#61 2013-10-09 20:02:59

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Zachodnie animacje

vegeta391 napisał:

http://imageshack.us/a/img94/5035/lnno.jpg
Nie chce mi się zakładać tematu, więc nabazgrzę tutaj. Kilka dni temu (19. lipca) miało swoją internetową premierę najnowsze animowane dziecko DC Comics pt. Justice League: The Flashpoint Paradox. Po wszystkich smaczkach i cudownościach, którymi karmiono fanów przez ostatnie pół roku, wytęskniona chwila w końcu nadeszła.

Pokaż spoiler fabuła
When time travel allows a past wrong to be righted for Flash and his family, the event’s temporal ripples prove disastrous, creating a fractured, alternate reality where the Justice League never formed, and even Superman is nowhere to be found. Amidst a new world being ravaged by a fierce war between Wonder Woman’s Amazons and Aquaman’s Atlanteans, Flash must team with a grittier, more violent Batman and government agent Cyborg to restore the continuity of Flash’s original timeline.

Pierwszy trailer, drugi, trzeci.

PS1:
Ja jeszcze filmu nie widziałem, rodzinny seans odstawiam do jutra smile.
PS2:
Fizyczna premiera (na DVD i Blu-ray) zapowiedziana na 30. lipca.
PS3:
Informuję tu, bo może ktoś jest zainteresowany, a jakimś cudem umknęła jego uwadze kampania promocyjna tegoż tworu okej .

Właśnie niedawno to odkryłem, a to i tak przypadkiem. baka Gdyby nie bezmyślne klikanie w co popadnie po polecanych filmikach na youtubie, to do tej pory żyłbym w błogiej świadomości, że animację to robią dziś tylko japońce. The Flashpoint Paradox bezkrytycznie wchłonąłem zaraz i od razu. Potem kolejno: Crisis On Two Earths, Doom, Superman Batman Apocalypse, Green Lantern First Flight, Superman Unbound i byłem w siódmym niebie. To jest po prostu ZA - JE - BIS - **.

Powiedzcie mi, gdzie mogę dostać tego więcej? Jest jakieś anidb dla tego typu rzeczy?

P.S. Dlaczego wersje z alternatywnych światów są zawsze lepsze? Black Wonder Woman z COTE > Klasyczna WW. W paradoksie też wygląda lepiej niż zwykle. Thomas Batman Wayne > Bruce Batman Wayne, Paradox Cyborg > JL Cyborg.

Offline

#62 2013-10-10 00:17:19

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Zachodnie animacje

Wiki - tu i tu.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#63 2013-11-04 18:45:44

Dx51
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2010-09-23

Odp: Zachodnie animacje

Beast Wars, wszystkie odcinki dodałem na swoje konto MEGA. Miłego seansu.  papa

Beast_Wars_1318.jpg

Ostatnio edytowany przez Dx51 (2014-10-04 09:30:56)


o9UqB.png
YPOORzh.gif

Offline

#64 2014-02-16 15:23:39

Dx51
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2010-09-23

Odp: Zachodnie animacje

JusticeLeague-War_zpsdc71319f.jpg

Justice League: War (2014)

Superbohaterowie jeszcze siebie nie znają. Nigdy dotąd nie współpracowali. Muszą ratować planetę przed inwazją obcych.

Super herosi, czyli czego się czepiam po seansie:

Pokaż spoiler

Batman: to wciąż urodzony dowódca, super mózg każdej operacji, ale coś za dobrze się trzyma, prawie przebijając swoimi plecami ściany budynku.
Superman: nie jest w tym filmie rozwiązaniem na wszelkie problemy. Rzekłbym, że jest strasznie nijaki pod względem dialogów i zachowania.
Latarnia: Tutaj widać postać Ryana Reynoldsa, nadpobudliwy gość, który dopiero co dorwał pierścień do ręki i myśli, że wszystko może. Jak dla mnie ok.
Shazam: Nie pamiętam jeszcze aby w jakimkolwiek innym filmie było tak dużo przestrzeni poświęconej dla tej postaci. Fajnie wypadł.
Flash: dostaje zadyszki...  szalony
Cyborg: w "nowym", dotąd nieznanym wcieleniu. Może mało wyrafinowana historia tego, jak się stał tym, kim teraz jest, ale efekt końcowy w miarę przyzwoity. Tylko końcówka filmu trochę zastanawia...
Wonder Womanostrzezenie Tępa, z ilorazem inteligencji orka, albo Pudziana po dużej ilości koksu. (Ja lubię łapać i rzucać!) Wydaje się silniejsza jak sam Superman, a ten jej króciutki mieczyk, którym tnie wszystko i wszystkich jak cieplutkie masełko. Zresztą, czego ona go w ogóle wyrzuciła, skoro jest taki zaj@#$@#ty?
Darkside: Z nim o tyle problem, że animatorzy nie mogli zbyt dobrze dobrać dla niego konkretnego wzrostu.

przecinek

Ostatnio edytowany przez Dx51 (2014-02-16 16:53:31)


o9UqB.png
YPOORzh.gif

Offline

#65 2014-02-16 16:11:16

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Zachodnie animacje

Ja jestem dziwny, więc i film mi się nie podobał. jezor2
Moim zdaniem najsłabszy z ostatnich kilkunastu...

Pokaż spoiler bohaterowie, tfu...
Diana tępa jak Clark... Clark mniej tępy niż zwykle... Gacek ma głupi głos... Darkseid jakiś nijaki, za słaby i w ogóle... Na plus Kapitan Marvel, bo fakt faktem, mało go wśród animacji. No i jeszcze trzeba pochwalić za brak Aquamana, bo, ulegając stereotypom, nie lubię gooooo...  blee

Pokaż spoiler
Wiadomo, fani nawalanki znajdą, czego pragną. I na tym koniec.


Z innej beczki.
Niedługo nadejdzie film opowiadający o Dianielu Waynie. Może być przyjemnie, przynajmniej animacja ładna. Trejler.
Nawet fajnie dobrali głosy. Jeżeli ktoś tu ogląda(ł) Criminal Minds, to w rolę Deathstroke'a wcięli się Thomas Gibson, serialowy  Hotchner. Moim zdaniem aktor bardziej pasowałby na Bruce'a, ale mniejsza.


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#66 2014-02-20 18:23:34

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Zachodnie animacje

Na wstępie dzięki za przypomnienie o tej premierze. Vegeta391 ma rację - ma dziwny nick, dziwny avatar i ten film jest najsłabszy z ostatnich. Na początku miałem nadzieję, że przesadzacie, ale potem zobaczyłem film i smutłem. Diana, Supermen i Marvel z taką mentalnością mogą śmiało przybijać piątkę z krasnalem Hałabałą w domowym przedszkolu [pozdro dla kumatych smile_big]. Latarnia podobnie, z tym że IMO to samo prezentował w filmie pełnometrażowym, więc jak ktoś widział, to go tak bardzo w oczy nie kole. Tak czy siak - słabo, a porównywać do innych animacji o nim to nawet nie ma co. Flash jak to Flash, tylko on się chyba nie zmienia i pozostaje sobą. Tylko Cyborg się broni swoją rolą, bo jeśli o wygląd chodzi, to dla mnie średnio. Źle nie jest, ale w paradoksie wygląda lepiej. Batman też jest wyprany z siebie. Powinien być bardziej skryty i mieć więcej asów w rękawie. Ameryki nie odkryje i powtórzę za resztą - za dużo bezmyślnej nawalanki. Krótko mówiąc: film bez szału. placze

Offline

#67 2014-03-31 19:47:01

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Zachodnie animacje

Tym, którzy nie widzieli, przypomnę o wydanej w styczniu pięćdziesięciominutówce DC, której premiera przeszła prawie bez echa. Mówię oczywiście o Justice League of America Adventures: Trapped in Time, plakat i moje wrażenia poniżej.  slina

Pokaż spoiler plakat

jla-adventures-trapped-in-time-cover.jpg

Pokaż spoiler strona techniczna

Zbalansowana mieszanka akcji i humoru, w tym także trochę ambitniejszych Witzów, niezwykle ładna kreska, znośna animacja, doskonale dobrani aktorzy głosowi, naiwna, lecz momentami bardzo ciekawa fabuła, przyjemna, półprzezroczysta muzyka, „barwność i wyrazistość” postaci - charaktery i aparycje fenomenalnie oddane - niemal same skarby. 8/10 zasłużone. Dużo lepsze niż najnowsza animacja pełnometrażowa DC pod tytułem Justice League: War, która w moim odczuciu była kompletną porażką. Polecam!


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#68 2014-04-08 17:26:59

Dx51
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2010-09-23

Odp: Zachodnie animacje

Bardzo obszerna lista starych, zachodnich tytułów.

https://www.youtube.com/watch?v=RdkiKR- … 79EF170BD1


o9UqB.png
YPOORzh.gif

Offline

#69 2014-04-17 01:21:37

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Zachodnie animacje

Informuję, że dzisiaj do netów wyciekł Son of Batman:

Pokaż spoiler
Son_of_Batman.jpg

[Edit]
Po seansie:

Pokaż spoiler
Naiwne, dziecinne, momentami nudnawe. Nie mam gustu, więc w sumie niezgorsze. Fajnie, że David McCallum ponownie wcielił się w Alfreda. Thomas Gibson bardziej pasowałby do Bruce'a. Ra's miał głupi głos i akcent. Talia brak akcentu, ale za to kobieca i z cyckami. Podsumowując: łubu-dubu, pif-paf, ciach-ciach, bojng-bojng, pitu-pitu o moralności, och, och, jestem Deathstroke, trysk-trysk, jucha bucha, ostre słownictwo, mało Dicka, upierdliwy Damian. O cyckach już wspominałem? Croc z ogonem. Wataha Man-Batów. Dla mnie (głównie za cycki, McCalluma i znośną muzę) 7/10 smile. Bywało lepiej.

Ostatnio edytowany przez vegeta391 (2014-04-18 00:06:16)


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#70 2014-04-25 02:10:59

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Zachodnie animacje

Pokaż spoiler
Picture-4.png

Jakby kogoś to interesowało, a jakimś cudem mu umknęło, to w wielkanocny poniedziałek Boondocksy wróciły z nowym sezonem po prawie czteroletniej przerwie. Czekanie się opłaciło, bo, przynajmniej w pierwszym odcinku, zostaliśmy obdarowani zgrabną porcją niebanalnej satyry. Oby poziom miał tendencję rosnącą albo przynajmniej stałą.  taniec2 Najbliższy odcinek (4x02) już w poniedziałek o 22:30 czasu amerykańskiego w tamtejszym adultswimie.  wow


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#71 2014-06-09 02:34:32

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Zachodnie animacje

Batman: Assault on Arkham

Pokaż spoiler wielkie pudełko
Batman-Assault-on-Arkham.jpg

Pokaż spoiler

Pokaż spoiler głosy

Harley Quinn ma naprawdę śmierdzący głos.  Nowy Joker dobrze gada, ale śmieje się fatalnie. Trochę przyzwyczaiłem się do Johna Glovera w roli Riddlera, zobaczymy, jak piękniś z Criminal Mids się spisze w reszcie scen. Na razie nie umywa się do innych E. Nigm. PS tęsknię za Hamillem i Arleen Sorkin. PPS po co wciskali Conroya, skoro innych nie ma?
ban dla nich!


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#72 2014-06-09 16:54:26

Dx51
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2010-09-23

Odp: Zachodnie animacje

Co do Synka Batmana. Oceniam podobnie, ale poziom żartów i słownictwa bardzo mi się podobał.  smile_lol
A gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, jest:

Pokaż spoiler  okładeczka

7604698.3.jpg

Dla leniwych, cały film jest na YT.

Ostatnio edytowany przez Dx51 (2014-06-09 16:54:49)


o9UqB.png
YPOORzh.gif

Offline

#73 2014-08-03 05:12:48

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Zachodnie animacje

29 lipca miał swoją cyfrową premierę film Batman: Assault on Arkham, o którym wspominam dwa posty wyżej.   smile_big

Pokaż spoiler
Całkiem to było fajne, choć błędy znów kłują w oczy; dodatkowo mało krwi, trup się ściele gęsto, ale nie wśród tych, którzy, wnioskując z praw fizyki, również powinni wyciągnąć kopyta, czyli klasyka... U mnie mocne 7/10. Lekki niedosyt.

Pokaż spoiler
Troy Baker niemal tak dobry, jak Mark Hamill. Koleś rządzi i śmiało może Hamilla zastępować w nadchodzących animacjach.

Dodam, że filmy animowane DC zapowiedziane na 2015, to:

Pokaż spoiler
Justice League: Throne of Atlantis
Batman vs. Robin
Justice League: Gods and Monsters.
  kombinuje

[Po edycji]
Tak, właśnie, bo zapomniałem tu wspomnieć. 30 kwietnia z okazji 75 rocznicy Gacka DC wydało darmową krótkometrażówkę Batman:Strange Days. Fajne, klimatyczne i krótkie.  los

Ostatnio edytowany przez vegeta391 (2014-08-03 05:21:44)


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#74 2014-10-04 09:25:26

Dx51
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2010-09-23

Odp: Zachodnie animacje


o9UqB.png
YPOORzh.gif

Offline

#75 2014-10-04 12:17:54

JanuszQ
Użytkownik
Dołączył: 2009-12-21

Odp: Zachodnie animacje

Dx51 napisał:

Reklamówka Aquamana przed premierą filmu?

Offline

#76 2015-01-20 17:59:28

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Zachodnie animacje

First!!!oneoneOnEoNe Do premiery jeszcze niby tydzień, a po internetach już gonią ripy i jednego udało mi się złapać. Po trailerze jarałem się jak dziecko, bo War akurat mi spasował i liczyłem na więcej w klimacie, no ale wywaliło mi error na kalkulatorze. smutny O ile wcześniej jakoś tego nie dostrzegałem, to tutaj wychodzi dokładnie to wszystko, o czym wspominał Dx51, ino jeszcze gorzej. Każdy goni po ekranie, żeby ino pokazać, że umie przywalić, no i Batman czasem rzuci w tle jakieś mądre zdanie, żeby nikt o nim nie zapomniał. Wszystko w takiej sobie fabule, no bo tylko godzina filmu, a tu pasuje, żeby każdy pokazał się na ekranie ze złą miną i zaciśniętą piąchą. Jeszcze te wątki miłosne z pośladków, IMHO. No bida trochu.

Offline

#77 2015-01-20 20:26:19

Dx51
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2010-09-23

Odp: Zachodnie animacje

Z innej beczki. Bo tak sobie wspominamy, czasem ktoś podrzuci linkiem do Jutuba. Istnieje jakaś strona, z której można pobrać właśnie te, wszystkie stare bajeczki, kreskóweczki amerykańskie? Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby nie istniał odpowiednik BakaBT dla produkcji z zachodu.


o9UqB.png
YPOORzh.gif

Offline

#78 2015-01-20 20:28:50

Sasha1
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2012-02-02

Odp: Zachodnie animacje

Chomikuj.pl jezor

Ostatnio edytowany przez Sasha1 (2015-01-20 20:28:58)

Offline

#79 2015-01-21 01:50:00

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Zachodnie animacje

Sasha1 napisał:

A coś normalnego???

Sam bym chętnie obejrzał sobie jakieś serie lub filmu Marvela lub DC

Ostatnio edytowany przez wizard2000 (2015-01-21 01:51:03)


wizard2000.jpg

Offline

#80 2015-01-21 02:32:10

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Zachodnie animacje

Ostatnio wpadłem na pomysł odświeżenia dziecinstwa i bym sobie obejrzał x-menów i batmana.
Ciekawi mnie czy muszę oglądać z polskim dubbingiem, czy da rade dorwać źródło i napisy??


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024