#61 2013-02-15 11:44:07

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

spychu_man napisał:

Czas na kolejną, wyjątkową serię do przedstawienia.
Videorecenzja Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.
http://www.youtube.com/watch?v=B4vCEovRI9E

Przejrzałem tą videorecenzję lecz miałem wrażenie, że żartujesz sobie wychwalając pod niebiosa ten gniot, który oceniłeś 10/10 (ja to anime oceniłem 3/10 i to głównie za pierwsze odcinki.
Takim dziwnym bo jakby prześmiewczym/parodiującym głosem je komentowałeś, więc nie wiadomo do końca czy naprawdę tak ci się niesamowicie spodobało czy ta cała videorecenzja to jakiś żart.

Offline

#62 2013-02-15 16:50:22

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Wiadomo ze kazdy ma inny gust, ale nazwyanie tego anime gniotem, nawet jesli sie nie podobalo hmm... w tym momencie twoj post mozna uznac za zart a nie recke kolegi...


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#63 2013-02-15 17:03:17

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Kenshiro napisał:
spychu_man napisał:

Czas na kolejną, wyjątkową serię do przedstawienia.
Videorecenzja Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.
http://www.youtube.com/watch?v=B4vCEovRI9E

Przejrzałem tą videorecenzję lecz miałem wrażenie, że żartujesz sobie wychwalając pod niebiosa ten gniot, który oceniłeś 10/10 (ja to anime oceniłem 3/10 i to głównie za pierwsze odcinki.
Takim dziwnym bo jakby prześmiewczym/parodiującym głosem je komentowałeś, więc nie wiadomo do końca czy naprawdę tak ci się niesamowicie spodobało czy ta cała videorecenzja to jakiś żart.

Kenshiro, nie zaczynaj tematów, za które możesz dostać bana. To jest temat do rozmowy o wideorecenzji (jakości lektora), sprawach technicznych, a nie tym, czy się zgadzasz z opinią o anime, nawet jeśli to metr mułu.


wladza1.png

Offline

#64 2013-02-15 17:03:37

Takto ^_^
Użytkownik
Skąd: Witax
Dołączył: 2011-08-10

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Jeszcze trochę i znowu wybuchnie kłótnia, kto ma rację.
Żeby to nie był tylko spam. Videorecenzji nie oglądam, ale z niecierpliwością oczekuję zapowiedzi sezonu wiosennego smile

Edit.
Miałem być przed bodziem smutny

Ostatnio edytowany przez Takto ^_^ (2013-02-15 17:04:32)

Offline

#65 2013-02-22 20:10:07

spychu_man
Użytkownik
Skąd: Radomsko
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Jak co kwartał, czas na kolejną videozapowiedź sezonu. Do obejrzenia zapraszam pod tym linkiem: https://vimeo.com/60241880

Offline

#66 2013-02-22 20:27:45

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Włączyłem po raz pierwszy tę Twoją relację.
Największe problemy:
Intonacja wypowiedzi straszy. Słowa japońskie i angielskie brzmią, jakbyś miał kij w tyłku, tyle w nich sztywnego bólu. "Ł", jest taka spółgłoska.

Ale żeby nie było, reszta daje radę.


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#67 2013-02-22 20:44:46

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Dzięki. Teraz wiem, czego na pewno i pod żadnym pozorem się nie tykać.

Na początku byłem załamany, bo tyle kupa od dawna w jednym miejscu nie widziałem. O połowy coś zaczęło się dziać, a nawet pojawiło się troszkę światełka.

Offline

#68 2013-02-22 21:05:18

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Dwa razy masz Date a Live jako tytuł - za drugim razem powinno być Hataraku Maou-sama!.

Btw. po co ci wycieraczka pod ścianą?

edit
I nie wymyślaj własnych historii - chodzi mi o Hentai Ouji to Warawanai Neko.

Ostatnio edytowany przez FAiM (2013-02-22 21:10:23)


K5Cqyo6.png?1

Offline

#69 2013-02-22 21:19:17

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Moje odczucia paru serii:

Dansai - będę oglądałem dla uroczej oczajki i włośnika - mój na ścianie

Date A live - Stopowanie eksterminatora poprzez randki - niezła muza

Drugie Date A live z Satanem - Jakiś gniot, gdzie diabeł musi zostać pracownikiem McDonalda ?

Gargantia - wydawał się pewniak, gościu w stroju rodem z GantZ'a, do tego z bajerami z przyszłości, a tu gówno, jakieś mechy, ech...

Tytani - wiadomo smile - w zapowiedzi błędy.
Niewielkie terytorium otoczone ogromnym murem. Bestie kilkudziesięciokrotnie większe od człowieka. Wczesne średniowiecze z maszynkami rodem z Just Cause 2? No i wygląd tytanów, z dupy.

Yahari - widać jedyne oryginalne graficznie anime, ale o tym ani słowa, tylko opis fabuły(ciekawe po co skoro dla samego kunsztu oprawy warto się zainteresować)


Koncept wideo-zapowiedzi - Gitara
Jakość - Marna:
- Pixeloza - tego się oglądać w HD nie da
- Nagłośnienie - zatkany nos - niewyraźnie - wady wymowy
- Malo interesujące/intrygujące - choć docinki o porządku w Twojej chłapie i mózgu są OK

Ostatnio edytowany przez LagoonCompany (2013-02-22 21:20:38)


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#70 2013-02-22 21:37:58

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Ja tam stwierdzam, że ja i kolega mamy jednak inne gusta i raczej nie mam się co sugerować większością jego ocen. Bo wiem, że żadnej mechy nie ruszę, bo mnie nudzą jak cholera, a co 3 tytuł to mecha. Natomiast opis jednego animca (już mi wyleciał tytuł, mam nadzieję, że trafię na niego jeszcze, o 2 paralelnych światach bogów i ludzi) nawet mnie zaciekawił, a kolega zakwalifikował to na "ledwo, ledwo, może ujdzie".
Co najwyżej jakiś zbiór trailerów, które można przejrzeć, przysłuchując się skróconego streszczenia. No i jak dla mnie trochę za dużo tej mechy w stosunku do reszty gatunków (inna sprawa, że pozostała reszta też jakiegoś normalnego poziomu nie prezentuje).
Jeśli chodzi o kwestie techniczne, to zgadzam się z resztą.


Ty dulowaty userze!

Offline

#71 2013-02-23 06:05:53

iruel89
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2008-01-23

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Wideo recenzja przypadła mi do gustu, koledzy wyżej napisali pewne braki ale w moim subiektywnej opinii ogólnie jakości jak i przekaz są przyzwoite. Małą sugestią byłoby dodanie gatunku do niezapowiadanych tytułów oraz wytłuszczenie kontynuacji (na szybko powiedzieć wszystkie serie które doczekają się kontynuacji a nie wrzucać do jednego worka z seriami zapowiadanymi)

Offline

#72 2013-02-23 13:48:28

fuwafuwari
Użytkownik
Skąd: Alabastia
Dołączył: 2011-08-04

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Nie wiem jak można oglądać tyle anime i nie potrafić poprawnie wymówić prawie żadnego słowa po japońsku. -.-

Kilka wskazówek co do wymowy:
- ou -> oo (imooto, a nie imouto)
- ei -> ee (sensee, a nie sensei)
- shi -> si (w rzeczywistości coś pomiędzy si, a szi, ale zdecydowanie bliżej si)
- chi -> ci (analogicznie do tego co wyżej)
- ji -> dzi (żadne dżi)

Poza tym "u" oraz "i" są często pomijane w wymowie gdy występują pomiędzy głoskami "k", "s", "t", "h" i "p". Przykładowo:
- jamaśta zamiast jamasita
- kooske, zamiast koosuke

Na dodatek "u" na końcu wyrazu również często jest bezdźwięczne:
- des, zamiast desu
- imas, zamiast imasu

Więcej tutaj.

Offline

#73 2013-02-26 18:25:48

Kaera18
Użytkownik
Dołączył: 2012-12-27

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Zapowiedź nie jest najgorsza. Większość wad, które chciałam wytknąć zostało już napisanych, więc napiszę tylko o tym co mnie najbardziej przeszkadzało.

Bardzo drażniło mnie to twoje "pykanie", tzn. bardzo akcentujesz/wyraźnie mówisz "p" i "b". Było ono już przy zapowiedzi zimowej (a przynajmniej w tym ok. 5-minutowym fragmencie, który oglądałam). W wiosennej jest go mniej, acz nadal jest i sprawia, że nie mogę się skupić na tym co mówisz, bo cały czas myślę o tym, jak bardzo pykasz...

Gdy nic nie mówisz, a leci fragment trailer'u to mógłbyś go trochę zrobić trochę głośniej, a wyciszać tylko, gdy coś mówisz.  Wydaję mi się, że tak byłoby lepiej. Żeby usłyszeć chociażby melodię z filmiku, a następnie ciebie nie słyszeć za głośno, muszę bawić się głośnością własnych głośników.

A w kwestii moich wrażeń po zapowiedzi. Z jakiegoś powodu bardzo dziwnie powiedziałeś "włosy" przy opisywaniu anime (tego o obcinaniu włosów, których obciąć się nie da). Zauważyłam też, że bardzo często zapowiedzi wpływają na twój mózg jezor. Może powinieneś uważać, żeby mu się nic nie stało poważnego jezor. A tak poważnie, to proponuję troszkę urozmaicić język, bo miałam wrażenie, że co chwila twój mózg ląduje na ścianie czy coś tam innego robi. Zapowiedź byłaby ciekawsza, gdybyś nie oceniał dokładnie tymi samymi słowami kilku anime.

Ogólnie zapowiedź oceniam jednak na plus, bo jest to nowa forma prezentowania zapowiedzi, przyjemnie się ogląda, a po dopracowaniu paru rzeczy może stać się naprawdę ciekawą pozycją oczkod.

Ostatnio edytowany przez Kaera18 (2013-02-26 18:27:33)

Offline

#74 2013-02-27 03:55:20

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Ech, normalnie jeszcze ja zacznę komentować recenzować co będzie xD.
A na serio. to przeczytam coś z animechronicle smile)
Tylko jak widać, chyba nie wielu ludziom się chce coś takiego montować (pewnie ze wstydu).

A teraz zrobie reklamę samego siebie, jak wyjdzie po 1 epizodzie wiosennego sezonu, to zrobię na YT gorzkie żale Pierwsze Wrażenie. Co wy ludzie na to?


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#75 2013-03-03 12:33:28

spychu_man
Użytkownik
Skąd: Radomsko
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Na dobry poranek, recenzja świetnego tytułu.
Videorecenzja Fate/Zero
http://www.youtube.com/watch?v=ES_k4ewFxrM

Offline

#76 2013-03-03 13:03:41

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

spychu_man napisał:

Na dobry poranek, recenzja świetnego tytułu.
Videorecenzja Fate/Zero
http://www.youtube.com/watch?v=ES_k4ewFxrM

Jak widzę z całych sił zachwalałeś to anime. Ja co prawda byłbym trochę bardziej stonowany, gdyż nie podobało mi się kilka elementów tej serii (chociażby nienormalne zachowanie Kiritsugu w stosunku do Saber), ale zgadzam się z większością tego co mówiłeś (nie licząc wywyższania Fate/Zero nad Fate/Stay Night). Zarówno Fate/Zero jak i Fate/Stay Night to produkcje z najwyższej półki.

Dobrze, że zwróciłeś uwagę na to, że brakowało takich wyjątkowo dobrych scen akcji (chociażby jednej), które zrobiłyby maksymalnie duże wrażenie. W Fate/Stay Night w przeciwieństwie do Fate/Zero były takie sceny.

Oceniłbym twoją recenzję 7/10.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2013-03-03 13:52:05)

Offline

#77 2013-03-19 13:27:14

spychu_man
Użytkownik
Skąd: Radomsko
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Kolejna videorecenzja:
Mirai Nikki - http://www.youtube.com/watch?v=lHHOeVCfHn4

Już niebawem koniec sezonu zimowego a więc recenzje następujących tytułów: Psycho-Pass, Sakurasou no Pet na Kanojo, Robotics;Notes, Zetsuen no Tempest, Kotoura-san, OreShura.

Offline

#78 2013-03-27 23:21:04

spychu_man
Użytkownik
Skąd: Radomsko
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Tak jak obiecałem, zaczynamy podsumowanie dopiero co zakończonych serii.
Na pierwszy ogień leci Videorecenzja Robotics;Notes
http://www.youtube.com/watch?v=DPL8dUQWsk8

Offline

#79 2013-03-31 15:59:19

spychu_man
Użytkownik
Skąd: Radomsko
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Sakurasou no Pet na Kanojo
http://www.youtube.com/watch?v=9rB-fA7LI5Q

Offline

#80 2013-04-04 20:06:58

spychu_man
Użytkownik
Skąd: Radomsko
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Videozapowiedź sezonu jesień 2017

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024