że to moje pliki.
*Posiada remote, ale nie da rady do tego wykorzystać sposób uptobox, czy narod.



-flinzy.com
*Trzymanie plików 90 dni od ostatniego pobrania.
*2GB na jeden plik.
*Nieograniczone miejsce na pliki.
*Nieograniczona szybkość pobierania.
*Bywają zajete sloty, przez krótki czas.
*Nie ma remote.
*Uwaga, prosze podawać tego typu linki www.flinzy.com/d/OVn98BP a nie tego www.flinzy.com/files/3161/ListDownload bo poza włąscicielem nikt nie będzie mógł pobierać.
*Posiada możliwość restartu daty ostatniego pobrania plików, co oznacza, ze można mieć w łatwy sposób na stałe pliki.



-zixshare.com
*Trzymanie plików 120 dni od ostatniego pobrania.
*800MB na jeden plik.
*7,64 TB miejsca na dysku.
*Szybkość pobierania 250kb/s --> 1 plik na godzine.
*Nie ma remote.



-filefactory.com
*90 dni od ostatniego pobrania.
*500mb na jeden plik --> można i 2GB, ale nie uploadujcie więcej niz 500, powyżej 500 żeby sciagnąć, jest wymagane premium.
*Nieograniczone miejsce na pliki
*Szybkość pobierania około 90kb/s
*Posiada remote.



-peejeshare.com
*Dożywocie plików --> nie trzeba się rejestrować.
*1GB na jeden plik.
*Nieograniczone miejsce na pliki
*Nieograniczona szybkość pobierania.
*Posiada remote.



*freeuploads.fr
*Dożywocie plików.
*5GB na jeden plik.
*Nieograniczone miejsce na pliki
*Nieograniczona szybkość pobierania, chociaż zależy od pory dnia, więc oczywiście najlepiej rano i póznim wieczorem.
*Posiada remoty, wyłącznie z serwerów, gdzie ma sie premium.



*hotfile.com
*90 dni od ostatniego pobrania..
*400mb dla free.
*Nieograniczone miejsce na pliki.
*Róznie z szybokością pobierania.
*Posiada remoty.



*1fichier.com
*90 dni od ostatniego pobrania.
*10gb na jeden plik.
*Nieograniczone miejsce na pliki.
*Róznie z szybokością pobierania.
*Posiada remoty.



*uptobox.com
*60 dni od ostatniego pobrania.
*2gb na jeden plik.
*500GGB na konto..
*Róznie z szybokością pobierania.
*Posiada remoty. --> wyjątkowo go dodanie, bo pewnie zauważyliście, że 60dni od ostatniego pobarnia, ale pozwala na darmowe remote na wiele hostingów.



*badongo.com
*90 dni od ostatniego pobrania.
*Prawdopodobnie nie ograniczony rozmiar pliku.
*Nieograniczone miejsce na pliki.
*500kb/s.



*depositfiles.com
*90 dni od ostatniego pobrania.
*10GB na jeden plik.
*Nieograniczone miejsce na pliki.
*około 100kb/s.




*odsiebie.pl
*120 dni od ostatniego pobrania.
*1GB na jeden plik.
*1TB na konto.
*200kb/s.



*terafiles.net
*90 dni od ostatniego pobrania.
*1GB na jeden plik.
*Miejce na pliki nieograniczone.
*Prędkość pobierania nieograniczona.



*file4go.com
*Pliki nigdy nie są usuwane.
*500MB na jeden plik.
*Miejce na pliki nieograniczone.
*Prędkość pobierania 100-200kb/s.



*uploadlab.com
*Pliki nigdy nie są usuwane.
*Nieograniczony rozmiar pliku.
*1TB miejsca na pliki.
*Prędkość pobierania 1.mb/s.



*myupload.dk
*Pliki nigdy nie są usuwane.
*500mb na plik.
*Dosłonie 1GB na konto, dlatego nie warto się rejestrować.
*Prędkość pobierania nie ma ograniczeń, wszystko zależy od przeciążenia serwera.



*file4u.pl
*90 dni od ostatniego pobrania.
*400mb na plik.
*Miejce na pliki nieograniczone..
*Prędkość pobierania 2mb/s dla zarejestrowanych.



*packupload.com
*6 miesiecy od ostatniego pobrania.
*1gb na plik.
*Miejce na pliki nieograniczone.
*Prędkość pobierania nie ma ograniczeń, wszystko zależy od przeciążenia serwera.



*upsto.re
*90 dni od ostatniego pobrania.
*2gb na plik.
*Miejce na pliki nieograniczone.
*Prędkość pobierania 100kb/s



*sendfiles.nl
*6 miesiecy od ostatniego pobrania.
*1gb na plik.
*Miejce na pliki nieograniczone.
*Prędkość pobierania nie ma ograniczeń, wszystko zależy od przeciążenia serwera.



*favupload.com
*Pliki nigdy nie są usuwane.
*1gb na plik.
*Miejce na pliki nieograniczone.
*Prędkość pobierania nie ma ograniczeń, wszystko zależy od przeciążenia serwera.



*gulfup.com
*Pliki nigdy nie są usuwane.
*1gb na plik.
*Miejce na pliki nieograniczone.
*Prędkość pobierania nie ma ograniczeń, wszystko zależy od przeciążenia serwera.

Ostatnio edytowany przez Prototype (2012-08-30 13:24:00)

Offline

#99 2012-08-30 15:06:00

marconii2002
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-10

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp

Offline

#100 2012-08-30 15:47:12

Dx51
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2010-09-23

Odp: Hostingi plików w czasach ACTA itp


o9UqB.png
YPOORzh.gif

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024