#21 2012-09-05 18:19:31

Gher87
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-05

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

nover bez urazy, ale chyba Ty wszystko zaczęłaś

L2j czy oficjalne pliki?
Jak zaczęłam przeglądać forum, to wszędzie tylko okienko do logowania (nie, nie będę zakładać konta na forum, by uzyskać odpowiedź na pytanie, która powinna być umieszczona na stronie wraz z innymi informacjami ogólnodostępnymi na temat serwera), a na stronie żadnych istotnych wiadomości nie ma.
Jak na moje oko bidą wieje, a forum zablokowane dla potencjalnego przyszłego gracza chcącego się czegokolwiek dowiedzieć...

I Ty chcesz pytać o możliwości serwera jak Ci się zarejestrować nie chce i z góry mówisz, że serwer to bieda ...

Moim zdaniem dobrze robią, strona ma służyć do przekazywania najważniejszych wiadomości. Forum jest do dyskutowania. Serwer jeszcze nie wystartował, więc może jest możliwość zmiany rate czy innych rzeczy, dlatego może nie dali na stronie pełnego info.


Podstawowe info jest: Kliknij

Ostatnio edytowany przez Gher87 (2012-09-05 18:23:10)

Offline

#22 2012-09-05 19:33:51

sokolb
Użytkownik
Skąd: Newcastle upon Tyne
Dołączył: 2007-10-27

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Gher87 napisał:

Tutaj chyba też musiałaś się zarejestrować, żeby cokolwiek napisać.

"Napisać", a nie przeczytać. Zwróć uwagę, że tutaj nikt nie musi się logować, żeby przeczytać posty. Logowanie potrzebne jest tylko do pisania. Mnie też wkurza takie coś, kiedy trzeba się rejestrować tylko po to żeby znaleźć jedna istotną informację. I nie, wcale nie bronię Nover, tylko wyrażam swój pogląd jezor


sokolb.jpg

Offline

#23 2012-09-06 09:55:46

mikelo
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-06

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

""[Demonis Angel]Wiesz, niektórzy nie zakładają kont "gdzie tylko się da", a łatwo dostępne informacje o parametrach serwera zwiększają ilość graczy""


To ja sie pytam czy ktos przeczytal reklame serwera? Takie duze na poczatku tego tematu.

A co do waszego zachowania, Warszawiaki juz tak maja maja zasady ktorych sami nie przestrzegaja.

Rownouprawnienie to rownouprawnienie i nie wazne kim jestes czarny, brzydki, gruby czy kobieta, mozesz byc zjechany rownie dobrze przez kazdego, a wiadomo wielcy obroncy kobiet sie znajda( bo tak wypada/ trzeba), a widze ze ktos w koncu jest szczery jak Etrion czy Gher...  A twoje dziecko nover ci nic nie pomoze, bo nagle nam serduszka nie zmiekna.. Skonczyly sie czasy gdy kobieta miala dziecko i byla nietykalna... A nie grac na serwie przez kogos pokazuje jak latwo cie zniechecic ... GL w zyciu.

Offline

#24 2012-09-06 10:07:55

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Tak, tylko jak się szuka prywatnego serwera danej gry, to większość graczy sprawdza parametry na stronie, jak są łatwo dostępne to sprawdza się go. Nie czaję twojej gadki o równouprawnieniu, co ono ma do kultury osobistej? To przecież oczywiste, że mało kto chce grać z idiotami, którzy ciągle się kłócą (chyba że jest taki sam). Zasłanianie się dzieckiem? Tylko napisała, że jej dziecko zachowuje się lepiej od was, i tyle. "A nie grać na serwie przez kogoś pokazuje, jak łatwo cię zniechęcić" Ta, na pewno, jak mam się użerać przez cały czas z takimi jak wy to wolę sobie innego serwa poszukać lub znaleźć taki, na którym jest was mniej.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#25 2012-09-06 10:16:43

mikelo
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-06

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Demonis daj nam porozmawiac z pania. daj jej sie wykazac kultura i dyplomacja na prawde to nie do ciebie jest pisane

Offline

#26 2012-09-06 10:36:13

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Skoro nie odpowiada, to znaczy, że skończyła dyskusję z wami, a że mi się nudzi, to sobie z wami piszę.

PS. Używaj przecinków i polskich znaków.

PS2. Znów ponawiam prośbę do administracji, o blokowanie pisania postów przez pierwszy tydzień po rejestracji.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#27 2012-09-06 11:41:28

mikelo
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-06

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Demonis prosze nie tlumacz nover... i to takimi argumentami. Ja chce z nia porozmawiac a nie z jakimis obroncami czy adwokatami. Co do kultury i rownouprawnienia to sie laczy chyba ze nie u ciebie. A kulturalny to ja bede jak ktos bedzie wobec mnie taki i uszanuje prace jaka wykonuje. Pani nover nas masopwo obrazila co poskutkowalo nasza odpowiedza (patrz wypowiedz nover :Z takimi dzieciuchami grać) Rowniez prosze administracje o blokowanie uzytkownikow ktorzy nie stosuja sie do regulaminu forum a od nas tego wymagaja ( patrz punkt II paragraf 3 -  temat jaki zamiescil pegout nie ma nic wspolnego Z dyskusja na temat kultury ktora ktos najwyrazniej zaczal). Demonis odnoscie twojego Ps. apropo przecinkow i polskich znakow nie ma nic o tym w regulaminie wiec prosze nie wymyslaj nowych punktow. Na kazda akcje jest reakcja podstawowe zasady fizyki. I prosze nie blokowac nowych uzytkownikow tlyko dlatego ze maja racje i nie jest ona zgodna z przekonaniami starych uzytkownikow. I prosze nie pisz glupot bo nie masz racji i stosus sie do regulkaminu forum a nie swojego wlasnego...

Offline

#28 2012-09-06 11:50:57

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Co ma piernik do wiatraka?
Czy musisz mieć napisane w regulaminie, że trzeba używać polskich znaków i przecinków, by je stosować? To raczej kwestia znajomości i szacunku do języka. Ale jeśli chcesz żeby było to w regulaminie ANSI, to da się zrobić, bodzio i pozostali będą szczęśliwsi.
A blokowania nowych użytkowników to kwestia offtopu na forum, który robią, i nie dotyczy to tylko was.

Co do regulaminów, Konstytucja RP daje każdemu wolność wypowiedzi.

Ostatnio edytowany przez Demonis Angel (2012-09-06 12:01:19)


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#29 2012-09-06 14:51:03

mikelo
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-06

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Tak musze meic napisane "PS. Używaj przecinków i polskich znaków." to jest polecenie wiec jest wymagane, to nie jest prosba.... a polecen bede sluchal wtedy gdy beda one wymagane, a jak widac w regulaminie nie sa. A do oknstytucji rp , to daj sie wypowiedziec nover tym prawem do wypowiedzi, a nie ciagle ja bronisz.

Offline

#30 2012-09-06 15:11:59

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

To była sugestia, a nie polecenie. Nie bronię jej, ale wkurzają mnie ludzie, którzy obrażają kobiety, a jak będzie chciała, to się wypowie.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#31 2012-09-06 15:22:04

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Tak się czasem zastanawiam, co próbują osiągnąć te wszystkie ludziki, które rejestrują się na tym forum, próbują coś pisać łamaną polszczyzną, zostają zjechane od góry do dołu lub nie przyjmują krytyki i potem szukają ratunku wśród 'swoich' ludzi, którzy próbują ich bronić... A potem moderacja musi ich banować, bo tutejsze trolle umiejętnie sprowokują ich do przekroczenia magicznej granicy wykroczenia karanego banem.

Tak, używanie przecinków i polskich znaków jest na tym forum niepisaną zasadą. Dziwne, nie? Na forum o napisach wymagają poprawności pisania szalony


wladza1.png

Offline

#32 2012-09-06 15:31:45

mikelo
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-06

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Obrazam kobiete bo ona obrazila mnie, oko za oko zab za zab. A kwiatuszkiem to uderze tez jak zasluzy nie rob z kobiet takich niewinianet albo delikatnych. Obronca kobiet sie znalazl. Prosze o link gdzie wymogiem pisania czegokolwiek jest poprawna polszczyzna.

Offline

#33 2012-09-06 15:42:15

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Mikelo, zrób w końcu tą laske i popisz poprawną polszczyzną smile. Niektórzy tutaj są bardzo uczuleni.

Ostatnio edytowany przez Takto ^_^ (2012-09-06 15:43:04)

Offline

#34 2012-09-06 15:49:14

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

mikelo napisał:

Obrazam kobiete, bo ona obrazila mnie, oko za oko, zab za zab. A kwiatuszkiem to uderze tez, jak zasluzy. Nie rob z kobiet takich niewinianet albo delikatnych. Obronca kobiet sie znalazl. Prosze o link, gdzie wymogiem pisania czegokolwiek jest poprawna polszczyzna.

Pogrubiłem ci błędy i wstawiłem kilka znaków interpunkcyjnych. papa

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Używanie przecinków i polskich znaków jest na tym forum niepisaną zasadą.

Czego jeszcze nie rozumiesz?


wladza1.png

Offline

#35 2012-09-06 15:54:41

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

mikelo napisał:

Obrazam kobiete bo ona obrazila mnie, oko za oko zab za zab. A kwiatuszkiem to uderze tez jak zasluzy nie rob z kobiet takich niewinianet albo delikatnych. Obronca kobiet sie znalazl. Prosze o link gdzie wymogiem pisania czegokolwiek jest poprawna polszczyzna.

NIe wiem jak ty, ale ja walę w ryj bez ostrzeżenia za obrażanie kobiety, równouprawnienie, którym się zasłaniasz tutaj nie działa. I inaczej jak "dzieciuchem" nazwać cię nie mogę.


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#36 2012-09-06 16:11:32

Pegout
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-04

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Ehhh ludzie, zbastujcie troche... Widzicie jaki jest temat? To piszcie na temat servera, a nie na temat jednej wypowiedzi, z których rodzą się kolejne i każdy na każdego jedzie. Jak wam sie nudzi to sobie film jakis puśćcie... Ja chcę zareklamować server i nie chcę, żeby mi moderator usunął ten temat tylko i wyłącznie dlatego, że przerodził się w kłótnię... Tak jak mówię: Obelgi piszcie tylko na server a nie samych siebie... Doceńcie wypowiedzi każdego i troche uspokójcie hormony. I brońcie własnych tyłków i nie mieszajcie się w innych. Każdy ma "wolność słowa" ale niech się stara ją mieć tylko we własnej sprawie, bo każdy powinien się skupić na swoich problemach i decydować za siebie.

Dziękuję...

PS: Starałem się napisać bez błędów, ponieważ z tego co widzę   a/ą  c/ć  itd. to wg. was błędy ortograficzne, niepoprawna polszczyzna itp... A co to forum polonistów?... Bez przesady: czepianie się! Polacy to burzliwy kraj i kochają się kłócić... Niestety

Offline

#37 2012-09-06 17:25:05

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Pegout napisał:

A co to forum polonistów?.

Wszedłeś właśnie do paszczy lwa, bo tutaj są poloniści. W końcu tutaj udzielają się tłumacze i korektorzy (w większości).  cholera

Po drugie, wypowiadanie się tutaj na więcej niż 5 zdań nie ma sensu, jeżeli chcesz zakończyć waśnie. Zamiast uspokajać atmosferę, tylko ją podgrzewasz.  bzdura Teksty typu: "Jak wam się nudzi...", "Doceńcie...", "I brońcie własnych tyłków..." są tylko sposobem na przedłużenie wojny trolli z nowymi (i tak wiadomo, że trolle wygrają kupa). Był nawet odcinek w wybuchających beczkach o tym, jak działają trolle. Najpierw są ludzie z dobrymi intencjami/chamy/neutralni, potem trolle, trolle trolujące trolle, itd. aż strona zamienia się w agregator trolli. Więc albo daj innym skończyć się kłócić lub poproś moda o rozwiązanie sporu. Trudne?

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2012-09-06 17:33:16)

Offline

#38 2012-09-06 18:45:14

tornadoretkinia
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2007-12-07

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Etorion napisał:

tak jak ja nie mam prawa nazwać się egocentryczną mamusią, która myśli, że jak ma dziecko to świat padnie jej do stóp.

Nie, jak najbardziej masz prawo nazywać sam siebie jak tylko chcesz. Tego nie może ci nikt zabronić, chyba że podajesz się za kogoś kim nie jesteś.

mikelo napisał:

Ps. apropo przecinkow i polskich znakow nie ma nic o tym w regulaminie wiec prosze nie wymyslaj nowych punktow.

Widać że nie czytałeś regulaminu bo jest tam napisane:
"I 6. Użytkownik zobowiązuje się do wykorzystywania konta zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem oraz zasadami netykiety. Wyrażane treści muszą być zgodne z punktem III niniejszego regulaminu."

W Polsce obowiązuje:
USTAWA z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim.

A jedna z zasad netykiety mówi że:
stosowanie się do reguł pisania obowiązujących w danej grupie (sposób kodowania polskich liter...)

Jest jeszcze to w naszym regulaminie:
"III 6. Nie należy umieszczać wiadomości, które są reklamami (wyjątek stanowi dział o nazwie "Poleć stronę", w której można reklamować swoje strony internetowe związane z szeroko pojętą kulturą Anime)."

Tutaj jest problem bo nie wiem co to jest za gra, ale jak nie jest powiązana z japońską animacją lub mangą, to ten temat poleci.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

crwr1.jpg

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#39 2012-09-06 19:49:00

mikelo
Użytkownik
Dołączył: 2012-09-06

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

Co to jest jezyk interneto, to gdzie wlasnie sie udzielam i wy drodzy polonisci:
Mowa skrótów w Internecie, język internetowy, slang internetowy, w wymianie informacji dokonywanej za pomocą sieci Internet korzysta się z wielu nieformalnych uproszczeń językowych, a w szczególności z licznych skrótowców, z reguły pisanych bez kropek. Są to najczęściej skróty wywodzące się od słów angielskich, np. BTW (by the way), odpowiednik “nb.” (notabene).

Oprócz skrótów literowych mniej oficjalna korespondencja internetowa może zawierać rozmaitość ideogramów, wyrażających nastrój piszącego, tzw. minimum.

Kod internautów:

Internet jako narzędzie multimedialne wytworzył specjalny kod złożony ze znaków językowych, obrazu i dźwięku. Ktoś, kto chce stać się częścią wirtualnej społeczności, musi się z nim zapoznać. Podstawą języka internautów jest angielski. Próby spolszczenia terminów funkcjonujących w internecie skazane są na niepowodzenie (np. click – tupnąć lub mlasnąć). Charakterystyczne dla komunikacji w internecie ograniczenia wynikające z wielkości ekranu komputera powodują, że internet nie znosi dłużyzn. To medium informacji konkretnych, napisanych zwięzłym językiem. Dotyczy to tak witryn internetowych, jak i poczty elektronicznej, nie wspominając o czacie, gdzie zawsze mile widziana jest szybka, krótka i celna replika. Ograniczenia internetu spowodowały wykształcenie przez internautów specjalnego języka schematów, skrótów i obrazów ułatwiających komunikację w sieci. Jest to język żywy, wciąż się rozwijający. Jego poznanie to karta wstępu do klubu zwanego wirtualną społecznością...

Jezeli nie rozumiecie mnie bez przecinkow i polskich znakow ( fanatycy, patrioci) to jestescie Wykluczeni z cyberprzestrzeni:

Analfabetyzm internetowy to przypadłość osób korzystających na co dzień z internetu, ale niepotrafiących zrozumieć podstawowych informacji

Offline

#40 2012-09-06 20:01:49

arystar
Użytkownik
Skąd: Dzierżoniów
Dołączył: 2008-05-29

Odp: L2-Sky [H5] Low 4x 17 Wrzesień - godz. 20:00

O czym ty, kurna, piszesz? bo jakoś nie ogarniam. Co ty ćpiesz? Marihuanę wciągasz?


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024