#201 2012-09-18 20:19:25

Oin
Użytkownik
Skąd: Gorlice / Kraków
Dołączył: 2005-06-14

Odp: anime-odcinki.manifio.com

Merry_Nightmare napisał:

Znalazłem takie coś na necie:

Zdecydowanie nie polecałabym nikomu forum AnimeSub. Moim zdaniem zyskało ono na popularności tylko z powodu przydatności macierzystej strony, a panuje na nim wszechobecne chamstwo i brak poszanowania do kogokolwiek (łatwo można się o tym przekonać odwiedzając dział do polecania stron internetowych, w którym zjeżdżane jest wszystko, bez żadnych skrupułów). Dodatkowo panoszy się tam offtop, którego moderatorzy ani myślą kasować, a użytkownicy w pełni to akceptują i uważają za coś normalnego.

X, nie wiedziałem, że gustujesz w takich słitaśnych blogaskach, bo takie cudo wynajduje Google po wpisaniu tego twojego cytatu.


Minds are like parachutes. Just because you've lost yours doesn't mean you can borrow mine.

Offline

#202 2012-09-18 20:20:23

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: anime-odcinki.manifio.com

Merry_Nightmare napisał:

Znalazłem takie coś na necie:

Zdecydowanie nie polecałabym nikomu forum AnimeSub. Moim zdaniem zyskało ono na popularności tylko z powodu przydatności macierzystej strony, a panuje na nim wszechobecne chamstwo i brak poszanowania do kogokolwiek (łatwo można się o tym przekonać odwiedzając dział do polecania stron internetowych, w którym zjeżdżane jest wszystko, bez żadnych skrupułów). Dodatkowo panoszy się tam offtop, którego moderatorzy ani myślą kasować, a użytkownicy w pełni to akceptują i uważają za coś normalnego.

No nie, xell, http://furururu.blox.pl/html/1310721,26 … 0.html?1,1
Litości.

ed: uprzedzono mnie. Ale trzeba być idiotą, żeby najpierw powoływać się na papierowy magazyn, a potem cytować różowego słit blogaska.

Ostatnio edytowany przez coellus (2012-09-18 20:21:16)


Ty dulowaty userze!

Offline

#203 2012-09-18 20:29:19

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: anime-odcinki.manifio.com

Xell, pominąłeś najlepsze. ;D

Kolejnym minusem jest wygląd forum - nie tyle do przesady minimalistyczny, co po prostu brzydki i odpychający swoją prostotą. Niezaprzeczalnie jest idealnym miejscem dla osób o słabym łączu (brak obrazków w sygnaturach, czy dużego heada, przez co szybko się wczytuje), jednak ponieważ nie od dzisiaj wiadomo, że mangowcy uwielbiają obrazki oceniam je zdecydowanie negatywnie i radzę trzymać się od niego z daleka smile

A sami stronę mają, jakby była robiona w html przez gimnazjalistę, który dopiero zaczyna zabawę ze stronami.  hehe

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2012-09-18 20:31:19)

Offline

#204 2012-09-18 21:04:01

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: anime-odcinki.manifio.com

O rany, z ciekawości spojrzałam na stronę wychwalaną przez autorkę tej recenzji, kyuu.pl, i różnica między tym a ansi jest jak, nie przymierzając, między MAL a /a/.
I mean, wchodzę w pierwszy lepszy dział, pierwszy lepszy zabawniej brzmiący temat i...

Postacie, z którymi się identyfikujemy.
W jakimkolwiek stopniu. Zabawne, ale dla mnie to chyba na prawdę będzie Ryuichi z Gravita X.x Śpiewa, ma rozdwojenie jaźni i jest mega przeuroczy. O tak. O tak tak. Na drugim miejscu Mikami z Death Note. Za poglądy. Nie wiem dlaczego, ale mimo wszystko bardziej się utożsamiam z Mikamim, niż z Lightem O.o W pewnym stopniu identyfikuję się też z Akito/Agito z Air gear XD Nie śmiać się! XDD Bo poważnie mówię... A Wy, z kim się utożsamiacie? smile_big

mruga

Swoją drogą, trzeba autorce przyznać rację z offtopem. haha. I z chamstwem w sumie też, w pewien sposób. No bo niektórzy lubią takie dyskusje, jak podałam w przykładzie, to wtedy faktycznie... Gdyby ktoś założył tu taki temat, to zostałby chamsko potraktowany. Wychodzi na to, że dla przeciętnego czytelnika tamtego blogaska porada dotycząca trzymania się z dala od ANSI jest trafna.

Ostatnio edytowany przez Qashqai (2012-09-18 21:07:37)


Qashqai.png

Offline

#205 2012-09-18 23:36:24

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: anime-odcinki.manifio.com

http://furururu.blox.pl/html/1310721,26 … 0.html?1,1

Trudno się  nie zgodzić z tym co zostało napisane (większość krytyki) o forum ansi i forum tanuki/kotatsu.

Offline

#206 2012-09-18 23:51:24

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: anime-odcinki.manifio.com

Pedośledziu-sama, to dlaczegóż to wybłagałeś u Kane'a, żeby cię rozbanowali? oczkod


Ty dulowaty userze!

Offline

#207 2012-09-18 23:53:32

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: anime-odcinki.manifio.com

No dobra, post raczej do autora/autorki wpisu, niż na temat. Ale uj z tm, trollowej części ansi tak można...

Zdecydowanie nie polecałabym nikomu forum AnimeSub. Moim zdaniem zyskało ono na popularności tylko z powodu przydatności macierzystej strony,

No i co, zazdrościsz popularności? jezor

a panuje na nim wszechobecne chamstwo i brak poszanowania do kogokolwiek

Jeśli wolność wypowiedzi i zdrowy rozsądek, to "chamstwo i brak poszanowania" to cięzko z autorek/ką tego cytatu jezor

(łatwo można się o tym przekonać odwiedzając dział do polecania stron internetowych, w którym zjeżdżane jest wszystko, bez żadnych skrupułów).

Drogi autorze/ko, tutaj przebywający są przyzwyczajeni do wysokich standardów stron internetowych, więc raczej mają w dupie coś typu "skleciłem z szablonu/w generatorze w 5 minut i jestem bogiem", zwykle prezentowane tutaj. To też odnosi się do złodziejskich stron z anime online.

Dodatkowo panoszy się tam offtop, którego moderatorzy ani myślą kasować, a użytkownicy w pełni to akceptują i uważają za coś normalnego.

Skoro lubisz jak nad Tobą, drogi autorze/autorko, stoi milicjant z pałą i pilnuje, żeby Twoje myśli szły w jednym kierunkiem, to - cytując Strajka "Kim jesteś, powiedź mi?"


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#208 2012-09-19 00:06:48

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: anime-odcinki.manifio.com

qwig napisał:

a panuje na nim wszechobecne chamstwo i brak poszanowania do kogokolwiek

Jeśli wolność wypowiedzi i zdrowy rozsądek, to "chamstwo i brak poszanowania" to cięzko z autorek/ką tego cytatu jezor

Wolność słowa nie daje prawa do chamstwa.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#209 2012-09-19 00:20:29

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: anime-odcinki.manifio.com

kostek00 napisał:
qwig napisał:

a panuje na nim wszechobecne chamstwo i brak poszanowania do kogokolwiek

Jeśli wolność wypowiedzi i zdrowy rozsądek, to "chamstwo i brak poszanowania" to cięzko z autorek/ką tego cytatu jezor

Wolność słowa nie daje prawa do chamstwa.

Nie pamiętam, żeby tutaj chamstwo zostało puszczone samopas bez cugli. Choć wróć, jako "pedofil", pewnie cierpisz na "złe słowo" ze strony ludzi niezbyt lubiących smutne hentajce z nieletnimi jezor

Ostatnio edytowany przez qwig (2012-09-19 00:21:37)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#210 2012-09-19 00:22:23

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: anime-odcinki.manifio.com

Pedośledziu-sama, to dlaczegóż to wybłagałeś u Kane'a, żeby cię rozbanowali? oczkod

Głupellus-tan bardzo boli prawda o ansi.  smile_lol

kostek00 napisał:

Wolność słowa nie daje prawa do chamstwa.

Dla tych trolli na ANSI wolność słowa oznacza offtop (pisanie co się chce i gdzie się chce) i obrażanie innych (chociażby za opinie na temat anime i wiele innych rzeczy).

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2012-09-19 00:26:09)

Offline

#211 2012-09-19 00:31:16

Qashqai
Użytkownik
Skąd: Józefów
Dołączył: 2008-01-10

Odp: anime-odcinki.manifio.com

kostek00 napisał:
qwig napisał:

a panuje na nim wszechobecne chamstwo i brak poszanowania do kogokolwiek

Jeśli wolność wypowiedzi i zdrowy rozsądek, to "chamstwo i brak poszanowania" to cięzko z autorek/ką tego cytatu jezor

Wolność słowa nie daje prawa do chamstwa.

O rany, a ja się zastanawiałam wcześniej, żeby napisać "qwig, napisz to na tamtym blogasku, bo tutaj się nikt nie złapie" xD


Qashqai.png

Offline

#212 2012-09-19 00:35:38

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: anime-odcinki.manifio.com

Qashqai napisał:

O rany, a ja się zastanawiałam wcześniej, żeby napisać "qwig, napisz to na tamtym blogasku, bo tutaj się nikt nie złapie" xD

Kaszko, przy próbie dodania komentarza pokazuje się coś takiego:

Aby dodać komentarz na tym blogu, musisz się zalogować. | Załóż konto

Moja odp: TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK  cenzura , a nie nowe konto jezor

Ostatnio edytowany przez Quithe (2012-09-19 09:56:52)


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#213 2012-09-19 01:14:39

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: anime-odcinki.manifio.com

qwig napisał:
kostek00 napisał:
qwig napisał:

Jeśli wolność wypowiedzi i zdrowy rozsądek, to "chamstwo i brak poszanowania" to cięzko z autorek/ką tego cytatu jezor

Wolność słowa nie daje prawa do chamstwa.

Nie pamiętam, żeby tutaj chamstwo zostało puszczone samopas bez cugli. Choć wróć, jako "pedofil", pewnie cierpisz na "złe słowo" ze strony ludzi niezbyt lubiących smutne hentajce z nieletnimi jezor

Jako że nie jestem pedofilem, to nie cierpię na żadne złe słowa. Niejednokrotnie widziałem tu chamstwo puszczone samopas.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#214 2012-09-19 01:20:58

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: anime-odcinki.manifio.com

kostek00 napisał:

Jako że nie jestem pedofilem, to nie cierpię na żadne złe słowa. Niejednokrotnie widziałem tu chamstwo puszczone samopas.

Jako autor hardsubów do pedofilskiego anime (=pedofil) pewnie powinieneś zostać przyjęty z respektem i szacunkiem, co? jezor


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#215 2012-09-19 01:39:56

anime-odcinki
Zbanowany
Dołączył: 2012-09-14

Odp: anime-odcinki.manifio.com

Co wy o pedofilach na Ansi ?
Dla tego Forum nie ma już ratunku, chyba że  rekrutują nowych madernatorów ban  i nowego Admina beznadzieja  bo sie niczym nie interesuje...
Jedne chamstwo, i z tym się wiele osób zgodzi.. ziew

Ostatnio edytowany przez anime-odcinki (2012-09-19 01:40:58)


1353pngrs_xhehwqh.png

Offline

#216 2012-09-19 01:44:09

qwig
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2007-10-23

Odp: anime-odcinki.manifio.com

anime-odcinki napisał:

Co wy o pedofilach na Ansi ?

Jako wyrywacz trzynastek z pewnością lubisz, jak w animu dymają nieletnie, ale wiesz, my tutaj takich nie witamy kwiatami....


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-

dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#217 2012-09-19 01:47:32

anime-odcinki
Zbanowany
Dołączył: 2012-09-14

Odp: anime-odcinki.manifio.com

Bardziej twój Avatar mi przypomina pedofila, a że z chęcią kręcisz ten temat to przypuszczam że lubisz take zabawy w Pedzia...


1353pngrs_xhehwqh.png

Offline

#218 2012-09-19 01:52:28

Prey
Użytkownik
Dołączył: 2006-10-05

Odp: anime-odcinki.manifio.com

anime-odcinki napisał:

Bardziej twój Avatar mi przypomina pedofila

Mr.T pedofilem  brecht


Prey.jpg

Offline

#219 2012-09-19 10:50:45

Sledziu_w
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2007-11-04

Odp: anime-odcinki.manifio.com

You've got a problem, sucka?


http://gamesub.pl/ -> Nie gadamy, tłumaczymy

Offline

#220 2012-09-19 11:03:54

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: anime-odcinki.manifio.com

qwig napisał:
kostek00 napisał:

Jako że nie jestem pedofilem, to nie cierpię na żadne złe słowa. Niejednokrotnie widziałem tu chamstwo puszczone samopas.

Jako autor hardsubów do pedofilskiego anime (=pedofil) pewnie powinieneś zostać przyjęty z respektem i szacunkiem, co? jezor

Z takim tokiem rozumowania można przyklejać ludziom metkę mordercy tylko dlatego, że oglądają bądź grają w gry z zabijaniem.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024