#1 2013-07-08 17:53:09

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

[b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

1721928-2329IYI.jpg

AniDB

Drugi sezon przygód Araragiego i spółki.

Odcinki:
01 - patch
02 - patch
03 - robi się
04 - link poprzez wiadomość na ansi

Napisy dostępne w formie patcha do wydania HorribleSubs.

Po link do patcha zgłaszamy się do mnie poprzez prywatną wiadomość na ansi. Nie będzie on rozsyłany innymi drogami (mail, irc).

Ostatnio edytowany przez Besamir (2013-07-29 21:53:53)

Offline

#2 2013-07-09 18:14:51

nero177
Użytkownik
Skąd: ?
Dołączył: 2013-06-29

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

dzięki wielkie za tłumaczenie  smile

Offline

#3 2013-07-09 21:54:30

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

Nie wiem, czy to społeczeństwo nam głupieje, czy co, ale podobno nie potraficie napisać porządnie pw. W takim razie podaję wzór:
[Przywitanie]
[Cel pm]
[Zakończenie]
Piszemy pełnymi zdaniami. Z użyciem dużych i małych liter. Używamy znaków interpunkcyjnych.

To warunek otrzymania patcha. Jedyny warunek.


wladza1.png

Offline

#4 2013-07-10 01:16:43

difer
Użytkownik
Skąd: Rzeszów
Dołączył: 2011-07-05

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

Dziwne, bo jakoś jak Wy odpisujecie, to tych ram zbytnio się nie trzymacie (nie będę przytaczał), więc sam te formalności sobie darowałem. Dopiero wtedy głupio się czuję, gdy ja się produkuję i piszę wszystko "ą ę", a ktoś odsyła mi samego linka albo odburknie jednym zdaniem, dlatego został sam cel.

Ostatnio edytowany przez difer (2013-07-10 02:16:02)

Offline

#5 2013-07-10 05:41:23

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

difer napisał:

Dziwne, bo jakoś jak Wy odpisujecie, to tych ram zbytnio się nie trzymacie (nie będę przytaczał), więc sam te formalności sobie darowałem. Dopiero wtedy głupio się czuję, gdy ja się produkuję i piszę wszystko "ą ę", a ktoś odsyła mi samego linka albo odburknie jednym zdaniem, dlatego został sam cel.

Po pierwsze - nie pamiętam, bym z tobą pisał. Po drugie - jeśli ja poświęcam kilka godzin na suby, ktoś może poświęcić minutę na poprawny pm.  bzdura
Nie podoba się? Nie pisz.


wladza1.png

Offline

#6 2013-07-10 10:29:07

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

difer napisał:

Dziwne, bo jakoś jak Wy odpisujecie, to tych ram zbytnio się nie trzymacie (nie będę przytaczał), więc sam te formalności sobie darowałem. Dopiero wtedy głupio się czuję, gdy ja się produkuję i piszę wszystko "ą ę", a ktoś odsyła mi samego linka albo odburknie jednym zdaniem, dlatego został sam cel.

LOL? A co ja mam Ci niby odpisywać? Chcesz linka, dostajesz linka. Mam dziennie 100+ PMów, więc nie będę każdemu pisał wypracowań. Większość i tak ma na to wyłożone, bo zależy im tylko na linku. Tak jak napisał bodzio - nie podoba się, nie zawracaj gitary. Nikt Ci nie każe oglądać z naszymi napisami.

Ostatnio edytowany przez Besamir (2013-07-10 10:29:50)

Offline

#7 2013-07-10 11:05:17

Robal15
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2009-04-10

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

Besamir napisał:
difer napisał:

Dziwne, bo jakoś jak Wy odpisujecie, to tych ram zbytnio się nie trzymacie (nie będę przytaczał), więc sam te formalności sobie darowałem. Dopiero wtedy głupio się czuję, gdy ja się produkuję i piszę wszystko "ą ę", a ktoś odsyła mi samego linka albo odburknie jednym zdaniem, dlatego został sam cel.

LOL? A co ja mam Ci niby odpisywać? Chcesz linka, dostajesz linka. Mam dziennie 100+ PMów, więc nie będę każdemu pisał wypracowań. Większość i tak ma na to wyłożone, bo zależy im tylko na linku. Tak jak napisał bodzio - nie podoba się, nie zawracaj gitary. Nikt Ci nie każe oglądać z naszymi napisami.

Bo wypada się przywitać?! Jest to tylko jedno słowo, a wiele zmienia. Od innych oczekujecie kultury, a sami jej nie prezentujecie.  beznadzieja


"Humans aren't just comprised of a single color, but with many different ones. What our true colors are, what our own colors are, we will never know and no one else knows. Progress colorfully and continue to live colorfully. "

Offline

#8 2013-07-10 11:36:53

kishida
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-02

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

Ludzie, najprostsze rzeczy zmieniacie w ogromne problemy...
Wy chyba prosicie o link, a nie o flirt z Besamirem  oczkod

Postawcie się w jego sytuacji. Na każdą prośbę o linka ma prowadzić jakiś dłuższy dialog o..?
"Cześć! Prosiłbym o link do mono 2nd season". To wszystko. Nawet nie pisać thx po otrzymaniu linka, tylko już w pierwszym poście, po co robić mały zamęt w skrzynce wiadomości.

Offline

#9 2013-07-10 12:28:31

Marsmall
Użytkownik
Skąd: Z domu
Dołączył: 2010-06-11

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

ale ludzie mają problemy. Ja piszę wiadomości typu : "cześć, czy mogę otrzymać napisy do [podaj tytul]. Z góry dzięki." po czym otrzymuję wiadomość z napisami. Czego chcieć więcej ? Chcesz napisy do anime czy rozmowę ? Może jeszcze zdjęcie <sarkazm>

Offline

#10 2013-07-10 13:44:25

Ma3y
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-03-14

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

kishida napisał:

Ludzie, najprostsze rzeczy zmieniacie w ogromne problemy...
Wy chyba prosicie o link, a nie o flirt z Besamirem  oczkod

Postawcie się w jego sytuacji. Na każdą prośbę o linka ma prowadzić jakiś dłuższy dialog o..?
"Cześć! Prosiłbym o link do mono 2nd season". To wszystko. Nawet nie pisać thx po otrzymaniu linka, tylko już w pierwszym poście, po co robić mały zamęt w skrzynce wiadomości.

Dla tego od razu piszę "Z góry dziękuję". smile

Offline

#11 2013-07-10 14:58:33

Kacza262
Użytkownik
Skąd: Przemyśl/Kraków
Dołączył: 2006-12-17

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

Dzięki za napisy.
Wszystko działa jak natura chciała.

Z tym patchowaniem to ładną  historie miałem, następnym razem muszę czytać uważniej 1 post smile_big
Jako totalny laik jeżeli chodzi o tworzenie/edycja itp napisów gdy dostałem linka uznałem to że chyba jakaś pomyłka bo nie działał, trochę pomyślałem - ok działa, bo spacja się wkradła. Tutaj nagle .rar z jakąś aplikacją - pierwsza myśl: "Już tak daleko zaszła wojna miedzy anime online a twórcami napisów ze keyloggery inne dziwne rzeczy wysyłają... Nie niemożliwe aż tak źle to chyba nie jest, znowu ja coś zrębałęm, ale dla bezpieczeństwa wrzucę sobie na scanjotti" Wszystko czyste ale dalej nie wiedziałem co mam z tym zrobić, no to jadę dalej - pewnie trzeba aegisuba czy coś do tworzenia napisów żeby to działało. Bawię się a aegisubie, próbuje coś otwierać itd ale nic, po chwili zauważyłem że przecież nawet nie wiem do jakiej wersji to tłumaczyliście. Forum i czytam inne posty ale nikt nie ma takiego problemu jak ja - no bez jaj. Czytam uważniej 1 post a tam czarno na kremowym że trzeba wersje hs zpatchować... Jakieś 20 min mi to wszystko zajęło a gdybym tylko przeczytał uważniej 1 post to jakieś 30s ( nie licząc ściągnięcia wersji hs ). Ładnie mi humor poprawiliście bo trochę się pośmiałem z siebie.

Offline

#12 2013-07-10 15:57:09

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

Marsmall napisał:

ale ludzie mają problemy. Ja piszę wiadomości typu : "cześć, czy mogę otrzymać napisy do [podaj tytul]. Z góry dzięki." po czym otrzymuję wiadomość z napisami. Czego chcieć więcej ? Chcesz napisy do anime czy rozmowę ? Może jeszcze zdjęcie <sarkazm>

Czego chcieć? Ogarnięcia [się].
Zaczynasz zdanie z małej litery, stawiasz spację przed znakiem interpunkcyjnym. Do podstawówki marsz.  ej


wladza1.png

Offline

#13 2013-07-10 16:40:52

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

bodzio napisał:
Marsmall napisał:

ale ludzie mają problemy. Ja piszę wiadomości typu : "cześć, czy mogę otrzymać napisy do [podaj tytul]. Z góry dzięki." po czym otrzymuję wiadomość z napisami. Czego chcieć więcej ? Chcesz napisy do anime czy rozmowę ? Może jeszcze zdjęcie <sarkazm>

Czego chcieć? Ogarnięcia [się].
Zaczynasz zdanie z małej litery, stawiasz spację przed znakiem interpunkcyjnym. Do podstawówki marsz.  ej

Bodzio, starzejesz się.  ej

Offline

#14 2013-07-10 16:50:27

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

Tak, powinno być 'od', nie 'z'.


wladza1.png

Offline

#15 2013-07-10 19:25:12

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

bodzio, elegancko strolowałeś towarzystwo jednym wzorem wiadomości smile_lol


Ty dulowaty userze!

Offline

#16 2013-07-10 21:07:51

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

coellus napisał:

bodzio, elegancko strolowałeś towarzystwo jednym wzorem wiadomości smile_lol

Oj tam, niechcący.  smile_lol


wladza1.png

Offline

#17 2013-07-11 22:29:57

Subarashi
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-24

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

Chciałbym się zapytać - z jakiego powodu zmieniliście tytuł? Myślałem, że to pomyłka lub troll, ale u bodzia na blogu też tak jest. W dodatku ten arc nawet nie będzie w tej serii (TV).


flzQwEU.jpg

Offline

#18 2013-07-12 06:05:56

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

Subarashi napisał:

Chciałbym się zapytać - z jakiego powodu zmieniliście tytuł? Myślałem, że to pomyłka lub troll, ale u bodzia na blogu też tak jest. W dodatku ten arc nawet nie będzie w tej serii (TV).

Sam sobie odpowiedziałeś.


wladza1.png

Offline

#19 2013-07-12 13:25:30

Subarashi
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-24

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

W takim razie ok. Chciałem się tylko upewnić.


flzQwEU.jpg

Offline

#20 2013-07-14 09:33:58

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [b&b justaway] Monogatari Series: Second Season

Można się zgłaszać po drugi ep do Besamira.


wladza1.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024