#101 2017-07-08 23:18:10

vegeta391
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2008-05-19

Odp: Zachodnie animacje

LagoonCompany napisał:

Ja tam się bawiłem na Attack na Arkam i przez pryzmat patrzyłem na Suicide Sqad

Hm, Sucide Squad to było jedno wielkie rozczarowanie, przede wszystkim negatywne. Nie oczekiwałem za dużo po filmie, bo w końcu – moim zdaniem – wszystkie filmowe adaptacje DC to szmiry w większym lub mniejszy stopniu, ale to było naprawdę tandetne. Jedyne pozytywne rozczarowanie do Will Smith. Naprawdę fajnie zagrał i mimo tego, że postać jako taka została bardzo zmieniona, poczerniona i w ogóle, to chłop wypadł najpozytywniej w tym cyrku, ale to zasługa aktora, nie „scenariusza”.

Film można podsumować tym memem:

Pokaż spoiler
1s6s27.jpg



Jeśli chodzi o DC, to za nami premiery Batman Unlimited: Mechs vs. Mutants, Justice League vs. Teen Titans, Batman: Return of the Caped Crusaders oraz Teen Titans: The Judas Contract. To pierwsze to reklamówka zabawek, ale – o dziwo – poziom nawet, nawet. Do posiłku jak najbardziej. JL vs. TT to naprawdę dobre widowisko. Przyjemna kreska, niezgorsza muzyka i głupawa fabuła, ale za bardzo nie drażni. Return of the Caped Crusaders to hołd dla kultowego serialu aktorskiego Batman (1966) z Adamem Westem i Burtem Wardem. Całość utrzymana w komediowym klimacie oryginalnego serialu i klasycznej kresce i projektach DC z czasów tzw. srebrnego wieku komiksów (Silver Age of Comic Books). Trochę się dłuży i dla kogoś, kto nie czuje sentymentu do ww. serialu (czyt. dla mnie), jest czymś dosyć osobliwym, nie budzącym większych rewelacji. Niemniej jednak było to dosyć ciekawe doświadczenie, można liznąć odrobiny klasyki. Ostatniego tytułu jeszcze nie widziałem, więc nie komentuję.

Pokaż spoiler okładki
xbSKsx3m.jpg6Vidikqm.jpgRW7eTrKm.jpgqsC6Xcmm.jpg

Z wypiekami na twarzy czekam natomiast na nadchodzący Batman and Harley Quinn. Premiera 15 sierpnia. Niestety nie będzie kategorii R, tylko PG-13, ale i tak spodziewać się należy porządnego widowiska, w końcu sam Bruce Timm odpowiada za scenariusz. Wizualnie film ma być utrzymany w stylu TASu. Kevin Conroy i Loren Lester ponownie wcielają się w role Bruce'a i Dicka. Zapowiedź, zwiastun.
83C6siWm.jpg

Ostatnio edytowany przez vegeta391 (2017-07-08 23:39:57)


wikia o smoczych kulach - chcesz pomóc rozwijać polską encyklopedię Dragon Balla - wpadnij i zostaw po sobie ślad
MAL, YT, Eien no toku sentai

Offline

#102 2019-03-29 04:47:35

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Zachodnie animacje

Dzięki, zaraz sobie film oblookam.

Odgrzewam temat bo wszędzie o tym piszą, sprawdziłem i jest fajne.
Mówię oczywiście o Love, Death & Robots.
Najciekawsze jest to, że najlepsze odcinki, są oparte na książkach.
Polecam dorosłym, bo fajfusów i pipek jest nawet sporawo xDD


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024