#1 2012-09-04 23:17:36

Pegout
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-04

L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do gry na nowym serwerze, który wystartuje 17 września 2012 roku o godzinie 20:00. Serwer dysponuje dobrymi plikami, miłą oraz ogarniętą administracją, wieloma ciekawymi eventami oraz zapewnia miło spędzony czas.

Server Version: High Five.
BETA Server on: September 12 at 20:00
Server start date: September 17 at 20:00
Site - http://l2-sky.eu/
Forum - http://l2-sky.eu/forum/forum.php

SERVER RATES:               
Xp - 4
Sp - 4
Drop Adena - 2
Drop Items - 3
Drop Spoil - 4
Quests Drop - 3
Quests Reward - 1
Raid Boss - 3
Siege Guard - 1
Fish Drop Count - 1
Hellbound Confidence - 4
Clan Rep Score - 3
Manor - 1
Drop Common Items - 1

Party Bonus rate (from basic server rate - x4):
1. 1.00 (solo)
2. 1.30
3. 1.40
4. 1.60
5. 1.80
6. 1.90
7. 2.00
8. 2.20
9. 2.30 (full pt)

No Carrier:
Enable No Carrier - on
Min Time – 0 sec
Max Time – 600 sec
Default Time – 60 sec
No carrier - when your game client crash your character will still be online as "NO CARRIER" you will be in party, can receive exp, damage etc.

shot00021p.png

Offline Trade:
Offline Trade - on
Min Level – 40 level
Trade Name Color - gray
Trade Price – 10.000 adena
Restore After Restart – on
Offline shop is avaiable only on trade zone(instance) placed in giran harbor. To enter trade zone u must teleport to giran harbor and talk to GateKeeper, he will teleport you into trade zone.
U can also regenerate your mana for adena.

Olympiad:
Oly Start Time - 18 GTM+1
Class Game Min – 11 people
Non Class Game Min - 11 people
Team Game Min – 6 team
Game Max Limit – 70 matches
Game Classes Count Limit – 30 matches
Game No Classes Count Limit – 60 matches
Game Team Count Limit – 10 matches
Olympiad Battles For Reward - 15 matches
Olympiad Points Weekly – 10 points
1 month period

Fishing Championship:
Reward - adena
Reward 1 place – 500.000
Reward 2 place – 400.000
Reward 3 place – 300.000
Reward 4 place – 200.000
Reward 5 place – 100.000

Handy Block Checker (Fantasy Isle):
Event - on
Min Team Members - 2
Rate Coin Reward - 1

Augmentation:
NG Skill Chance – 15%
NG Glow Chance = 0%
Mid Skill Chance = 30%
Mid Glow Chance = 40%
High Skill Chance = 45%
High Glow Chance = 70%
Top Skill Chance = 60%
Top Glow Chance = 100%
Base Stat Chance = 1%
Acc Skill Chance = 10%

Enchant (Normal, Crystal and Blessed):
Chance Weapon - 68%
Chance Armor - 52%
Chance Accessory - 54%
Safe Enchant - +3
Safe Enchant FullBody - +4
Max - +20
Armor Over Enchant HP Bonus Limit - +10
Attribute Chance - 50%
Attribute Crystal Chance - 30%

Limits:
Maximum Slots For No Dwarf – 80 slot
Maximum Slots For Dwarf – 100 slot
Maximum Slots For Quests – 100 slot
Warehouse Slots For NoDwarf – 100 slot
Warehouse Slots For Dwarf – 120 slot
Maximum Warehouse Slots For Clan – 200 slot
Max Pvt Store Slots Dwarf - 8
Max Pvt Store Slots Other - 5
Max Pvt Manufacture Slots - 50

Vote:
Hopzone & Topzone Vote Reward – on
Votes Difference – 100 (for every 100 votes on server you will be rewarded)

Others:
Auto Loot - on
Auto Loot Individual (command .cfg)
Auto Loot From Raids - off
Craft Masterwork Chance – 3%
Craft Double Craft Chance – 3%
Allow Shift Click – on
Death Penalty Chance – 10%
Non Owner Item Pickup Delay - 15 sec
Remove Skills On Delevel
Gk Free – 40 level
Gk Cruma – 56 max level
Pet Inventory Limit – 12 slot
Item Auction Enabled – first month closed
Item Auction Announce
Clan leader Name Colour - green
Skills Chance Min – 10%
Skills Chance Cap - 90%
Announce Mammon Spawn
Destroy Dropped Item After – 5 minutes
Allow Others Withdraw From Clan Warehouse - on (leader command .clan)
Buff fLimit – 20 slot + 4
Dance & Song Limit – 12 slot
Use Item Broker Item Search - on

shot00010wi.png

Allow SubClass Without Quest – off, retail like quest
Nobless – retail like quest
Auto Learn Skills - off
Auto Learn Forgotten Skills - off
Blue monster spoil - off
Allow Dualbox - off

Working Events:
April Fool's Day
Coffer Of Shadows
Defense Towns
Fight Club
L2 Collect Medal
L2 Day
Last Hero
March 8
Master Of Enchaning
Pc Bang Points
Saving Snowman
Team VS Team
Gang VS Gang
Capture The Flag
Death Match
The Fall Harvest
Trick Of Transmutation
World Drop
Bounty Hunters
Freya Celebration
Gift of Vitality
PcCafe Points Exchange
Summer Meleons
The Flow Of The Horror
Christmas
Change of Heart

Some H5 Features:
H5 Items and skills and quests
Frintezza, Freya, Zaken in instance
Olympiad Quests Working
Dragon Valley and Lair of Antharas updated to H5
Nevit's Blessing, Hunting Bonus working
Hellbound works up to 11 lvl
Seven Sings quest 79 & 81
All Seven Sings quests
Seven Sings instances
Nornils Garden instance
Mithril Mine instance
Steel Citadel
Kamalokas
Rim Kamalokas
Sel Mahum Training Ground - Retail Like
Chamber Of Delusion
Naia Tower + Beleth
Seed of Destruction + Raid Boss Tiat - Retail Like
Seed of Infinity + The Two Brothers instance - Retail Like
Seed of Anihilation + Raid Bosses Torumba/Taklacan/Dopagen - Retail Like
Seed of Anihilation farming zone
Crystal Cavern
Fortress sieges
Castle sieges
Olympiad Games
All Grand Bosses
All Normal Bosses
Talismans
Knoriks working

Squad Skill - Only clans who owns fortess or castle can gain thoose skills

shot00005hy.png

Usefull Commands:
/olympiadstat - show your and others people olympiad stats
.time or .date - show server time and date ingame
.clan - clan leader can allow other clan members receive items from clan warehouse
.password - allow you to change your account password
.repair nickname - When your character stuck (won,t be able to use soe, ressurect etc.) u can log on another character within your account and use command eg. ".repair Mrs.Storm"
.hellbound - information about hellbound (actual level etc.)
.online - acutal online players

.cfg

scaled.php?server=715&filename=shot00006a.png&res=landing

.whoami - shows your statistics

shot00007cg.png
shot00008ckr.png

Ostatnio edytowany przez Pegout (2012-09-05 09:42:52)

Offline

#2 2012-09-05 00:47:34

nover
Użytkownik
Skąd: Stolica
Dołączył: 2009-02-16

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

L2j czy oficjalne pliki?
Jak zaczęłam przeglądać forum, to wszędzie tylko okienko do logowania (nie, nie będę zakładać konta na forum, by uzyskać odpowiedź na pytanie, która powinna być umieszczona na stronie wraz z innymi informacjami ogólnodostępnymi na temat serwera), a na stronie żadnych istotnych wiadomości nie ma.
Jak na moje oko bidą wieje, a forum zablokowane dla potencjalnego przyszłego gracza chcącego się czegokolwiek dowiedzieć...

Offline

#3 2012-09-05 01:40:22

Pegout
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-04

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

L2J. Popróbuj... Zaktualizowałem teraz reklame i jest forum podane. Zrób konto i tam poznasz więcej informacji na temat servera. Pozdrawiam smile

Offline

#4 2012-09-05 06:15:37

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Myślałem że L2 jest teraz darmowe. Jeśli tak to po co grać na prywatnych serwerach?


sokolb.jpg

Offline

#5 2012-09-05 08:50:10

Pegout
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-04

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Nie polecam darmowego... Wszystko oprócz Elegi za darmo, łączone 4 klasy, questy które ciezko wykonac bo przy 1 moobie siedzi 5 osob i pilnuje... Taki off x1 jest łatwiejszy 100 razy niz ten server np. ktory napewno wiecej zapewni zabawy z gry smile

Offline

#6 2012-09-05 09:33:36

Silla
Użytkownik
Dołączył: 2010-11-03

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Aion F2P ma kupę ograniczeń, z L2 F2P też jest tak samo?


podpisq.png

Offline

#7 2012-09-05 09:42:23

Pegout
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-04

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Lineage 2 nie ma właśnie zbyt wielu, ale naprawde nie polecam gry na officialu. Bitwa o kazdego mooba, wszystko jest tak latwe, ze zdecydowanie lepiej wbic na tego prywata smile Zapraszam ponownie smile

Offline

#8 2012-09-05 09:59:03

Etorion
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-05

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

nover napisał:

L2j czy oficjalne pliki?
Jak zaczęłam przeglądać forum, to wszędzie tylko okienko do logowania (nie, nie będę zakładać konta na forum, by uzyskać odpowiedź na pytanie, która powinna być umieszczona na stronie wraz z innymi informacjami ogólnodostępnymi na temat serwera), a na stronie żadnych istotnych wiadomości nie ma.
Jak na moje oko bidą wieje, a forum zablokowane dla potencjalnego przyszłego gracza chcącego się czegokolwiek dowiedzieć...

Nie wiem czy jesteś ślepy czy po prostu lubisz się czepiać dla samego czepiania?
Jakich informacji na stronie serwera i w reklamie ci brakuje prócz tego czy to l2j czy l2off (btw. l2off H5 mają obecnie 2 serwery na świecie, reszta przeszła na GoD)

Jeśli rejestracja na forum (ok 30 sekund) jest dla ciebie taka trudna to gl

P.S.
bidą co ci może w mózgu wiać

Offline

#9 2012-09-05 12:02:48

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Etorion napisał:

Jeśli rejestracja na forum (ok 30 sekund) jest dla ciebie taka trudna to gl

P.S.
bidą co ci może w mózgu wiać

To ktoś z "miłej i ogarniętej administracji"? Jak tak, to pozdro dla wszystkich gimnazjalistów papa

Offline

#10 2012-09-05 12:43:55

Pegout
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-04

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Etorion akurat nie jest nikim z administracji...

Offline

#11 2012-09-05 13:11:39

nover
Użytkownik
Skąd: Stolica
Dołączył: 2009-02-16

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Etorion, ładnie to tak obrażać kobietę?
tak, zanim komuś ubliżysz, sprawdź jego płeć - to nie boli, bo po lewej masz ikonkę.
i nie, nie będe się rejestrować, bo nie mam takiej ochoty ani potrzeby nawet jeśli technologia poszlaby do momenty takiego, że rejestracja wymagałaby tylko przesłania swoich myśli.
nie chcę i już. bo mam to w dupie, skoro administrator ukrywa WSZYSTKIE ważne posty.
L2j mnie nie interere w ogóle, wolę oficjala mimo tego, że trzeba czekać i bić się o moba. Wole rywalizację o niego, niż kupę dzieciaków, którzy nie wiedzą jak się zachować uprzejmie wobec innych graczy (ja nawet potencjalnym nie jestem a już mnie zbluzgano, o czymś to wybitnie znaczy).
Z takimi dzieciuchami grać to koszmar - już nie raz się o tym przekonałam ^^
Także podziękuję, ale nie skorzystam.

Ostatnio edytowany przez nover (2012-09-05 13:12:03)

Offline

#12 2012-09-05 14:12:24

Etorion
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-05

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Sir_Ace napisał:
Etorion napisał:

Jeśli rejestracja na forum (ok 30 sekund) jest dla ciebie taka trudna to gl

P.S.
bidą co ci może w mózgu wiać

To ktoś z "miłej i ogarniętej administracji"? Jak tak, to pozdro dla wszystkich gimnazjalistów papa

Nie. nie jestem nikim z administracji, i to miło, że pozdrawiasz swoich kolegów ze szkoły "Sir".

nover napisał:

Etorion, ładnie to tak obrażać kobietę?
tak, zanim komuś ubliżysz, sprawdź jego płeć - to nie boli, bo po lewej masz ikonkę.
i nie, nie będe się rejestrować, bo nie mam takiej ochoty ani potrzeby nawet jeśli technologia poszlaby do momenty takiego, że rejestracja wymagałaby tylko przesłania swoich myśli.
nie chcę i już. bo mam to w dupie, skoro administrator ukrywa WSZYSTKIE ważne posty.
L2j mnie nie interere w ogóle, wolę oficjala mimo tego, że trzeba czekać i bić się o moba. Wole rywalizację o niego, niż kupę dzieciaków, którzy nie wiedzą jak się zachować uprzejmie wobec innych graczy (ja nawet potencjalnym nie jestem a już mnie zbluzgano, o czymś to wybitnie znaczy).
Z takimi dzieciuchami grać to koszmar - już nie raz się o tym przekonałam ^^
Także podziękuję, ale nie skorzystam.

Szczerze to mi to wisi czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, poza tym ja też mogę sobie zrobić znaczek kobiety i powiedzieć - ale przecież ja jestem tylko kobietą i wypowiadam się na temat serwera o którym nie mam zielonego pojęcia bo mi się nie chciało zarejestrować, och i bym zapomniała, że przecież i tak na niego nie pójdę bo grają tam same chłopaki z przedszkola (widać masz w tych sprawach spore doświadczenie jak sama napisałaś/eś).

Nie jesteś zainteresowany/a tematem to się nie wypowiadaj - proste.

I tak na koniec to tymi twoimi "dzieciakami którzy nie wiedzą jak się zachować" wylewa się z ekranu na oficjalnym serwerze brecht

Ostatnio edytowany przez Etorion (2012-09-05 14:17:28)

Offline

#13 2012-09-05 14:32:44

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Pegout napisał:

Etorion akurat nie jest nikim z administracji...

Też fajnie. Macie świetnych userów, którzy swoją piekielnie rozwiniętą retoryką robią dla serwera wiele dobrego, zachęcając do gry całe rzesze potencjalnych użytkowników. Brawo i oby tak dalej.

Offline

#14 2012-09-05 14:35:20

Muird
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2008-12-17

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Mhhh Etorion jeśli miałeś zamiar zrobić antyreklamę to jestem pod gigantycznym wrażeniem - udało CI się to bardzo dobrze. Jeśli jednak chciałeś zareklamować serwer to... porównam to do strzału we własną nogę. Biorąc pod uwagę, że serwerów prywatnych jest kilka do wyboru i mamy możliwość grania legalnie na oficjalnych serwerach to jednak trzeba by wyjść na przeciw potencjalnym graczom i wszystko udostępnić w jak najwygodniejszy - prostszy sposób dla odbiorcy.  Możesz mieć 12 lub 25 lat, czy też możesz być drag queen - jeśli Ci to sprawia przyjemność, ale czytając twoje  wypowiedzi w głowie pojawia mi się nieodparta myśl, że jesteś niewychowany i nie umiesz się zachować - korzystasz z anonimowości internetu i zgrywasz chojraka. Proponuję sobie zaparzyć jakieś ziółka i zanim wyślesz post zastanowić się nad formą jaką obierasz, bo to co udało CI się osiągnąć to w przynajmniej mojej ocenie przedstawić się z nieciekawej strony.

Offline

#15 2012-09-05 15:28:52

Pegout
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-04

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Jednego kolesia poniosło a wy już wyciągacie powoli wnioski, że ten server to sami tacy jak on... Ehh ludzie też się zastanówcie... Nawet na offie znajde wam mnóstwo osób jak Etorion. Jeśli z jego powodu nie zagracie na serverze, to naprawde jestescie miękkie laleczki. Ja też nie jestem administratorem servera, tylko jednym z Userów, który reklamuje server...

Offline

#16 2012-09-05 15:55:20

Gher87
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-05

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

sokolb

Myślałem że L2 jest teraz darmowe. Jeśli tak to po co grać na prywatnych serwerach?

Tak są darmowe, ale są na kronice GOD czyli całkowicie inne już L2.

Silla

Aion F2P ma kupę ograniczeń, z L2 F2P też jest tak samo?

Lineage 2 nie ma żadnych ograniczeń, ale za to rozwinięty sklep z różnymi bajerami np. konto premium zwiększające exp/sp/adene o 100%.



Sir_Ace

"To ktoś z "miłej i ogarniętej administracji"? Jak tak, to pozdro dla wszystkich gimnazjalistów

Jak już powinieneś pozdrowić administracje, a nie gimnazjalistów i to na dodatek wszystkich.

Też fajnie. Macie świetnych userów, którzy swoją piekielnie rozwiniętą retoryką robią dla serwera wiele dobrego, zachęcając do gry całe rzesze potencjalnych użytkowników. Brawo i oby tak dalej.

U Ciebie widać bardzo dobrze rozwinięty tok rozumowania.

nover

Etorion, ładnie to tak obrażać kobietę?
tak, zanim komuś ubliżysz, sprawdź jego płeć - to nie boli, bo po lewej masz ikonkę.
i nie, nie będe się rejestrować, bo nie mam takiej ochoty ani potrzeby nawet jeśli technologia poszlaby do momenty takiego, że rejestracja wymagałaby tylko przesłania swoich myśli.
nie chcę i już. bo mam to w dupie, skoro administrator ukrywa WSZYSTKIE ważne posty.
L2j mnie nie interere w ogóle, wolę oficjala mimo tego, że trzeba czekać i bić się o moba. Wole rywalizację o niego, niż kupę dzieciaków, którzy nie wiedzą jak się zachować uprzejmie wobec innych graczy (ja nawet potencjalnym nie jestem a już mnie zbluzgano, o czymś to wybitnie znaczy).
Z takimi dzieciuchami grać to koszmar - już nie raz się o tym przekonałam ^^
Także podziękuję, ale nie skorzystam.

Kobiet nie można obrażać? Szczerze mówiąc sam bym chętnie coś dorzucił bo jak komuś nie chce się poświęcić chwile czasu na rejestracje, żeby wszystkiego się dowiedzieć to już nie mój problem. Tutaj chyba też musiałaś się zarejestrować, żeby cokolwiek napisać. Czyli już nie masz zamiaru na żadnych forum się rejestrować nigdy w życiu nawet jeżeli by to wymagało "przesłania swoich myśli".

Z takimi dzieciuchami grać to koszmar - już nie raz się o tym przekonałam ^^

- tym stwierdzeniem Ty obraziłaś wszystkich "nie dzieciaków", którzy mają grać na tym serwerze, a nawet się nie zarejestrowałaś żeby sprawdzić ich płeć.

BTW to kobiety walczyły tak bardzo o równouprawnienie.

Ostatnio edytowany przez Gher87 (2012-09-05 15:56:50)

Offline

#17 2012-09-05 16:08:35

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Gher87 napisał:

sokolb

Myślałem że L2 jest teraz darmowe. Jeśli tak to po co grać na prywatnych serwerach?

Tak są darmowe, ale są na kronice GOD czyli całkowicie inne już L2.

Silla

Aion F2P ma kupę ograniczeń, z L2 F2P też jest tak samo?

1. Lineage 2 nie ma żadnych ograniczeń, ale za to rozwinięty sklep z różnymi bajerami np. konto premium zwiększające exp/sp/adene o 100%.



Sir_Ace

"To ktoś z "miłej i ogarniętej administracji"? Jak tak, to pozdro dla wszystkich gimnazjalistów

Jak już powinieneś pozdrowić administracje, a nie gimnazjalistów i to na dodatek wszystkich.

Też fajnie. Macie świetnych userów, którzy swoją piekielnie rozwiniętą retoryką robią dla serwera wiele dobrego, zachęcając do gry całe rzesze potencjalnych użytkowników. Brawo i oby tak dalej.

2. U Ciebie widać bardzo dobrze rozwinięty tok rozumowania.

nover

Etorion, ładnie to tak obrażać kobietę?
tak, zanim komuś ubliżysz, sprawdź jego płeć - to nie boli, bo po lewej masz ikonkę.
i nie, nie będe się rejestrować, bo nie mam takiej ochoty ani potrzeby nawet jeśli technologia poszlaby do momenty takiego, że rejestracja wymagałaby tylko przesłania swoich myśli.
nie chcę i już. bo mam to w dupie, skoro administrator ukrywa WSZYSTKIE ważne posty.
L2j mnie nie interere w ogóle, wolę oficjala mimo tego, że trzeba czekać i bić się o moba. Wole rywalizację o niego, niż kupę dzieciaków, którzy nie wiedzą jak się zachować uprzejmie wobec innych graczy (ja nawet potencjalnym nie jestem a już mnie zbluzgano, o czymś to wybitnie znaczy).
Z takimi dzieciuchami grać to koszmar - już nie raz się o tym przekonałam ^^
Także podziękuję, ale nie skorzystam.

3. Kobiet nie można obrażać? Szczerze mówiąc sam bym chętnie coś dorzucił bo jak komuś nie chce się poświęcić chwile czasu na rejestracje, żeby wszystkiego się dowiedzieć to już nie mój problem. Tutaj chyba też musiałaś się zarejestrować, żeby cokolwiek napisać. Czyli już nie masz zamiaru na żadnych forum się rejestrować nigdy w życiu nawet jeżeli by to wymagało "przesłania swoich myśli".
4.

Z takimi dzieciuchami grać to koszmar - już nie raz się o tym przekonałam ^^

- tym stwierdzeniem Ty obraziłaś wszystkich "nie dzieciaków", którzy mają grać na tym serwerze, a nawet się nie zarejestrowałaś żeby sprawdzić ich płeć.

BTW to kobiety walczyły tak bardzo o równouprawnienie.

1. Krótko ujmując: "płać, by grać". Takie "bajery" tylko prują radość z gry, i nawet nie próbuj się wykręcać, że można nie korzystać, bo co z tego, że ja nie korzystam, skoro znajdą się tacy co wykupią, by zaszpanować, takie rzeczy powinny być wycofywane z gier, jak płacić to wszyscy jakiś mały abonament i będzie luks, ewentualnie premium zwiększające ilość rzeczy w magazynie itp.

2. Wystarczy kilku dzieciaków, by zniszczyć całą zabawę z gry, szczególnie, gdy na serwerze jest mało użytkowników.

3. Jej raczej chodziło o to, że obraził ją pisząc do niej w męskiej formie mimo znaczka.

4. To zdanie ogólne, nie odnosiło się do tej gry, tylko do wszystkich innych.

PS. Ponawiam prośbę do administracji o blokowanie pisania postów przez pierwszy tydzień po rejestracji.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#18 2012-09-05 16:12:45

nover
Użytkownik
Skąd: Stolica
Dołączył: 2009-02-16

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Gher, a ty jakis obrońca uciśnionych, że bronisz Etorion'a?
Ja się odniosłam do jego słownictwa i jego szczeniackiego zachowania w stosunku do mnie, więc wiesz... mam prawo nazwać go dzieciuchem skoro się tak zachowuje.
Nawet moja 5 letnia córka nie daje takiego pokazu, choć miałaby takie prawo ze względu na swój wiek ^^

Ciekawie wyszło ^^
Przy okazji - chciałam tylko zapytać o możliwości serwera, a tu napadła mnie zgraja wielce niezadowolonych ludków którzy myślą, że ich serwer jest naj i w ogóle, problem w tym, że ja wiem jak się gra i wyobraźcie sobie, że kilka lat spędziłam na graniu w L2, więc wiedzę na ten temat mam całkiem sporą - na wielu serwerach, także polskich.
Wiec tak - tutaj macie olbrzymią antyreklamę, bo ludzi się poznaje nie tylko po tym jak zaczynają razem grać, ale także na umiejętnościach społecznych - a tutaj daliście pokaz iście majstersztykowy ich braku.
A szkoda, bo mogło być fajnie i mogłam wypróbować serwer.
Ale po takich tekstach, to nie widzę sensu, skoro nie rozumiecie, że chodzi o zwykłe zaufanie i szacunek do innych ludzi - bez tego nie ma fajnej gry.

Offline

#19 2012-09-05 16:36:41

Etorion
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-05

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Widzę, że to forum aż kipi od wielkich "Dżentelmenów"  którzy bronią swojej bezradnej kobiety, gdyż gdy ona na strzał udziela negatywnej wypowiedzi o serwerze nie mając o nim bladego pojęcia to jest git, lecz gdy ktoś kto ma już serdecznie dość  „hejterów” pokroju nover to jak to zwykle wiadomo grupa się trzyma razem i jej koledzy „hejterzy” najeżdzają na tą osobę…

Mówicie o moim "szczeniackim zachowaniu, braku kultury czy dziecinności" a sami nie dajecie lepszego przykładu...

Nover - jak wychowujesz własne dziecko takie ci daje "pokazy" (i teraz z twojej strony zapewne padnie przewidywalna i uszczypliwa odpowiedź, że jak mnie wychowano taki jestem)

L2j czy oficjalne pliki?
Jak zaczęłam przeglądać forum, to wszędzie tylko okienko do logowania (nie, nie będę zakładać konta na forum, by uzyskać odpowiedź na pytanie, która powinna być umieszczona na stronie wraz z innymi informacjami ogólnodostępnymi na temat serwera), a na stronie żadnych istotnych wiadomości nie ma.
Jak na moje oko bidą wieje, a forum zablokowane dla potencjalnego przyszłego gracza chcącego się czegokolwiek dowiedzieć...

Gdzie w tej wypowiedzi prócz pokazu twojego lenistwa było pytanie o MOŻLIWOŚCI serwera?
A także na 100% nie zagrałabyś tutaj gdyż zniechęciło cię samo to, że serwer ma "zablokowane" forum dla niezarejestrowanych użytkowników...

A tak na marginesie - Nie, nie masz prawa nazwać mnie dzieciuchem, tak jak ja nie mam prawa nazwać cię egocentryczną mamusią, która myśli, że jak ma dziecko to świat padnie jej do stóp.

To tyle z mojej strony w sprawie "antyreklamy" serwera oraz wszelkiej maści "dzieciakowania, braku kultury etc. etc."

Ostatnio edytowany przez Etorion (2012-09-06 19:01:14)

Offline

#20 2012-09-05 16:46:04

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Wiesz, niektórzy nie zakładają kont "gdzie tylko się da", a łatwo dostępne informacje o parametrach serwera zwiększają ilość graczy, ich zachowanie zresztą też. Poza tym, gdzie napisano, że niechęć do rejestrowania się na forum oznacza, że człowiek na 100% nie zagra na serwerze?

W powyższym poście zresztą dałeś świetny pokaz "dzieciakowania".

Ostatnio edytowany przez Demonis Angel (2012-09-05 16:46:23)


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024